Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

dobry wieczór moje drogie już pisze wczoraj znów migrena o 23 jeszcze wymioty i wizyta u dentysta skonczona plombom w 8 ; 6 do leczenia kanalowego bez znieczulenia moje drogie macie fajne brzuszki ja mam największy na wieczór w srode 23.10 wizyta juz nie moge sie doczekać ooo teżnie mam kurtki na zimę tylko korzuch ale watpie czy sie zmieszcze jak będzie snieg ooo jeszcze jedno piersi czy wy też macie takie wypustki na otoczkach i na sutkach taka jakby schodzącą skórkę czy też wydzielinę pozdrawiam was serdecznie piszcie co u Was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funiak ja sie kapie pod prysznicem i woda nie za goraca tak lekarz okreslił a kapieli juz dawno nie bralam obawiam sie ze wzglęgu na ta temperature a letniej nie lubie kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mnie denerwuje ta wydzielina po luteinie czasem mam nawet takie sluzowate wydzielię jakby kawałki pod kolor żółtawy co to może być ??????? nie nie pokoję sie dopóki nie piecze ale muszę powiedzieć lekarzowi w srodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka, ja weszłam na strone fotosik/dodaj zdjecia i wkleiłam moją fotkę (bez rejestracji) nastepnie skopiowalam link i wkleilam do nas na kafe tu podaje link do fotosika: http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=fotosik&source=web&cd=1&cad=rja&sqi=2&ved=0CB0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.fotosik.pl%2F&ei=zI2JULvTNsXGswavkYGIDg&usg=AFQjCNFZdNLb6rFejR7EFmNOGvcOs6iFLQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu w takim razie obydwie bedziemy mialy takie spodnie ;) To fakt ze magnezu pewnie juz u mnie brak bo codziennie pije 1 kawkę. Bożka ja całe brodawki mam spuchnięte i ciemniejsze a na nich dużo takich kropek/krostek wypukłych, ale o to sie nie martwię, bo pamietam z pierwszej ciązy że to naturalne :) co do dolegliwości po luteinie niestety nie pomogę, bo nie stosowałam i się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) wczoraj mialam wizyte, babelek ma 7 cm, w moczu pojawil sie bialko mam brac wit C i urosep, a i mam delikatny z stan zapalny w pochwie dostalam globulki... Na wymioty w koncu dostalam lek;) wszystko jest dobrze 14 tc dzisiaj skonczony... Strasznie mi sie podobalo jak moja gin ogladajac babla sobie do niego gadala...:) ja tak jeszcze nie umiem... Bylam tez u stomatologa, nic nie bolalo;) bardzo mila pani;) zab zatruty ale teraz tak porzadnie... We wtorek jade znowu... Wszystko mi wytlumaczyla i jakby sie cos dzialo tam mam dzwonic albo napisac sms, bylam w szoku;D brzuszki przesliczne:) ja mam taki malutki.. Ja jakos nie mam przekonania do allegro.. Moze dlatego ze jestem nie typowa i bardzo mi ciezko kupic cokolwiek... Na zakup spodni potrzbuje ok 2 godz.. A butow,, eh szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;D Asia -spodnie świetne - muszę się pomierzyć i zaopatrzyć się też w takie i niebieskie ;D a brzuszek rzeczywiście już spory i taki okrąglutki ;D bożka, mi w środę luteinę przepisała, dziś jadę do apteki... Super że u dentysty ok - nie taki diabeł straszny hehe;D Funiak - my nie mamy wanny w domu - więc biorę tylko prysznic ;D pewnie nie ma nic złego w tym jak sobie poleżysz i się wygrzejesz, tylko pewnie zeby woda nie była za gorąca ;D choć marzy mi się taka kąpiel ;D buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzien dobry przyszlam młoda mama ja mam 15 tc juz zmianiam stopkę :) boli mnie brzuch od wczoraj po obu stronach wziełam wieczorem nospę teraz zjadłam bułkę i wzielam 2 trzeba iśc leżeć nici ze sprzatania nawet myslalm żeby poodkurzać ale lepiej nie boje sie co sie dzieje jak mi nie przejdzie do 13 dzwonie do lekarza pakowac sie do szpitala nie zamierzam ale boje sie przyszla młoda mama ja tez na allegro