Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miętowe oczko

Mój facet zarabia 1800 zł

Polecane posty

i mowil ze jeszcze ma czas na slub i zareczyny bo jest mlody i chce jeszcze poszalec. moze dac mu swobody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide w ramach rozwijania pasji, zeby osoby takie jak ty nie czepialy sie, ze nie mam zainteresowan" nie ma to jak posiąść pasje dlatego że inni wymagają i oczekują :) oj gosia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj goska. goska...
A na kursach z kamasutry już byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co niech sobie kupuje tego krosa tak. ale ja chce byc z nim i napewno mnie kocha bo codziennie mi pisze dzwoni i mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj goska. goska...
Czyli to jednak TY zrobiłaś pierwszy krok :-) On miał normalną rodzinę, młodą wykształconą żonę, malutkie dziecko, dopóki nie poznał CIEBIE :-( ZNISZCZYŁAŚ TO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa ty sie martw na przyszłośc zobacz taka gosia bez wykształcenia,perspektyw na przyszłość bez pracy ... a jednak ma ambicję załozyć rodzine i jej to sie udaje musisz tylko poszukac pana z wypchanym portfelem zaproponować mu ze przepierzesz mu skarpety,zetrzesz kurze i zrobisz mu zalewajkę(oczywiście laskę mu muisz tez robić ) i jestes ustawiona na całe życie lezysz i pachniesz :D gosia potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercem sercem sercem
Jedno trzeba przyznac Gosce. Pisze w tym temacie chlodno, bez emocji, spokojnie, kulturalnie. Bez bledow jezykowych, gramatycznie. Kalkuluje na zimno, wyzuta z uczuc, emocji, empatii, wspolczucia, pasji. Typowa socjopatka. Sa tacy ludzie. Potwory chodza po tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkaonline
oj goska. goska... ---- to ma opanowane :) w końcu z jakiegoś powodu doktorek daje sie narazie doic z kasy :) ciekawe co bedzie jak znudzi mu sie lóżkowa gimnastyka i zapragnie porozmawiac o czymś wiecej niż pranie , gotowanie, planowanie gdzie pojada na wakacje i co sobie jeszcze kupią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj goska. goska...
Jeszcze jedno: Byłaś znajomą jego żony :-( Twoja podłość nie zna granic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Napisałaś, że nie planujesz jednego ani drugiego (w kontekście, że nie bierzesz pod uwagę) Zaplątałaś się. Po raz dziesiąty"- Nie, po prostu nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i dopowiadasz sobie rozne rzeczy:) Napisalam, ze nie planuje, a nie ze nie biore pod uwage. Kazdy rozsadny czlowiek bierze takie rzeczy pod uwage. Kontekst stworzyles sobie sam na swoja potrzebe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj goska. goska...
Dlaczego nie odpowiadasz na niewygodne pytania? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Przynajmniej oficjalnie"- Jak bedzie mial kochanke, to bede o tym wiedziec, wierz mi Nisko oceniasz inteligencje swojego faceta."- Nisko oceniasz moja inteligencje:) Poza tym w wiekszosci przypadkow kobiety predzej czy pozniej wyczuwaja, ze ich facet ma kochanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takich ludzi, projekt goska pisze niespełniona dziunia, ktora fantazjuje o sobie i lekarzu, trzeba przyznac, ze to bardzo sprawny projekt, bo ciagle ktos sie wciaga w rozmowe z nim. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie chce nie lece na kase tak jak gosia" ale to sie nie nazywa lecenie na kasę to sie nazywa " spełnianie ambicji życiowych " :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj goska. goska...
sercem, sercem - cały czas mnie to dziwi, że można być takim człowiekiem bez uczuć... W oczach pusto, w sercu pustka... Od razu przypomina mi się młoda kobieta, która twierdziła, że jej córeczka została porwana, a już wiedziała, że to dziecko nie żyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav
Nieprawda Gosiu z tą kochanką-żona dowiaduje się ostatnia najczęściej:) I zaplątałaś się z tym rozwodem tylko idziesz w zaparte. W każdym razie jest taka możliwość. I to bez orzeczenia winy. Czy będziesz to brać pod uwagę czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba przyznac, ze to bardzo sprawny projekt, bo ciagle ktos sie wciaga w rozmowe z nim" po prostu fajnych prowokacji w te wakacje jest jak na lekarstwo ;) gosia to znana prowokatorka na kaffe ;) zawsze odwraca kota ogonem i nie odpowiada na niewygodne pytania przeczy sama sobie i nagle tworzy sie 156 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wykorzystywac na 2 etetach? hahaha zabawna jestes. ja swoja prace uwielbiam, pracuje w swoim zawodzie, do tego 4 godziny dziennie a wychowywanie dzieci to Twoim zdaniem tez wykorzystywanie? to w takim razie dlaczego Ty chcesz miec dziecko? zeby byc wykorzystywana?"- Oczywiscie, ze nie, bo ja bede zajmowac sie wylacznie domem i dzieckiem, bez pracy zawodowej:) "oj Twoje wykowiedzi same sobie przecza."- Nie, wystarczy czytac ze zrozumieniem:) "a swoja droga, to strasznie dlugo myslisz co odpowiedziec, skoro odpowiadasz na pytanie ktore bylo kilka stron wczesniej."- Jak sie rozmawia z tyloma osobami jednoczesnie i w tym samym czasie gotuje obiad, to tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez podziwiam jej sprawnosc w ozywianiu kazdego tematu na jaki wlezie, oprocz mojego topu, na moim sie nie uchowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie rozmawia z tyloma osobami jednoczesnie i w tym samym czasie gotuje obiad, to tak jest" :D:D:D pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahah
i uwazaj zeby zupa nie byla za slona;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahah
i tak najbardziej rozwalila mnie laska, ktora napisala, ze jej facet zarabia 100 tys euro miesiecznie no chyba ze gra w Manchester United- to ok;p i zeby nie bylo - sama zarabiam sporo jak na polskie warunki i tez mieszkam poza PL;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I znów Gosiu piszesz jak gimnazjalistka. Zarzucasz mi brak czytania ze zrozumieniem a przecież napisałaś coś o "niezgadzaniu się na wegetację" a zależność rodzina z miłości, pieniądze potrzebne do założenia rodziny, która jest z miłości chyba równa się temu że w miłości są potrzebne pieniądze. A ty napisałaś, że pieniadze nie są potrzebne do miłości"- Pieniadze nie sa potrzebne do milosci. Do zalozenia rodziny potrzebne sa pieniadze. Jak prosciej mozna to napisac zeby zrozumial?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkaonline
to jakiś idiotyzm nikt przy zdrowych zmyslach , kto ma wolny czas i kase w portfelu nie siedzi tutaj godzinami i nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×