Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskooki

Jestem niedobry !!!

Polecane posty

Ike, i jak Ci teraz z tym, że tak spopularyzowałaś Niebiesko na kafe? Przecież jak tak dalej pójdzie obejmie wakat po wędkarzu, a to jest naprawdę COŚ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze dostaję to, co sobie założę samochwała w kącie stała i ike przekonywała ike jednak mądra była i w bajki nie uwierzyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos popularyzacji, Niebiesko how did examination of your blog counter go? jakiś spektakularny wzrost? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jak tak dalej pójdzie obejmie wakat po wędkarzu, a to jest naprawdę COŚ lusia bo niebieski to tylko środek do mojego celu który nawet zdradzę:P nie jestem taka jak co poniektórzy... satysfakcjonuje mnie myśl jak łowiciel przewraca się w kafeteryjnym grobie że jego wakat mogła zając byle nadcipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś Ty jednak okrutna i cyniczna :D oddałabyś trochę, bo ja coś wciąż mimo "dojrzewania" (kto zna lepszy eufemizm na starzenie, prosze o podpowiedź) zbyt emocjonalna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała w sobie coś z nadcipki to bym ci powiedziała, że mnie trochę zawstydzasz a trochę nie doceniasz bo jeszcze ty nie wiesz na co mnie tak naprawdę stać no ale nie jestem , lusiu więc życzę ci tylko, żeby ktoś trzymał za ciebie kciuki bo sama rozumiesz, że ja nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyziek666
im ktoś jest bardziej okrutny i cyniczny w internecie tym większa cipka w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, lusiu... dobrze, że chociaż umiesz się pocieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im ktoś jest bardziej okrutny i cyniczny w internecie tym większa c*pka w realu każda ciotka musi się jakoś pocieszać w "chleb oddany" też wierzysz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz? (no przyłapałam Cię na pomyłce) ja za to cię nie:P no ale to było proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddswcewxeqw
miękki fajfus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyziek666
każda ciotka musi się jakoś pocieszać rozumiem, że cały czas to czynisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja za to cię nie no ale to było proste" oczywiście że to proste - brak moich pomyłek, brak przyłapania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, Ike, rozkręciłaś się na dobre :) Ok, pyskówki masz opanowane. Ja wiem, że do tego to tu jeszcze nie doszło i potrafisz dużo więcej, ale już mogę ocenić co nieco. Teraz napisz proszę jaki jest wg Ciebie mityczny "prawdziwy mężczyzna" i co mu możesz zaoferować w zamian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnial bym. Luśka, załatw w końcu tego konika dla fiku bo uschnie całkiem ! O cieście dla mnie to nawet nie będę przypominać, bo jak moje kubki smakowe usłyszą to będzie awantura. Już i tak mnie język straszy sądem za jego notoryczne ostatnio bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyziek666
a ja powiem tylko, laska z problemami, która cwaniakując w necie podwyższa swoją samoocenę, "powiększając" swój własny iloraz inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że to proste - brak moich pomyłek, brak przyłapania nie do końca mi o to chodziło lusiu ale jestem grzeczna dla staruszek więc przytaknę:) niebieski nie ubieram ludzi w definicje każdą napotkaną postać odbieram po swojemu i dopiero wtedy stwierdzam kim w moich oczach jest lub nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Luśka, załatw w końcu tego konika dla fiku bo uschnie całkiem !" nie szantażuj mnie, bo dobrze wiemy, ze fiku jest wieczna ;-) "O cieście dla mnie to nawet nie będę przypominać, bo jak moje kubki smakowe usłyszą to będzie awantura. Już i tak mnie język straszy sądem za jego notoryczne ostatnio bezrobocie." :) :) no tutaj sprawa wymaga rozważenia, zrobię ciasto, Ty się od jego pyszności uzależnisz, a następne dawki odpowiednio będą Cię kosztować, i lepiej niech ten blog przynosi zyski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie do końca mi o to chodziło lusiu" doskonale o tym wiem, ale jestem grzeczna - nie chcę przeszkadzać w misji o kryptonimie "przewracający się w kafe grobie" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia bój się boga chwilę mnie nie było na kafe a ty z charyzmatycznej bywalczyni(no może trochę naciągnęłam fakty:P) zamieniasz się w kucharkę ? czyżby zgubny wpływ psedła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a starej szkapy nikt nei chce e tam gadasz zobacz podobno tak lusia np. wciąż ma powodzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie ubieram ludzi w definicje każdą napotkaną postać odbieram po swojemu i dopiero wtedy stwierdzam kim w moich oczach jest lub nie jest" Brzmi sensownie, wygląda na wyuczone i wyćwiczone. Tyle że rzeczywistość czasem płata figle i zaskakuje. Ktoś może być zupełnie inny niż jest w Twoich oczach. I nie mówię tu o sobie, o mnie możesz myśleć co chcesz (jak zmienię zdanie, to sam Cię wyprostuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i lepiej niech ten blog przynosi zyski " A jak nie to co, zażądasz płatności w naturze? Nie, zostawmy to. Blog jest projektem testującym możliwość zysku na waciki. Zyski (złaszcza te przeznaczane na rozkosze podniebienia) czerpię gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na wyuczone i wyćwiczone nie mierz mnie swoją miarą bejbe a co do reszty oczywiście, że potrafię pomylić się co do kogoś jak każdy włosów z tego powodu nie rwę najwyżej zmienię o kimś zdanie i tyle mam na wyrost zakładać 2,3 czy 10 dno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooki szary cap
a co tu duzo pisac, zwykly zlamas z Ciebie, gdybys tak naiwnych dziewczat nie bajerowal, to moze mialbys okazje z jakas fajna kontakt nawiazac, a tak to raczka pracuje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×