Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

zawiozę jeszcze raz mocz na posiew, ale to normalnie błędne koło. Mogę tak w nieskończoność robić badania, szkoda tylko kasy. No, ale posiewu z pochwy sama zrobić nie mogę, więc chociaż zobaczę czy tam z układem moczowym wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak dla mnie lactacyd jest przereklamowany, wole znacznie ziaje po ktorej czuje sie bardzo komfortowo, a wlasciwie nic nie czuje i nie mysle ze zaswedzialo, zapieklo itp. a i maz tez uzywa tego samego plynu co ja na wszelki ;) ale nigdy, nigdy, nigdy (!) konwaliowa ziaje! po tej tez wyladowalam w gabinecie, tylko i wylacznie ziaje w bialych butelkach z dozownikem, zadna inna :) skoro lekarze sie upieraja ze wszystko jest okej, to moze jednak sprobuj wlasnie w strone uczulen na plyn czy tam proszek czy cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak mnie tez jako tako nie pieklo ale ciagle mialam zapalenia i do tego otarcia, bardzo wrazliwa tam bylam. Jak tylko wyleczylam to problemu juz nie mam. Moze to tez podswiadomosc, choc nie sadze, juz pol roku nic nie mialam a wczesniej co miesiac robilam zapasy lekow i nie obeszlo sie bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, chudzinko :P u mnie brzuch znacznie większy, mimo że schudłam tak, że żebra mi powyłaziły. Ale przynajmniej teraz widać dokładnie brzuszek ciążowy i jego zarys. Mimo wszystko u mnie dochodzi tkanka tłuszczowa a u Ciebie ani grama tłuszczu ;) Od dziecka byłam spora, przy porodzie ważyłam 4200, matka rodziła mnie sn tylko 6 godzin, choć sama ma 1,50 wzrostu i ważyła z 50 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bralam lacibios femina bo polecila mi ja gin, ale gdybys kiedys chciala sprobowac czegos innego to ten polecam, ma i wyciag z zurawiny i bakterie kwasu mlekowego i te inne dobre bakterie, i dziala 2w1 bo ochrania jednoczesnie intymne strefy i uklad moczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziaję w białej butelce chyba stosowałam jakiś czas temu, a zobaczę to mydło i zdecyduję się na jakiś płyn. Akurat może zrobią mi posiew więc może sprawa się wyjaśni w ciągu najbliższych dni. Do planowanej wizyty jeszcze 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa, aha, to faktycznie dobry probiotyk. Rozumiem, że w ciązy można go brać? Może spróbowałabym potem jak skończę opakowanie Lacibios femina, po co oddzielnie kupować żurawine. Już fortunę wydałam na leki i wizyty u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona jaka Ty szczuplutka jestes :) chcialabym miec taka figurke, ja mam juz pileczke w przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak mysle ze w ciazy mozna stosowac, ja akurat skoczylam przed tym jak sie dowiedzialam o II kreskach, ale niech ci sprawdza w aptece czy dla kobiet w ciazy tez jest, ja mysle ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki dziewczyny, uciekam, bo głowa mi pęka, Poleżę trochę a potem skoczę do apteki i biorę się za pracę. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny ale ja chudzinka nie jestem ;) ja waze 65 kg przy 168 - to nie jest malo. Tez mma tluszczyk tylko to poranny brzuszek to taki mniej tluszczykowy wlasnie :) Funiak ja mysle ze jesli nie masz jakiegos ulubionego zelu to poki jest ten problem wg mni nie kupuj nic. Szkoda kasy. Kup sobie to szaer myslo - tylko nie myj bezposrednio, spien lekko reke, polej wodą, im mniej chemii tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona jestesmy tego samego wzrostu, a nawet wagi :D choc ja pewnie waze juz wiecej na dzien dzisiejszy, przez pierwsze niecale 4 miesiace ciazy przytylam 2,5 kilo, ale teraz mysle ze dopiero sie zacznie jak weszlam w 5 