Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Zdzichu mało że porąbani,mój najmłodszy syn ma do mnie pretensje że tam jeżdżę,mówi że nie mamy szacunku do siebie,że pozwalamy na takie traktowanie, że powinniśmy przysłowiową gębą im odpowiadać,ja tak nie potrafię,grzecznie im tłumaczyłam,zapytałam czy nie wstyd jej mówić takie rzeczy o matce jej teścia przy nim.Mamusia synowej więcej się tam pyszczyła,jak wychodziliśmy to podziękowałam za gościnę i zapewniłam synową że nie dam prababci żadnego zdjęcia skoro sobie tego nie życzy.Jak powinnam się zachować?kocham moje wnuczki,jak wejdę na wojenną ścieżkę z nimi to mogę zapomnieć o tym że je będę widywać.Miałam żal do męża że pozwolił obrażać swoją mamę,to ja ją broniłam...on pewnie tylko myślał o tym jak tu szybko do domu zajechać do swoich gier:( czasami mam ochotę gdzieś wyjechać,uciec od wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Twój syn ma trochę racji. Co by nie mówić jak ktoś kogoś traktuje w podobny sposób to i jego opinii nie się co dziwić. Natea Ty jak widzę chcesz zostać taką Matką Teresą z Kalkuty w wydaniu polskim. Wrzuć sobie na luzik i tyle. Powiedz sprawdzam.................I nie pokazuj się tam z pół roku i tyle. Jak zapytają co jest to powiedz co o tym wszystkim myślisz i tyle!!! No ja wiem że to trudne ale może przynajmniej co niektórym rozjaśni co nie co pod kopułą. Po za tym to: Matką Teresą nie będziesz boś i nie dziewica, o!!! A aureoli na targu też nie kupisz!!! Rwanie szat nie w modzie jest, a wysłuchiwanie chorych insynuacji zdrowiu nie służy nawet temu psychicznemu czy psychiatrycznemu, o!!! A syn ze na to pozwala? No wiesz jego cyrk jego małpy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu coś w tym jest,już mi parę osób mówiło że zachowuję się jak Matka Teresa z Kalkuty i oni wiedzą że mogą jeździć po mnie jak po burym psie.Jeżdżę tam co kilka tygodni,a ile rzeczy im kupuję to nie będę się chwalić,może jak im się to ukróci to i oczka się otworzą.Masz rację, szkoda zdrowia,póki ta teściowa u nich będzie nie pojedziemy tam w ogóle.A zapowiada się ze będzie do sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! myślałam Zdzichu że gdzieś się grzejesz w ciepłym kraju,a ty tylko sobie od nas odpoczełeś no nie?. I masz rację,ta synowa i teściowa Natei mają coś żle pod kopułą.Natea ! ty się musisz pytać żeby zrobić zdjęcie? to jest chore.Rozumiem ciebie że nie chcesz być nie miła ,bo możesz stracić z nimi kontakt.Sama nie wiem jak bym postąpiła,bo nie mam wnuków i nie znam tej miłości.Ale jak radzi Zdzichu i twój mądry młodszy syn,z rób sobie przerwę i sama im się nie narzucaj,zobaczysz co będzie dalej.Warmianko ! jak mój interes? mój mówi że do dupy,kasę wydaję a szmaty zostają. Wejdż na stronę i luknij. Muszę zacząć poważne interesy robić,jakąś działkę sprzedać,dom wynająć,bo sublokatorzy się wynieśli.Cholerny kryzys ,coraz gorzej,ludzie nie mają kasy.Nie wiem kiedy przyjdą te lata tłuste? bo teraz kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata tłuste kiedy przyjdą??? No jak kiedy 30 lutego początek latuf tłóstyh a apogeum latóf tłóstyh wtedy gdy dwie niedzielę się do siebie zejdą a w środku będzie 1 maja a nazajutrz///.......No ten jak mu tam, no???..............Popielec o!!! Aaaaaaaaaa Natea jakby Ciebie do jakiej zaocznej beatyfikacji no to