Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość całkiem nowa tu
Orzeszek to ty bedziesz miala cięzko ciążę nosić. Kregosłup po operacji tak obciążony.. :( pewnie bedziesz duzo lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem ciekawa jak to będzie, niby ortopeda powiedział że mam żyć jak każdy inny człowiek i robić to na co mam ochotę, ale dłuższe spacery jeszcze teraz to nie dla mnie. Ale jestem dobrej myśli :) Co planujecie na niedzielę? U nas jakby pochmurno, ale nie zimno, zastanawiam się co robić żeby nie siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Dzień dobry laski :) Jak tam się czujecie? Ja trochę nie wyraźna jestem, nie chce mi sie wstawać... Mdli mnie troche ale bez wymiotów. Dziś mamy chrzciny w rodzinie więc uroczystość przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Chyba jeszcze mamuśki śpią:) albo pitraszą obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie ! Na nogach od 7 jestem . I nawet juz po kościółku z rodzinką . Co porabiacie ? Jak samopoczucie dziewczynki ? U mnie oprócz bolów brzucha, przypominających tych przy @ to swietnie. Nie mam żadnych mdłości i wymiotow. Zreszta w pierwszej ciazy tez nie mialam karcia no to bedzie slub z dzidziusiem ;) Mój K rocznikowo jest starszy 10 lat ale miesiącami to prawie 11 lat wychodzi ;) A ile sie znacie ? My jestesmy zareczeni od prawie dwóch lat. I tyle samo mieszkamy razem. No i niedługo potem zaszlam w ciążę z Eleni. Nasz slub miał sie odbyc teraz w sierpniu ale odwolalam bo mój K w ogóle mi nie ufa i bardzo zazdrosny jest :( Teraz sie zmienił bardzo i oby na zawsze! A poslubie Go gdy bedzie mi w 100 % ufał Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam dodac, że w Grecji jest godzina do przodu i mamy teraz już 11.30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Despina - u was pewnie pogoda cały czas ? Twój N jest grekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od maja do pazdziernika cały czas gorąco ;) Mieszkam na Peloponesie i poniewaz to nisko na południu kraju to jest upalnie niemal cale lato. Im bardziej na pólnoc tym znosniejsze lata ;) Mój K jest grekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Despina, masz super, zawsze chciałam mieszkać w tych ciepłych krajach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy ze soba baaaardzo krótko, bo od czerwca wiec nasz dzidzius to baaaaardzo szybka niespodzianka :) ale wiem, ze to odpowiedni facet i nigdy mnie nie zawiedzie, jest bardzo odpowiedzialny, zazdrosc jest, ale jej nie odczuwam. Raczej inne kobiety są o mnie zazdrosne :) każdy się mnie pyta co to za przystojniak i gdzie go wyrwałam, a ja tylko krótko odpowiadam, że w Polsce. ja już właśnie po obiadku szykuje się do robienia ciasta bo za mną chodzi tasiemiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. mogę się przyłączyć? ostatni @ miałam 07.07.2012 i do tej pory nie mam okresu, jestem 5 m-c po porodzie. w czwartek zrobiłam test i wynik pozytywny. Nie spodziewałam się tego w ogóle. Bo od porodu kochałam się z mężem raz a o 1 dziecko staraliśmy się rok bo mąż ma bardzo słabe nasienie. A więc znowu będę mamą. Jestem przerażona. Dopiero zapomniałam o porodzie i połogu a przede mną to jeszcze raz. jutro mam wizytę u lekarza więc się wszystko okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia o to faktycznie szybciutko;) Nie zdążyliście sie dobrze poznać i juz dzidzius w drodze ;) Teraz kiedy slub planujecie ? Prosze o wpis do tabelki ;) klara Zatem nic tylko gratulować ! Ja jestem prawie 6 m-cy po porodzie. Coreczka urodzila sie 3 marca. A ostatni okres mialam 5.07 :) A Ty masz corcie czy synka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpachela
klara nie dziwie ci się ze jesteś przerażona ja mam 1,5 roczną córeczkę i sama sie zastanawiam jak dam rade a co dopiero ty jak masz takie maleństwo i nauka chodzenia przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..ja wczoraj spotkalam się z byłym chłopakiem na pizze utrzymuje z nim normalnie kontakty i N wie:) i powiedzialam mu ze w ciąży jestem ion się po plakal...wtedy dopiero zobaczyłam że mu na mnie jeszcze zależalo..no ale coż.. ja dzisiaj wypożyczyłam, sobie film 2012 i mam zamiar cały dzień się obijać..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piekę ciasto :) u nas to sie tasiemiec nazywa, ale to takie przekładane ciasto :) wysle pozniej jakos zdjecie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenie...
