Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

asia to tak jak u mnie :) dzidzius to niespodzianka, a my jestesmy ze soba króto, on w dodatku nie jest polakiem .. ja jego rodzicow poznalam, oni mieszkaja w słowenii, bylismy tam na wakacjach.. pozniej z mame zabralismy nad morze. bardzo fajna i kochajaca sie rodzina.. moj bardzo szanuje mame i tate .. podobno jak facet dobrze traktje rodzicow to pozniej dobrze traktuje swoja wybranke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia22 no mój tez bardzo szanuję swoich rodziców , słyszę jak rozmawia mama przez telefon i czasem jestem w szoku :) powiem Ci ze jak na początku mu powiedziałam o ciąży doznał szoku i dwa dni się mnie odzywał .. ale pozniej przyjechał przeprosił i powiedział że był w wielkim szoku ... ale zależy mu na mnie i kocha mnie i teraz sam nie może się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mówił do mnie, ty jestes w ciązy, ja mowie co ty gadasz, przeciez mam nieregularne cykle, teraz duzo stresu, inny klimat i samolot.. to nie mozliwe.. ale pozniej mysle a co jak jestem jednak w ciazy? powiedzial ze kupi test i zrobimy.. kupil przyjechal po pracy do domku no i tak siedze pije hektolitry wody i nic .. ale w koncu o 1 w nocy zachcialo mi sie siusiu wolam go trzymamy sie za rece i wpatrujemy sie w test ... i nagle pokazuje sie plusik ( u nich sa testy elektroniczne ) na nastepny dzien akurat wracalam do polski i od razu poszlam do lekarza no i lekarka w szpitalu mi mowi.. gratuluje jest Pani w ciazy .. pozniej zmierzyla no i jest 6 tc .. widzialam serduszko.. on sie bardzo cieszy, ma 33 lata wiec najwyzsza pora na dzidziusia, tylko ze najpierw chcielismy wziac slub w przyszlym roku .. ale sie stalo i sie baaardzo cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem nowa tu musisz dużo wypoczywać. Podczas pobierania cytologii pani doktor (na naszej ukochanej inlanckiej :) ) powiedziała mi, że plamienia mogą trwać nawet kilka dni i że mam się nimi nie przejmować, bo to normalne....nie martw się, bo to nie służy ani Tobie, ani maleństwu Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi wlasnie z usg wychodzi na 6 kwietnia.. u mnie jakoś w ogóle tak dziwnie jest, bo 14 czerwca dostalam plamienia.. ale to jakby nie byla miesiaczka, pozniej od 25 czerwca mialam silniejsze krwawienie... no i jak to obliczyc nie wiem ... ;/ z usg wychodzi dzisiaj 7 tc 4 dzien, bo na usg bylam tydzien temu w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni @ miałam 07.07 i według daty termin jest na 15 kwietnia i lekarz mówi że tego się trzymamy :) jestem dziś taka leniwa w pracy że nawet szef pyta się co się dzieje jeszcze mu nie powiedziałam m:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Mel-wa dzięluje za wsparcie:) Wiesz,,, marwiet sie bo chcialabym aby wszystko było ok Tez bylas na inflanckiej? U kogo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nei wiem jak to wyliczyc, wiec trzymam sie usg :) tak sobie mysle, wiem ze jeszcze duzo czasu, ale chyba lepiej tutaj wszystko kupowac w PL niż tam.. ale gorzej bedzie z przewiezieniem, bo szwajcaria nie jest w UE i wszystkie przedmioty sa do oclenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem nowa tu...w ciązy najtrudniej jest się nie zamartwiać... Byłam u dr Sikory, młoda, ale bardzo miła i pomocna...już po pierwszej wizycie postanowiłam zmienić mojego dotychczasowego lekarza :) stracę trochę czasu na dojazy,a le całą ciąże będę prowadziła na inflanckiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpachela
cześć wam pisałam już wcześniej o pozytywnym teście bylam u lekarza i narazie jest za wcześnie widać tylko jajeczko a macica jest trochą powiększona następną wizytę mam na 30 sierpnia to napewno sie wszystkiego dowiem jestem z Częstochowy pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka@