miesiac... chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mandarynkowym pochlaniaczem :D jak zobacze w sklepie w koszyku to musze kupic, ale lubie te mniejsze i bardziej kwaskowate, mniam :p no i niestety, bardzo niestety przed tygodniem wrocila ochote na slodkie, tak jak wczesniej moglyby slodkosci dla mnie nie istniec, tak teraz lubie sobie cos slodkiego przegryzc znowu... :( zbieram sie tez, musze ogrzac domek i na 15 do stomatologa, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku współczuje tych dolegliwosci i pieczenia. moze najlepiej idz do lekarza, bo w koncu jestes w ciazy i aby to dziecku nie zaszkodzilo... ja naszczescie nigdy nie mialam takich problemow. Karolowa, je kurtke sie zawiazuje, jest uszyta w trapez. jak sie mocniej scisne to nie jest babka, ale ze mam juz spory brzuszek to jednak wystaje :) powiem tak gora i do momentu az sie wiaze super ale ten brzuch :/ wiem wiem bedzie coraz wiekszy. kurtka wyglada dokladnie tak jak na tej modelce ;) w ogole jest maly wybór kurtek ( wiekszosc jest na suwak, a ja nie chcialam bo jak brzuch urosnie to sie nie zasunie ) no i 200 to nie wiele. teraz kupic musze dzinsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, we wtorek miałam wizytę i lekarz również nie zrobił mi usg :( no trudno, co do płci oczywiście w związku z powyższym też nie wiem. Moj lekarz powiedział że nie mówi o płci do 18 tyg.dlatego, ze to i tak 50 % szans aby ta informacja okazała sie błedna. KUrde, szkoda, chciałabym już wiedzieć kto się urodzi. Od początku ciązy przytyłam 1,5 kg, ale dziny juz mnie zaczynaja uwierać. Dziewczyny, czy jak dotykacie swoich piersi to czujecie takie twarde gruczoły/guzy w środku? Ja mam całe piersi w takich guzach. Przypomina mi to uczucie ktore miałam przy nawale pokarmu z córą. \Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa - daj znać jak tuniki - baedzo fajne, też je oglądałam jak narazie ;D e ona, ale rzeczywiście wygladasz na drobinkę ;D ,mój brzuch rano jest mało widoczny, wieczorem bardziej...ale dalej nie mam neta w domu to nie będę posyłała fot z pracy ;D Funiak, mykaj jutro do lekarza i nie daj sie, niech coś na to radza, zarówno dla Waszego zdrowia jak i komforu... własnie powinnaś się cieszyć a nie ciągle zamartwiać - choć nie dziwię się bo też mam czasami takie różne myśli, a teraz znowu 3tyg do usg czekać :/ mam nadzieje że szybko przeleci... wczoraj nas w ogóle było tyle u tego lekarza... i dziewczyna przede mną miała chyba coś z dzieckiem bo wyszła i płakała...i mi się tak smutno zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia ja czuje, tez sie przestraszylam, czuje to jak by takie centrymetrowe gruczoly twardawe - mimo ze piersi juz nie sa napiete. dagaa - dziekuje, moze to poprostu na zdjeciu tak wychodzi ;) Troche schudlam na poczatku, teraz juz pewnie waze tyle co przed ciaza czyli te 65. aglesna a jak rozmiar tej kurtki? I czy nadaje sie ona do obcasow czy nie bardzo? Kurcze, mimo wszystko szkoda mi wydac dwie stow na kurtke na jeden sezon i do tego malo wychodze z domu bo wiekszosc leze, eh... Kochane a moze pokazecie tez swoje brzuszki co?????????????? ciekawa jestem jakie macie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, dokładnie, to sa takie twarde gruczoły, również się wystraszyłam. Skoro mamy to obydwie to pewnie nie anomalia:) Co do kurtki zimowej, to ja albo posmigam po odzieży używanej i tam kupię, albo np na allegro. Czasem moga być takie fasony typu grzybek nawet nie dla ciężarnych, ale na ciężarnych wyglądają super. Ja nie bede kupować kurteczki, a ta kurtka z linku powyżej-super. Ja mysle ze znajde alternatywe dla nowej kurtki, a za tą cene kupie sobie porządne, oficerki skórzane, bo do tej pory tylko na szpilkach śmigałam i nie mam butów na zimę w