Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

mnie na wieczor wzdyma, brzuch jakis duzy sie robi chociaz nie czuje potrzeby wc...(przepraszam za wyrazenie) jajniki kluja, podbrzusze jak na okres, dwa razy robilam test-pozytywny:) mam nadzieje ze pierwsze bole ktore miewam sa normalne i nie ma sie czego bac-to moja pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Nieznaczne pobolewania brzucha we wczesnej ciąży pojawiają się często i są spowodowanie powiększaniem się macicy. Mocniejsze bóle mogą być odczuwane przy tyłozgiętej macicy. Ja mam tyłozgięcie... moze to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Zwariuje nie martw się. Taki ból jest normalny w ciąży. Moze poprostu macica pracuje, albo rzeczywiście jelita. Nie martw sie. Ja tez tak wielokrotnie mialam, np podczas kichnięcia to myslałam ze mi jajniki popękały. Jeszcze różne brzuszkowe sensacje nas czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokoilyscie mnie:) dobrze ze jest tu ktos madry, bo idzie zwariowac. stres robi swoje, juz y sie chcialo widziec brzuszek, usg miec za soba ze wszystko jest w porzadku i czekac. a tu na usg za wczesnie i pozostaje czekac az cos bedzie widac. a jak tam wasze ciaze? kiedy zaczynacie kupowac cos dla dzidziusi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia22, a jak to bylo u Ciebie na 1qszym usg?? kiedy je mialas? cos bylo widac?? mi lekarz kazal na usg przyjsc w 12tym tyg ciazy...to nie za pozno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w 6 tyg zeby potwierdzic ciąże. To tez moja pierwsza ciąża... było widać mała fasolke, bicie serduszka i pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Anusiak kazal ci przyjsc w 12 tyg bo wtedy przypada czas 1 z 3 usg. ale podejrzec czy wszystko dobrze to mozna w kazdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
pewnie jak się czyta to widzimy, że u każdej inaczej z serduszkiem i płodem, podpytalam tez moje kolezanki, u jednej juz cos w 5 tc widziano, u innej dopiero 10-11. to chyba tez indywidualne. Poczytałam pewne forum o tyłozgieciu i duzo ciężarówek z tym ma bole krzyza (jak ja) brzucha jajnikow odbytu - taka uroda. Musze podpytac gina w tym tyg czy juz mi sie odgina bo chyba bedzie widzial. No tak a ja zawsze bolesne miesiaczki bóle krzyża wrecz odbytu... nie powiazalam tego teraz a pzreciez tym bardziej ma zwiazek. karcia ciekawe co z tym Twoim posladkiem jak to lekarz Ci wytlumaczy? i byle nie bolalo Ci życzę serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co to jest, bo ból jest nie do zniesienia na prawde, dzisiaj mnie ból taki kujący złapał na spacerze, az nogi z waty sie robią ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny lece na pysk niby niedziela a zero odpoczynku, az sie boje poniedzialku. Obskoczylam kampanie Mamo nadchodze bo to nasz partner (nasz tzn Wamuś które współtworze-obczajcie na facebooku taka organizacja dla mam). Potem jeszcze spotkanie z innymi zonami obcokrajowcow z Indii i tak zlecial caly dzien...zaraz spojrze co tam u was.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despino mamy duzo wspolnych rzeczy, obie studentki, ja pracowalam 4 lata w sluzbie zdrowia, obie mamy dzieci i obie z obcokrajowcami;-D Klara wiesz co ja zaluje troche ze nie wpadlam wczesniej teraz corke mam juz odchowana i nie chce mi sie szczerze mowiac wracac do pieluch ale coz decyzja juz podjeta:-D Chyba zwariuje to chyba raczej problemy jelitowe. Teraz beda sie zdarzaly czesciej a w 3 trymestrze to juz wogole bedzie jazda. To ze cie boli to znaczy ze Twoja macica sie rozciaga, naciska na inne narzady. Wiazadla sie poszerzaja, dzidzia jeszcze nie urosla ale musi sobie przygotowac gniazdko aby urosnac! Co do snow erotycznych to ja mialam jakies 2 dni po tym jak dowiedzialam sie o ciazy. Jaka jazda, normalnie cala noc mnie meczylo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam dalej Chyba zwariuje PRZESTAN CZYTAC! serio mowie. Wiem, ze w ciazy kobiety wsluchuja sie w siebie ze zdwojona sila ale wierz mi ze jakbys miala tylozgiecie macicy to juz bys o tym wiedziala od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara tak, to moja druga ciąża już ;) Szybcy jestesmy :P kasza super! Wlasnie szukalam takiej podobnej do mnie koleżanki :) Twój mąż z jakiego kraju pochodzi ? Dzieciaczki w jakim wieku masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Witam nowe koleżanki. Weekend jak zwykle minął za szybko... Wczoraj siostra z mężem stwierdzili, że widać już ciążę...chyba mnie to cieszy, ale chyba w końcu trzeba porozmawia o tym w pracy :/ Byłam wczoraj na targach :Moje Dziecko na Torwarze...i powiem, Wam, że bardzo się zawiodłam...spodziewałam się dużej imprezy, gdzie będę mogła podejrzeć nowości, kupić sobie jakieś ciuszki na powiększający się brzuszek...nic z tych rzeczy, zauważyłam 1 (?!) bluzkę ciążową na stoisku mothercare....na plus były dwa stoiska z chustami do noszenia dzieci, mogłam porozmawiać z ekspertem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel-wa bo ty na zle strony patrzysz:-) mowie przecież masz facebooka- polub Wamusie na facebooku, my mamy dostep do naprawde fajnych imprez, konkursow (zreszta same organizujemy, niedlugo bedziemy robic kolejne darmowe warsztaty). Co do ubran