Hej dziewczyny! Stworzyłam fajne forum dla wszystkich starających się w formie anonimowej społeczności: http://staramysieodziecko.ning.com/ Przyłączycie się? Forum dopiero zaczyna istnieć, ale jestem pewna, że szybko się zapełni uczestnikami i informacjami:) Proszę choć zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalispera Despina! Świetnie znasz polski, jak na osobę urodzoną (taak?) w Grecji. Witam wszystkie nowe dziewczyny. Despinę wyhaczyłam, bo taka egzotyczna mi się wydała :-D Przeleciałam wzrokiem po wpisach, ale wszystkie mieszacie mi się. Ja dopiero włączyłam kompa (od piątku): z moim wzieliśmy się za przygotowania do remontu, bo latami potwornie zagraciliśmy się. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalispera Celka ! Ti kaneis :) Kala eisai Rozmawiasz po grecku ? Ja mam mamę polkę. Chodzilam do szkoly polskiej przez jakis czas... robicie mi smaka na ciasto ;) Jestem teraz z córcia na spacerku . Czekamy na tatusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, widzę, że tematów nie brakuje. Ja właśnie wróciłam z zakupów, kupiłam sobie zajebiaszcze szpileczki na jesień. Właśsnie również zdałam sobie sprawę, że na jakiś czas musze zrezygnować z obcasów :/, ale odbije sobie na przyszłe lato. Dobrze, ze w swoje ciuchy sie mieszcze jeszcze.Chociaz teraz ciążowe są równie sliczne. Z apetytem dalej nieciekawie, staram sie owoce podjadac, zeby jakiekolwiek składniki odżywcze podrzucac maleństwu. Moj mąż nadal nie może uwierzyć, to dla niego totalna abstrakcja. Julitek, tak to jest z naszymi byłymi. Dopiero jak faktycznie dociera do nich że nas stracili, zaczyna się płacz, smutek "żal za grzechy" prośby, ale trzeba to olać i żyć swoim życiem. Mieli swoja szansę ;) Ja tez to przerabiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina JA MAM CHŁOPCZYKA. nie ukrywam ze terac chciałabym córeczke ale co los da. a Ty też się spodziewasz 2 dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska781
witam , mogę sie dopisać do waszej tabelki ? Termin mam na 29 kwiecień , ostatnia @ była 22 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska781 pewnie, że możesz :) dziewczyny ten ból w pośladku jest nie do zniesienia :( strasznie boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia ja mam tak jak Ty!! tez mialam @ 22lipca. na usg jeszcze za wczesnie ale jestem podekscytowana ze na kalkulatorze w internecie obliczylam date porodu;pi tak mi wyliczylo na 29kwietnia 2013. nie moge w to uwierzyc, ale bardzo sie z mezem cieszymy. pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie. i kiedy zaczynacie kupowac i zbierac rzeczy dla dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Witajcie kochane. Co mnie dziś w nocy spotkalo,.,, zestresowalam sie i wystraszylam i nie wiem co myslec. Wyobrazcie sobie zaczelo sie od tego, ze mialam sen ,,, erotyczny. I w jego trakcie zaczal bolec mnie brzuch zas tak ni to jak na @, ni jak taka kolka jelitowa, az sie obudzilam i faktycznie bolal dosc mocno, zaraz polecialam do wc wystraszona ze pewnie krwawie i cos sie dzieje, ale nic zero krwi czy plamien innych niz wyciek resztki luteiny. Hmm dziwne... pzreszlo mi po chwili poszlam spac znow (ach na wc troche jakby mi sie chcialo conieco, ale nie poszlo - sorki za szczegoly gastryczne..) no i zasnelam obudzilam sie po 9 tym razem juz ewidentne czujac ruchy jelit i udalam sie za potrzeba. Potem juz mnie nie bolalo, tylko tradycyjnie moj prawy jajnik, a brzuch taki bardziej wydety. Kurcze troche sie stresuje, bo to podtrzymanie wiadomo, ale z drugiej strony czytalam ze niektore laski maja nawet dosc silne skurcze jak na @ cala ciaze i są na nospie. Nie wiem co to moze byc? Czy cos zlego, czy te rozciaganie macicy, czy kolka jelitowa (bo mam tendecje do takich bolesnych wdec ) czy co,... paranoja :( zas stres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) przepraszam za pomylke, od dluzszego czasu sledzie forum ,na poczatku w temacie 'jak szybo zajsc w ciaze' a teraz tu. jak zdrowko i jak sie czujesz? lekarz potwierdzil juz dzidzie? bylas na usg i widzialas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia, a próbowałaś przykleić sobie "tejpy" mam ten sam problem (ból prawego pośladka) i mój mąż zakleił mnie, ulga niesamowita. metoda nazywa sie kinesiology taping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia22 już na pogotowie jedź jak ci nie przechhodzi !!!!!!!!!!!! witajcie nowe dziewczyny gratulacje ja wam powiem że taka mala różnica wieku dzieci to nawet dobrze zPaulinka tereaz byla sama i jak pojewi sie maluszek będzie miala 3.5 o rzeczach dla maluszka jeszcze nie myslałam ale mam dużo po Paulince łóżeczko wóżek pościele i ubranka aaaa i tak dla nas maluszki będą w okresie ciepłym wiec dziewczyny pampers i do cienia hahaha jak czytam o tych waszych roztrekach uczuciowych ..... o moje drogie ja mam kochanego męża i jesteśmy razem 8 lat także nic wam nie pomoge bo nigdy takich rozterek nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
naczytalam sie o tych bolach brzucha i juz sama nie wiem niby normalne a nie, jedne tylko lekko bolaly a poronily drugie tak silnie, ze sie tez budzily w nocy, a ok... kolki jelitowe tez moga byc... ech i znów mnie humor opuscil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jutro ide do ginekologa takze zapytam się co to moze być za ból.. i zobacze mojego maluszka :)) kolejny raz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×