wiesz?................Nasze głosy masz na jakiej tam zbiórce kardynałów czy na innej imprezie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeszcze??? No jak co???..............Ja zaświadczę żeś dziewica a co mi tam pod warunkiem ze dasz od czasu do czasu w aureoli pośmigać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu poprawiłeś mi humor:)już się widzę z aureolą hihi Ksenia ciężko jest zrozumieć komuś kto nie ma wnuków jaka to jest miłość,samemu trzeba to doznać...ja nie znałam dziadków ze strony ojca,wiem jak dziecku jest przykro kiedy dziadkowie mają je w głębokim poważaniu,chcę żeby moje wnuki wiedziały ze są dla Nas kimś ważnym i kochanym,i może przez to brak mi asertywności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się widzi z aureolą, już się widzi??? Ty co??? Myślisz że Ksenia albo Warmianka nie zechce sobie w takiej aureoli też pośmigać??? Co do miłości do wnuków??? No wiesz ja jeszcze takowych nie posiadam, ale??? No tak myślę że "szajby" jakowej na bank to dostanę. Ponoć tak już jest że wnuki kocha się bardziej jak własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi post:(drugie podejście ale w skrócie. Dobry wieczór zatem:)Natea, przykre to co piszesz, aż nie do wiary, że w XXI wieku jest jeszcze taki ciemnogród, żeby to nie było takie straszne to by bylo nawet i śmieszne. Chyba prawdziwe jest przysłowie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Ksenia, tez Cie nie pocieszę, tłustych lat to chyba my juz nie doczekamy, patrząc na to co wyczyniają rządzący nie ma takiej opcji. Coraz wiecej ludzi klepie biedę to nic dziwnego, że ciuchy nie idą skoro ledwo starcza na chleb. Najbardziej szkoda dzieci. Zdzichu, ja jestem za eutanazją. Uważam, że osoby nieuleczalnie chore powinny miec prawo wyboru bo jest jakaś granica cierpienia...Żeby nie kończyc na smutno pragnę oznajmić, że aureola tez mi się należy, a za co? za pożycie z pewnym panem:DMiłego ostatkowego wieczoru. Przypomnialo mi się powiedzenie mojej babci-kto zjada ostatki jest piękny i gładki:) jak mi ten wpis nie wejdzie to mnie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam. Warmiance post wcięło??? Myślała o chodzeniu w aureoli to i post wcięło!!! No tak Warmianka ma rację, jak na „papu brak to i ludzie o zakupie gałganów nie myślą. I tak gro społeczeństwa w dyskontach zakupy robi licząc każdą złotówkę. Co prawda dyskonty jeszcze najtańsze ale??? No rzecz prosta jak cenami się wykończy małe rodzinne sklepiki to i tam tak różowo przy kasach nie będzie. Prawo zysku i podaży. Co do tematu eutanazji? Oj nasłucham ja się o takich biedakach co to prawie warzywo przypominają. Eutanazja? W Polsce? No jest od dawna. Nazywam ją eutanazją w gumowych rękawiczkach. Maszynerię pstryk i............. i na ekranie linia ciągła. Kwestia raz finansów, dwa zwolnienia miejsca, trzy .no a ile można tak trzymać? Nie humanitarne? Rany boskie a gdzie we współczesnym świecie szukać humanitaryzmu? Powiem tak:.....Wszyscy walczą o pokój aż się leje rzeka krwi... Co prawda ja swoim bliskim zostawiłem papierzysko co by gdy medycy stwierdzą że jest cieniutko odstąpili od tzw. uporczywej terapii. Czy do cholery człowiek ma cierpieć tylko dlatego że nie jest w stanie powiedzieć dość??? No tak obrońcy życia podnieśli by zaraz larum. Że bywają przypadki gdy ludzie powracają z tzw. tamtej