Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskooki

Mmmmm

Polecane posty

Tadaaam, powracam na ero po ... no trochę mnie nie było. Tradycyjnie wszystkie chwyty dozwolone, a i miejsce an kocyku dla wszelakiej maści zboczeńców i rozpustnic się znajdzie :) Może trafi się ktoś ze starych znajomych, a może przyjdą jacyś nowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż takie pustki? Ja rozumiem, że pogoda zmienna i w ogóle...u mnie akurat świeci słońce, więc po wyjściu z wanny łażę po domu w samym ręczniku (pozdrowienia dla sąsiadki z lornetką)...ale żeby tak nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, przepraszam myslalam, ze to cos o kotach :D to mmmmmm troszke mnie zmylilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadce zapewne spodobał się ręcznik, teraz zaopatrzona w lornetkę próbuje doszukać się metki, by sprawić sobie takiż sam :D Witam, pozdrawiam, uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się tak wtrącę na chwilkę.... o kotach to raczej by Mrrrrr musiało być, ale co ja tam mogę wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak atrakcyjny tytuł dla przyciągnięcia uwagi, trzeba będzie to przemyśleć następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuś
hey;) masz ochotę poświntuszyć??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ciemne oczy to nie ja, brunet też niekoniecznie (raczej szatyn), reszta się zgadza (no dobra, kwestia gustu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hey masz ochotę poświntuszyć??" Wyłącznie :) No może nie wyłącznie, popisać z kimś niegłupim też przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuś
bo od wczoraj takie tam chodzę mi po głowie, ale życzliwe osoby uświadomiły mnie, że to nie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niebieskie oczy są takie żadne" Zawsze można zawiązać, byle nie tym ręcznikiem ze mnie bo sąsiadka wyleci przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuś
no i czemu nie wpadłam na Ciebie wczoraj??:P założyłam temat i takie pustki, ktoś się odezwał, później cisza, a miałam taka chcicę wczoraj w nocy, że to jest niepojęte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbiorowe samobójstwo sąsiadek na widok nagiego ciała przystojnego mężczyzny. Do "Faktu" jak znalazł:D Roboczy tytuł może brzmieć "Z wrażenia puściła kredens":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak leżysz niezaspokojona do tej pory? To niezdrowe jest podobno. Kładź się na kocyk, miejsce jeszcze jest (chyba że się ktoś wgramolił bez pytania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zbiorowe samobójstwo sąsiadek.." No no, tylko bez takich, Ty wiesz jaki mam % od lokalnego sprzedawcy lornetek? Spuścić kredens na stopy latem to jeszcze nie tak źle, płetwy nad wodę jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuś
takie rzeczy mi wczoraj chodziły po głowie, że musiałam się sama pobawić, ale samemu to nie to samo, więc bez finału :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpadłam na pomysł z % od sprzedaży. Sama czasem przechadzam się nago po mieszkaniu i to wyłącznie w czynie społecznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, opowiadaj jakie rzeczy, tu się nikt nie zgorszy :) Jak to bez finału? Słaba kondycja w paluszkach, czy po prostu lubisz mieć mokrą buzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×