Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Dzień dobry. Białe z nieba leci w termometrze w takiej rurce coś się kurczy czyli mróz i??? Zima jest i zawiało bo żywego ducha na topiku nie widać. Ale??? Pozdrawiam cieplutko jak już drogę do komputerów odśnieżą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dziś w/g radia zet jest najbardziej dołujący dzień roku. Ja akurat o dziwo mam dobry nastrój. Przed poludniem miałam kolędę. Ksiądz był młody, przystojny, rozsiewał zapach dobrych kosmetyków:)Zdzichu u mnie śniegu nie jest dużo, nróz za to siarczysty. Zatem aby do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mówię dobry wieczór! Warmianko to tylko Anglicy mają dziś do de dzień,ja mam dziś fajny.Wczoraj miałam gorszy,zrobiliśmy domową dyskotekę ,poszłam rankiem spać i wczorajsze popołudnie zdychałam. Księdza mamy nowego i u nas będzie chodził za tydzień,młody ,przystojny ale jak wiatr.Msze odprawia 30 minut,co mi się to akurat podoba ale niektórym mniej.Warmianko cały czas myślę! jak to jest z kredytami bez zwrotnymi na rozkręcenie działalności?Maila ci podam ,tylko muszę nowy założyć ,bo w obecnym mam nazwisko i imię.U nas jest teraz 7 stopni na minusie i cholernie nas zasypało ,takie uroki zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie zasypało wszystko tak ze rano pieso miał problemy łapę zadrzeć i się odlać. Co do Zorra (księdza znaczy) był takowy i mój York przyjął go nadzwyczaj życzliwie. Za co pokropiony też został a potem dawaj mu na kolana i ucho lizać. Czyli??? Pies księdzu mordę lizał no??? Czyli idą zmiany.......... znaczy na dobre. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co -7 i zimno??? Eeeeeeeeeee tam przy takiej temperaturze to Eskimosi miss mokrego podkoszulka wybierają na tej swojej lodowej plaży!!!Ksenia dyskotekę zrobiła? Czyli imprezuje Jaszczurka a tak gwoli zastanowienia to??? Księdza jako ze młody i szybki to mogłaś na imprezę zaprosić przecież by sutanną o ziemie nie rzucał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Zdzichu, -7 to pikuś, u mnie poniżej dyszki nie schodzi. Ksenia, bezzwrotne pożyczki udzielają napewno UP i PFRON, ich otrzymanie nie jest jednak proste. Myslisz, że mogłabym otworzyć jakiś biznesik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że -7 to pikuś przecież piszę. Zima to jest wtedy jak dozorcy smarki u nosa zamarzają a on nawet o tym nie wie. No tak pożyczki a jakże udzielają ale z tego co wiem urzędniki to wymagają takiego biznes planu i innych "dupereli" że taka NASA miała by pod górkę do czegokolwiek mądrych od pieczątek przekonać!!! Wszystko jednak zależy od wielkiego od finansów w tym kraju kiedy i ile kasiorki na coś takiego przeznaczy. A on to??? No łobuz okrutny jest!!! Aaaaaaaaaaa dzień dobry wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,nie wiem jak was,ale ta zima mnie dołuje.Nic mi się nie chce i jestem taka ospała.Z domu nie wychodzę a zakupy mąż robi.Na narty też nie,bo cholernie zimno.Ja bym gdzieś pojechała do ciepłego kraju się wygrzać ,ale moja połowa przygotowuje się do wiosny i chce kupić motor,co dzień gdzieś jezdżi i ogląda.Warmianko,mały biznes ,czego nie.Ale wszystko zależy gdzie mieszkasz ,mały koszt otworzenia małego [no powiedzmy przeżycie]straganu i np ;sprzedaż cebuli,jaj,burak itd u nas dużo ludzi tak dorabia.Kupują u gospodarzy za grosze na jesień a w zimie mają dobrą przebitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mały biznes. Tylko kurcze jak by przyszło zapłacić pełen ZUS to ja nie wiem??? Prawie tysiąca co miesiąc na tą instytucję plus inne wydumki finansowe. Trzeba wszystko na konkretnie porachować. To nie takie proste ja 100 metrów drutu w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu ! no tak zapłacić ZUS ,to mały interes może nie przynosić