strony. No powracają ale?... Ilu? W lotto łatwiej trafić niż na taki cud się załapać. Zwolennikom zakazu eutanazji proponował bym, a tam z miesiąc pobujać się przy takim chorym a potem zapytałbym o opinię. Skoro Karol Wojtyła mógł stanowczo zażądać odstąpienia od uporczywej terapii to dlaczego ktoś czy jego rodzina nie może tego samego? O tym było głośno w Europie ale u nas? No u nas jak to by wyglądało prawda? Kochamy bohaterstwo w najczystszej postaci, bez żadnej skazy. Tak ze eutanazja a owszem jestem za i rękoma a nawet nogami się pod czymś takim podpisuję. No i oczywiście zapowiedziałem że po opuszczeniu tego padołu spalić i... no nie musi być jakaś urna może być nawet słoik tzw wecka. Aby z gumką i sprężynką na pokrywce. Porządek musi być. Jak nie to będę straszył po nocach. Nie chcę aby mnie jakieś robale pod ziemią ciągały w tą i nazad. Co ja jakiś turysta czy co!!! No dobra. Warmianka też w aureoli chce śmigać??? No może jeszcze i w tym przypadku mam zaświadczyć że dziewica co??? Ładnie mnie wkręcacie w krzywoprzysięstwo, no ładnie!!! Tylko patrzeć ja i Ksenia mi z czymś takim wyskoczy!!! Co jak co taka aureola nie za ciekawa bo wezmą na ołtarze wyniosą na ścianach kościołów powieszą i?.......... No jak w kościołach tylko smutne piosenki śpiewać będą!!! Nie za ciekawa to impreza i nie za wesoła. Taki Zorro w kościele msze odprawia z żelaznego kielicha wino i to nawet o szóstej rano łyka a?....Z innymi się nie podzieli......sam pije. No to i ludziska na smutno śpiewają. No dobra na razie zmykam i dzionka miłego życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zdzichu,ja też wolę być spalona,zwykłym słoikiem po ogórkach też nie pogardzę.Co do eutanazji się nie wypowiem,ale chyba nikt nie chciałby leżeć jak roślinka i być zależnym od innych,nie wspominając o samym cierpieniu w chorobie. Warminka super że znalazł się jakiś pan,tak przypuszczałam po Twoich ostatnich wpisach,dużo w nich było radości:) a teraz Wam coś doradzę,piszecie jakiś tekst,on Wam znika,jesteście wściekli,tyle wypocin na nic,jest na to rada,wystarczy nacisnąć równocześnie ctrl+z,wszystko powróci. Ksenia z tym allegro to jest tak,ja kiedyś często tam sobie coś kupowałam,od stycznia tego roku wzrosły opłaty za przesyłki,tak ja wcześniej za list polecony do 500 gram było 5,20 teraz trzeba zapłacić 9 zł,i ogólnie ludzie mają coraz mniej kasy. Wczoraj upiekłam sobie karpatkę,takie fale wyszły że szok,i wyobraźcie sobie że całą wcisnęliśmy w czwórkę,ja,mąż,syn i jego dziewczyna:)))))) szkoda że już nie ma,na stres najlepsze jest coś słodkiego,przechodzi jak ręką odjął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karpatkę całą wrąbali no!!!To jak tyle słodyczy to na bank dokazywanie w hamaku odchodziło na ostro. Jak nie.................To grzech śmiertelny zaistniał!!!Benedykt zresztą XVI to wyczuł i raz dwa do dymisji się podał!!!Jak jaki Benedykt taki z Rzymu co to w szpiczastej czapce chodzi po Watykanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! zostaniemy dziadkami,fajnie będzie na jesień mała kruszynka.Bardzo się cieszę,a młodzi są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znaczy że dokazywanie gdzieś było!!! Ksenia będzie babcią. Gratulacje!!!!! Ksenia ................. i od maleńkiego dzieciaczka z dala mi od polityki bo człowieka wezmą i