Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

no ja sobie wogule bym nie wyobrazala moja siosra ur dziecko wazy 77 kg mojego wzrostu to ja nie wierze jak ja widze a w sumie to podiwiam bo mloda dziewczyna 20 lat i jak ona moze sie nie przejmowac .a wiesz moj stary to tak gadal byle bym tylko do palenia nie wrucila muwi ze wystarczy ze on kocpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochanienki ja bujam wrotki do wyrka bo jutro pare sporaw przed robota do zalatwienia wiec musze wstac jak czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie nie podoba jak kobieta pali, ale jak waży 77kg to bez obrazy, ale to juz jest ruina... Niedbalstwo. Jeszcze mnie dogoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie o do sexu to wiesz moz etez duzo mojej winy bo jak ja sie roztylam to zaczelam spac w salonie ?? dopiero od tygodnia spie w luzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już powoli też uciekam. sylwia dzisiaj nas juz nie odwiedziła :( 3maj sie Anika, kolorowych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogule ja tu wszystko pisze juz pol zyciorysy wygld waga moze ty ys cos napisal ;p;p a nie tylko zemnie wyciagasz wszystko a co to 77 kilo to przerazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj wogule nie byla rozmowna wogule gadac nie chiala mzoe sms pisze i teraz niema czasu ;d;d;d;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh już nie denerwujmy jej tymi sms, temat skończony :) Lubiiiieeee wyciągać.... Informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie ocknelam wchodze rozmiwa fajna i nie ma was no ku.... umowmy sie na inna godzine bo jak u was byla 23 to u mnie juz 24 ludzie no ja szybko zasypiam moze jutro o20? wczoraj czekalam ale zasnelam :-( poznaniak i co z tego ze mam 17 lat?hehe nie hamujcie sie nie jestem dzieckiem sex to nie jest dla mnie nowy temat.... wracam spac :-* przemyslcie moja propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miska wlasnie stwierdzilaismy ze nie tzraba sie hamowac przy tobie ;d;d;d a ja do 20 naszej to pracuje zanim bede w domu bedzie 21 u was juz 22 wiec tak wczesnie to sie nieda na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocaine teeeej przestań brać juz te dragi :) Młoda - o 00:00 to ja dopiero będe wracać do domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe tak na pisałem wyżej, bo dzisiaj na późne popołudnie ide, więc nie wiem czy warto Ci czekać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta mnie nie bd i wy znowu bd sobie o roznych ciekawych rzeczach gadac :-P ja tez mam cos do powiedzenia helloł :-P tym razem wejde :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty miska musisz \zaczac syoiac w dzien a nie w nocy a ja wogule bardzo malo sypiam 5-6 godzin snu jest dlamnie wystarczajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz jestea ?:-P a ja tak czekam i myslallam ze pewnie jeszcze nikogo nie ma xd nie moge w dzien spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×