Asiula3301-2012 ja też mam termin na 15 kwietnia. Super. że jesteś- będziemy się wymieniać odczuciami :) Napisz skąd jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
melwa bedziemy sie wymieniac odczuciami:) Ja byłam u dr H. Wójtowicza. kiedy masz nast wizytę? skierowania dala ci na badania? bedziesz je robic na inflanckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam skierowania na wszystkie badania. Sama pani doktor powiedziała, że da mi skierowanie, bo po co mam placić za prywatne badania :) dostałam też skierowanie na usg i na konsultacje do innych lekarzy (zachodzi taka potrzeba) Od razu założyła mi kartę ciąży, a następną wizytę mam 14 września. Juz nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie stresujcie sie wyliczeniami, ze jdna miala pozniej miesiaczke a termin ma wczesniej i tak dalej, bo kada ma inny cykl, kiedy indziej miala owulacje, roznie trwalo zanim sie zagniezdzilo. To, ze termin np. miesiaczki wypadl kilku osobom w tym samym dniu, nie znaczy, ze bedzie porod w tym samym czasie, poslizg moze byc nawet 2 tygodnie, mozna przenosic ciaze, mozna urodzic wczesniej :) Po co sie stresowac i wyliczac. Gdybym ja tak sobie wyliczala to bym na zawal padla :) asiula- normalnie podwojne gratulacje skladam! :D karcia22- fajnie, ze bedziesz mieszlala w Szwajcarii, piekne krajobrazy i jaki bogaty kraj:D calkiem nowa tu- nie przejmuj sie, to zapewne pozostalosci starej krwi i moze wyplynac. Wstrzymajcie sie od igraszek i zaobserwuj czy sie powtarzaja te plamki :) szpachela- witaj i pozdrawiam ze slaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i bogaty i przede wszystkim neutralny ... ale ile zalatwiania ubezpieczenia i przede wszystkim pozwolenia na pobyt .. dobrze, ze on to wszystko pozalatwia.. i bedzie latwiej dostac, bo on jest szwajcarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurtuje mnie jeszcze dlaczego Inflancka miałaby być bardziej dostępna na poród dla tych, co prowadzą tam ciążę? lekarzy jest tam sporo i prawdopodobieństwo, że będzie akurat na dyżurze niewielkie; do tego muszę przyjąć każdą rodzącą; mój mi powiedział, że na Inflancką jakby co zdążymy, więc rozważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka nie tyle kwestia dostępności, bo tak jak napisalaś przyjują każdą rodzącą...Bardziej chodzi tu o sposób traktowania, jak jesteś "swoja" to jest łatwiej i przyjemniej :) prosty przykład z izby przyjeć- kobiety z przychodni (prowadzące ciążę na Inflanckiej) wchodzą bez kolejki na ktg wieczorem, łatwiej załatwić jedynkę , no i możesz mieć swoją położną (poznasz na szkole rodzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka@ fajnie i dziękuję :) jestem z Poznania a Ty??? karcia22 tak szwajcaria jest pięknym krajem :) pewnie dobrze Ci tam będzie :) Właśnie powiedziałam szefowi o ciąży i to podwójne az jestem w szoku :) gratulował i powiedział że jak tylko będę potrzebowała mam iść na zwolnienie :) powiedziałam że jak na razie czuję się dobrze i dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa, dzięki; z tym ktg to zielona jestem - to chyba jakoś pod koniec ciąży? a samą szkółkę to raczej tam odbębnię, bo bliżej mam tylko jedno miejsce (ale wydaje mi się mniej przyjazne); za dwa tygodnie mam zgłosić się do swojego gina z wynikami badań i zobaczę jeszcze na ile logocznie gada, na ile wyda się pomocny i dostępny przez kolejnych kilka m-cy; właśnie ta dostępność jest dla mnie ważna; nie wiem też na ile ten mój ma dobry sprzęt, bo chodzę do niego z ubezpieczenia, a wiem, że przyjmuje (gdzie indziej rzecz jasna) prywatnie; w ogóle jeśli zacznie mnie jakoś na koszty naciągać to odpuszczę (wg opinii w sieci to właśnie ciągnie kasę, ale to raczej wypowiedzie pacjentek leczących się prywatnie); i nie zawierzam ślepo opinii z internetu, ale wiele (o tym człowieku) zgadza się, a co do pieniędzy to nie miałam okazji przekonać się); zobaczy się; chcę już mieć obranego lekarza koło 12tyg, gdy będę robić to istotne usg maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej jest pieknym krajem, jak mój widok z okna jest na jezioro bodeńskie :) a obok stoi zamek :)) pieknie tam jest : ) i aż nie żal mi jest opuszczać polske, chociaz szkoda bo mama i dziadkowie .. no i reszta rodziny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia- rodzina zostaje tutaj w komplecie, a Ty ciesz sie nowym zyciem :) ja bym bardzo chciala z mezem mieszkac gdzies indziej, chhociazby w innym miescie, ale maz nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka@
