Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yogi Bear :)

powróżę

Polecane posty

Gość ANNA1092
KLAUDIA 27.10.1994 KIEDY SPOTKAM MILOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiGalay12
Drogi fajny Pani Yogi:) W ferworze pracy moze i uda sie znalezc Panu dla mnie czas...?:) Jest ktos wazny w moim zyciu,kto mi odpowiada pomimo tego ze czasem drzemy koty:P,gdzies w sercu na dnie czuje ze to taka moja bratnia dusza.Spojrzy Pan na ta relacje,czy jest ona przyszlosciowa i wlasciwa dla mnie?...aga...11.12.1984..........tomasz->.....23.5.1979 Pozdrawiam Pana cieplo,aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo proszę Cię o wróżbę
dziekuje za wróżbę :) A czy mogłabym wyslac jego datę urodzenia mailem do Ciebie? Bardzo bym prosiła, bo nie chce jej tutaj zamieszczać... A jeśli nie, to czy mógłbyś mi powiedzieć, czy widzisz mnie w jakimś związku w najbliższych miesiącach? Bo napisałeś, że przede mną coś, na co warto czekać, wiec wnioskuję że to szczęśliwa miłość :) Czy znam już tego cżłowieka czy dopiero go poznam? Magda, 24.06.1990 Z góry bardzo Ci dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakuchaaa
jak będzie wyglądało moje życie w najbliższych latach (o ile sie da)?? Małgorzata 8 sierpnia 1983 dziej uje z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany bezrobotny
@Yogi Bear ;) dziękuję. Faktycznie, to żona ma dryg w finansach, potrafi lepiej obracać pieniędzmi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkaka jedda
Iwona 27.03.65 Kiedy będę w związku. Czy poznam interesującego faceta. Czy jeszcze będę kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawieec
Jarek 20.07.82 Kiedy przestanę być bezrobotny. Czy znajdę dobrą prace? I co z moją samotnością. Kiedy nadejdzie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam na imię Monika data urodzenia to 15.11.1989 a moj maz Łukasz i urodził się 30.09.1988 I teraz mam kilka pytań co nas czeka w przyszłości? czy czekaja nas jeszcze jakies dzieci bo mamy jedna 3 letnia coreczke. Z gory dziekuje z wrozbe i odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeeeeeeeeeeeeeek
z ktora ulozyc zycie? ktora mnie kocha? blondynka czy brunetka? 28.06.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaczek
czy moj zwiazek przetrwa ? stanislaw 07.05.1966 edyta 21.05.1971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górna_strefa
wielkie dzieki za odpowieedz troche mnie zmartwila mysle ze to on mnie zrani bo nie raz to robil czy gdy skoncze nauke pojde na studia czy wybiore prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górna_strefa
jak ta znajomosc sie potoczy ja 27.10.1994 on 4.12 1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka agggaaa
Czekam cierpliwie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha 123
ja też liczę na Twoją pomoc Yogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear ;)
@ Aisha123 karty pokazały, że jak najbardziej jest szansa na podpisanie czy przedłużenie umowy, nie możesz jednak być bierna i wycofana, musisz o nią powalczyć, bo sama do Ciebie nie przyjdzie.. możliwe, że nie będzie to praca stricte jako nauczycielka, może jakieś przesunięcie na świetlicę, bibliotekę, ale musisz udać się na rozmowę do dyrektora i jak to mówią, wiercić dziurę w brzuchu @ jesli zechcesz mi powrozyc... to nie chodzi o to, że byłoby mi głupio wróżyć komuś kogo znam, myślę że taka osoba mogłaby odczuwać większy dyskomfort.. głupio by mi było gdybym przez kafeterię spotkał kogoś kogo znam.. nie chodzi o wstyd, raczej o moją nieśmiałość :P @ niebieskooka agggaaa i tak i nie, bo tam gdzie nie ma już miłości, gdy myślisz już o odejściu, a partner jest bo mu tak wygodnie, to można to ciągnąć, tylko po co się męczyć? Z waszych dat urodzenia wynika, że prędzej czy później nastąpi rozstanie, zresztą czy warto się ranić? Przed wami wzajemne rozliczenie, o którym nie możecie zapomnieć.. co do Ryszarda, pakujesz się w kolejną karmę, a na dodatek macie te same drogi życia.. to działa jak magnes.. karty pokazują, że motyle w brzuchu przeminą, choć przez pewien czas byłoby (będzie) świetnie, a w rezultacie ogromne zranienie @ MiGalay12 jak to mówią, kto się lubi ten się czubi.. jest Twoją bratnią duszą bo drogi życia macie identyczne, więc i ciągnąć was do siebie będzie wcześniej czy później.. i rozpoczniecie tak czy inaczej wspólną drogę, bo będzie to silniejsze od was.. nie będzie to jednak prędko, bo każde z was będzie się wahać.. ruch będzie należał do Ciebie i pomimo, że to będzie związek karmiczny, to będzie szczęśliwy @ Bardzo proszę Cię o wróżbę wolę tutaj, nie pamiętam Twojego poprzedniego pytania i rozkładu, to są niestety te minusy stawiania kart na odległość, bo gdybyśmy rozmawiali on-line to mogłabyś dopytać, ja patrząc w rozkład mógłbym