Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość może mamusia 2013
Gratulacje Stokrotko. Gratulacje mimo wszystko Trolik. Pamiętaj cokolwiek postanowisz -myśl o sobie. Nie patrz co inni gadają. Gadanie ludzkie ma to do siebie, że przemija. Pomyśl tylko czy nie będziesz kiedyś żałować jeśli..... Ja straciłam dwójkę.... poroniłam...... ale mam jedno dziecko tutaj , które jest całym moim światem. Pamiętaj że decyzja należy tylko do Ciebie. U mnie pomalutku zaczyna się czas staranek. Najlepszy dzień za trzy dni :) Zobaczymy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mamusia 2013
Tylko , że ten dzień - to dzień straty mojego ostatniego Dzieciątka :( NIe wiem czy będę potrafiła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało się... temperatura spadła z 37,2 do 37 jutro pewnie przyjdzie @... kolejny cykl spisany na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diorak nie załamuj sie, 37 st to jeszcze nie tragednia, jakby spadlo do 36,6 to by bylo wiadomo ze nie tym razem ale skoro jest 37 to jeszcze szansa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co zawsze mierzyłam moja normalna temperatura to 36.2 zobacze jeszcze jutro jak to wyjdzie. tez to moje mierzenie może różnie oddzialywac bo sprawdzam temp o różnych porach dnia ze względu na moją prace na 3 zmiany ale zawsze przed wstaniem z łożka po spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia20 a my widze że mamy taki sam cykl. spokojnie możesz wytrzymac? jutro termin @.. ja nie wytrzymałam i wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny ale tak przypuszczałam bo robiłam przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diorak, tak 24.06 mialam ostatnia @ i teraz ma przyjsc, ale nie czuje zeby nadchodzila. :) ja staram sie czyms zajac zeby o tym nie myslec az tak bardzo i jak narazie to czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pogratulowac cierpliwosci. Jutro testujesz czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej, poczekam do poniedzialku, wtorku jak @ nie bedzie to testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taki zamiar bo mi te cykle różnie wypadają... trzy mam po 32 dni potem 30 a ostatnio chyba dwa z rzędu 28 dni.. przynajmniej czuje kiedy mam owulke bo wtedy chodze praktycznie na czworakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam roznie, raz mam 32, raz 29, a ostatnio mialam 27. takze poczekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
no u mnie male plamienie sie pojawilo. pewnie nadejdzie w nocy @ albo rano gdy na rano do prACY BEDE SZŁA;/ eh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie jak narazie wszystko boli. W pracy to nie wiedziałam jak mam siedzieć. Zarówno brzuch jak i krzyż dały o sobie znać. Dziwi mnie jedynie to ze jeszcze mnie cycuchy bolą. Jak sie obudze to zobaczymy co tempa pokaże. A szyjke mam nisko, twardą i zamkniętą. Wy za niedługo wstajecie a ja idę spac. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 30dc @ nie ma, jajnik prawy delikatnie kłuje, test wiele nie pokazał, ehhh już bym chciała zobaczyć wyraźne 2 kreseczki i się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na dzien dobry 36.6... może na urlopie cos wyjdzie. Miłego weekendu dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela89
i przyszla @;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
A mnie zaczęły boleć piersi jak przed @ ... i jajniki kłują. Tracę chyba nadzieję, że w tym cyklu się udało. Dziewczyny, które dostały @ - trzymam kciuki za dalsze starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, u mnie też kicha, zrobiłam w piątek test i jest poniżej 1 :( mam nadzieję że Wasze @ jednak nie przyjdą. Jeszcze dziecko mi się pochorowało ma chyba chorobę Bostońską :( jakieś gówno z importu :) jutro idę do lekarza.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darola
U mnie tez narazie nic nie wiadomo. 28dc, wszystkie objawy mam jak na @, zrobilam dzisiaj test z ciekawosci i negatywny, temperatura nadal 37. Czekam do srody. Ciekawe jak reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej neneczka szkoda :( ale jak nie ma @ to jest nadzieja. Ja dziś testowałam i wyszły dwie kreseczki jedna bardzo blada ale jednak jest :) w środę powtórzę test. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja rowniez czekam na @ ale u mnie to jeszcze wczesnie jak u was bo ja miałam owu 18 i 19 i było tak jak powinno byc z pełnym zakonczeniem do srodka i tez czekam i obserwoje ale niemierze sobie temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygia88
Witam wszystkie Panie, przyszłe mamy, które już wiedzą, że dzidziuś będzie i te które się starają... Ja też czekam co będzie na początku sierpnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa_m
U mnie ból brzucha i jajników jak przed @... piersi niestety nie bolą, tempka spada :( Nie mam odwagi zrobić testu. Może zrobię w środę lub czwartek i dam znać. Ale złudzeń już raczej nie mam... Te Dziewcczyny którym się nie udało, mam nadzieję, że spotkamy się na topiku dla mam majowych ;) Z tym, że ja zamelduję się jak już zobaczę 2 kreseczki. Powodzenia wszystkim które będą niedługo testować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój punkt widzenia
hej dziewczyny poradźcie mi. Staram się z mężem o syna, oto moje testy z soboty, niedzieli, i dzisiaj, jak myślicie poczekać jeszcze ze współżyciem 1 dzień, czy to już ten moment? http://www.picshot.pl/public/view/full/167752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę wam, tak bardzo chcecie mieć dzieci, to będzie takie szczęście jak zobaczycie te dwie kreski,nie da się opisać radości, którą będziecie odczuwać...ja mam ochotę płakać każdego dnia..wszystko jest nie tak, a przede wszystkim nie ten facet, odzywa sie do mnie jak do jakiejś szmaty, ciągle krzyczy, jest apodyktyczny i zazdrosny, traktuje mnie jak swoja własność, okres ciąży to powinien być piękny okres, a dla mnie to jakiś koszmar, to dziecko nie może się urodzić i nie urodzi się, przed tym powiem tylko temu aniołkowi, żeby poleciał daleko i pomógł innym aniołkom znaleźć nowy dom, najlepiej w was kochane dziewczyny, będę się o to modlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolik przeczytałam Twój wpis i łzy same zaczeły mi lecieć :( później spojzałam na synke i zaczełam go tulić i strasznie płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolik000000000000000000000000
trolik co Ty robisz w ogóle w tym wątku bo to co piszesz to jest jakaś masakra - tu się czeka na dzieci a nie je wyskrobuje...a co Ty oczu nie miałaś jak szłaś z tym gościem do łóżka, wczoraj się okazało, że ma długi i traktuje Cię jak szmatę - najlepiej się przespać z facetem po 3 miesiącach znajomości bez zabezpieczenia a potem zabić dziecko. Zrobisz co będziesz chciała bo to Twoja macica ale przestań tym wszystkim czekającym na dziecko kobietom tutaj mącić i załóż sobie własny wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przyszła @, jak to możliwe jak już widziałam kilka dni temu cień cienia drugiej kreski :( czułam się zupełnie inaczej niż zawsze, bolał mnie jajnik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adirinda przykro mi a może jest jeszcze szansa że to krwawienia jakieś delikatne a nie okres???? przesyłam Ci buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie @ przyszła tak jak powinna czyli w sobote. Ciekawe jak tam mysia20.. dzisiaj albo jutro miała testowac chyba że ją tez zalało w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×