Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Witaj Warmianka witaj no tak ale??? No przynajmniej jakieś zamieszanie by można robić jak nie ma kto zatrudnić!!! A w ogóle to??? Warmiankę na ministra jakiegoś i tyle kto za łapka do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, słoneczko dzisiaj się pokazało,aż lepiej na duszy,jak to mało człowiekowi do szczęścia potrzeba:) Zdzichu,jeśli mogę zapytać,żona Ci nie gotuje?a może sam jesteś?nic o Tobie praktycznie nie wiemy, warminka na ministra? widząc co się u nas wyprawia jestem za:) dobrze że prawko zrobiłam wcześniej,ponoć mało kto teraz zdaje teorię,kolejna zmiana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie słoneczko, gdzie??? Jakie a jak tak to gdzie lub kto takie słoneczko załatwił??? Nic o mnie nie wiedzą??? Przecież pisałem o sobie na życzenie Pań zresztą!!!Jak to sam jestem??? Czy ja wyglądam na takiego co sam być może??? Żona??? A owszem jest takowa i gotuje i zapoda a jak!!! I tyyyyyyyle lat ja z nią a ona ze mną że już psy dawno pozdychały co to narodzone w roku gdy ją do ołtarza ciągnąłem. No nie za włosy nie!!! Ale co by nie było to i ja pitrasić umiem potrafię a i lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianka głosy już dwa masz!!! Ty się zastanów!!! Tylko??? Warmianka jakby co to na stołek premiera się nie pchaj bo???...........No wezmą i spaskudzą człowieka!!! I każą latać po świecie całym takim żelaznym ptakiem i kłaniać się jakim parchom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zezwolenie na prowadzenie powozów teraz ciężko przeskoczyć. Jak proszę ja kogo taki dyrektor ośrodka szkolenia nie zdał to już ciekawie być musi. Robią ludziom sieczkę z głowy i tyle!!! Oczywiście o kasiorę też chodzi bo jak nie wiadomo o co, to wiadomo że o kasę. Tak samo jak z fotoradarami. Inspekcja fotoradary, żandarmeria, policja, straż miejska, gminna. No tylko jeszcze patrzeć jak fotoradary dostaną rady parafialne, straż leśna, koła gospodyń wiejskich i rodziny radia Maryja. No cyrk na kołach i to kwadracianych kołach!!! Inwigilacja na całego!!! Jeszcze tylko patrzeć jak do kobiety od tyłu nie będzie można nawet leżeć bo to za blisko krzyża!!! I taki jeden z drugim Zorro w konfesjonale będzie za pokutę kazał zmywać podłogę w kościele sznurowadłem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu masz żonę...hmm... a ja tu kombinowałam co tak się chcesz wprosić na obiadek,czyżby żonka nie gotowała,jakaś separacja czy coś jeszcze gorszego,a teraz widzę że to tylko był pretekst,pewnie chciałeś mnie tej kamasutry pouczyć hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za hmm... dziwne ze mam żonę??? A co ja jakiś Paulin czy inny tam Franciszkanin??? Pretekst, no!!!Z Kamasutrą jak mi tu wyskoczyła!!! No tak, tak... głodny o jedzeniu a łysy o kudłatej czuprynie!!! No proszę jaka Jaszczurka!!!Myśli bezeceńskie jej po głowie chodzą i to na bosaka!!! Co jak co, to??? Na obiadek ewentualnie zaprosić się zgodzę i???.... Sztućcami posługiwać się umiem, twarzy w obrus nie wycieram, o ścianę też nie wycieram. Czyli...............gentelmen ze mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie go państwo jak się wypiera,a kto mi pierwszy o kamasutrze tu pisał,zapomniał już czy co???a jaki to niewinny,tylko obiadek go interesuje,łobuz z Ciebie i tyle,;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobuz że ja?? No pewno i to jaki Łobuz............Jak 100 bandziorów Łobuz. Niewinny??? No co Ty winny jak cholera samo moje przyjście na ten świat już ewenementem było ale....No urodziłem się bo?.........No innego wyjścia nie miałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. A co za pomór ze wczoraj nikt więcej tu