Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Guardemarine

Rewolucja w zarabianiu? Na pewno dobra zabawa!

Polecane posty

Gość stopmlmstop
Smietnik zrobili ludzie z MLM bo portal który reklamujesz w tym topicu jest dla nich konkurencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę temat z nadzieją, że oszołomy już dali sobie spokój i będą wpisywane tutaj wyłącznie posty zgodne z tematem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frertuut
Powinieneś podać nazwe tej firmy bo jak mamy komentować coś o czym nic nie wiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podawać nazwę póki co niema sensu, ale ogólny zarys oferty podałem na samym początku wątku. Po pierwsze - można tam umieścić wolne środki i uzyskać nawet 30% zysku miesięcznie. Po drugie - można nabyć ekskluzywne towary (np iPhone czy iPad inny sprzęt komputerowy czy RTV z najwyższej półki) z rabatem nawet 20%. Po trzecie - można wygrać te ekskluzywne towary drogą losowania. Cena 1 losu może wynosić nawet zaledwie 1 zł. I na koniec - można zarabiać nawet 500 000 zł miesięcznie na polecaniu tego programu innym ludziom. P.1 - System pozwala wolne środki pomnożyć mniej-więcej o 30% w skali miesiąca. To oznacza, że można, wykupując specjalne jednostki, umieścić pieniądze w serwisie i po prostu czekać. W każdy wtorek i piątek wartość jednostek wzrasta i można w każdej chwili poprosić o wypłatę. Jeśli pieniądze nie zostaną wycofane przez miesiąc, to ich suma wzrośnie o około 30%. Minimalny wkład = cenie 1 jednostki. W momencie wejścia do Polski planuje się ustalić cenę na 5 zł. P.2 - Można uzyskać duży rabat przy zakupie ekskluzywnych towarów. Wygląda to tak, że zamawiasz towar i wpłacasz sumę pomniejszoną o wybrany prze Ciebie rabat. Rabat ten decyduje o czasie otrzymania towaru. Im większy rabat tym większy czas oczekiwania na odbiór. Maksymalny czas - 3 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuffenuff
To na pewno nie jest oszustwo i nie ma przed czym ostrzegać.Każdy kto sie orientuje w systemach tego typu wie że może to działać,przykładem jest Just Been Paid. Skoro ta firma ma działające już oddziały zagraniczne które jakoś nie padły to znaczy że i polski sie sprawdzi.Poza tym w Polsce potrzeba jak najwięcej takich programów bo bezrobocie jest wysokie więc dodatkowy dochód sie przyda. A jak to będzie z tym polecaniem ludzi.Ile sie zarobi za polecenie jednej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłem chyba dość wyraźnie, żeby nie wyzywać ani mnie ani innych uczestników rozmowy!!! Czy to takie trudne, zachować się jak osoba wychowana? I co to za teksty, że niby jestem złodziejem i wyłudzaczem? Czy ja podałem jakieś (w domyśle moje) konto dla dokonania wpłat? A może wskazałem stronę www gdzie takiej wpłaty można dokonać? Co ja niby wyłudzam? Poprosiłem jedynie o subiektywną ocenę oferty. To wszystko. Więc, o co ci chodzi? Jak chcesz kogoś powyzywać, to idź do swojej mamusi i ją wyzywaj, że tak źle cię wychowała, chamie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuffenuff
Ile zysku za polecanie nowych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzieki za interes
Mnie to nie interesuje. Od razu widac ze autor to wyludacz i zlodziej internetowy. Brak nazwy firmy, obietnice, typowa piramidka. Naciagacz i tyle/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuffenuff
A ja chce sie dowiedzieć ile sie zarobi na poleceniu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuffenuff
"Mnie to nie interesuje. Od razu widac ze autor to wyludacz i zlodziej internetowy. Brak nazwy firmy, obietnice, typowa piramidka. Naciagacz i tyle/" Przecież napisał że firma działa w innych krajach i wchodzi na polski rynek we wrześniu.Jesteś z Network Magazyn czy co?Czekam na odpis jak wygląda wynagrodzenie za polecanie osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banda chamów. Nic sensownego tutaj się nie dowiem. Jeśli ktoś normalny zechce coś konkretnego napisać, to uprzejmie proszę. Będę tu co jakiś czas zaglądać. Pozostałym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za polecanie naliczają punkty i przekształcają w dolary w systemie dwókowym. Ponadto, od osoby wchodzącej naliczają premię w wysokości 10% do 20% od sumy wejścia. Szczegóły, po wejściu oferty do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cold56
Im sie wszystko z piramidą kojarzy tymczasem w internecie można normalnie zarabiać,programów do wyboru jest od groma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog3000
W Polsce zarabianie w necie wciąż jest czymś nowym dlatego wszystko im sie z piramidą kojarzy.Tym bardziej że pewnie oglądali na Discovery dokument o Madoffie.W przyszłym roku recesja,niejeden z tych "ekspertów" poszuka zarobku w sieci kiedy bida przyciśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kestennnn
Jaki złodzieju?Ta firma oferuje 30% zysku miesięcznie.Just Been Paid istnieje od roku i oferuje 60% miesięcznie,jakoś nie słychać żeby firma miała paść,wręcz przeciwnie,czekają ją i jej uczestników długie lata zysków.Już teraz jest w top 400 stron na świecie( Alexa.com ) Plebejusze którym wszystko kojarzy sie z piramidą nie rozumieją.Powtarzają tylko to co usłyszą od innych plebejuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbuktuuu
Czy ta firma po wejściu na polski rynek będzie sie oficjalnie reklamować czy tylko za pomocą marketingu szeptanego na forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbuktuuu
Ponawiam pytanie,to istotna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dotychczasowych rynkach głównym sposobem reklamowania oferty było od osoby do osoby. W tym oczywiście na forach, ale fora to moim zdaniem nienajlepsze miejsce. Sam widzisz, jak to jest! Nie są zabronione tam żadne formy promocji, ięc, jak ktoś chce, to może nawet do telewizji to dać i reklamować się w prime-time!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dotychczasowych rynkach głównym sposobem reklamowania oferty było od osoby do osoby. W tym oczywiście na forach, ale fora to moim zdaniem nienajlepsze miejsce. Sam widzisz, jak to jest! Nie są zabronione tam żadne formy promocji, ięc, jak ktoś chce, to może nawet do telewizji to dać i reklamować się w prime-time!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoroko
Jeśli tylko na forach sie promujecie to szanse na sukces w Polsce są niewielkie.Bo ludzie będą pisać że to piramida a to zniechęci czytelników forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sochall
Marcinie wszyscy już słyszeli o Just Been Paid,na pewno nikt sie przez twój link nie zarejestruje,kto miał to zrobić już to dawno zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×