Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yogi Bear :)

powróżę

Polecane posty

Gość xxmartitkaxx
marzena tak będziesz miała dzieci 12 dzieci ci przepowiadam 8 chłopców reszta dziewczynek i będziesz sama się nimi zajmować bo facet niebedzie miał czasu będzie pil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loszki które zachwalały
kasix15989 niestetey twój facet nie dostanuie dozoru elektronicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
jesli jogi to pooh to mi wrózył w styczniu i się nie sprawdziło!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
dzień dobry wszystkim jak wcześniej pisałem, yogi i pooh to dwa te same misie ;) dziękuję za uznanie :P dziś mam kaca więc nie wiem czy będę dobrze odczytywał karty :D widzę, że są osoby, które uznają moje wróżby, przypominam, że warunkiem uzyskania rzetelnej odpowiedzi jest zadanie konkretnego pytania (o dacie urodzenia też pamiętajcie, ale to standard we wszystkich wróżbach) nie mataczenie i wiara we wróżby, bo jak ktoś nie wierzy to taka wróżba nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@moze mi sie jeszcze uda ciężka sprawa moja droga, ciąża tak, jest Ci pisana, ale ja nie wiem, czy partner z którym jesteś nie ma jakiś problemów.. ja widzę, że Ciebie brak dziecka doprowadza nawet do blokady emocjonalnej.. serio niech partner się przebada, albo porozmawiaj z nim szczerze czy na pewno chce dziecka, bo jest karta wycofania i ascezy małżeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec_życia
czy i ja mogę prosić? tomasz 28.11.1983 dorota 16.04.1979 jak nas widzisz obecnie i w przyszłosci? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Truskawkaaa020 dziś z samego rana myślałem o Tobie i Twoim pytaniu.. zastanów się, dlaczego pytasz czy ten partner to ten jedyny? zadaj sobie to pytanie i sama sobie odpowiedz.. miałem podobnie, na dwa tygodnie przed ślubem zaczęły dopadać mnie wątpliwości i wiesz jak się to skończyło? był ślub, bo przecież wszystko załatwione, a po roku rozwód.. bo to nie było TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Asia@@@ zadaj Asiu proszę bardziej konkretne pytanie, bo tak ogólnie o małżeństwie to trudno wróżyć.. nie chcę pisać głupot po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowaSukienka
dzień dobry:) Panie Yogi może pan mi powie o co mi chodzi, bo załapałam mega gigantycznego doła:( niby wszystko gra, powinnam być zadowolona a mnie o coś chodzi:( może to przez to, że nie mogę znaleźć pracy? 29.01.1976r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@kalina87 nie wiem czy to ten z którym jesteś obecnie, widzę, że Ci na nim zależy z powodów bardziej egzystencjalnych.. co prawda, to Twoje życie, ale jeżeli ktoś starszy z rodziny bliskiej odradza Ci ten związek, to pakuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsha86
poprosze o wróżbę partnerska. czy zalozymy rodzine ja 11.06.1986 on 06.12.1079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@ivoonkaa9403 przepraszam Cię, ale nie rozłożę kart.. jesteś młoda i całe życie przed Tobą.. również życie uczuciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@kasix15989 pracę znajdziesz do końca roku i wcale bym się nie zdziwił gdyby to była jakaś instytucja publiczna.. w sprawie adoratora widzę ogromną namiętność, ale nie wydaje mi się, żeby ten człowiek już teraz chciał się deklarować.. to, że Ty masz jakieś plany i jesteś ogromnie szczęśliwa, nie znaczy, że nie będziesz przez niego płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@xxmartitkaxx jest bardzo duża szansa, na pewno dokona się jakaś zmiana.. ale ktoś musi mu pomóc, pewnie chodzi o adwokata.. będzie musiał odkupić swoją winę i ważne żeby o tym nie zapomniał, bo może wrócić do aresztu po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@HSHSHS a coś przemawia za tym byś nie miała? ja myślę, że dziecko jest Ci potrzebne nawet ze względów zdrowotnych, ale szukaj mądrych rozwiązań.. to nie ma być Twój kaprys i chęć posiadania, dziecko musi mieć