Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

sama pozbyłam się mięśniaka, 4 cm, ale oczy zrobił lekarz przy powtórnym badaniu usg! haha Mięśniaki, endo i inne sprawy biorą się z zanieczyszczonego jelita grubego. Pewnie jelito ,,przecieka", warto zrobić test buraczany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Zdzichu miesiączki mam regularne co 24 dni,z dwa razy w roku cykl przedłuża się do 35 dni,nie mam upławów,wybrałam się do ginekologa bo mnie strasznie bolał brzuch na dole z lewej strony,myślałam że to jajniki.Dzisiaj dostałam okres,może i przez to na usg wyszło takie duże endometrium? jedynym lekiem które ostatnio regularnie biorę to srebro koloidalne,zaczęłam brać jak mnie dopadło przeziębienie,no i bardzo mi pomaga.Dzięki Tobie dowiedziałam się że coś takiego istnieje,syn miał ostatnio problemy ,jakiś ropniak mu się zrobił na dziąśle,no i sreberko też pomogło,to teraz nasza apteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 ,ja zawsze po burakach sikam na czerwono,myślałam że to każdy tak ma.... Zdzichu zapomniałam dopisać że miesiączki trwają 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są bolesne ani zbyt obfite,takie jak zawsze,co to się dzieje,tyle moich znajomych ma mięśniaki,a ile z nich już jest po usunięciu macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wszystko się sprawdza, jelito dziurawe, niestety. Trzeba będzie popracować nad nim, bo przepuszcza do jamy brzusznej i krwi za dużo toksyn. Stąd choroby...Śmierć czai się w jelicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 dziurawe jelito?czym to wyleczyłaś? ostatnio mam dziwne objawy,czekam na kolonoskopie,termin dopiero na lipiec,zjem coś i puchnie mi lewe nadbrzusze,tak jakby mnie ktoś nadmuchał z tamtej strony,dziwnie to wygląda,rano wstaje,brzuch płaski.Miałam robione usg brzucha,wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelito dziurawe??? Chryste Panie no ciekawa teoria. Chyba się zabierać z tego świata pora skoro?..........Ludzie z dziurawymi jelitami żyją i jeszcze mają siłę o tym pisać. Idę popełnić samobójstwo z? ....... Z łuku w środek czoła!!!No dzięki nikt mnie tak dawno nie ubawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Natea ja miałam tak z prawej strony, takie uczucie rozpierania. Dodatkowo też po nocy brzuch płaski a po kazdym posiłku coraz większy, wieczorem balon Rodzinny stwierdził, że to powietrze, zalecił espumisam lub coś podobnego. Brałam 3x2 i po kilku dniach odeszło. Nie wiem czy u Ciebie jest to samo, niech Zdzichu się wypowie. Ja u gina byłam w styczniu, wszystko cacy. Dziurawe jelito ... Nieraz jak czytam co ludzie tu w necie wypisują to się zastanawiam czy naprawdę mamy XXI wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie udało mi sie z łuku samobójstwa popełnić!!! Łapy mam za krótkie albo co? No nie wiem wyjdzie mi pod łódź podwodną się rzucić czy co? No proszę Warmianka też do gina śmigała? Grafik jakiś macie jak widzę w styczniu Warmianka, w lutym Natea a Ksenia co? Może w marcu? Jak to się Jaszczurki umówiły no!!! Ma się wypowiedzieć odnośnie jelit? Może być tak jak pisze Warmianka. Po prostu występuje zanik ruchów robaczkowych jelita grubego i wtedy takie kuku pojawić się może!!! No jeszcze pozostaje sprawa funkcjonowania uchyłku jelita grubego ale rzecz ma się podobnie. Po prostu kanalizacja szwankuje. Natea spróbuj tak przez kilka dni pojeść sobie ziaren z dyni i wtedy zobaczymy co zacz. Dlaczego ziaren z dyni? Bo takowe ile byś nie gryzła pozostają w konsystencji ziaren piasku a nie jak np. ziarnka ze słonecznika które już w buzi tworzą papkę. Ziarka z dyni mają to do siebie ze proces rozkładu jest dosyć długi i potrafią wymieść wszelakie paskudztwo ze ścian jelita. A tak w ogóle to co jest z Tobą że na taki miód no prawie zaoczny orgazm jakim jest kolonoskopia się wybierasz? Oczy chcesz mieć większe przez jakiś czas czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! To się uśmiałam ,dziurawe jelito? przecieka? Warmianko masz rację niektórzy ludzie są jak ze średniowiecza i jeszcze innym doradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak to prawda, śluzówka jelita się psuje, zanika....i jelito ma mikroszczeliny...od rozrostu złych bakterii, grzybów,pasożytów...sama widziałam u siebie, gdy była robiona kolonoskopia te miejsca, gdzie sączyła się krew, lekarz pokazywał mi te miejsca. Macie niby po 50 lat, a o swoim organizmie nic nie wiecie, espumisan nic nie da. Natea, jeśli chcesz coś więcej...napisz na adres -kliknij na mój