zysku.Ale jak u nas widzę to nie wszyscy sprzedający mają kasę fiskalną.Można np w gminie zarejestrować działalność kosztuje ok 100 zł,i do jakieś sumy można dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Kasa fiskalna obowiązuje po osiągnięciu lub zadeklarowaniu obrotu coś powyżej 40 tyś. złotych. Że nie którzy tak sprzedają tzn. ze nie osiągają powyższych obrotów. Ale ZUS??? No to mus płacić!!! Oczywiście gdy ktoś jest gdzieś zatrudniony to płaci tylko składkę zdrowotną coś niewiele ponad 50 zł. Nie wiem jak jest w przypadku emerytów czy rencistów. Reszta chętnych własnego biznesu to mało co a 1000 zł teraz od stycznia ma być kolejna podwyżka. Tak że za różowo to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że ci co handlują na placach płacą ZUS? mi się wydaje że nie.Ja jestem na KRUS i mi się wydaje że też można coś dorobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natea zostaw te książki,coś popisz !jak po dniu babci? ja nie mam wnuków i życzeń nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Ksenia, też mnie te mrozy zaczynają już delikatnie mówiąc denerwować. Całe szczęście, że do wiosny bliżej niż dalej. Myślę o tym co zaproponowałaś. Jest to jakieś wyjście ale czy bym się z tego utrzymała? A jeszcze i ZUS... Musiałabym go opłacać bo przeciez wiadomo jak jest z moim zdrowiem, niech coś wyskoczy /odpukać/ to muszę mieć wypracowane lata do renty. Zobaczymy, jeszcze trochę czasu mam, może akurat wszystko pójdzie po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciszaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! Dzień cały!!! No to dobry wieczór powiem. Na bank pojawicie się prawie nocą!!!No za ludzie!!! Pozdrawiam jednak cieplutko bo ponoć w nocy to?...........Czajniki do fajerek mają przymarzać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu to ciebie cały dzień nie było! a kto rankiem nas wita! a dziś? nikt.Warmianko masz rację,jak się choruje to jest potrzebna stabilna praca żeby jak by co ,przejść na tą rentę.Ja już od 25 opłacam Krus,opłaty małe ale emerytura też będzie malutka.Na nią nie liczę i nie czekam ale jakieś ubezpieczenie muszę mieć.Myślę i myślę i najlepsza opcja aby dorobić to internet.Ja mieszkam blisko granicy z Niemcami i tu dużo ludzi jeżdzi do sąsiadów kupują ,proszki,płyny,zupy,żelki i itp i to sprzedają.Może coś jest przy twojej granicy ,coś chodliwego,oprócz procentów,fajek i benzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooooooooooo??? Że mnie cały dzień nie było??? Że nie witałem z rana??? Po nocach siedzą, po nocach piszą i że ja nie witam z rana??? No jakie Jaszczurki no!!! A kto rano jak ja dzień dobry mówię to palucha spod kołdry od nogi wystawia i patrzy z radością jak się rusza co??? Józio z krzywą buzią??? Na hamaku Ksenia i to??? I to do góry kołami leży analizując czy wstawać czy jeszcze nie??? No ładnie, ładnie!!! Warmiankę na przemyt namawia, no??? A paczki do mamra jakby co to kto będzie targał??? No żartuję. Zaraz, zaraz??? Warmianka jak Ty z tego co słyszę pomieszkujesz w takiej części kraju naszego że procenty fajeczki paliwko to??? No nie mów ziomek mój czy co??? Gdzie Ciebie wichry przemian wywiały i na osiedlenie się skazały co??? Już mi tu pisać prędko albo jeszcze szybciej. Aaaaaaaa co by zarzutów jakich nie było to?..........Dzień dobry mówię a jak!!! A Natea to co??? W jasyr poszła czy w dokazywanie jakieś ostro ruszyła??? Nateaaaaaaaaaaa!!!!! No gdzie się motasz??? A już tu się meldować bo???.....................No na dobrej drodze jesteś co by w dyby na jakiś czas zapakować ku uciesze pospólstwa jakiego!!! A pospólstwo??? No jak kobietka w dybach to i obłapiać może, tak że ku rozwadze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)No właśnie, jeszcze tylko tego by brakowało żebym na stare lata wylądowała