Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Ojj jak ona przeczyta o czym tu wszyscy pisalismy to sie wkurzy chyba... Xd to jedz do niej albo ona do cb bo niewyrzyty jestes xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy do siebie pełne zaufanie, tak jak pisałem :) Generalnie nic złego nie zrobiłem, lepiej sie jej wypytaj co tam na wakacjach robiła :p z chęcia posłucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radze Ci przeczytać jeszcze raz co ja pisałe... :) raczej odnosiłem sie do słów, cytowałem, nigdy sam pierwszy czegoś takiego nie napisałem. Powoli młoda podnosisz mi cisnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka jestes wykatkowo wyrozumiala xd adas lubie podnosic xd szukam wlasnie w archiwum ale duzo tego..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka ja uciekam spać, bo mam za sobą zarwaną nockę :) Cytaty wrzucaj jak znajdziesz, chętnie poczytam jak ten mój kociak się tu rozkręcił ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobra juz zostawiam ten temat...;-):-P Haha gadam wlasnie na skejpie(wiem ze tak sie nie pisze) zDamianem zaspana nie wiem co on gada do mnie..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranocny wniosek na dobranoc
Trafiłam na ten topik przypadkowo, przeczytałam co nieco ( he co ta bezsenność robi z człowiekiem ) i początkowo sympatyczne rozmówki, fajna ekipa z humorem - aż miło się czytało. Szkoda tylko że się spieprzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie spieprzyło, reaktywacja tematu i wrócimy na nasze ''obroty'' :) Ale poszalałem, juz wróciłem... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy od nowa xd Moza ja tu swojego Damiana zaprosze co ?:-P:-P;-) nie no lepiej nie ... Adas ile juz jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×