doprecyzować lub postawić inne pytanie.. czeka Cię faktycznie radość związana ze związkiem/partnerem, to osoba której jeszcze nie znasz, tak jakby nie był z miejscowości w której mieszkasz.. ale to może nie być związek na stałe @ lakuchaaa w najbliższym czasie skup się na pracy, ona będzie najważniejsza, mogą pojawić się jakieś krótkotrwałe problemy z finansami, ale ostatecznie je opanujesz.. widzę Cię jako osobę niezależną, posługującą się sprawnie intelektem, potrafiącą wygrywać w sytuacjach życiowych @ tkaka jedda oj, nie lubię gdy karty pokazują coś takiego.. pisana jest Ci niezależność, możesz się sprawdzić jako osoba na stanowisku, spokojnie mogłabyś prowadzić swój biznes dzięki swojej sumienności.. ale w miłości na razie pustka ........................ uwaga ........................... na razie to by było na tyle, mój czarny kocur znowu pląta się koło mojej nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIDOOOOO
chcialabym wiedziec, co u tego faceta slychac Toni 2.01.72 i przede wszystkim, czy on nadal o mnie mysli? no i jesli tak, to co.....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIDOOOOO
proszę, o moim zyciu nie mow nic, bo jest dobrze, a wole nie zapeszac... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjasjdaksff
11.09.1985 Czy cokolwiek wyjaśni się w sprawie majątku dziadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIDOOOOO
SORRYYYYYYY, jego /Toni/ data to 2.09.1972....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbbeikuj
kiedy spotkam prawdziwa milosc 27.10.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true story 92
Dzięki za wróżbę :D mimo, że nie to chciałam przeczytać :D ciekawi mnie czy Twe wróżby są wiarygodne, ciekawe czy umiałbyś w kartach wyczytać mą przeszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiGalay12
Drogi Misiu...:)! Dziekuje za poswiecony czas... Panu zycze rowniez kogos dla kogo straci Pan głowei ktos kto odda Panu cale serce...Wiem,ze taki ktos juz jest dla Pana,na pewno chodzi gdzie juz po ziemii...Bo fajni ludzie zasluguja na fajne rzeczy:) Dzieny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli zechcesz mi powrozyc...
"@ jesli zechcesz mi powrozyc... na pewno potrzeba wam wyciszenia, kto wie, może powinniście zawiesić wszystkie kłótnie, podejrzenia, odpocząć od siebie.. rozwodu nie widzę, ale będzie cierpienie i sytuacja przez długi czas nie zostanie wyjaśniona.. będzie tak jak jest do tej pory.. ale ja myślę, że wiesz dobrze co doprowadziło do tej sytuacji i zdajesz sobie sprawę, że łatwo nie będzie" No wlasnie nie wiem za bardzo co doprowadzilo do kryzysu, do tego, ze przestalam czuc to co kiedys, ze sie oddalilam i ciezko mi sie zblizyc, mimo, ze bardzo chce :( Nasze klotnie chyba. Chcialabym kochac go jak dawniej, staram sie, ale czy mozna cos takiego osiagnac? Czy zawsze chciec znaczy moc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka agggaaa
Witam serdecznie... piszesz... @ niebieskooka agggaaa i tak i nie, bo tam gdzie nie ma już miłości, gdy myślisz już o odejściu, a partner jest bo mu tak wygodnie, to można to ciągnąć, tylko po co się męczyć? Z waszych dat urodzenia wynika, że prędzej czy później nastąpi rozstanie, zresztą czy warto się ranić? Przed wami wzajemne rozliczenie, o którym nie możecie zapomnieć.. Moje pytanie bo nie bardzo rozumiem...ze przed nami wzajemne rozliczenie, o któreym nie możemy zapomnieć....co dokladnie masz na myśli... Agnieszka 05.05.78 Pawel 29.03.76 Co do drugiej częci wróżby... Ryszard 11.06.80 co do Ryszarda, pakujesz się w kolejną karmę, a na dodatek macie te same drogi życia.. to działa jak magnes.. karty pokazują, że motyle w brzuchu przeminą, choć przez pewien czas byłoby (będzie) świetnie, a w rezultacie ogromne zranienie Prosze powiedziec jakie mamy te same drogi życia ?? i o co chodzi dokładniej z tym zranieniem... z jego strony?? Czy kontynułować tę znajomosc... Prosze wybaczyc ze zadaje tyle pytan..chce tylko wszystko dobrze zrozumiec... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha 123
Serdecznie dziękuje za poswiecony czas i zyczę duuuuuuuuuuuuuuzo pomyślnosci i usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa-aaa-aaa
Misiaczku kochany ;) jeżeli możesz mi powróżyć to asia 28.06.1995r. kiedy dzidziuś ,czy będę z B. 25.11.1991r. i czy wyjdzie z problemów. Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
kiedy spotkam tego jedynego i kim on bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
27.10.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppytająca
..to ja też zadam...złożyłam cv na inne stanowisko w mojej firmie...czy się tam dostanę, jaki tego będzie efekt....a co w milości u mnie widać?? z góry dziękuję za odpowiedź, bozena, 81.02.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×