Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość stokrotka7
Cześć dziewczyny:) ja byłam wczoraj u lekarza ale nie zobaczył jeszcze pęcherzyka.. powiedział że za jakieś dwa tygodnie będzie już dobrze widać. Szkoda bo myślałam ze już coś zobacze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida 88
Kobitki powiedzcie mi...no bo ja to... to dopiero moje pierwsze starania...test robiłyście w dniu spodziewanej miesiączki? czy coś wcześniej... bo już nie mogłam wytrzymać a nuż może coś pasek pokaże...i zrobiłam wcześniej i nic;/ czerwona flaga była 1 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
Brygida 88 Najlepij zrobić w dniu spodziewanej@ bo wtedy masz praktycznie pewność albo ewentualnie jak Ci się spóźnia no a wcześniej to właściwie może Ci nie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
ja tez bede testować ale na początku sierpnia jeśli @ nie przyjdzie. Nie staram się o dzidziusia, ale miałam parę stosunków z finałem i jeden z nich był 2 dni przed rozpoczęciem dni płodnych. Powiem Wam tak nie nakręcam się ale wraz z początkiem dni płodnych miałam mdłości, nie mogłam wypić herbaty bo mi śmierdziała i chciało mi się wymiotować. Na zapachy też byłam wrażliwa. W podbrzuszu czułam jakby mi rybki pływały takie bulgotanie. Wszyscy w domu szczególnie moja mama uważała że jestem w ciąży, bo mi ciągle niedobrze i jestem blada. A ja sądziłam że po prostu przechodziłam grypę żołądkową. Teraz te"objawy" przeszły nie mogę tylko niektórych rzeczy jeść które lubię bardzo bo mi niedobrze. Dlatego nie nakręcam się. Myślę że przed dniami płodnymi nie można zajść w ciąże. Fakt mam cykle nieregularne 28-32 dni maksymalnie. Jak coś to dołącze to Was w sierpniu. Powiem Wam szczerze że chciałabym mieć taką niespodziankę na urodziny, bo mam je 4 sierpnia, chociaż dzidziuś nie byłby planowany:) jednak moje spostrzeżenia mogą być jedynie objawami grypy żołądkowej. Za wszystkie Kobitki na tym Topiku 3mam kciuki, obyście ujrzały 2 kreseczki na teście i spełniło się Wasze marzenie o byciu mamą !:) a do tych które już wiedzą że są w ciąży to bardzo Wam gratuluję i życzę spokojnego przebiegu ciąży i wielu radosnych chwil w tych ważnych 9miesiącach. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, za duzo spraw mam na glowie dlatego nie pisalam... @ jak nie bylo tak nie ma, jest tylko duzo sluzu i bol podbrzusza, ale taki jakbym miala @ juz trzeci dzien, wstrzymam sie jeszcze z sikancem, bo mam nieregularne cykle wiec roznie to moze byc... w czwartek albo piatek zrobie jak @ nie bedzie... a moje sutki to sa cholernie wrazliwe i opuchniete i piersi mam baaaardzo duze. poczekam i dam znac odrazu jak cos bede wiedziec. buziakiii :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że kwiecień juz nie wchodzi w rachube... wiecie.. od początku cyklu zaczęlam brac femifertill i zastanawiam sie czy cos pomoże.. jak to na początku cyklu na nic się nie nakręcam... dni płodne wypadają mi akurat na urlopie i zobaczymy czy wroce do pracy po urlopie czy nie. W każdym bądz razie postanowiłyśmy ze szwagierką wziąc się za siebie i chyba uda mi się nie myslec o dziecku i nie nakręcac... nie wiem czy bede miała na to czas :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widzę że topik coś chyba upada... a szkoda bo zapowiadało się fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida 88
Hmm chyba to nie ten czas...;( jestem po USG i nrazie nic, jeszcze stwierdzł,że owulacji nie miałam... oczywiście,że miałam...no poczekam do miesiączki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka131313
Cześć Piszę bo chcę się komuś wyżalić. Co prawda się nie starałam specjalnie o dziecko , ale chyba będę je miała. Nie bardzo mi się to uśmiecha powiem więcej jestem lekko załamana od kilku dni chodzę i beczę mąż mówi , że jestem głupia bo powinnam się cieszyć. To moja 2 ciąża mam śliczną córeczkę i chciałam na tym poprzestać.. Ale chyba tak jest , że jeśli się chce mieć dziecko to jest ciężej zajść w ciążę, natomiast jeśli się nie chce to jest. Mam nadzieję, że zaakceptuję tę ciążę i będę się jeszcze z niej cieszyła. pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka na pewno zaakceptujesz i będziesz szczęśliwą mamusią, ciąża to taki piękny okres w życiu każdej kobiety. Faktem jest że jeżeli ktoś bardzo chce to nie wychodzi a jak ktoś się nie stara to wpadają... ale jednak ciąża i dziecko to najpiękniejsza sprawa pod słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
zgadzam się z Lorien:) jeszcze wszystko będzie dobrze, zobaczysz:) ja byłam w poniedziałek u lekarza a jak już pisałam nie zobaczył jeszcze pęcherzyka. We wtorek robiłam bete i wynik 588,30. To normalne że nie było widać jeszcze pęcherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 122
