Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

u mnie w rodzinie siostra zaszła w ciąże i urodziła w tamtym roku w lutym a w maju miała wesele ten stres przed weselem przysłużył jej w schudnięciu:) w czasie wesela zgodziła się jej koleżanka ze szkoły na siedzenie z małym a młoda wyglądała pięknie i nikt by nie powiedział że 3 miesiące wcześniej urodzila:) a pokarm sciągneła przed samym wyjsciem z domu i starczyło..wsadziła w takie specjalne woreczki y był git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli można mieć piękny ślub i udane wesele z maleństwem u boku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj mialam powtorna bete, oczywiscie wyslano do innego laboratorium i tylko sie zestresowalam. Poprzednio mialam wynik 443 i to byl miedzy 4-7 tydzien ciazy, dzisiaj mam w tym laboratorium innym 404,05 i to jest miedzy 1-10 tygodniem ciazy. Boze, jak mozna sobie wysylac co rusz do innego laboratorium, powinni korzystac z jednego a nie jak sie okazalo, z 3 roznych! Nie dosc, ze kase stracilam na to badanie, to musze znow isc jutro i robic powtorne i wyslac do poprzedniego laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zaraz w końcu do domu, mam dość, tyle roboty przed urlopem z tym wyjazdem, mąż nie naciska, więc sobie wmówię, że wcale nie mieliśmy nigdzie wyjeżdżać i będzie dobrze :D a ja bym poszła na jakieś wesele, zazdroszczę Wam! ostatnio byłam na swoim i się super wybawiłam, a teraz się nic nie zapowiada, mojego męża siostra była w ciąży na swoim i bardzo źle się czuła i nic nie skorzystała, więc wszystko zależy od samopoczucia, nie ma reguły boska---> jak Wam się ułoży to jeszcze zrobicie wesele, jak dziecko będzie miało 6 lat to się wybawi :) otulka---> masz rację, z jednej strony fajnie mieć objawy bo przy najmniej można poczuć fasolę pomyliłam się z tą stopką, już poprawiłam ! za bardzo chcę :D dziś gotuję pulpety, ale mam ochotę do potem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufa to ladnie...też bym sie wkurzyła!:( Lenkaś pulpety..mmm:) no ale ja dzisiaj mam gołabki z wczoraj niech sobie N odgrzewa bo ja się do niego nie odzywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie z USG wiem, ze rosnie bo sie zagniezdzil i ma 5 mm ( badanie robione we wtorek wieczorem:)). Mialam tylko zrobic bete dla przyrostu chyba, tak jak zazwyczaj lekarze kaza robic 2 razy, a tu dupa. kolejna kasa, nerwy i oczekiwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za słowa otuchy jeśli chodzi o temat ślubno-weselny :) Choc i tak chyba nie dużo mam do gadania - pierścionka ponownie nie dostałam i sie chyba nie zapowiada... jak na początku, gdy sie dowiedział o ciązy - mówil, że wezniemy slub po porodzie, tak teraz temat umilkł... także czego bym nie chciała, to raczej decyzja została podjeta za mnie :] Pozostaje cierpliwie czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska1986- a powiem Ci że ślub w 2 trymestrze to fajna sprawa czujesz się świetnie , nic wtedy nie dolega , nie martwisz się jeszcze o dziecko pozostawione gdzieś tam u opiekunki - możesz się dobrze bawić natomiast odkładanie małżeństwa na po porodzie różnie sie kończy - znam wiele par które po prostu wtedy zrezygnowały i żyją w konkubinacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tego sie obawiam... ale cóż... do małżeństwa z powodu dziecka namawiac nie bede, chciałabym aby to była też jego decyzja... bo tak na prawde zastanawiałabym sie, czy zrobił to, bo tylko ja tego chciałam, czy jednak też tego chciał... Mam tylko cichą nadzieje, że przynajmniej zdecyduje sie oświadczyc... i w końcu dojdzie do tego ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niektórzy mężczyżni tak mają że jak wprost nie powiesz i nie przyciśniesz go to sam nie podejmie decyzji , czasem to kobieta musi wziąc sprawy w swoje ręce - czasy się zmieniają i chłopy podobno niewieścieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak już rodzice jednej