Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskooki

Jestem niedobry !!!

Polecane posty

Lucy, nie takie występy się na stole robiło :) Fikusiek, jakoś się dogadamy, a jak nie to konik pójdzie do rzeźni, a ja sam się podstepnie osiodlam i przygalopuje na jazdę próbna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakamuflowana intrygantka
Bo ja wiem, czy takiego pokaźnego? :D Mogłaś się bardziej rozpisać, ale nie będe marudzić. :P Na szczęście wolę jakość niż ilość, a jakość w Lusiowym wydaniu jest zawsze bez zarzutu. I nie jest to słodzenie z grzeczności. :) Lecę, dzięki Lusia raz jeszcze. Pa! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, czyli jesteście już tak blisko, ze Niebiesko faje Ci swobodny dostęp do swoich najpyszniejszych pyszności, które za ciężkie pieniądze ode mnie będzie kupował. no no, gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku oddała niebieskiemu swoje ciacho ? no no to się chłopiec uwinął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, czy my się umawialismy na zaliczkę? Jakiś akt dobrej woli mam zrobić? Od pasa w dół? Od kolan? Może od tyłu? Zastanowie się do jutra. A ja co dostanę na zaliczkę? Cukier w kostkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz ssać ów cukier nadwargami ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff w lizaniu KAŻDA jest dobra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ale każda potrafi coś więcej. udam , że nie rozumiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, wysłałem zaliczkę. Oby ten konik dla Fiku był coś wart (ciasto slyszalem że pyszne, ale chyba z niego zrezygnuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wystraszyłam się, Fiku, ale naprawdę w życiu są ważniejsze sprawy niż kafe, mimo ze niektórym trudno w uwierzyć Nie żebym bardzo czekała, ale faktycznie zdjęcie jest. Teraz mam kartę przetargową i mogę sobie trochę pograć z jeszcze niezaspokojoną ciekawością innych bywalczyń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, musze cię zawieśc jesteś jedyną która musiała się dopominac o zdjcie neibeiskiego, reszta dostaje od ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku!!! Jak moglas. Teraz ta zaliczka jest nic nie warta. Nie każdej nie każdej, ale fakt, nie wstydzę się siebie i nie uważam by samo zdjęcie znaczyło coś więcej niż przedstawienie się w formie jpg. Zresztą wisiało kiedyś przez tydzień na blogu. Teraz fikuś to sama wymyslaj kartę przetargowa dla Luski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Fiku, nie pomniejszaj również swoich akcji w niebieskich oczach poety, rozgłaszając sprawę przedstawienia się Niebiesko z korzystnej aparycji (to taki twór mający być w zamierzeniu analogią do zwrotu przedstawić się z wyglądu - co bardziej wrażliwych na uchybienia stylistyczne z góry przepraszam) A że kobiet są bardziej ciekawskie, plus często uważają, ze twarz jest zwierciadłem duszy, to co zrobić? Musi Niebiesko się pokazywać, żeby jakoś wesprzeć swoja poetycka twórczość. Dobrze mówię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozgłaszając sprawę przedstawienia się Niebiesko z korzystnej aparycji.... tu chyba chciałam dodać" na lewo i prawo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×