spaskudzą, jasne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:)Ksenia, fajnie! bedziesz babcią:) Zdzichu, spaskudzenie przy odpowiednim kręgosłupie moralnym można zminimalizować także ja jestem za wdrazaniem dzieciątka od małego bo co koryto to koryto:D Natea, wyraziłam się nieprecyzyjnie, powinnam wziąść w cudzysłów wyrażenie- pożycie z pewnym panem. Miałam na myśli byłego męża. Także na dzień dzisiejszy nie ma przy moim boku nikogo ale jak tylko pojawi się ktoś na horyzoncie napewno Was powiadomię:DFakt, ostatnio mam dobry nastrój, staram się nie mysleć o problemach i nie martwić na zapas ale jak znam życie chwile zwątpienia prędzej czy później mnie dopadną. Zdzichu, do eutanazji dołożę odmawianie chorym terapii niestandardowych i to, że w Polsce stosuje się 5x mniej środków morfinopochodnych niż w Europie zach. Za kremacją też jestem, odnośnie urny nie mam wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień:) Ksenia gratuluję,nowy etap w waszym życiu,mówi się że wnuki kocha się miłością większą jak własne dzieci,może i tak,z tym że o własne dzieci martwimy się,na nas spoczywa odpowiedzialność wychowawcza,z wnukami już jest inaczej,od tego są rodzice:) Ksenia to od córki czy syna ta radosna nowina? Coś spać nie mogę po nocach,może za dużo myślę... Zdzichu niby zjem tyle ciasta,ale mogę sobie na to pozwolić bo wypocę na aerobiku.Tak szczerze to przytyłam przez tę zimę już 3 kg:)))))))brakuje mi kijków,ale pociesza mnie ze wiosna tuż,tuż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. No tak myślałem że chodziło Warmiance o tzw. byłego. Ale? W cudzysłów? Byłego w cudzysłów? No co Ty? Jak za pożycie z takowym jak sama piszesz aureola zaocznie Ci się należy to jaki cudzysłów? A w nawias łobuza, w nawias!!! I to taki że tak powiem kwadratowy czy inny tam kwadraciany nawias. W taki ( , czy ) taki, a nie daj Bóg. Ślizgać się skubaniec po takim nawiasie może!!! Na diseń dzisiejszy Jak Warmianka życie pustelnicze wiedzie ale??? No skoro nas powiadomi gdy jakieś portki się w jej pobliżu znajdą to znaczy..... Że baczenie na kogoś ma. Przyzwoity tok rozumowania. Tylko Warmianka......Pamiętaj aby z jakim „parchem się nie zadawać!!! Zresztą? Przecież Ty duża dziewczynka jesteś!!! Terapie niestandardowe, no? Masz rację. Rzecz cała w kasie. Ludziska traktowani są jako płatnicy składek i tyle. Bajzel poza tym ogólny i człowiek jako jednostka w tym wszystkim liczy się jak najmniej. Ze w Polsce stosuje się 5 x mniej środków morfino-pochodnych? No bo w Polsce cierpienie nie jest uważane za coś co należy zwalczać. Chory?... No to musi boleć, i tyle. Mentalność taka jaka jest. Za to co ciekawe mamy na osłodę pierwsze miejsce w UE pod względem sprzedaży ogólnodostępnych środków przeciwbólowych. Wszyscy odpowiedzialni za zdrowie w tym kraju o tym wiedzą i nic sobie z tego nie robią. Dlaczego? Bo tak wygodniej. Wiadomym jest że dostanie się do specjalisty graniczy z cudem, wiadome jest ze leki kosztują więc? Niech pospólstwo faszeruje się lekami przeciwbólowymi i nie zawraca głowy kulejącej służbie zdrowia i tworowi zwanemu NFZ. Tak po prostu wygodniej. A że?..... stosowanie paracetamoli, Ibupromów czy innych tam Apapów nie rozwiązuje problemu? A kogo to obchodzi? Typowa gra na zwłokę i tyle. Reklamy dobitnie wskazują co czynić gdy boli, gdy spać nie możesz, gdy masz biegunkę, oczy