Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskooki

Jestem niedobry !!!

Polecane posty

imperio ja? na złość? :P no co ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po prostu żadnego foto nie wysłałem, a przynajmniej nie Luśce " dobrze, juz dobrze, zrozumiałam aluzję za pierwszym razem, zaraz robię miejsce w skrzynce :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz lusia, że niebieski będzie ci przesyłał interes w kawałkach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tam w ratach.. chyba w mini-ratkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Niebiesko - upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu, bo Fiku może się nawet trochę zazdrosna zrobi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , co jak co , ale męskie olimpijskie tyłeczki są typowo gejowskie :D czego nie można powiedzieć o wyrobionych szyjach czyli w tym wypadku karczychach :D Mięśnie pracują :classic_cool: Jeśli chodzi o proporcjonalność nosa do penisa , to jest to totalna bzdura poparta badaniami medycznymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia o na pewno , że nie! ja miejsca w skrzynce nadcipce robić nie będę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Fiku a jesteś gotowa żyć przez jakiś czas tylko miłością, jeżeli konik rzuci dla Ciebie obecną pracę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię spore dupcie:P nie jakieś tam coś co przypomina tyłek :P a co do nosa i interesu bardziej wiarygodne byłyby badania wśród pań ...no...piekących ciasta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co mi jakiś lichy interes? kryzys idzie:P lusia do tej pory robiłam same zakalce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do tej pory robiłam same zakalce" super, konkurencja w branży mniejsza :P no a tak poza tym, coś ten czas przy planowaniu biznesu za szybko płynie, trzeba zamykać okienko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa o TAKIE pieczenie ci chodzi ? a to zmienia postać rzeczy moja linia produkcyjna ma się dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja lubię spore dupcie nie jakieś tam coś co przypomina tyłek " a co do nosa i interesu bardziej wiarygodne byłyby badania wśród pań ...no...piekących ciasta " Spore owszem , ale maja byz męskie , nie o konsystencji trzęsącej się żelatyny lub dziewczęce i wydepilowane :D A o co chodzi z tymi piekącymi ciasta ? Kurna ja piekę , ale związku nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nie zamykaj jeszcze niebieski pewnie bawi się photo shopem żeby wstydu nie było:P daj mu szansę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o tą część ciała może się trząść i absolutnie musi być owłosiona :P a co do pieczenia... łatwo się domyśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jesteś gotowa żyć przez jakiś czas tylko miłością, jeżeli konik rzuci dla Ciebie obecną pracę?" wiesz Luśka, obecnie jestem bez miłości i bezrobotna i zyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trząść " - To nie wyobrażaj sobie pana wiszącego nad Tobą , podpartego na jednej dłoni i w drugiej trzęsącej się ręce trzymającego trzęsącą się dłonią trzęsącego ...... :D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakiej części ciała piszesz ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to myślę sobie , że czas iść spać bo tu jak nie o dupach to o interesach czy tam koniach boję się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakamuflowana intrygantka
Po co Wam wlosy u faceta? Tylko miedzy zeby wlaza i laskocza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie ktoś musi spać i śnić oby ten drugi chciał popracować :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×