Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskooki

Jestem niedobry !!!

Polecane posty

W miniratkach? Wypraszam sobie! Fiku zazdrosna? O mnie? Chyba ani trochę. Zglodnialem od tego pitolenia o cieście, a palec na guziku wyslij już mi dretwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakamuflowana intrygantka
Lusi mozesz wyslac. A co, boisz sie, ze jej sie nie spodobasz? Czy przeciwnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predzej przeciwnie :p No ale skoro nawet maila nie podala....:) Nie, nie, w interesach jestem twardy, najpierw ciasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko to sie pchly lapie, a amory lepiej smakuja jak sie je konsumuje powoli i z rozmyslem. A w ogole o co Ty mnie skarbie podejrzewasz? Ja jestem staly w uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"boisz sie, ze jej sie nie spodobasz? Czy przeciwnie?" Czyli Niebiesko, ze jesteś odważny, tak? Tak się składa, ze ja jestem ciekawska, więc nic tylko interes zacieśnić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cytacie zabrakło oczywiście odpowiedzi o brzmieniu "prędzej przeciwnie". Chyba po prostu śpieszno mi do zarobienia extra money ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, chyba Ci refleks troszkę przysnął, bo o interesach prawimy już od wczoraj, a terminologię mamy na wstępie omówioną. Dlatego wstydzić się nie mam czego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taaaa jasne" Fikuś ! I Ty Brutusie przeciwko mnie? A ja Cię chciałem na rękach nosić, przynosic kwiatki w paszczy, chronić Cię przed deszczem i całym złem tego świata. Oj słaba Twa wiara i biedne me serce zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakamuflowana intrygantka
Lusia, skoro naprawdę jesteś ciekawska, to podaj Niebieskiemu ten wyczekiwany przez niego adres mailowy (przy okazji sama chętnie skorzystam, jeśli nie masz nic przeciwko). Nie spodziewałam się, że będę Cię musiała do tego "popychać". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, mówimy i mówimy i nic. Fartuszek założony, rekawy zakasane? Wypieku jak nie było tak nie ma, a Fiku już nas podejrzewa o jakieś bezecenstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko radzę Ci Niebiesko zamówić od razu ze trzy sztuki, bo jak zaczniesz, to nie będziesz chciał skończyć, tak przynajmniej podejrzewam :P Intrygantko, udostępnić swój adres mogę w każdej chwili, ale sama nie wiem - wciąż mam jakieś poczucie, ze negocjacje nie do końca zakończone ;-) Swoja drogą, ilu ja tu mam na tej kafe życzliwych pomocników, to by moje antyfanki w życiu nie pomyślały, ze dożyją takiej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie do końca zakończone " eeeer jakby to... no wiadomo, że stylistycznie to ująć chciałam, a ze nie wyszło, to tylko i wyłącznie wina Fiku, o! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakamuflowana intrygantka
Myślałam, że to niemożliwe, ale faktycznie widziałam Twoje antyfanki w akcji przy okazji Twoich rozmów z ZSem. A pomagać Ci w sprawach damsko-męskich nie zamierzam, nie sądzę, by potrzebna była Ci jakaś pomoc z zewnątrz - zwyczajnie chcę Twojego maila dla siebie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, Fiku nie podkrecaj Lucy bo gotowa podnieść cenę. Już coś przebakuje o nieskonczonych negocjacjach. Jak tak dalej pójdzie to za marny placek będę musiał u niej tańczyć nago na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, widzę za ja na Niebieskim naprawdę mogę się nieźle obłowić, skoro do przetargu wchodzi też konik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przetargu wchodzi konik Fiku, a nie mój. Trzeba przyznać że była pierwsza. Tylko jak ja mam płacić na stole za konika, to będę musiał wynegocjować coś od odbiorczyni :p I w ten oto sposób interes robi się coraz bardziej złożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakamuflowana intrygantka
Jak Niebieski będzie tańczył to konik też :D Dzięki za adres, Lusia, ja musiałam zmienić, wyjaśnienie dostałaś w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Niebiesko, przyjmij do wiadomości, ze dzięki mnie zaskarbiłeś dziś sobie nieco wdzięczności zarówno u Fiku, jak i u Intrygantki. Bo jak już tak weszłam żeby czekać na skrzynce, to od razu dla ukojenia niecierpliwości i złagodzenia niekończącego się czasu wyczekiwania wysmarowałam do niej pokaźnego maila. A ze moje maile swoją wartość posiadają, to sam rozumiesz - Intrygantka może Ci być tylko wdzięczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×