i drugiej strony sie dowiedzą - to mam nadzieje, że conieco doradzą :) może masz racje, że powinnam go przycisnąc, ale jednak mam jakies takie swoje marzenia odnośnie ślubu, a w tak krótkim czasie ciezko byłoby je zrealizowac... Może na urlopie na spokojnie porozmawiamy i coś wspólnie podejmiemy, aby każdy był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olabia zapomnialam ci napisac: nie czytaj !!!! nie czytaj historii z piekla rodem, opisow porodow itp. Zapytaj gina o czysto medyczne rzeczy a reszta to polecam na spontan. Widze, ze laski zaczelyscie temat imion. U nas musi byc znowu imie miedzynarodowe, bo jestesmy miedzynarodowa rodzina o angielskim nazwisku. Mamy juz Marianne a co bedzie teraz nie wiem. Podoba mi sie Laura i Patryk, Filip, Adam...nie wiem zreszta nie wiem czy bedziemy chcieli znac plec, ostatnio chcielismy niespodzianke i dowiedzielismy sie na koniec porodu:-D Boska U nas tez bylo troche dramatow jak pierwszy raz zaszlam w ciaze, wpadka totalna nie ukrywam wiec rozne akcje odchodzily. Ale wszystko sie swietnie ulozylo czego i Tobie zycze Piszesz ze ci lekarz zrobil cytologie??? w ciazy????yyyy cos czuje ze bedzie ostra jazda na tej mojej wizycie we wtorek... Co do latania w ciazy to wszystko zalezy od organizmu. Jak ci lekarz pozwoli to lec Ja w ostatniej ciazy (nie wiedzac o niej) lecialam jakos w 4 tyg, za kilka dni mam lot z corka na trasie UK-PL (odwiedzam znajomych) i tez mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku. Co bym zrobila na Twoim miejscu? ja bym poleciala. Ale ja generalnie 'latajaca' jestem to raz a dwa, ze 2 ciaza to jakos tak inaczej, ale rozumiem Twoje obawy ktore sa jak najbardziej uzasadnione! Jesli chodzi o latanie z dzieckiem, to ze swojego doswiadczenia wiem ze okres 12 miesiecy 2 lata jest najgorszy na takie wypady, potem to juz z gorki i wbrew pozorom nie jest tak zle. Fufa spokojnie, wdech i wydech i powodzenia jutro Mysmy tez mieli glowkowanie nad slubem. Zareczeni bylismy juz wczesniej slub mial byc w lipcu a tu sie okazalo ze Marianna ma przyjsc na swiat w czerwcu. Ja chcialam slub po, maz przed, doszlo do tego ze dlugo nie umialam sie zdecydowac, potem zdalam sobie sprawde ze latwiej bedzie z papierami i slub bralam w 27 tyg. Nie chce zebyscie myslaly ze zmyslam, ale serio na zdjeciach w bialej sukni nie bylo po mnie widac ze jestem w ciazy! Brzuszek pokazal sie po kolacji weselnej, tego samego wieczora. Wywalilo mnie ostro, wczesniej wygladalam jakbym sie lekko najadla, smiejemy sie ze dobre dziecko, po Bozemu ujawnilo sie dopiero po slubie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, kasza23 świetna historia Wam sie przydarzyła z brzuszkiem :) faktycznie "po Bożemu" - to mogła sie już córa ujawnic :) słodko... A cytologia to jeszcze nic takiego, tyle po tym badań Nas czeka, że łoo matko, nic tylko siedziec w przychodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza hahah uśmiałam się ale wierze Ci bo w kwietniu byłam na weselu gdzie po mlodej nie spodziewala bym sie ze w ciązy była bo jej nie znałam bo to N pracownika ślub a na weselu brzuch już był i wtedy się dopiero dowiedziałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarozumiała doskonałość
Cześć dziewczyny. Ja jescze nie wiem czy jestem w ciąży. Jeśli się udało będę na 30 kwietnia miała termin więc jeszcze zdążę do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarozumiała doskonałość- czekamy na Ciebie :) uff dziewczyny cola działa cuda - mdłości troszkę opanowane , a ciasteczka korzenne świetne na ślinotok :) jakoś dzien przeżyłam , już boję się o jutro , jak tak dalej będzie to cola będzie codziennym moim menu do 12 tyg ciązy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze...wogóle dobrze że coś pomaga..bo na moje mdlości nic nie działa i wykończe się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też odpycha :( na kolacje zjadłąm przed chwilą 2 kanapki razowe z samym masłem - nic mi nie pasowało i popiłam zimnym mlekiem prosto z lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczyna się powoli ból piersi juz swędzeni przechodzi w ból... ja mam nutelle obok siebie i mam na nią ochotę i nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, myślałam że juz śpicie. Ja sie tak koszmarnie nudzę, moja córcia pojechała na noc do chrzestnej , a ja nie wiem co ze sobą zrobić, spać też mi sie nie chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ciężarówki :) Ja dziś mam drugą wizytę stresuję się a to dopiero na 16:00 mąż ze mną jedzie;) to druga wizyta :) noc przespałam bezstresowo bo mam czasem takie pobudki w nocy i lęki o przyszłość to moja 1 ciąża:) Witam wszystkie nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! jak dziś samopoczucie? u mnie dobrze jak na razie co dzień, nic mi nie dolega, choć dziś jadąc do pracy wjechałam po loda bo miałam ochotę, a tak to dobrze :) Miałam wczoraj się do Was jeszcze odezwać, ale trochę różnych rzeczy jeszcze robiłam, a na wieczór miałam tak beznadziejny humor, że nawet jak pisałam tu post to go skasowałam i poszłam spać ! dobrze, że już jest nowy dzień :) Fufa---> jak to jest możliwe, że każde laboratorium podaje inne wyniki? nie ma na to jakichś norm? dobrze, że dzieciątko rośnie :) boska---> ja też mam swoją historię do dołożenia, nasz związek jest w ogóle przykładem na dzianie się rzeczy niemożliwych, chyba nikt z rodziny i znajomych, kto był wtajemniczony w nasze klotnie, sprzeczki itp. nie podejrzewał, że skończy się to na ślubnym kobiercu:) teraz dalej się kłócimy, chociaż jest dużo lepiej i ogólnie z czasem wszystko idzie w dobrą stronę :D kasza---> super historia z Twoim ślubem ! dziewczyny a colę można pić? bo ona chyba niezdrowa trochę jest, nawet dla osób nie w ciąży :D najadłam się wczoraj pulpetów, ale były dobre, dziś też mam, mniam ! Asia---> ale sobie dogadzasz, takie rarytasy! chleb z masłem i mleko :D julitek---> mnie właśnie piersi bolą od samego początku, miałam chyba jeden dzień przerwy, i nigdy mnie nie swędziały tylko po prostu bolą, a wiecie co? wczoraj albo przedwczoraj zauważyłam wieeeeelką, niebieską żyłę wzdłuż prawej piersi, wyglądam jak obcy :D olabia---> ja o 23-ej to zazwyczaj odwracam się na drugi bok :D kiwoszka---> będzie miała usg? co będzie na tej drugiej wizycie? nieźle z tymi lękami, ja na razie nie mam, może dlatego, że jeszcze do mnie nie dociera :) dziś ostatni dzień w pracy, zapowiada się dużo pracy, ale oby szybko zleciało i urlop, nawet pogoda się zapowiada, po raz pierwszy podczas mojego urlopu ma być ładna pogoda ! zawsze lało... zaczynam dziś 6 tydzień :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bedzie usg :) ostsatnio było widać pęcherzyk ciążowy tylko teraz ma być widać już więcej może serduszko zobaczymy:) tak czytałam dużo ze pierwszy trymestr jest burzą sprzecznych emocji i nawet w moim przypadku ciąża planowana starania 1,5 roku jest to normalne ze mam rózne odczucia skrajne poprostu i stres który jest nieodłaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) rano wstałam z zlym samopoczuciem więc napilam się tej coli no może troszkemi przeszlo..;p Lenkaśu mnie jest wszystko na odwrót przed okresem zawsze mnie bolaly że nawet nie mogłam po schodach schodzic szybciej bo bolały a z jogingu to już w tym czasie wogóle musiałam zrezygnować...eh troszke brakuje mi porannego biegania...żyla...ja też mam wokoł sutkó inawet na sutkach takie niebieskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja w pracy siedze ale dzis ostatni dzień i urlop!!!! rano nawet mdłosci nie miałam wiec moze tak źle nie bedzie albo dopiwreo sie zacznie hehe :) Kiwoszka - długo starałas sie o dzidzie - fajnie ze w końcu sie udało. W moim przypadku w ciaze na szczescie zachodze w tym miesiaću co planuje czyli za pierwsym razem :) ale wiem ze niektóre na prawde mają z tym cieżko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×