nick. Możesz też poczytać na wątku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3270222&start=5580 Ostatnie dwie strony-linki. Tu nie będę się o tym rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja odesłałaś do linku a tam szczelina odbytu. Ty mylisz pojęcia. Odbyt jest ostatnim odcinkiem jelita grubego. Gdyby było tak jak piszesz to co? Jelita na całej długości miałyby prawo coś takiego robić? Pytanie gdzie skoro tak piszesz o szczelinach w strukturze jelit miałaby się podziać krew co? Przeniknąć do otrzewnej o ile wiesz w ogóle co to otrzewna a jak tak to co wtedy? Obawiam się ze zapalenie otrzewnej i sepsa. I smutne piosenki by już Tobie dawno śpiewano. Mylisz pojęcia jelita i odbyt. Jeżeli coś tobie pokazano to zmiany w strukturze jelita grubego na jego ostatnim odcinku. Skoro do swoich diagnoz używasz sformułowań dziurawe jelito lub że ono przecieka, no to wybacz. A śmierć? O tak czai się wszędzie, tu masz rację. Podejrzewam ze jesteś tak biegła z anatomii i medycyny jak kiedyś pewna moja pacjentka. Która na moją sugestię aby wykonać kontrolę markerów odpowiedziała że markerów ani flamastrów przy sobie akurat nie posiada. Co to takiego? A nie powiem. A co!!! Nie zarzucaj zatem nam ze mając po 50 lat nic nie wiemy o swoim organizmie. Nie będę się zatem wdawał w dyskusję z osobą która jak widzę z medycyną ma jak najmniej wspólnego. Będzie wesoło jak wspomnę o dziurawych i przeciekających jelitach kumplom na dyżurze. Chciało by się przytoczyć pytanie: Dziadku a stolec był rano? ... Ktoś tam chodził po sali ale czy on stolec nie wiem nie przedstawił się!!! Tak że masz rację nie rozpisuj się i oszczędź ludzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie rechotać, ile chcesz. Odesłałam na ten wątek(sama nie mam szczeliny odbytu, jakby co), bo tam byłam, i podałam linki. Test buraczany nie ja wymyśliłam, czytam o nim w książkach wielu rosyjskich lekarzy wielu specjalizacji, jak choćby Olgi Jelisejewej.W ksiązce o EM-ach pt. ,,Trawienie''(w tej chwili nie mogę podać autora, bo książkę pożyczyłam) szeroko jest opisywany zły wpływ toksyn na śluzówkę jelita grubego i do czego to prowadzi. Podejrzewam,że lekarze specjalnie polecają nam antybiotyki bez osłon, aby mieć pacjentów po wsze czasy? Ja byłam tak leczona pół roku. W efekcie mam przerost złych bakterii w przewodzie pokarmowym. Termin ,,dziurawe" jest na wyrost zapewne, chodzi o przepuszczalność śluzówki jelita, śluzówka robi się jak sito, coraz większe cząsteczki toksyn w te oka wpadają, stąd alergie, choroby....,,Dziurawe" to skrót...Pozdr pana Doktora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu dostałam skierowanie na kolonoskopię ze względu na tę opuchliznę z prawej strony,no i często mam bóle na dole też z lewej strony,stąd moja wizyta u ginekologa.On stwierdził że nie jest to powód ginekologiczny.Znajoma mnie nastraszyła,jej kuzyna ma raka jelita grubego i też ją tak wydymało.Przed badaniem usg brzucha bralam espumisan ,nic nie pomaga,lekarz mówił że mam dużo gazów.Przed każdymi egzaminami tak mnie czyści że szok,stres tez ma tu znaczenie.Właśnie teraz myślę że ta opuchlizna zaczęła się od tego momentu kiedy zaczęłam się uczyć,czyli już dobrych parę lat.Jakoś to bagatelizowałam,a teraz zwyczajnie się boję.Często mi tak w brzuchu burczy ze aż się wstydzę,jakby inwazja obcych:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Zdzichu, Ty teraz masz pole do popisu....radziłeś mi się nie wtrącać do medycyny...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja jelita to największe skupisko toksyn. O ile nie wiesz to w jelicie zachodzą procesy gnilne treści pokarmowej. Naczynia włosowate jelit pobierają z treści pokarmowej wartości odżywcze a reszta no reszta to typowy proces rozkładu. Tak to Bozia wymyśliła ze to co jest be ma człowiek wydalić. Cały problem jest w tym że gdy człowiek nie może tego wydalić proces gnilny zachodzący w jelitach przybiera na sile i wtedy uwalniają się toksyny i robi się przysłowiowe kuku. W jelitach są tylko bakterie i to złe bakterie. Co tyczy zaś podawania antybiotyków bez tzw. osłon. Oczywiście masz rację. Z tą tylko różnicą że? Nie zawsze podawanie środków osłonowych jest wskazane. Wracając do antybiotyków. W latach 40-tych aby wyleczyć zapalenie płuc potrzeba było przykładowo 10 jednostek Penicyliny a obecnie byłoby kilka tysięcy. Takie są fakty. Oczywiście nie można przeceniać dobrego działania antybiotyków ale? No to takie błędne koło. Z naturą się nie wygrywa. Nowe szczepy gruźlicy jakie ostatnio się