Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawczy chooy

Wysokie kobiety mają strasznie aseksualne

Polecane posty

Gość Wcalzeneiekazdewysokie
Ej to nieprawda ja mam 175cm a mam male paluszki,wlasnie dla mnie to jest krewpujace jak takie paroweczki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
vera lynn - Tak sobie mów, tak sobie tłumacz. Dwa centymetry przy stopie to wielka różnica. To o palce dłuższa. Bo moje paluszki to najdłuższy ma ok. 2 cm. A Twoje na pewno są szersze i dłuższe. I nie są jak paróweczki, bo jestem szczupła. Stopy tyją, gdy człowiek tyje. Jak miałam niedowagę to miałam r. 36 i był jeszcze zbyt duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloze sie ze
na bank autorem topicu jest mały karakan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
Zresztą jaka to różnica to widać po butach. Weź szpilki w rozmiarze 37, a weź 40. Różnica ogromna. 40 to już kajaki, a 37 są bucikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, ale to nie zmienia faktu, ze zbyt wysoka nie jesteś - co najwyżej ledwo łapiesz się do średniego wzrostu, I już ci pisałam - twoja stopa i twój wzrost są ze sobą kompatybilne. tak jak i moje. :) Przestań przeżywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
vera lynn - wg Ciebie może wysoka nie jestem - ale ogólnie jestem wysoka jak na kobietę. W pracy nie ma wyższej, ani z dłuższymi nogami. Podobnie było w liceum, czy na studiach. Zatem na pewno nie mam wzrostu przeciętnego. A w szpilkach, to już w ogóle. Większość facetów jest niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast praktycznie nie znam niższych ode mnie facetów i znam też wyższe od siebie kobiety. :) Dlaczego chcesz mi usilnie udowodnić, ze jesteś wysoka? :) Boli cię to, że ktoś, do tego kobieta to neguje? :D Gwoli ścisłości - ja również zaliczam się do wzrostu średniego, tyle, ze bliżej mi do bycia wysoką niż średnią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
Chyba odwrotnie. To ty pytasz o wzrost itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
moja koleżanka ma 165 i rozmiar 40 a ja mam 176 i rozmiar 39:).. nie chciałabym być niższa, nigdy w życiu- a uważam, że jestem wzrostu "normalnego". wysoka to dla mnie 180- niska- od 165 w dół... faceci niscy są bardzo biedni- strasznie im ten kompleks przeszkadza w życiu. i gabarytowo nie jestem "wielka" mam wymiary 90-60-90 - a o takich niektóre niskie marzą nieosiągalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to jest odpowiedź! Ja mam w dowodzie wpisane 176, potem mnie lekarka mierzyła na studiach i się okazało, ze 178, więc skoro tak, to tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
znam problematykę wzrostu i zazdrości- bo moja siostra ma 160-162 a zawsze kłamie, ze ma 170. sięga mi do ramienia, w butach na podwyższeniu chodzi nawet po domu. a jak idzie do kogoś w odwiedziny to nigdy nie ściąga butów- musi być na obcasach- bo jest chora bez nich. Nie zakłada płaskich butów- nigdy- bo ją kompleksy kaczych, krótkich nóg żrą. Ja uważam, że to głupie- powinna to olać i dać spokój- albo wyrzeźbić nogi tak, żeby były ok. Eva Longoria jest taka niska a jaka fajna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
a na marginesie- to jak wysokie psioczą na "karzełki" są jedynie obroną - spowodowaną atakiem na ich wzrost. Nie znam osoby wysokiej- która by dogryzała niższej- ot tak, ze złośliwości. Natomiast niskich, które zaczepiają wysokie- na pęczki. Moja koleżanka (152, 107 w biodrach, cycki rozmiar A)powiedziała, że ona nigdy nie wie czy ja schudłam czy nie bo zawsze jestem "długa jakaś ".. ona ogólnie fajna dziewczyna jak siedzi za stołem- jak wstanie i wylezie to jęk rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam, ze często noszenie szpilek jest fatalne w skutkach dla kości stóp - robią się halluksy i stopy wyglądają po prostu źle, ale to wszystko na własne życie. Z tym rzeźbieniem nóg to nie taka prosta sprawa. Kto ma czas i pieniądze na 10 godzin siłki, fitnessu czy czegoś tam w tygodniu? :) Najprostsza droga to akceptacja swojego ciała i siebie. Ale też trzeba na wszystko patrzeć realnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
niby tak- ale zawsze wygląd poprawić się DA- jak już dla kogoś to ważne. Mnie denerwują te koleżanki co bredzą i pierdzą- łojejku jaka ty chuda, olaboga a ja nie i co ja mam zrobić oj MUSZĘ coś z tym zrobić" i ch.. i nie robią NIC a ciągle rozmowy są tylko o tym jak to musza chudnąć. albo olać albo robić. Innej opcji nie ma. a moja siostra jest strasznie z tym żałosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
mały off top- u mnie 33,5 stopnia, ile u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ze się da. Sama dużo schudłam (choć stopy mi nie schudły :D) U mnie 31 stopni. Ale jakoś nie czuć specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
czy wysokie osoby zaniżają wzrost wpisując np. do dowodu? nie. nieskie- w 80% tak i tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
aaa... niskie zawsze dodają sobie cm, wysocy wpisują to, co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zaniżyłam - znałam swój wzrost z czasów, kiedy miałam 16-17 lat i tak też w wieku 18 wpisałam w podaniu o dowód. Za 3 lata będę wyrabiała nowy, więc dokonam korekty. :) Moja koleżanka dodała sobie 5 centymetrów. :D Ma 1169 (stopix 38) a w dowodzie 174. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
moja siostra jest takim imbecylem, ze kłóci się ze mną , ze ma 170. jeśli ja mam 176 a ona sięga mi do ramienia to... ja nie mam 2 metrów... ona przy mnie nie ściąga butów od lat! tak ma nasrane z tym kompleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja tego nie rozumiem. :D Ale skoro jej to sprawia radość, to niech sobie tak dalej robi. Może kiedyś z tego wyrośnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
tiaaaaaa... ma 36 lat:D:D jest ode mnie starsza ale jest bardzo narcystyczna i pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozinas - kiedy zaprosisz mnie na słuchanie Queen? :D No to raczej już słabo.Moje najbliższe koleżanki z liceum były niskie (poza jedną, która jest ode mnie wyższa. :D) i nigdy nie słyszałam niczego przykrego na temat wzrostu, a nawet przeciwnie, zawsze się śmiały, ze są krasnalami. :D Zwłaszcza idąc gdzieś ze mną i z A. :D A jedna to faktycznie - taka mini mi ni - bo 155 najwyżej. :D Przyjaźnimy się do dzisiaj a one dalej na szpilkach nie chodzą bo i po chooy. :D Nadmienię, ze są bardzo ładnymi kobietami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b,mnmxkk
rzadko się to zdarza- ale zdarza, też mam takie niektóre fajne i niskie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proste - tośmy sobie pogadały. Jak wpadną niscy chłopcy i zawistne dziewczyny to dopiero się zacznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpię w to mój Drogi Jozinasie. Po prostu Freddie to Freddie i nikt go nie zastąpi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, ja to się mało interesuję takimi sprawami. Muzyki sobie słucham tylko. :( Ile Ty masz lat? Ciekawa jestem i pytam o to już wtóry raz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×