Asiula3301-2012 Jesteśmy prawie sąsiadkami. Ja jestem z zachodniopomorskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie bardzo ciesze, ze po porodzie bede miala cisze i spokoj od odwiedzin.. ;d 3 min i jestem na jeziorkiem.. tylko tachac wozek z ostatniego pietra po drewnianych skrzyiazych schodach to bedzie tragedia ;d ( 4 pietro )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystki kwietniówki śledze wasz wątek od kilku tygodni, nie wpisywałam sie wcześniej bo nie miałam potwierdzonej fasolki przez lekarza. Dzisiaj widziałam bijące serduszko -niesamowite uczucie:) 9 tydzień, termin na 9 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuchatki widzę że nas tu coraz więcej , witam wszystkie nowe dziewczyny :) poczytuję Was ale nie mam czasu pisać bo mały baaaardzo absorbujacy się zrobił , gania mi na czworaka i ciągle psoci :D musze być ciągle przy nim inaczej woła mnie ze złością :D ja czekam nadal na 1 wizytę do 10 września - eh już mnie to denerwuje bo widzę ze wy juz wszystkie po wizytach i badaniach a ja ciągle muszę czekać , juz sporo osób wie o mojej ciązy - brzuszek zaczyna rosnąć i widac dobrze , ludzie ustępuja mi miejsca w autobusie - chyba przez to że niedawno rodziłam to brzuch szybciej jest widoczny :) garderoba już zmieniona - nie mieszczę sie w swoje ciuchy w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualna tabelka: NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** Kiwoszka.......25.......23.06.........1.........pomorskie ..............?.... Little_Ann.....26.......24.06.........1.........Wrocław.... ....01.04.2013 anq1991...... .21.......25.06......................................03.04.2 013 mniejszabyc ..31.......26.06.........2.........pomorskie......01.04.2013 boska1986.....26.......26.06.........1.........śląskie ............ ? ...... julitek11.......25.......29.06.........1.........mazowiecki ....06.04.2013 Wendywu......32.......30.06........ 2 .........podlaskie.......07.04.2013 olabia..........27.......01.07.........2..........mazowie ckie ..07.04.2013 całkiemnowa..26.......01.07........1..........mazowiecki e ..07.04.2013 KamilkaK.......32.......01.07........1..........lubuskie ....... 08.04.2013 lubieczereśnie.25.......01.07........1..........łódzki e......... 08.04.2013 trzcinka77........33......02.07.........1........dolnośląskie.......09.04.2013 Ancyk80.........32......03.07........2..........małopols kie. .. 10.04.2013 ::::Asia::::......39......05.07.......................... ................?...... plusik_..........31......05.07.......................... ................?...... też.mama......29......05.07............................ .................?.... bożka2930......29.....10.07..........2..........śląski e..........17.04.2013 Otulka..........28......13.07..........2..........śląsk ie..........20.04.2013 lenkaś..........29......13.07..........1..........łódz kie. ..............?...... NOToFrugo...28.......14.07............................... ...............?...... Anty Hormony..21....14.07...........1.........małopolskie....20. 04.2013 kasza23........26......15.07...........2........Wa-wa.... ....22.04.2013(?) ola81...........31......16.07...........3........opolskie ........23.04.2013 pchelka88.....24......19.07...........1.................. ..................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×