rozsądnego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@koniec_życia będziecie ze sobą i będzie wam dobrze.. szału w sensie fajerwerków nie będzie, bo to raczej wynik tego Twojego skrzywdzenia z poprzedniego związku a i partner nie do końca wie czego chce, raz chce, zaraz się waha.. ale mężem Twoim bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@różowaSukienka nie rozłożyłem kart bo i pytanie o dół nie wiem jak zinterpretować niestety.. jedyne co mogę poradzić, to rozmowa z kimś obcym, kwestia wyrzucenia z siebie wszystkiego, co zatruwa organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowaSukienka
no dobrze:) powiedz mi moze czy długo jeszcze będę szukała pracy i czy obecny związek ma szanse się utrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@Kajsha86 ten partner faktycznie z 1079? :D szczerze to nie wydaje mi się, bo dojdzie do zranienia.. zresztą Ty i tak otrzymasz zaproszenie do innego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi sie jeszcze uda
dzieki Yogi tzn ze mi sie uda czy nie? wycofanie moze i jest, ale to przez dlugi czas oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec_życia
dziekuję, Yogi... pytam, bo to cieżki układ; on nigdy nie mówił o swoich uczuciach i nie wiem czy on cos do mnie czuje i na czym stoje. Teraz jest konflikt o bzdure i cisza. Niewiem z czego to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmartitkaxx
ale czy wyjdzie na ten dozur elektroniczny ? miał tylko 90 dni pozbawienia wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:09 [zgłoś do usunięcia] Yogi Bear :) @jedyna oryginalna no właśnie bardziej chodziło mi o wydatki na dziecko niestety teraz muszę uciekać, będę dopiero jutro Powiedz czy masz coś konkretnego na myśli?? I jezeli to mozliwe, wypowiedz się na temat pracy, w sprawie której będe miała dzisiaj spotkanie. czy to będzie miało sens, czy sie jakoś rozwinie w dobrym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@różowaSukienka wiesz co, ja do końca roku niestety pracy nie widzę :( także uważaj na swoje finanse, bo może być różnie.. z pewnością Twój "dół" jest spowodowany właśnie brakiem pracy, brakuje Ci stabilizacji finansowej, ale z drugiej strony jawisz mi się jako osoba żyjąca marzeniami.. co do związku to wydaje mi się, że czujesz się w nim bardzo samotna.. ten związek nie zda egzaminu, to pewnie przez to, że nie potrafisz krytycznie spojrzeć na ten układ.. z kart wychodzi mi, że im szybciej się zakończy tym lepiej.. nie chciałem Cię bardziej zdołować, przekazuję co pokazują karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemie lniane
witam :)) to i ja poproszę 28.06.1981 jak się rozwiążą sprawy mieszkaniowe, czy wkoncu uda nam się zamieszkać na swoim?? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@jedyna oryginalna zalecam szczerą rozmowę podczas spotkania, musisz powiedzieć, że możliwe są zwolnienia związane z chorobą dziecka.. ja jakiejś znaczącej zmiany finansowej nie widzę, bardziej Twoje rozczarowanie.. jest też karta odejścia, więc dobrze się zastanów co robisz.. chodzi mi o to, żeby nie zatracić czegoś pewnego na rzecz niepewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssiststss
karolina 12.12.1982 + michal 05.07.1983 Jestesmy para, zastanawiamy sie nad tym czy zostac w polsce (on ma prace niezbyt dobrze platna - inzynier), a ja niedawno musialam odejsc ze swojej - pracownik biurowy, tez z wyzszym wyksztalceniem). Mamy mozliwosc zamieszkac w austrii (u rodziny) ale nie znamy dobrze jezyka. W PL mamy wlasne mieszkanie, niewielkie. Co nam radzisz? Zaryzykowac czy zostac i zyc za to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogi Bear :)
@siemie lniane kiedyś tak, wtedy gdy uwolnicie się od swoich przyzwyczajeń.. coś was trzyma w miejscu gdzie mieszkacie, według mnie jakaś kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssiststss
chcialabym tez wiedziec jak potocza sie losy naszego zwiazku.. czy bedziemy mieli dziecko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×