zazwyczaj kupie albo za małe albo za duże ciuchy ja akurat jestem wysoka wiec bałabym sie że spodnie będą za krótkia ale całakiem fajnie się prezentuja :) cieszę sieże wizyta udana ja do brzuszka gadam :) pamiętam przy paulince tez gadałam piszcie co u was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z tego co widzę to ja mam chyba największy brzuch. Ale jak to się mówi że 2 ciążę szybciej widać. Jak będę miała trochę czasu to zrobię i wstawię swój brzuchol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌼 Asia ale szał! az buzie otworzylam, ja nie mam jeszcze takiego brzusia, ale podobno w drugiej ciazy wychodzi brzuszek rzeczywiscie szybciej :) xxxoooxxx Funiak ja osobiscie nie lubie kapieli w wannie, slabo mi. Dlatego biore prysznic w naszej duzej wannie, ale mam nadzieje ze nielugo juz bede miala prysznic :D ale podobno gorace kapiele nie sa zalecane szczegolnie na poczatku ciazy, czy staran, kiedy jest implantacja itp. i przy plamieniach, a przy zdrowej ciazy mozna ale oczywiscie tez z umiarem ;) xxxoooxxx olabia podobne spodnie sa w h&m kupilam nawet takie za namowa meza i jestem zachwycona nimi, no i slyszalam juz ze sa ekstra od innych osob, pomijajac ich wygode :) xxxoooxxx bozka2930 a moze to juz siara, a te wypustki to normalna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia dopiero teraz zobaczyłam twój brzuszek i powiem ci że mój jest podobnej wielkości tylko ma inny kształt, twój to taka piłeczka a mój to kształt jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozka2930 moze to wiezadla macicy ci sie rozciagaja? ja dwa dni temu mialam tak ostry bol ze myslalam ze zaraz zaczne krzyczec po meza, to byl taki atak, 2 razy, ale gdyby cos sie zle dzialo rzeczywiscie to mysle ze wystapilyby plamienia, krwawienia itp. takze uspokoj sie, bo maluch tez czuje zdenerwowanie ja po tym bolu tez mam taki niesmak, ze cos moze, moglo byc nie tak, ale staram sie myslec dobrze, tym bardziej ze do wizyty jeszcze dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa dziekuje za wsparcie wiem żeby sie nie denerwować ale we wrzesniu jak mi sie odklejała ta kosmówka to tez było bez plamien zobacze wziełam nospe o 8-30 najwyzej znów wezme koło 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozka2930 pamietaj ze najgorszy okres, taki najniebezpieczniejszy dla ciazy juz za nami, teraz mamy juz z gorki prawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Mnie dziś brzuch męczy boleśnie. Myślę, że to od pęcherza. Już kilka dni temu zauważyłam, że jak w nocy mocno śpię i nie obudzę się na siusiu ( a normalnie wstaję jakieś 3-4 razy) to potem wstaję z bólem podbrzusza i cały dzień mnie tak potrafi boleć. Niezbyt to fajne :( Olabia mnie piersi też czasem niepokoją, ale z tego co piszecie to chyba norma te zgrubienia itd. Funiak kąpiel niezbyt gorąco biorę nawet częściej niż przed zaciążeniem. Polubiłam to ostatnio. Poleżenie w wannie pozwala mi zrelaksować bolący kręgosłup :) Bożka moje sutki wyglądają właśnie tak jak piszesz - wypustki plus odrobinę jakby skórki lub zasuszonej wydzieliny. Mam nadzieję, że z Twoim brzuszkiem wszytko ok. Trzymam mocno kciuki, by dolegliwości ustapiły. Karolowa ja taki ostry ból właśnie zinterpretowałam jako więzadło. Zaczęło boleć jak się przekręciłam na bok. Przeszło po chwili i jest ok. Zdarzyło się kilka razy już, zwłaszcza przy ruchu. Przyszłamłodamamo cieszę się, że dobre wieści po wizycie przynosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka2930- jeśli boli po bokach brzuszka to nic złego , niebezpieczny jest ból po srodku zwłaszcza ten skurczowy jak przy okresie - na początku mogłysmy go miec teraz juz nie , boki moga bolec baaardzo , ja mam czasem takie uczucie - zwłaszcza jak szybko wstanę , jakby mi ktos noze wbił po obu stronach :( aż łzy wyciska i zginam