Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Justyna- progesteron jest inny w kazdej z faz tj.pecherzykowej, owulacyjnej, lutealnej, po przekwitaniu i w ciazy. Jesli zrobilas badanie i okaze sie, e jestes w ciazy to super, zaniesiesz do lekarza i on ci powie, czy jest w normie czy musisz brac leki. Jesli nie jestes w ciazy, to pozniej bedziesz musiala robic jeszcze raz jak zajdziesz :) Ja mimo, ze mialam progesteron ok, to biore luteine i duphaston bo miałam plamienie. Ja jestem po obiedzie ( pierogi ze szpinakiem i serem zoltym, PYCHA!)D mezowi tez obiad przygotowalam, ogarnelam kuchnie, sypialnie i musialabym moze cos w lazience zadzialas w 5 minut :D Zakupy zrobione, mdlosci mnie lapia w ciagu dnia, a najwiecej jak jestem w sklepie jakims :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) ja sobie dziś pospałam :) , teraz wstaje ogarniam się i razem z moim jedziemy do jego rodziców , u nas w Poznaniu piękna pogoda dziś :) Kochane jak by któraś mogła mnie do dodać do tabelki była bym wdzięczna asiula , 1 ciaza. ostatni 07.07. termin 15 kwietnia , wiek no juz 26 :) dostałam od lekarza folik i mam jesc jedna tabletke raz dzienie , wy tez to bierzecie dodatkowo witaminy?? ja kupilam Femibion ,nie wiem czy są dobre :) miłego dzionka wam życze Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam plusik równiez ostatnia miesiaczke mialam 5 lipca :) Dolączam zatem do kwietnioweczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Ja jak wiekszosc juz wysterylnilam mieszkanie podczas gdy moj maz lrzakowal w lozku. koncze obiadek ale nie wiem czy go zjem bo cos mnie mdli :-( oogoda u nad w stolicy kirpdka co chwile pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Przepraszam za bledy ale ta klawiatrura w telefonie mnie trzyma przy zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula Femibionie jest juz kwas foliowy 400 jednostek, takze mi aptekarka odradziła łączenie. Albo kwas albo Femibion. Asiula już Cię wklejam Aktualna tabelka: NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** Kiwoszka.......25.......23.06.........1.........pomorskie ..............?.... Little_Ann.....26.......24.06.........1.........Wrocław........01.04.2013 anq1991...... .21.......25.06.....................................03.04.2 013 mniejszabyc ..31.......26.06.........2.........pomorskie......01.04.2013 boska1986.....26.......26.06.........1.........śląskie ............ ? ...... julitek11.......25.......29.06.........1........mazowieckie ...06.04.2013 Wendywu......32.......30.06........ 2 .........podlaskie.......07.04.2013 olabia..........27.......01.07.........2..........mazowieckie ..07.04.2013 całkiemnowa..26.......01.07........1..........mazowieckie ..07.04.2013 KamilkaK.......32.......01.07........1..........lubuskie ....... 08.04.2013 lubieczereśnie.25......01.07........1..........łódzkie........ 08.04.2013 trzcinka77.....33......02.07........1.......dolnośląskie.......09.04.2013 Ancyk80.........32.....03.07........2..........małopolskie. ..10.04.2013 ::::Asia::::......39......05.07.......................... ................?...... plusik_..........31......05.07.......................... ................?...... też.mama......29...... 05.07............................ ..............?.... asiula3301-.....26......07.07.........1...........Poznań.......15.04.2013 bożka2930......29.....10.07..........2..........śląskie.........17.04.2013 Otulka..........28......13.07..........2.........śląskie..........20.04.2013 lenkaś...........29......13.07..........1..........łódzkie. ............?...... NOToFrugo.....28.......14.07...........................................?...... Anty Hormony..21....14.07...........1........małopolskie....20. 04.2013 kasza23........26......15.07...........2........Wa-wa.......22.04.2013(?) ola81............31......16.07...........3........opolskie .......23.04.2013 pchelka88.....24......19.07...........1..............................?