odnotowuje za cholery się nie dają antybiotykom. Po prostu czysta forma ewolucji. Co do stresu i wpływu na jelita. Stres powoduje wydzielanie dużej ilości soków żołądkowych. Taki sok potrafi cuda. No bo jest po to aby wspomóc trawienie. Mając treść pokarmową w żołądku rozkłada ja aby jelita miały co robić. Jeżeli tych soków żołądkowych jest za wiele i tak po chłopsku nie ulegną rozrzedzeniu no to? Będąc w jelitach żrą wszystko wokół razem ze śluzówką tychże jelit. Skoro jelita nie mają naturalnej osłony no to bakterie zwarte w wyniku trawienia chcą czy nie chcą wnikają do struktury jelit. A alergie? Prosty przykład. Kiedyś dawno temu dzieciak rżną za przeproszeniem w pieluchę, brudnymi łapskami coś tam złapał do jedzenia, najadł się zielonych śliwek czy innego paskudztwa i? No najwyżej miał biegunkę. Nie twierdzę ze najlepiej aby dzieci żyły w brudzie, ale? Pozwólmy młodym organizmom na wytworzenie funkcji obronnych ich organizmu. Trzymanie pod takim kloszem powoduję ze dzieciaki po wyjściu na świat łapią wszystko co mogą. Ich organizmy nie są przygotowane do otaczającego ich świata. Odrębną sprawą jest pożywienie i tryb w jakim żyjemy. A wpływ toksyn? Otaczają nas z każdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu, dzięki za powyższe. O jelitach wiem trochę, w ciągu trzech ostatnich lat ,,studiuję " medycynę naturalną i eksperymentuję ją na sobie. Codziennie po 6-8 godzin w internecie+książki. Tak, rak czai się w jelicie, ...mam choroby nowotworowe w rodzinie, właśnie jelitowe...Może tak się wystraszyłam,że zaczęłam szukać sobie ratunku, gdy zauważyłam w wc krew, śluz.....Były leki apteczne....zioła...Dopiero Efektywne Mikroorganizmy przyniosły mi wyzdrowienie, czy trwałe, to się okaże. Żeby było śmieszniej, to są probiotyki przeznaczone dla koni, krów...są po prostu tańsze, a równie dobre. W ,,Trawieniu"(o emach) autorzy piszą,że dopóki w pożywieniu naszym będą konserwanty, do tak długo nasz układ pokarmowy będzie doskwierał...Wystarczy popatrzeć, na jakie choroby cierpi nasza młodzież-choroby układu pokarmowego. Na wątku o grzybicy pokarmowej, niejaki Bogusław ciekawie pisze o konieczności dotleniania,o walce ze stresem...jeśli kogoś interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenia prawie cały dzień przespałam, taka jakaś jestem nie do życia, może przez pogodę, u mnie strasznie wieje a więc idzie jej zmiana. Wezmę się zaraz za pit to mózg mi się rozrusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest takie ciśnienie ,dzień śpiąc.Odwiedziliśmy dziś małego Chińczyka.Ma 3 miesiące po Polsku nazywa się Dawid,po ich Ka Ka .No ładny,jak każde dziecko,już coś burczy i robi grymasy.Ogólnie ci Chińczycy,są fajnym narodem.Bardzo gościnni i na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i??? Jak widzę jak ja dzień dobry nie powiem to całe towarzystwo dokazuje na całego a może i grzeszy gdzieś!!! No ładnie, ładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Tulipanowe święto dzisiaj...............Dzień Kobiet, więc? ........ Wszystkiego naj, naj, najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa no właśnie, no właśnie!!!Jakby jakiś facet z kwiatami się pojawił to? .... Do stóp magika , do nóg!!! Niech pokłony bije damie swojej!!! No po ładnych życzeniach to pozwolić mu aby wieczorową porą mógł niewieście i za podnóżek służyć, o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu, u mnie póki co za podnóżek robi krzesło:DCiekawe co porabiają nasze koleżanki. Ksenia może gdzieś wybyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! i witam wszystkich.Wyskoczyliśmy się relaksować się nad morzem,trafiłam w internecie na fajny hotel w Kolobrzegu Arka medical spa,szybkie pakowanie i już nas nie było.W hotelu prawie sami emeryci z Niemiec,oni chyba mają podpisane umowy z ich kasą chorych.Jedzenie pyszne,basen ,kino,siłownia.A najbardziej mnie wkurza że oni po 80 lat,wszędzie jeżdzą i zwiedzają cały świat a moi rodzice ciężko zawsze pracowali i gówno widzieli ,jak i reszta naszych emerytów.Muszę zmykać pa.Zdzichu dziękuję za życzenia i mam pytanie? dlaczego się zbiera woda w kolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dlaczego się woda w kolanie zbiera? Bo kolano zepsute jest. Przyczyna raczej złego stanu wiązadeł stawu kolanowego. No tak na boazerii z góry się zjeżdża czy innych tam nartach no staw kolanowy osłabiony i "kuku" ma prawo się zrobić. Lub ewentualnie uraz stawu kolanowego ale? No tez raczej związany z wiązadłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×