w ciupie:DPo głębszym namyśle doszłam jednak do wniosku, że miałoby to i dobre strony. Wikt i opierunek bym miała zapewniony, stopa życiowa tez by mi się podniosła bo utrzymanie miesięczne więżnia kosztuje więcej niż ja mam renty:DA mówiąc poważnie ja do handlu to chyba się nie nadaję. Do tego trzeba mieć przysłowiową żyłkę, tu kupić tam sprzedać i interes się wtedy kręci. Ksenia, wspomniałaś o internecie. Co masz na myśli? W przeciwieństwie do Ciebie ja jestem skazana na emeryturę z ZUS-u. Mam nadzieję, że system w międzyczasie jeszcze nie padnie i że ja doczekam. Narazie mam 30 lat pracy to i ta emerytura nie będzie oszałamiająca gdyby na tych latach niało się skończyć. Zdzichu, jak wskazuje mój nick mieszkam na Warmii. Ksenia, nie będziesz się bała jeżdzić na motorze? A teraz wybywam. Trochę mróz odpuścił, słoneczko świeci, idę lyknąć powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Warmii Warmianka mieszka nick jej to wskazuje, no??? A... a taki facet czerniawy co to prezydentem jest w Ameryce to co z Afryki??? A prezydent i to jeszcze jaki!!! Nie po naszemu gada a wszyscy go słuchają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Masz rację Warmianka z Warmi a do granicy może mieć kawalek. Zyczę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony film się skończył Jumanji,przypomniałam sobie jak na starym domu leżeliśmy i ten film oglądaliśmy. Wypożyczyłam ,oddałam a oni znowu chcą ten film,smyki malutkie ,ech dziś wracam z sentymentem do tego małego domku! może do małych dzieci! W tym nowym ,wielkim się pogubiliśmy.Nie nowy ,a za duży ,w małym jest mało miejsca,ale ludzie się stykają lub kłócą.U nas pusta wieje i nie ma komu mieszkać.Miałam 38 lat jak wprowadziłam sie do nowego domu,teraz myślę żeby to sprzedać,bo nie ma kto w nim mieszkać.Dziś mam taki dzień,wyszłam na 15 minut pobawić się z psem i coś mam z krążeniem,paluchy zimne ,jak by ktoś mi szpile wbijał. Zadanie dla Zdzicha? co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warmianko miałam ci podać maila,nie wiem czy to dobry pomysł,obawiam się że mi skrzynkę zaśmiecą i nie będę wiedziała czy to ty! jak to widzisz? mam inny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zadanie dla Zdzicha no!! Co ma?? Chałupę ma dużą bo liczyła że premierem zostanie to i głowy koronowane przyjmować gdzieś trzeba. A tu kicha. Donald z wybrzeża na stołek wskoczył i już drugą kadencję za premiera robi!!! I było pałace budować bez konsultacji na Kafeterii, no było!!! Nawet dokazywać na jakim hamaku z facetem to trzeba latać po chałupie i go szukać!!! Ot narobiła no!!! Co z dłońmi że tak się dzieje??? Temperatura ujemna to i występuje obkurczenie naczyń krwionośnych i tyle. Znaczy................ No jakbyś do Eskimosów na jakąś imprezę poszła taką wiesz balangę na parę dni to i by tego nie było. Tylko??? No jakby już to do żółtego śniegu koło igloo nie podchodzić jasne??? Tak nie wolno. A nawet nie pytać czemu żółty bo nie wypada w gościach u Eskimosów takie pytania zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. I słusznie Zdzichu, po co się produkować skoro nie ma odzewu:DA powaznie mam problem z internetem a konkretnie z połączeniem telefonicznym, wyskakuje komunikat-otwieranie portu ale nic się dalej nie dzieje. Muszę odpalać komputer kilka razy i albo załapie albo nie. Chyba coś gdzieś na łączach się dzieje. A poza tym w końcu mróz odpuścił, snieżek prószy, lecę bo mam coś do załatwienia. Oczywiście na druty będę uważała:DKsenia, coś wymyśliłam, napiszę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejtam ,tu nie narzekać! dzień dobry! gości miałam z małym dzieckiem,no ze skośnym lekko ale śliczne .Do taty podobny,ciut zółty ale oni biali nie są.Co ta warmianka wymyśliła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×