ciazowych to polecam ci www.brzuchatki.pl teraz strona jest w budowie ale jak na nia klikniesz to pojawi ci sie logo allegro. Kliknij na logo i pokaze ci aukcje jakie ta firma ma na allegro. Ciuchy sa super jakosci, tanie (serio gdzie za 30zl kupisz sukienke ciazowa?) A impreza na torwarze przereklamowana, trzeba bylo isc na Mamo nadchodze (odbywalo sie na 2 pietrze) byly ciekawe wyklady dla kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ja to sie zaczytalam teraz, szukam lekarza prowadzacego ciaze bo tego ktoregomam to nie wiem, chce zmienic, powiedzialam mu ze staramy sie z mezem o dzidziusia, a on mnie zwrzeszczal ze w 29 dzien cyklu przyszlam, a termin okresu minal dzien wczesniej. dal mi leki dopochwowo bo niby 'plemniki gina na polu chwaly' choc wcale mnie nie zbadal. wydzwanialam na recepcje zeby mnie umowili do niego bo zrobilam test i czy leki mam odstawic to mnie recepcjonistka zwrzeszczala ze c ja sobie mysle, ze za wczesnie,ze sie nie znam i usg nikt mi nie zrobi. masakra, poszlam prywatne, zrobila badanie, kazala odstawic leki, brac kwas foliowy itp...... ale ciagle chodzic prywatnie to zbankrytowac mozna, chociaz mam refundowane wizyty z zakladu pracy ale beda widziec ze to ginekolog-a wiadomo jakie czasy-zaraz sie dowiedza i zwolnia zanim mnie ustawa ochroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Twojej rozmowy z ekspertem chustowania to cie odbije na mamo nadchodze byla specjalistka ktora pokazywala jak wiazac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa: i pogadałaś? co Ci powiedział? ;) też miałam się wybrać, ale przygotowujemy się do remontu i w ogóle z chaty przez weekend nie wyszłam (tyle jest roboty); Despina - uczyłam się trochę, bo jesteśmy z moim mężczyzną zafascynowani ich kulturą, muzyką, gościnnością i jedzeniem! no i odpowiada nam klimat, a widoczki cieszą oczy, mmm... ;) a w PL bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka u mnie tez sie remont szykuje :) jutro bede wyrzucac zbedne rzeczy , jakies ksiazki... mam nawet zeszyty jeszcze z gimnazjum ;o hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zwolenniczką chustowania, więc tylko się upewniłam. Wybrałam między tkaną a elastyczną- na korzyść tej pierwszej :) Generalnie jestem sceptyczna wobec jakichkolwiek targów, ale mieliśmy darmowe wejściówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel-wa akurat jak wejscie jest darmowe to warto isc tym bardziej ze daja gratisy. Fajnym spotkaniem dla mam jest no swiadoma mama, tez duzo rzeczy sie dostaje, plus duzo rzeczy jest do wylosowania i praktycznie kazda mama wychodzi z nagroda. Nie mowiac o tym ze poznajesz innwe mamy, polozne, lekarzy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
no ja własnie mam tyłozgięcie macicy, wiem o tym od 1 wizyty u gina jak mialam 20 lat. kazdy okres mega ból jajnikow krzyza i wrecz odbytu. mowie tylko ze nie pomyslalam jakos o tym teraz juz w ciazy i ze musze zapytac gina czy juz sie cos odgina, bo ponoc tak sie w ciazy dzieje ze sie na ten czas prostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane jak tam Wam minoł weekend ? jak tu cisza od rana ?? oszeszek mi tak lekarz wyliczył według ostatniego @ , i tego kazał się trzymać :) przestałam juz brać sam folki , biorę te witaminy dziękuję kochana że mi pod powiedziałaś :) karcia mam nadzieje że już ok ? życze Wam udanego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Czesc dziewczyny :) Pisalam do Was dwa dni temu, ze test mi troche szwankowal. Zrobilam dzis znowu i pojawila sie 2ga kreseczka ale bardzo slabiutka, tak ze tylko w switle dziennym ja widac. A dzis mam 29 dzien cyklu to wydaje mi sie ze gdyby to byla cieza to kreska bylaby juz mocna. A dodam ze ostatnio mam bardzo dlugie cykle srednio 35dni, no ale roznie bo niereguralne. A progesteton wyszedl mi bardzo niski :( wiec gdyby sie okazalo ze to ciaza to musialabym szebko zaczac brac luteine zeby nie poronic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj justa! u mnie dzien spodziewanej @ byla blaaaada kreska i dopiero 5 dni później miałam "pewność" z testu; a w kilka dni potem już u lekarza; teraz też wiem, że "cień cienia" drugiej kreski to ciąża :) ==> dziewczyny o tym ciągle piszą, ale też nie dowierzałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Justyna zrób badanie krwi i będziesz wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 18 mam do lekarza :) dzisiaj do szkoly dzwonilam i obrone bede miala byc moze 12 wrzesnia : ) chce jak najszybciej zeby wyjechac tez szybko :) w ogóle witam dziewczynki :P mnie katar caly czas meczy, lecze sie herbata z miodem i cytryna .. ale nic nie pomaga, bol w posladku troche ustapil, ale jak pomagalam babci przenosic farby to znow sie poawil .. zaraz do cioci do pracy musze isc .. wiec trzeba zaczac sie szykowac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Dzielki Celka :) Cieszylabym sie gdyby to byla jednak ciaza :) Ale ja to mem pelno obaw w glowie, przez ten moj nikski progesteron. Moja siostra ma luteine i moglabym to od niej wziasc, ale nie wiem czy to tak mozna bez konsultacji z kekarzem.. A do lekarza nie chce za wczesnie isc, bo wiadomo ze nic nie bedzie widac i jeszcze mnie wysmieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×