Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Gość nokhsaewka
Gażka to dobrze że po odstawieniu leków lepiej się czujesz,ja też próbowałam ale mi zaraz skacze 170/110 i nie robię już prób,bez leków się nie obędzie a w porównaniu jak miałam kiedyś 220/140 to nie jest duże.Dziś u nas impreza malutka ,jak w temacie ,pół wieku .Jak ten czas szybko leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gażka
nokhsaewka ,Twoje urodzinki czy męża? 100 lat i jeszcze dłużej,wiekiem się nie martw,skorpiony górą,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Gażka męża ,nie robię imprezy ot tak posiedzimy ,przyjdzie tato i dzieciaki.Chciałam mu wyprawić urodziny w sobotę ale nie chce.Mówi że lepiej gdzieś wyjechać ,a kiedyś robiliśmy takie imprezy do rana .Zapraszałam z 20 osób i do rana balety ,nie takie siedzenie przy stole? W jednym pomieszczeniu było zarcie a w drugim dyskoteka,jak nie miałam jeszcze domu wybudowanego to bawilismy się w garażu,to były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cacy Gażka cacy. Ile jeszcze zielska do parzenia Tobie zostało bo to ważne. Bo? Albo zmienimy proporcję albo skład. A i czy grzeczna dziewczynka jesteś i wodę popijasz jak mały wielbłąd co to kombinuje jak araba wykołować i parcha w ręczniku w przyszłości na garbie nie targać!!! Po za tym. No juz chyba ze try tygodnie tą mieszankę popijasz, prawda? No własnie to? Na targowisko jakieś szorować kupić sobie minimum szklankę białej gorczycy ( biała jest żółta ale tak na nią się mówi) i taką gorczycę nasypać na chusteczkę do nosa związać cztery rogi i wrzucić pod legowisko no tam gdzie załóżmy trzymasz pościel. Na czas nie dłuższy jak 6 m-cy. Pierwsza noc może być troszkę wredna chociaż to nie reguła ale tak może być. Jak po co? Jak? Bo tak trzeba o!!! Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gażka
Zdzichu,ja mam tą mieszankę zrobioną z dwóch porcji,wodę piję co kilka dni bo jakoś nie jestem opuchnięta,a co daje ta gorczyca bo mam taki materacyk, wypełniony właśnie białą gorczycą,leży gdzieś w szafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gażka!!! Ten materacyk to??? No można wysłać do ludów załóżmy czerniawych na jakąś wyspę i niech sobie tą gorczycę wydłubują zamiast dokazywać jak kobietek w chałupie nie ma o!!! Skoro napisałem że 6 m-cy to oznacza ze 6 słownie (sześć) żaden producent nie napisze że po tym terminie może być kuku a nie pomoc w dolegliwościach. No bo to wtedy by to kupił prawda. Oczywiście w sprzyjających warunkach działanie gorczycy może trwać dłużej ale nie więcej jak rok. Ot i cała prawda. Aaaaaaaaaaaa no własnie ........Dzień dobry ie powiedziałem no!!! Dzień dobry zatem mówię i do widzenia bo muszę zmykać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry??? No tak deszcz leje i bywalczynie kajakami do komputera dopłynąć nie mogą. No wiem, wiem. Kajaki w hangarach bo zima idzie a wpław to i zimno a i nie wygoda o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Cześć Zdzichu. Może masz jakiś patent na zamartwianie się na zapas. Od kilku dni trzyma mnie totalny dół. Napewno nie jest to wpływ pogody bo lubię jesień. Poradz coś bo sfiksuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Nokh, jak Twoje plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zamartwianie się!!! Sposób??? Ot wymyśliła, no??? Doła jeszcze pisze że ma??? Można zadzwonić do elektrowni z pytaniem co to jest że co otworzysz lodówkę to się światło pali??? Kto za to będzie płacił??? Gwarantuję że raz dwa po takiej rozmowie o dołach zapomnisz!!! No oczywiście o ile? Masz lustro stanąć sobie przed nim nago i stwierdzić na głos ....Ale Panie Boże żeś Jaszczureczkę stworzył po czym w zachwyt wpaść!!! No można także do jakiegoś przystojniaka znajomego