Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Zdzichu, chyba się nie obraziłeś? ja żartowałam:)Ksenia, mój pomysł po głębszym przemyśleniu okazał się niewypałam:Dale nic to, co się odwlecze to nie uciecze, myślę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry?? Czy ja się obraziłem?? Oooooooooooooooo i to jak!!! Szpachelką malarską po czole się chlastam i z bólu brzydkich słów używam i na tego no??? Na Frankasztaina się robię z rozpaczy wielkiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frankenstein a po naszemu Franek-sztajn to taki goscio był co go prądem taki magik do życia na zelaznum hamaku powołał a za światło??? No za swiatło skubaniec nie zapłacił elektrowni!!! I dlatego prąd taki drogi teraz jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawości?? Warmianka?? Rany boskie a co Ty po północy i nie w hamaku co??? Żeby to mi było przedostatni raz, jasne??? Duża dziewczynka i takie numery robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie Zdzichu kamień z serca:DPóźno chodzę spać bo lubię posiedzieć sobie dłużej. Co robię? Coś oglądam albo czytam i niewiadomo kiedy zleci. Rano nie muszę się zrywać, czy wstanę o ósmej czy o dwunastej na jedno wychodzi. Jak pracowałam to z kolei chodziłam spać z kurami. Zatem wszystko zależy od okoliczności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ze serca za kamień co??? Łobuzica i tyle z Ciebie po nocach jak jaki Marek nocny się włóczy!!! A rano??? No widzę do góry kołami na hamaku i patrzy w wentylator mówiąc o Jezuniu ale czas zapierdziela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie,cały dzień byłam zaganiana,obiad ,zakupy w lumpie i jak Zdzichu mówi póżniej przyjęłam Zorro.No fajny,młody ,przystojny i nie męczył ludziska co ich w kościele nie widzi.Ja chodzę ,nie zawsze np jak sobie w sobotę pazurków nie zrobiłam ,to nie idę.A tak pójdę ,kogoś spotkam,zobaczę czy dobrze wygląda i czy się nie postarzał ha,ha żartowałam.No warmianko ! fakt Zdzichu dobrze pisze ,co ty tak po nocach ślęczysz? on staje rano,ale z kurami idzie spać.Mnie też rano nic nie goni,a pospać lubię ,tylko to cholerne gotowanie z wyrka mnie z ciąga.Dziś robiłam rezerwację hotelu,wybywamy na narty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Nie pisałam bo miałam zepsuty mój laptop,i czasu tak mało...już teraz jest lepiej,zawsze coś skrobnę:)a tak szczerze to też jestem podłamana tą szkołą,muszę znaleźć jakieś korepetycje z angielskiego:( Ksenia dzień babci?moi nie obchodzą,może jak dzieci będą starsze to same coś pomyślą:) Córa w tej Anglii już lepiej,zięć znalazł pracę,całymi dniami go nie ma bo ciągnie 12 ,załatwiają mieszkanie ,nie zgadzają się z teściem,ponoć ciągle się kłócą.W lipcu jak Bóg da pojadę tam na kilka tygodni,strasznie za nimi tęsknię. Zdzichu tak sobie myślę o tych dybach o których często piszesz,jakby coś pomogło to się zgłaszam,ponoć jestem bardzo niegrzeczna,;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooooooooo Natea się pojawiła no!!! Czyli??? Wiosna idzie, nie ma to tamto!!! Korepetycje z angielskiego??? A mało ze tam w tej Anglii pod prąd powozy jeżdżą, kierownica w taksówkach nie z tej strony, autobusy piętrowe....... to co Ty na królową Angielską chcesz startować czy co??? W dyby chcesz iść??? A Ty wiesz że dyby to kwintesencja targania za kudły, batożenia i tym podobnych atrakcji??? Wiesz czy nie??? Jak to się godzi na wszystko. Jeszcze mydli nam tu oczy że jej laptop się popsuł jak na bank Kamasutrę czytała i kto wie czy zajęć praktycznych nie było??? Awarią laptopa nam tu oczy mydli!!! Jak to kombinuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu chyba aż tak okrutny nie będziesz,dyby ale takie delikatne,;) a jeśli chodzi o angielski,teraz to podstawa,młodym łatwiej bo uczyli się tego języka wiele lat,a ja wszystko muszę od podstaw,studiować bez znajomości tegoż języka to trudna sprawa,gadają do Ciebie a Ty patrzysz jak głupi o co im chodzi:))))) śnieg topnieje,zaczyna się już myśleć o wiośnie,wypada zazdrościć tylko zakochanym:) idę dokończyć obiadek,mam dzisiaj schabowy,kiszoną kapustę zasmażaną i ziemniaczki,a co mi tam,zaszaleję trochę,od miesiąca chodzę znowu na aerobik więc luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyby delikatne??? Koniec świata!!! Kto to widział i słyszał. To tak jakby za jaką parą koni ciągnąć delikatnie. No chyba że.......................