Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zara Baby

ile wydajecie na ubranka dla dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego, że takie szmaty z Zary wyglądają na was dokladnie tak, jak jakikolwiek ciuch, który kupiłybyście sobie na bazarze albo w osiedlowym sklepie odzieżowym? Pytam, bo widzę, że króluje tu ta marka jakby przynajmniej miała jakość Guessa, ale mało która zdaje sobie chyba sprawę z tego, że są to zwyczajne szmaty - na zachodzie warte tej 1/4 ceny co u nas :D Ale widać mają dobrych marketingowców, powiedziałabym nawet - wręcz fantastycznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek tez ma dużo ubrań - prawie jak kobieta ;) Kupuję mu coś w każdym miesiącu ale myślę (mam nadzieję), że 300 zł nie przekraczam :P. Wszystko zależy też od pory roku. Ubranka ma ze średniej półki (głównie sieciówki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguk
sieciówki to ja bym okręśliła na najniższą półkę :) ktokolwiek chodzi do ciucha wie, że nawet tam są lepsze jakościowo rzeczy niż w sieciówkach. Dlatego ja stawiam albo na ciuch albo sklepy on line ale celując raczej na skandynawskie rzeczy, są obłędnie oryginalne wzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka67
jakie skandynawskie? Bo ja chciałabym wydawać jakąś średnią kwotę na ubranka ale kupować rzeczy jakościowo dobre więc stosunkowo rzadko kupować a cena może być podwyższona w stosunku do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguk
a to polecam Ci rzeczy ze sklepu makowapanienka.pl wiadomo, na necie taniej niż stacjonarnie a to co sama mam kupione od nich sprawdza się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś ma nieograniczone fundusze to kupuje :-) ja kupuje w ilościach kosmicznych :-P ale dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zesera9
To zalezy od okazji. Ostatnio sie przyznam,ze poszlalam, bo znalazlam fajny sklep online. Nie sa tam jakies ceny zawrotne, a moj syn (lat 12) ma teraz ciuszki na kazda okazje i wiem,ze jak to chlopakowi - predko nie bede musiala wymieniac. Sklep to Kolalik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutipanka
a to masz ułatwioną sprawę, bo już nie rośnie w tak zabójczym tempie :P moje jeszcze niejsze ale też lubię mu kupować rzeczy :) tak jak poprzedniczki często na www.makowapanienka.pl ale szczerze mówiąc i jak do ciucha pójdę to poszaleć potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbs
chyba www.makowapanienka.com, co? zamawiałam tam dużo rzeczy, bo są bardzo dobre.. niedługo robię wyprawkę nad morze, bo sobie upatrzyłam buty reimy do wody fajne dla córy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartiaCZ
Można łatwo zaoszczędzić troche pieniędzy kupując przez internet, a nie w sieciówkach. Przez internet taniej i dużo lepsza jakość. W sklepie Kolalik.pl maja bardzo dobre ceny , jakość super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiIena
Ja nie dużo wydaję, bo kupuję przez internet, jest taniej i wygdniej. A w kolaliku maja bardzo dobrej jakości te ubrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję przez internet, albo na wyprzedażach często na wyrost, wtedy się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak Milena kupuję na http://www.kolalik.pl/index.php? mają bardzo ładne super jakości ubrania! nie ma co porównywać nawet do ubrań z sieciówek. ten materiał jest dużo lepszy ,lepsze szycia! 100% bawełna i wszystko z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobaka mi sie te rzeczy na Kolalik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+/- miesiecznie na ubranka wydaje max 120zl(budzet domowy 10tys.)Syn ma 4miesiace i nie wyobrazam sobie by wydawac jakies dzikie sumy, przeciez to dziecko szybko rosnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na miesiac 2,5 tysia i wydaje ok.500....jak mozna tak na dziecko zalowac kasy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeważnie kupuje ubrania z drugiej ręki. Corka ma 3,5 roku chodzi do przedszkola i czesto niszczy ubrania. Ciuchy ze sklepu to przeważnie sieciówki h&m, next ale przeważa h&m. Lubie ubranka z tego sklepu. Przeważnie jednorazowo wydam większa sumę pieniedzy, a pozniej dokupuje jak cos mi sie podoba. Ogolnie corka ma mało ubrań. Tzn 5 par legginsów, kilka spódniczek, ze 3 sukienki, dosc sporo koszulek tak ok 15, z 10 topów, trzy bluzy, 3 pary butów i jedne kalosze. Dwie kurtki w tym jedna przeciwdeszczowa. Jeansów nie nosi bo nie lubi. No i spodenek tez ma ze 4 pary. Mysle ze nie ma co szaleć bo dzieciaki rosna w zastraszajacym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla starszej głównie h&m basic, czasem coś używanego Dla młodszej głownie używane (mam blisko fajny komis dziecięcy). Łącznie ok 200 zł/msc na obie. Nie wliczam w to butów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam stałej kwoty. Kupuję to co aktualnie jest potrzebne. W tym miesiącu kupiłam kilka koszuleczek i spodenki w http://www.mituapi.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiiaPasek29
Ja ze swojej strony mogę szczęśliwym mamom i tatom polecić sklep https://www.ubierajdziecko.pl tutaj znajdziecie ubranka zarówno dla dziewczynek jak i chłopców w wysokiej jakości, dobrych cenach i w stylu uwielbianym przez nasze dzieciaki czyli postaci z bajek. Dostawa zawsze terminowa i zgodna z zamówieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×