zadzwonić i umówić się z nim na upojna noc 30 lutego. No co Ty zanim załapie co i jak to ubaw będziesz miła!!! A w ogóle to skąd Ty ten dół wynalazłaś i to w czwartek pierwszy w tym tygodniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Ej warmianko coś ty taka zdołowana? Zdzichu dobrze radzi ,może i ja skorzystam z jego rady.A moje plany? pomalutku zaczełam wszystkie szmaty wyciągać z szafy i wrzucam na allegro.Wczoraj byłam w miasteczku kupić golonkę na galaretę[mój tato ma imieniny] i przechodzę koło lumpexu a tam pisze że dziś wszystko za 2 zł. Weszłam i wygrzebałam fajne markowe ciuszki.Wczoraj wstawiłam jak sprzedam to napiszę za ile poszło.Muszę sobie kupić lepszy aparat,a tak to mi się to bardzo podoba ,chyba z nudów.A ty myślałaś o takiej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Dobry wieczór ,czy tu ktoś jest? puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pustki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nokhsa tylko po kolacji jak widze wpadła na sekónduf łosiem i tyle!!! A reszta co??? Może za dokazywanie się jakoweś wzięła co??? Ale i w dzień, i w noc??? Rany Boskie będziecie sznurowadłami podłogę w kościele w ramach pokuty po sumie zmywały jak to prawda!!! Aaaaaaaaaaaaaa dzień dobry, no właśnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Dzień dobry. Spotkałam się wczoraj z koleżanką, pogadalyśmy i trochę mi przeszło. Oczywiście Twoje rady Zdzichu doceniam. Skąd u mnie takie nastroje? Żyję w zawieszeniu, zero poczucia stabilizacji...szkoda gadać... Nokh, pewnie, że bym chciała ale ja nie mam nawet odpowiedniego aparatu fot. Resztę to może jakoś bym doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to z koleżanką no jak??? Z kolegą o to już coś innego no!!! Ale nie co tam!!! Zaraz, zaraz!!! Jak to w zawieszeniu żyjesz??? Co Ty Walentyna Tierieszkowa czy co??? Na ziemię , na ziemię!!! Troszkę pozytywnego myślenia Warmianka troszkę pozytywnego myślenia!!! Głowa do góry. Jak o dołach myślisz to je sobie sama kopiesz!!! Teraz tak!!! Już z doła wychodzić uśmiech ładny na twarz rzucić, nawet oko pomalować i pozytywnie pomyśleć no co Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Oj Zdzichu łatwo powiedzieć...Staram się przeganiać zle mysli ale nieraz mi to nie wychodzi. Jestem realistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Realistką jest??? Mamy już tak Reality show, Reale takie sklepy jak stodoły, No i realistkę Warmiankę no!!! Kurcze może z kimś pogadać Tobie mus o problemach, co dwie głowy to nie jedna. Zaraz mi tu doła łapać no!!! Tak najprościej. Nie wolno się poddawać myślom złym!!! tak masa ludzi smutnych po świecie śmiga to i dlaczego i Ty do tego towarzystwa na siłę chcesz dołączyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gażka
warmianka z...głowa do góry,co ja bym mogła powiedzieć...nieraz mam ochotę trzasnąć drzwiami i iść przed siebie,ale powiedziałam sobie...muszę być ponad to wszystko,nic i nikt nie jest wart moich łez i smutków,córka w tej Anglii,mało co się odzywa,na skype nie wchodzi bo niby zepsuty ma komputer,znależli jakaś nową sektę,ponoć przyjeżdzają po corę i wnuczka i na jakieś spotkania wożą,odcięłam się od tego wszystkiego,muszę myśleć o sobie,sluchawki na uszy,dobra muza i chodzę z tymi kijami aż do bólu każdej części ciała,jak przychodzę to i myśleć mi się nawet nie chce...na jutro zapowiedziała się z wizytą teściowa mojej córki i syna,pewnie z córeczką już wytrzymać nie może,zobaczymy o co jej chodzi... Zdzichu,wyrzuciłam ten materacyk z tej gorczycy,nie pomyślałam nawet ze to może już nie działać a mam go ponad 5 lat,i o ile pamiętam dosyć drogo kosztował,u mnie nadal super,ziółka i optymizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gażka, mój problem jest innej natury. To brak pracy. Gdybym coś znalazła to by było z górki. A ten materac to na jaką okoliczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