ciązy :) Zdjęcie brzuchalka na pewno wstawię wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po stomatologu :) teraz kontrola w styczniu :( to znieczulenie dla ciezarnych jest ciut jednak slabsze co nawet przyznala stomatolog, ale chociaz troche lzej, choc mnie juz momentami bolalo :) po drodze zaliczylam donauta i rogala z malinami :D a teraz mam nadzieje ze maz wpadnie na to zeby jechac po zakupy i zaprosi mnie na pierogi z kapucha i grzybami :D Dobrego wieczorku dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam na sutku takie twarde coś, miałam nawet pytać o to ginekolog, ale były pilniejsze sprawy... Dziewczyny, jak u was z kąpielą? Jak często bierzecie kąpiel a jak często prysznic. Ile czasu spędzacie w wannie biorąc kąpiel i jak ciepła jest woda? Wiadomo, że idą chłodne dni i coraz częsciej ma się ochotę na gorącą kąpiel i nie wiem ile można bezpiecznie wygrzewać się w wannie. Do tej pory ciepłe kąpiele brałam sporadycznie ze względu na plamienia w 7 tygodniu, ostatnio jednak coraz dłużej sobie leżę i póki co nic się złego nie dzieje. Woda staram się aby nie była goraca, ale letnia też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa i po strachu...a ja nawet jeszcze nie umawiałam się na wizytę, coś lekarz mówiła o 17 tygodniu, żeby wtedy... też będę panikować pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa byłam z tym u lekarza już 2 razy, nawet w szpitalu byłam na własną rękę trochę pieczenie ustępuje, więc jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak, ja normalnie biorę prysznic a w wannie tylko jak szykuje sobie konkretne zabiegi, depilacje, peelingi calego ciala, przygotowuje stopki do pedi i mani czyli raz lub dwa w tyg. ale oczywiscie nie jest to gorąca woda.Czasem dobrze sie tak wyleżeć i wygrzać :) Karolowa, dobrze wiedziec ze jest znieczulenie dla ciężarnych, ja musze wyleczyc dwa ząbki, a bez znieczulenia ani rusz.Zazdroszczę że już masz za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuchatki , ale się rozpisałyście - muszę nadrobić zaległości i poczytać - już się biorę :) kupiłam spodnie rurki na allegro i są super , już dostałam, przymierzyłam , wygodniutkie :) ja garderobę ciązowa posiadam ale kilka nowosci nie zaszkodzi :)pozdrawiam Was gorąco dziewczyny jak poczytam co u Was to popiszę jeszcze dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funiak- jeśli chodzi o kapiele w wannie to czemu nie - byle woda nie za gorąca , tylko pamietaj że może nasilic infekcje pochwy :( woda nie jest idealnie czysta i nie jest wskazane aby dostawała sie do srodka ... mi lekarz nie zalecał bo tez mam skłonnosci do infekcji :( , widzę ze dajecie linki do zakupów na allegro - super pomysł - to mój zakup : http://allegro.pl/czarne-rurki-ciazowe-idealnie-dopasowane-r-xxl-i2717747512.html wazne ze po ciaży można ładnie odpruć panel na brzuszek i zostaja normalne biodrówki :) , aha dałam w stopce fotkę brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ale masz brzuchalka ślicznego!!! A spodnie super, powiedz mi czy nie spłaszczają pupki? Jezeli nie, to ja tez sobie takie kupie, świetne, proste i do wszystkiego pasujące. Czy ten materiał jest lekko połyskujący? Ja wrzucę fotke brzuszka po kąpieli:) Chyba mi się lekkie skurcze nóg zaczynają, może to od kawy(wypłukuje magnez) piję taką lekką z mlekiem, raczej mleko z kawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia- materiał matowy zupełnie czarny - mi pupy nie spłaszcza - leżą idealnie i super wygodne - schylasz się i nie ugniatasz brzuszka - pełen komfort - są elastyczne lekko rozciagliwe i super leżą , ja też pije kawe z mlekiem - trzeba zwiększyc magnez - kawa wypłukuje i dla tego te kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×