stokrotka normalne że nie zobaczył, musi być conajmniej 1000, więc spokojnie i nie denerwuj się. Ja mam dostać w następny wtorek, więc jeszcze dużo czasu, a w poniedziałek idę na bete, no ale to jeszcze długie 1,5 tygodnia, się zobaczy. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
a to dobrze, uspokiłaś mnie trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo83
Lorien a ty byłaś już kiedyś w ciąży?? Bo ja byłam i na pewno nie moge powiedzieć, że to jest piękny okres w życiu kobiety. Jasne, zostaniesz mamą i takie tam,ale sama ciąża jako stan fizjologiczny to koszmar. Na koniec czekasz tylko kiedy to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo tak byłam to moja druga ciąża i wspominam okres ciąży bardzo dobrze. Uważam że to piękny stan, oczekiwanie na pierwsze kopniaczki i sama myśl że pod Twoim sercem rośnie nowe życie jest cudowne. Stokrotka spokojnie, na następnej wizycie lekarz zobaczy pęcherzyk. Ja byłam w dniu spodziewanej miesiączki i widział tylko cialko żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży. Dziś jest 28 dc, pobolewa mnie czasem brzuch, szczególnie w nocy, od dwóch dni. Byłam dziś w aptece po test, ale go nie kupiłam.... stchórzyłam, co ma być to będzie. Zbytnio się nie nastawiam, bo przytulańce były tylko 9 i 13 dc. Trzymam kciuki za kwietniowe mamusie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo83
Tak okres do pierwszych kopniaczków może tak (jeśli kogos 3 miesiace nie męczy ciągłe wymioty), ale potem te słodkie lekkie kopniaczki zamieniają sie w niezłe kopniaki bo Twoich wnętrznościach, nie wspominając o huśtawce hormonalno - emocjonalnej. No ale może jesteś tą wyjątkową kobieta, którą spotkałam która faktycznie twierdzi że ciąża to stan błogosławiony, najpiękniejszy okres w życiu kobiety itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
cześc dziewczyny ja też jestem tą kobietą która okres ciązy wspomina z czułością. dla mnie to był cudowny czas zarówno przy pierwszym jak i drugim dziecku. owszem ostatnie jakieś 3 tygodnie to najmilszych nie należą bo człowiek zaczyna sie stresować no i dziecko czasem boleśnie się wierci. ale mnie naprzykład po porodzie bardzo brakowało brzuszka:) ps. ja testuje we wtorek:)choć to termin jeszcze nie ostateczny bo @ powinna przyjść dopiero w piatek, ale wiem że nie wytrzymam i pierwszą próbę wykonam wtedy;) w drugiej ciązy test wyszedł pozytywny dwa dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, w skrócie : cykle 30 dniowe, ostatnia @ 2.07, sex 17/18-go. owu powinna być 18- śluz i odczucia bólowe na to wskazywały.... no a teraz czekam i wariacji dostaje..... bo bardzo bym chciała po raz dugi zostać mamusią.... pozdrawiam. i trzymam kciuki za wszytskie czekające....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Mateuszka
Witam dziewczynki,jesli pozwolicie to dolacze sie do Was. Zapowiada sie ze zostane po raz drugi mama. Dzis zobaczylismy na tescie 2 grube krechy. Z wyliczen wynika ze termin bedzie mniej wiecej na 06.04.2013 ale u lekarza jeszcze nie jest to potwierdzone. Mamy juz synka za pare dni skonczy 15 m-cy a wiec roznica wieku miedzy dziecmi bedzie niemal rowne 2 lata. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Mateusza:)) dokładnie rok temu też ujrzałam dwie kreski na teście. Az musiałam ich zrobić 5 bo nie wierzyłam. I termin miałam na 7.06.2012,a Filip urodził się 06.04.12:)) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja najprawdopodobniej nie jestem.... ost @ 29.06. cykle nie wiem ile teraz beda trwały bo okres który miała był pierwszym po zabiegu łyżeczkowania, przed zabiegiem cykle ok. 28-29 dni... ale pewnie poz abiegu wszystko się zmienia... dziś jest mój 31 dc.... jutro zrobie test... tak dla świtego spokoju że nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja najprawdopodobniej nie jestem.... ost @ 29.06. cykle nie wiem ile teraz beda trwały bo okres który miała był pierwszym po zabiegu łyżeczkowania, przed zabiegiem cykle ok. 28-29 dni... ale pewnie poz abiegu wszystko się zmienia... dziś jest mój 31 dc.... jutro zrobie test... tak dla świtego spokoju że nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, do mnie też @ przyszła. Postanowiłąm się już nie napalać, co będzie to będzie bo potem tylko jest mi przykro :( mam nadzieję że Wam się uda!!!! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
pytanie do dziewczyn, które już są mamami: to normalne że boli brzuch identycznie jak w czasie normalnej @? wychodzi na to że to ok 7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka mnie bolał w pierwszej ciązy tak jak w czasie okresu, było tak ze miałam takie skurcze ze myslalam ze lada chwila dostane @ (wtedy jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×