Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość strasznie chce we Wroclawiu

powiekszenie piersi - informacje - doradźcie!!!

Polecane posty

Gość strasznie chce we Wroclawiu

Hej dziewczyny, chciałabym sobie powiekszyc piersi. Od ponad 10 lat rozmyslam o tym, niestety natura obdarzyla mnie tym co mam, ale nieznosze tego... strasznie chcialabym je powiekszyc, sila umyslu nie potrafie, dlatego bardzo Was prosze doradzcie gdzie najlepiej we Wroclawiu u jakiego lekarza??? Prosze o opinie osob ktore naprawde mialy powiekszone piersi, bo nie chce opini osob ktore polecaja wlasna firme. Pozdrawiam wszystkich ktorzy pragna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Też "strasznie" chciałam we Wrocławiu, bo mam bliżej. Byłam na konsultacji u Jarlińskiego - wiele dziewczyn go poleca, ale że mam asymetrię i nabrałam wątpliwości co do jednakowych wkładek, udałam się na drugie konsultacje do Krakowa i tam też będę robić. Dziewczyny polecają we Wrocławiu Niemkiewicza. No ale każdemu co innego się podoba i każdy dr operuje swoją metodą i ma swój gust. Nie wiem czy dobrze, ale skojarzyłam Cię z forum Beauty w Polsce, nie wiem czy słusznie, ale tam dziewczyna też bardzo chciała we Wrocławiu. Proponuję dalej tam buszować a na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Wyszukaj nazwiska lekarzy z Wrocławia w necie dla przykładu a potem zacznij szukać informacji na forum na ich temat. Zawsze to jakiś sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór lekarza to nie taka
prosta sprawa. Jak się ktoś znajomy operował i poleca to co innego a tak to trzeba szukać. Najlepiej zacząć od informacji z internetu a potem umówić się na kilka konsultacji i wybrać tego lekarza, który najlepiej zrozumie twoje potrzeby i zyska największe zaufanie. Ja odwiedziłam 3 gabinety zanim podjęłam decyzję ostateczną. tie podpowiada fajne forum beautywpolsce gdzie dziewczyny wklejają zdjęcia więc na pewno są prawdziwe :)-dla mnie było bardzo pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie chce we Wroclawiu
Tak to ja sie zarejestrowalam na butywpolsce :D dobrze kojarzysz. Juz sie troszke naczytalam na temat chirurgow wlasnie na tym forum, a nawet wyslalam do kazdego z chirurgow wstepne zapytania droga mailowa. Boze jak ja bym chciala miec juz zrobione cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie chce we Wroclawiu
tak ogolnie rzecz biorac czy ktoras z was informowala kogos z rodziny o op bo ja nie bede o tym informowac mojej, sa sceptycznie nastawieni do tego typu działan. A ja mecze sie z malym biustem wieki. Zauważyłam też ze faceci jak je widza to sa zdziwieni ze sa jakies takie male. -Nie wiem jak wy ale nie lubie jak mi ktos o tym przypomina. Hmmm... ale nie robie to dla facetów, o nie, tylko dla siebie. Obecnie jestem sama, chce czuc i wygladac atrakcyjnie, odeszlam od meza wiec powiedzialam sobie a co mi tam, w koncu bede miala to co chcialam miec od kilku lat :) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki zabieg
trzeba robić tylko DLA SIEBIE więc motywacje masz dobrą :) powodzenia w poszukiwaniach tego właściwego lekarza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
U mnie najbliższa rodzina wie i też niekoniecznie skaczą z radości, ale nie przesadzajmy ;) Nie mamy po 15 lat by wszystko brać do siebie i mówić - dobrze, tatusiu, będzie jak mówisz ;) Ja również robię to dla siebie. Ale to nie jest tak, że bardzo mi moje przeszkadzają. Chciałabym większy rozmiar, ale jakiś tam wielkich kompleksów nie mam, mimo iż mam małe A ;) Pracuję głównie z mężczyznami i nauczyłam się śmiać z różnych rzeczy i nie dołują mnie jakieś przycinki, bo i ja wtedy potrafię odpowiedzieć ;) Jak zdecydujesz się na jakiegoś chirurga, to podziel się swoim wyborem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie chce we Wroclawiu
z pewnoscia dam wam znac, narazie dostalam maila zwrotnego do narrockiego, musze tylko potwierdzic konsultacje na 3 wrzesnia. Oprocz niego chce odwiedzic jeszcze paru chirurgow we Wro, zobaczymy co z tego wynikinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneturda
ja robiłam piersi we Wrocławiu u doktora Wacławowicza i jestem zadowolona polecam, sympatyczny lekarz, wszystko dobrze wytłumaczy, a co najważniejsze dobrze operuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka młoda
Jak byłam na etapie poszukiwania lekarza to tez myslalam głównie o tym, żeby był tam gdzie mieszkam .Obawiałam sie dalekiej podróży i jak zniosę ból , no i chciałam mieć pomoc jakby co. Więc znalazłam lekarza w moim mieście. Dokonałam dobrego wyboru i piersi mam rewelacyjne:) kocham je jak skarb najdroższy. Ale teraz stwierdzam, że do tego lekarza pojechałabym nawet na koniec świata albo i dalej...Dlatego radzę, aby kierować się głownie umiejętnościami i doświadczeniem lekarza bo odległość nie jest najważniejsza. I oczywiście tym jakie zrobi na tobie wrażenie na konsultacji. No i ja miałam o tyle łatwiej, że mi mojego poleciła znajoma lekarka. Na konsultacji "zaiskrzyło" bardzo pozytywnie( to samo poczucie humoru:) ) i wiedzialam od razu ,ze to bedzie mój lekarz. U ciebie tez myslę, ze powinno własnie tak zaiskrzyć .Z Wrocławia obiło mi się o uszy właśnie nazwisko dr. Jarlińskiego-zresztą ten lekarz ma tu swój wątek i dr. Węgrzyna. Umów sie do kilku i podejmij rozsądna decyzję bo przecież skoro myślisz o zabiegu 10 lat to pospiechu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natta56
Moim zdaniem jesli szukasz dobrego specjalisty we Wrocławiu to moim zdaniem tylko dr Wiatroszak.Moja przyjaciółka robiła sobie tam implanty, po urodzeniu dziecka piersi strasznie się jej wyciągnęły. Najpierw myslała o macrolane, ale ostatecznie właśnie zdecydowała sie na wp=spomniane implanty.Wszystko bez bólu, szybko się goiło. Sama troszkę jej teraz tych piersi zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thesky
to nie ma co rozmyślać tyle tylko się umawiać na konsultacje. Dr Osuch na pewno Ci odpowie na wszystkie pytania najlepiej, jak tylko jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
pijac kozieradkę można w ten sposób powiększyć biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 27.05 mam op u Nawrociego, jak będziesz chciała to się odezwę co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś już zdecydowana to moim zdaniem jedyne co Ci teraz pozostaje to wybrać najlepszego lekarza, jak dla mnie jest nim dr Osuch, świetny specjalista, no i też bardzo miły, dokładnie i cierpliwie opowie o całej operacji o tym, jakie są ewentualne powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazzzynka
Jesli ja miałabym już teraz decydować sie na taki zabieg to byłyby to implanty. Zresztą juz teraz zapisałam sie do dr.Wiatroszaka na konsultacje. Jesli juz decydować sie na zabieg to na konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ściemniaj jutro napiszesz że do Wiatroszaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi się podoba to stwierdzenie, że powinno się robić dla siebie. to ty masz się dobrze czuć w swoim ciele i nikt nie może w tym przeszkodzić. Ale mnie jednak bardziej kusi powiększanie za pomocą własnego tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowvergo
dokładnie, jak czujesz się źle to się wybierz na konsultacje ze specjalistą. Może jak porozmawiasz z lekarzem to ci łatwiej będzie podjąć decyzję. A póki co możesz sobie https://www.youtube.com/user/drplastyk pooglądać na czym takie zabiegi polegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnR

We Wroclawiu warto isc do dr Jarlińskiego 🙂 Świetny specjalista, potrafi wyjasnic, odpowiedzieć na kazde pytanie 🙂 I dla mnie ważne było też to, że pracuje na implantach Mentor. Słyszałam/czytałam dużo dobrego o tej marce, mam nawet jedną koleżankę, która ma powiększone piersi tymi implantami i wygląda to pięknie. Teraz i ja mam idealny biust 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja we Wrocławiu robiłam u dr Nawrockiego – świetny specjalista, jestem po 4 miesiącach od operacji, więc mogę już powiedzieć, że naprawdę warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jechała nawet na drugi koniec Polski byle do najlepszego specjalisty. Ja polecam bardzo dr Pabiańczyka z Krakowa. Powiększałam piersi u niego w SCM clinic. Poczytaj opinie a zobaczysz, ze jest świetny.  Ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×