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja poprosze o wpis ;) Despina, 2 ciąża, ostatnia @ 5.07, PTP. 10 kwiecień, lat 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Ja tez ogarnelam mieszkanie i przygotowalam na obiadek leczo. mąż sprzatal podlogi a ja reszte. E tam co to za wysilek lazienka? umywalke przetrzec klopik i wanne, 10 minut. uzywam tylko rękawiczek jednorazowych i heja. lekarz zabronil dzwigac skakac i sie seksic narazie, a poza tym zyc normalnie. Typem sportowca nie jestem, wiec w tej dziedzinie wyrzeczen nie ponioslam. jejku wszystkie Was mdli? Mnie jakoś wcale. jem normalnie nic mnie nie odrzuca, ani nie smierdzi. z pozostalych zapachow tez. Boszz, mam nadzieje, ze to nie jakis zly znak? Poza bolem piersi przy dotyku i ciagnieciem od czasu do czasu w jajnikach czy podbrzuszu to ja nie mam innych atrakcji. Po luteinie chyba tylko piecze troche czasem, albo ciagnie - wiecie gdzie:) Ale czytalam i slyszylam od kolezanek co zażywaly, ze to normalne podobnie jak lekki wyciek resztek tabletki, co tez miewam z jakies 2 h po aplikacji zazwyczaj. ech tylko te nerwy dziennie myśleć, zeby bylo dobrze! Własnie tak jak mowilam, poniekąd zazdrszcze Wam, ktore poszlyście lub idziecie do lekarza dopiero kolo 10 tc. Duzo stresu zaoszczedzone. Rozumiem Fufkę czy Olabię bo mialy plamienia, ja odpukac nie, i lekarz sam do konca nie wiedzial czy mu sie te troche niepodobanie pecherzyka wyniknelo bylo z jakiegos zagrozenia czy tak mlodego wieku ciazy, wiec dal te podtrzymanie. Tak czy siak juz nie ma co gdybac czemu tylko brac i modlic sie zeby bylo ok. Duphaston mam do czwartku, wiec musze sie jakos na te okolice umowic, ale to 6 tc i tak bedzie i tak pewnie jeszcze nic nie zovbacze i znow sie specjalnie nie uspokoje. Zycie matki ciezkie jest od poczatku hahah, lęk o dziecko od jego poczęcia do smierci (własnej oby pierwszej oczywiscie). Dobra koniec filozofii laski milej soboty pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mieszkam w Grecji ;) Widze, że mnie wszyscy milo przywitali :P Chcialabym sie tylko zapytac czy wśród Was jest może jakaś mamusia studiująca ? I moze spodziewająca sie drugiego dziecka tak jak Ja ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :) ja dzisiaj caly dzien sprzatam i rozmyslam od czego tu remont w domu zaczac, bo moj niedlugo przyjedzie poznac swoich przyszlych tesciow... tak mnie katar meczy .. nie biore zadnych lekow bo sie boje.. mam nadzieje ze samo przejdzie pije herbate z miodem i cytryna.. hormony daja sie we znaki, bo z byle powodu placze, a po chwili sie juz smieje.. w poniedzialek ide do lekarza :) juz sie nie moge doczekac az zobacze moją niunie :) wczoraj rozmawialam z moim Z na temat imion.. i mi powiedzial ze jego ex miala ladnie na imie ... Melina . ale jak uswiadomilam go, co to oznacza w polsce to powiedzial ze nie ;D jak na razie co patrzylismy na imiona to podoba nam sie Sophie i Damian, ale mamy jeszcze duzo czasu i może nam sie odmienić :) despina - witaj, ja tez niedlugo bede mieszkac za granicą, ale gdzie indziej :) ja już kończę studia zostala mi tylko obrona pod koniec wrzesnia, ale mam tak jak Ty 21 lat, w tym roku 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina- witaj, witaj :D Ja nie studiująca już ładnych pare lat :D Chcialam zaczac podyplomowe ale teraz nie ma po co :) No ja mam tylko mdłości, nieduże ( tylko wczoraj myślałam, że pawik bedzie :P). Lekko ciągnie, czasem poboli brzuch, podbrzusze, ale też nie mam innych objawów. Ah, dzisiaj miałam metaliczny smak w ustach, aż musiałam gumę wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualna tabelka: NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** Kiwoszka.......25.......23.06.........1.........pomorskie ..............?.... Little_Ann.....26.......24.06.........1.........Wrocław.... ....01.04.2013 anq1991...... .21.......25.06.....................................03.04.2 013 mniejszabyc ..31.......26.06.........2.........pomorskie......01.04.2013 boska1986.....26.......26.06.........1.........śląskie ............ ? ...... julitek11.......25.......29.06.........1........mazowieckie ...06.04.2013 Wendywu......32.......30.06........ 2 .........podlaskie.......07.04.2013 olabia..........27.......01.07.........2..........mazowieckie ..08.04.2013 całkiemnowa..26.......01.07........1..........mazowiecki e ..07.04.2013 KamilkaK.......32.......01.07........1..........lubuskie ....... 08.04.2013 lubieczereśnie.25......01.07........1..........łódzkie ........ 08.04.2013 trzcinka77.....33......02.07........1.......dolnośląski e.......09.04.2013 Ancyk80.........32.....03.07........2..........małopolsk ie. ..10.04.2013 ::::Asia::::......39......05.07.......................... ................?...... plusik_..........31......05.07.......................... ................?...... też.mama......29...... 05.07............................ ..............?.... despina.........21......05.07..........2..........Grecja.........10.04.2013 asiula3301-.....26......07.07.........1...........Poznań .......15.04.2013 bożka2930......29.....10.07..........2..........