nawalają, a nawet facet na hamaku nie spełniony, itd. Na wszystkie dolegliwości masz środki nawet w kiosku RUCH-u. Paranoja goni paranoję!!! No dobra. Jako że Warmianka humor ma to na przedłużenie takowego stanu zapodaję: Hrabia i Hrabina spędzają noc poślubną. Nad ranem zniesmaczony Hrabia zacina się w palec i skrapia prześcieradło ze słowy: - Niech chociaż pozory będą... Hrabina równie zniesmaczona wysmarkała się w prześcieradło i powiedziała: - Masz rację, Hrabio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulację,ale teraz zrozumiałam że jestem stara.Co dzień łykam tabletki na nadciśnienie,teraz zostanę babcią ,coś dziwnie się czuję.Dziś was zgubiłam,miałam wpisane do ulubionych i coś mi skasowało.Trochę się namęczyłam żeby znaleść tą stronkę,czaiłam się rano na Zdzicha ,a nie mogłam go utrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogła mnie utrafić? No ładne rzeczy, ładne!!!A ze tak zapytam a po co to chciałaś mnie utrafić Robaczku co to babcią będziesz, co??? A w ogóle to Twój facet już do lasu poszedł co by drzewo ścinać i kołyskę strugać dla potomka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu !poszedł do lasu ,morze do jesieni coś wystruga.A jak się nazywa to coś do strugania? hebel? A ciebie chciałam z rana uszczelić żeby znaleść naszą stronę.Kawał dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprawdzić faceta jak wróci z lasu, sprawdzić!!! No jak dlaczego??? Tam te...........czerwone kapturki, baba jagi i inne tam sierotki Marysie..........No co jak co pokuszenie w takim lesie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:)Ksenia, jala stara...Natea, Zdzichu, dobrze mówię? Toż my w kwiecie wieku:) Zdzichu, wczoraj w tv był reportaż i okazuje się, że są u nas refundowane bardzo dobre leki przecwbólowe ale są drogie i lekarze bardzo rzadko je przepisują z obawy przed NFZ. Tak powiedział lekarz onkolog. Normalnie nóż w kieszeni się otwiera! A nawias jak najbardziej i to kwadratowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianko! nic nie bierzemy na kasę chorych,bo mamy kasę..... jeszcze.Opowiem jak u było u nas.Ja nie mam problemów w takich tematach,mąż nie potrafi nic załatwić.Zawsze jadę z nim,to pani doktor dam krem ,warty 400 zł a mamy bez kolejki. Normalnie nic się nie załatwi,w tym kraju jest korupcja ,człek bez kasy morze zdychać.Takie są realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kto stary? Ksenia stara? Nie może być że stara. Zaraz, zaraz.... zaraz sprawdzimy no? Ksenia a więc tak pytaniami będzie i ja Ci powiem czy Ty stara czy nie ok? 1. Śpisz w kalesonach? 2.Drzesz się po nocach? 3.Sikasz w nocnik? 4.Papu sobie przepuszczasz przez maszynkę do mięsa? 5.Masz wrażenie że ci gałki oczne wystrzeliły z napinania się jak siedzisz na kibelku bo raptem ciemność ogarnia? 6. Dzieci się duszą między sztachetami na Twój widok jak ulicą idziesz? No jak na takie pytania mówisz nie to jak Ty stara baba jesteś no jaka stara? W wieku zacnym a i przyzwoitym to tyle. Jaszczurka z Ciebie jest tylko brać i głuszyć a nawet na jakie dokazywanie ciągnąc, o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Zdzichu, muszę przyznać, że od razu lżej na sercu mi się zrobiło bo jeszcze na te punkty się nie łapię:DMam nadzieję, że Ksenię tez to pocieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×