Że po asfalcie!!! Zakochanym zazdrościć chce? A zakochiwać się i nie zazdrościć!!! A jak to z głodnym się podrażnić lubi Jaszczurka!!! Ze schabowym mi tu wyskoczyła jak policjant z radiowozu na widok Kaczyńskiego!!! Zaszaleć chce kulinarnie. No i proszę na aerobik od miesiąca śmiga czyli? Gałgany wiosenne szykuje co by facetów w dni ciepłe do zbiorowej onanii doprowadzać wyglądem swoim. Szkodnik znaczy z Ciebie się robi okrutny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Natea wróciła,a ja myślałam że ty nas zostawiłaś? a co do wiosny ,mają być jeszcze przymrozki ,to tak się nie pocieszaj? jeszcze trochę pomarzniemy.Daj przepis na zasmażaną kapustę,ja robię bardzo rzadko ,kiedyś jadłam w Katowicach ,pychotka była.Warmianko jedziemy na narty ,u nas niedaleko Czeskiej granicy,mamy jednego 60-latka który chce się nauczyć jeżdżić.W następnym tygodniu wybywamy.Warmianko czy zauważyłaś jak Zdzichu się ucieszył że Natea wróciła? oj Zdzichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu siedzi po cichu bo..........taki jest Zdzichu że siedzi po cichu!!!No pewnie ciesze się że Natea wróciła, no pewnie!!! W radiu o niej cisza, w tv cisza a przecież mogli ją w jaki jasyr niegrzeczne takie załóżmy tatary wziąć!!!A Ksenia??? No 60-latka na nartach będą uczyć zjeżdżać. Już widzę jak przez sen będzie się potem bidulek wydzierał.............Widziałem orła cień!!!Już to widzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ksenia,Ksenia,ja jakoś nie zauważyłam żeby Zdzichu jakoś specjalnie się ucieszył,coś za bardzo fantazjujesz:) przepis na tą kapustę,hmm trochę Cię zaskoczę bo robię ją trochę inaczej jak w tradycyjnych przepisach,biorę kilogram kapusty kiszonej,opłukuję ją zimną wodą,siekam na drobniejsze kawałki,zalewam i gotuję do miękkości,tak po 15 minutach dodaję do niej listek laurowy,ziele angielskie i łyżeczkę mielonego kminku,osobno kroję na kosteczkę 20 dkg wędzonego boczku,przesmażam go z 1 cebulą,odcedzam kapustę,nie całkiem,tak trochę wody musi zostać,i teraz biorę dwa surowe ziemniaki,trę je na tarce jak do placków,odciskam nadmiar soku i dodaję do tej kapusty,gotuję jeszcze chwilę,kapusta jest pięknie zagęszczona,dodaję boczuś,3 ząbki czosnku,sól do smaku,pieprz,szczyptę cukru i to wsio,w tradycyjnym przepisie robi się zasmażkę z mąki i smalcu,ja wolę z ziemniaczkiem,przepis mam od teściowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ksenia zauważyłam, zauważyłam;)Fajnie, że jesteśmy w komplecie. Natea z Ciebie to aktywna kobieta. Ja też miałam w planach naukę ale niestety na planach się skończyło. Dzisiaj coś mi smutno. Może przez pogodę, pada i pada i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się nie ucieszył jak nie ucieszył!!! Prawie się obnażyłem a Ona mi tu że się nie ucieszył!!! No dobra............A Ty co Natea za przepisy tu zapodajesz jakoś tak po bolszewicku co??? Na wypisywała na wypisywała i co??? Nie można tak 1, 2, 3 itd ładnie napisać!!! No dobra i tak mi apetytu narobiłaś że smutek ogarnia!!! Chłopa w delegację jakąś adres dawaj i jadę na tą michę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co smutno co??? Warmianka!!! Zatem muzyki zacnej posłuchać a przy okazji może masz koło od rowera, co??? Natea no proszę kapustę ze schabowym wciąga równo nawet się nie pokazuje!!! Zaprosić a za cholery na obiad!!! No ładnie, ładnie!!! http://youtu.be/NmYH5ey2zGQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co smutno co??? Warmianka!!! Zatem muzyki zacnej posłuchać a przy okazji może masz koło od rowera, co??? Natea no proszę kapustę ze schabowym wciąga równo nawet się nie pokazuje!!! Zaprosić a za cholery na obiad!!! No ładnie, ładnie!!! http://youtu.be/NmYH5ey2zGQ No głodnemu to i maszyneria się przeciwstawia gdzie moja wiadomość !!! Wysłałem przecież!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie fantazjuję ,Zdzichu napisał że masz chłopa wygonić i go nakarmić ,czyli on ma fantazję ha ha .No przepis ciekawy ,dziękuję i na pewno go wypróbuję,jak masz jakieś śląskie przepisy to dawaj.Ja robię pyszny Czeski gulasz do knedlików,ale trzeba mieć te Czeskie przyprawy ,to nie wiem czy jest sens podawać przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×