śląski e.........17.04.2013 Otulka..........28......13.07..........2.........śląski e..........20.04.2013 lenkaś...........29......13.07..........1..........łód zkie. ............?...... NOToFrugo.....28.......14.07............................. ..............?...... Anty Hormony..21....14.07...........1........małopolskie....20. 04.2013 kasza23........26......15.07...........2........Wa-wa.... ...22.04.2013(?) ola81............31......16.07...........3........opolski e .......23.04.2013 pchelka88.....24......19.07...........1.................. ............?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina ja studiuję i to muszę dojeżdzać 100km, oczywiście zaocznie, oprócz tego pracuję mam 8 letnią córcię w domu i męża za granicą :) Ten rok może być ciężki, ale damy radę. Właśnie upiekłyśmy babeczki:)- zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
jej Olabia robisz smaka :) ja sobie dziś tak nagle pomyślalam, ale bym zjadłam taką babkę kręconą z kako, jak robiła moja kochana śp. Babcia. Czy to smaki? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie lubię słodycze, a babki zrobiłyśmy z tych sklepowych, gotowych, ale one są bardzo pyszne. Musze znalezć jakiś super przepis na takie babki samodzielnie robione od A do Z. Ciężko określić czy to już smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina n a szybko ja studiuje zostal mi ostatni rok mgr (tak mi na starosc odwalilo psia krew) i mam 3 letnia corke Co do sprzatania lazienek to ostatni raz sprzatalam we wrzesniu 2008, potem dowiedzialam sie ze jestem w ciazy a krotko po tym zaczelo mi byc niedobrze na zapach tych wszystkich srodkow czyszczacych. Zreszta maz nie chcial zebym sie w tym w ciazy babrala i tak juz zostalo, ze czyszczenie lazienki, kibelka i kuchni to domena meza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia przykro mi że jestes sama ja też w poprzedniej ciąży miałam chłopka za granicą ale mialam rodziców ty masz córeczkę :) trzymaj sie :) despina witaj gratulacje :)ja nie studiuje ale to moje 2 dziecko więć coś wspólnego jest fajne to forum bo coraz nas więcej w kupie sila :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Chyba dlatego, że z uwagi na to wszystko co Wam opisalam i już wiecie, ciągle się boję co to będzie i czekam na etap serduszka i zarodka itp radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Zwariuje, ok. Także czekamy na pozytywy rozwój wydarzeń. Bożka- daje sobie radę. Mam na szczęście rodziców, teściów i córa tez zawsze z czymś pomoże. Juz sie przyzwyczaiłam do bycia samej.Trzeba sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez w tabelce nie ma z tego samego powodu co ChybaZwariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizbina
dziewczyny mozna zajsc w ciaze podczas @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Fufa dużo mamy wspólnego widzę :) A skąd jesteś i ile masz lat? (jeśli mogę ;) )) Ja ze Śląska i 32lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka001
Ja się dołączę :) ostatnia @ 10 sierpień:) zaczynam od wczoraj. Jak myślicie dobry moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Staraj się staraj atomówka:) dziewczyny używacie kosmetyków sprzed ciązy normalnie - balsamy, szampony, kremy, żele pod prysznic itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChybaZwariuje - tak, normalnie uzywam wszystkiego. Ale powiem Ci, że po każdym szamponie mam łupież i sie cholerstwa nie mogę pozbyć. dziewczyny jak mnie coś w pośladku kłuje.. nie moge siedzieć, leżeć, schylać się i przede wszystkim chodzić.. nie wiem co to może być.. mama mówi, ze jak bardziej bedzie bolało to na pogotowie pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Mnie sie bardziej tłuszcza wlosy. Oczywiscie czytalam cale stado tego nie wolno tamtego, wiec sie pytam. Trudno zeby myc sie zelem dla dzieci i nie uzywac ani dezodarantu ani perfum ani nic przez tyle mcy. Karcia ale w posladku? To chyba nie moze byc nic z ciaza zwiazanego, moze od kregoslupa/korzonkow przewiało Cię, albo jakiś postrzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChybaZwariuje- mam 29 lat i tez ze Slaska. Gliwice dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze od kregoslupa.. rwa kulszowa to nie jest, bo w noge by bol tez szedl, a to tylko klujące w posladku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Fufa - :) Karcia - oby szybko przeszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×