Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

i chwile zszlo jeszcze muslalam sie wykompac kolacyjke zjesc a po za tym choroba mnie dopadla mam nadzieje ze mine do wyjazdu musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytryneczka sporo u nas duza rozbieznosc wiekowa ale to sie za bardzo tu nie liczy ja m,a, 27 a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja lece do polski bo ogulnie nie miszkam w polsce tylko na zielonych wyspach a ty gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do polski na urlop bo ogulnie jestem z zielonych wysp a ty gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna straszna latar kaszel goraczka ale jutro pujde do lekarze moze zapisz cos pozadnego >miska a ty z kad bo ja jzu zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co miska za miesac do szkoly ??? ile wazysz ile masz wzrostu opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w polsce, to znaczy moje rodzinne miasto to leszno, ale studiuję we wrocławiu, a ja lecę teraz do Tunezji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne miejsce :):) ja nie bylam w polsce 2 lata wiec w tym roku postanowilam jechac tam na wakacje tam tez prawie jak w cieplych krajach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z polski to z bydgoszczy a teraz mieszkam w irlandii z okolic zarlow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obym się chociaż trochę opaliła bo jak w polsce leżałam na plaży to akurat byłam z przyjaciółmi i ciągle mnie do wody wrzucali... więc nie miałam jak się opalić ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska domyslem sie ze mialo byc 170 cm to rzeczywiscie jestes szczupla ja niestety nie sama wiesz dlaczego czytalas wczorajsze posty z adamem wiec wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a muwia ze w wodzie najlepiej sie opala czlowiek ;d;d ja tez jade nad wode bede miszkasz kilometr od wiec tez mam nadzieje na piekna opalenizne bo w irl ciezko sie opalic chociaz raczej szybko mnie slonce lapie i mam sniada cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no tak, teraz jadę tylko z chłopakiem więc będzie dobrze, anika, a byłaś kiedyś w tunezji, możesz mi coś o niej napisać bo lecę tam pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×