nie zawitał??? Prąd wyłączyli??? A tyle się mówi co by rachunki za prąd płacić w terminie........No tyle mówili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię dzień dobry! prąd nie wyłączyli,choć wieje jak diabli i może być różnie.Spadam ,wieczorkiem zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Warmianka!!!Ksenia jak widzę spada czyli poszła się przywiązać do czegoś co by jej nie wywiało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Natea to gdzie się włóczy??? Aaaaaaaaaaaaaa właśnie ..........Jak tam humorek dzisiaj Warmianka co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu, jako tako, raz na szczycie raz w dolinie, jak w depresji dwubiegunowej. Za to Ty jak zauważyłam zawsze w dobrej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianka?......................DEPRSJÓF dwubiegunowych zakazano!!!Nie wolno DEPRESJÓF mieć!!! Jak dlaczego??? Z takich DEPRESJÓF to się zaraz robi myślenie, potem analizowanie, Następnie roztrząsanie teorii Darwina a stąd to bardzo bliska droga do zadumy konkretnej a jak zaduma konkretna to taka żyła na czole wyłazi (z myślenia oczywiście) I żyła gruba i tak może już ta żyła na czole zostać!!! Urody to nie dodaje a kobietce nie uchodzi z pomarszczonym czołem chodzić a co dopiero z żyłą na czole. Tak że Warmianka uśmiech na twarz rzucić i DEPRESJÓF nie prowokować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki??? No właśnie..................I co??? Dzień dobry powiem.....ewentualnie. Nie ma nikogo czyli??? I mnie też już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią, z braku laku:Dmusisz Zdzichu zadowolić się póki co moja osobą. A więc dzień dobry:)Dzisiaj jestem na szczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! i ja tu jestem,tylko chwilkę .Wybieramy się na dobrą Chińszczyznę i do kina ,życze dobrego dzionka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co by uśmiech wywołać to: Przychodzi turysta do bacy i pyta: - Baco, macie jakiś pokój do wynajęcia? - Mom. - Za ile? - Dwiście. - Baco! To bardzo drogo! - Panocku ale tu jest piknie. - No dobra baco, ale musi tu być spokój i żadnych dzieci. - Tu nimo żadnych dzieci. Turysta idzie spać. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada czereda dzieci. Wrzeszczą, wywracają meble itp. Turysta zwleka się z wyra i zaspanym głosem mówi do bacy: - Baco, baco, tu nie miało być żadnych dzieci! - Dzieci? To są skurwysyny nie dzieci! I juz zmykam miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu, na jakim szczycie? Miałam na mysli samopoczucie, żaden inny szczyt nie wchodzi w grę:DKsenia, jaki to film? Też cos mam wesołego: Żona pyta męża : - Kochanie co będziesz dzisiaj robił ? - Nic. - Nic to wczoraj robileś - Tak ale jeszcze nie skonczylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! chłop jest taką istotą że żyjąc z nim 25 lat ciężko go zrozumieć. Pojechaliśmy do kina, na film który mieliśmy wybrany ,ja w internecie sprawdziłam godzinę i pojechaliśmy.Siedząc w restauracji mój poszedł po bilety ,kupił i powiedział że o tej godzinie tego filmu nie grają i przez moje gapiostwo idziemy na inny film.No i kicha,ja jestem obrażona że bez uprzedzenia ,kupuje bilet on obrażony że ja jestem nie zadowolona. Mamy jutro jechać na ten nie planowany film tytuł Warmianko Django ponoć zaje...ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenia tak to nieraz bywa:)Ja spędziłam popołudnie u koleżanki. Wypiłyśmy po piwie i teraz mi coś niedobrze. O tym filmie czytałam, dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kochani coraz bliżej wiosny,cieszmy ,weselmy i radujmy się tym:))) Zmykam do garów bo mam gości od piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×