sie wtedu w pół . A brzusio mam spory faktycznie - hehe inni nie wierzą ze to dopiero 4 miesiąc i ubieram sie juz tylko w ciuszki ciążowe - tzn spodnie bo bluzeczki rozciągliwe noszę zwykłe - nie lubie tzw worków - wolę odzież dopasowaną - w późniejszych miesiącach jeszcze sie nanoszę tych luźnych...teraz mam fazę przegladania allegro , może coś mi jeszcze wpadnie w oko - wygodnie tak robić zakupy nie ganiając po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o piersi - zaczynają sie rozwijac w brodawkach gruczoły łojowe - potrzebne aby zabezpieczyć sutki na okres karmienia - to taka naturalna wydzielina ochronna zapobiegająca pęknięciom przy karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie pyka 18 tc. I mam fotke pięknego siuraka z jajkami. Tak więc z babińca nici:P Córka z początku lekko zniesmaczona, bo chciała siostrzyczkę, ale po czasie stwierdziła,że "może być" :D Młody całe 11 cm i 170 g żywej wagi. Mdłości w ciagu dnia mijają, został poranny paw na "wybudzenie":D Co do bólu brzuszka, te boczne ciągnięcia to więzadła, te krótkie okresowe bóle na środku brzucha to ćwiczenia macicy, teraz będzie szaleć częściej. Ważne,żeby nie było ich więcej jak 10-15 dziennie i nie dłuższe niż 1-3 minuty. A piersi przygotowują się do "żywienia", u niektórych może sie pojawić już siara:D Tyle co pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulka ja też jak mam bardzo pełen pęcherz to mnie boli brzuszek! Tak jak bym sobie kamień tam włożyla do srodka. Jak siusiam to czuje dużą ulgę. Ja bardzo dużo pije, 2-3 litry wody dziennie. Do tego z pol litra wypijam przez noc. Staram się wstawac na siusiu co dwie godziny ale czasem jak twardo spie to potem pobolewa. Mnie z kolei coraz bardzije jelita bola, dokuczaja mi wzdeciami i zaparciami, jem dwa jablka dziennie to troszke pomaga ale wzdecia i tak troche dokuczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wielgaśny ten Twoj brzusio! Aż mężowi pokazywalam jak moge wygladac za dwa- trzy tygodnie to się ucieszyl ;) olabia Ty jesteś bardzo bardzo szczuplutka, masz chyba mniejszy brzusio ode mnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne wszystkie brzuszki :) Mój wielkością zbliża się do brzusia Asi :) Tylko kształt trochę bardziej jajowato-spiczasty ;) Dzidek 78 kolejny forumowy chłopiec się objawił :) Cudnie, że wszystko dobrze i maluch już taki duży. Dziewczyny ani się nie obejrzymy a będziemy wszystkie śmigać na usg połówkowe :) Wtedy to już pewnie wszystkie albo prawie wszystkie będziemy wiedziały co tam nam pod serduchami rośnie. Może odnowimy nasze tabelki i dołożymy rubryczkę z płcią dzieciaczka? :) e ona ja też dość sporo teraz piję. Dzięki, że potwierdzasz moje przypuszczenia, że to może być pęcherz. Zawsze to spokojniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulka ja wiem, że mma strasznie duży pęcherz moczowy bo mi ginek tak kiedys powiedzial, wiec jak sobie pomysle jak on porafi urosnac to wiem ze to dlatego. Kurcze, ja wam powiem że mma juz malo odczuc ciazowych i tak mi strasznie msutno z tego powodu! Nie wiem czy tam wsio ok, itp. Nawet sam brzuszek juz tak nie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulka też mam tak, że najbardziej boli mnie podbrzusze i piecze krocze w nocy po tym jak wstanę na siku i rano. Im więcej piję płynów im więcej chodzę siku to ten ból ustępuje. Wczoraj było nieco lepiej, dziś znowu tak mnie boli, że byłam u mojej ginekolog. Zalecenia: badanie moczu (kolejne) i nowe globulki do pochwy. Lekarz powtarza jak mantrę, że e-coli które miałam w pochwie nie są groźne, że bardziej jeśli znajdują się w pęcherzu bo wówczas mogą przeniknąć do pęcherza dziecka. Nie wiem już co robić, płakać mi się chce z tej bezradności. Jutro jadę oddać mocz do analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×