post wyżej to ja nick koleżanki, która przede mną tu urzedowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Warmianka no właśnie!!! Zobacz jaka Gażka optymizmu pełna kobietka jest o!!! Też ma „sajgon a potrafi inaczej!!! Przykład z Gażki brać i optymizmu w duszyczkę sobie zapodać o!!! Tylko??? No właśnie Gażka jak to tak??? Do bólu w każdej części ciała z kijami??? Co Ty masochistka jesteś czy co??? Powiem tak!!! A niektóre ciała części dla faceta zachować niech się homo sapiens w portkach z czegoś ucieszy no jakże to tak!!! Jakże się do takiego stanu doprowadzać no wiesz co??? Z materacami z gorczycy tak było i jest. Producent nie może wszystkiego powiedzieć bo to przecież kasa. Naiwni kupią a jak nie pomaga to schować bo to drogie było. Tysiące ludzi się na to wzięło i tyle. A teraz tak: Warmianko jak optymizmu troszkę złapiesz to?............ Jakbyśmy się kiedyś spotkali to pozwolę chudego z mojej golonki spróbować no?...........No nawet chrzanu i musztardy dam!!! O Jezuuuuuuuuuuuu jaki to ja rozrzutny się robie w stosunku do Ciebie!!! No rzecz niespotykana, doceń to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Warmianka to amazonia51?? No jak tak to koniec świata będzie no będzie i Indianie pod Grunwaldem też będą w blaszanych garniturach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Doceniam Zdzichu, doceniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gażka
Zdzichu...jak przyjdę z tych kijek to padam jak długa,pośpię trochę i jest ok,a czy masochistka?tak rozładowuję złe emocje,słucham tej skocznej muzyki i wypinam się na wszystko,i idę,idę..podziwiam jaki piękny jest ten świat,moje problemy są wtedy takie maleńkie...a coś dla faceta zostawiać? a gdzie ten facet?gdzie Ci mężczyźni,prawdziwi tacy,orly,sokoły....:):):) warmianka z...brak pracy w naszym kochanym kraju to jakaś zmora,młodzi ludzie dopiero mają przechlapane,zarobić 1000 i myśleć o założeniu rodziny,o mieszkaniu już nie wspomnę,to pokolenie jest coraz bardziej depresyjne,i wcale im się nie dziwię,najmłodszy syn studiuje i pracuje w sklepie,jak przychodzi i opowiada o kolegach którzy mają 27,28 lat i nie widzą dla siebie przyszłości,mało tego z nikim się nie wiążą bo mówią że ich na to nie stać...to myślę sobie...koniec świata...ponoć pomaga pozytywne myślenie,mów sobie znajdę,znajdę i wierz w to...mimo wszystko wierzę w lepsze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki, kobietki...
jesteście wspaniałe! Czapka z głowy. Czytam kafe od ok. jednego roku. Kilka razy tylko się udzieliłam do tej pory. Wasz cały topik przeczytałam jednym tchem i jestem zachwycona. Nikt nikomu nie ubliża, pomagacie sobie. Trzymajcie tak dalej i więcej piszcie - te Wasze rozmowy pomagają innym (patrz ------ ja). Ja mam 43 lata, za kilka dni 44. Moja najlepsza przyjaciółka ma 63 lata. I duchowo jest młodsza ode mnie. Pozdrowienia dla Was wszystkich i Waszego Rodzynka;Zdzichu a co. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie przeciętna kobieta
ja i mój mąż jesteśmy odrobinkę starsi od Autorki topiku. I też spędzamy wieczory przy swoich laptopach.... Nie jestem tym zachwycona, ale nie ma takiej siły, która wyrwałaby mojego męża z domu. Chyba już się z tym pogodziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry??? No i proszę Warmianka docenia moją dobroć!!! Tylko patrzeć jak się jakiejś aureoli doczekam od takiego brodatego co to w niebie bramę niebieską otwiera!!! Ale??? Warmianka to całe moje poświecenie z golonką to pod warunkiem ze w doły wpadać nie będziesz!!! Ty wiesz jak to trauma z golonką się dzielić!!! Spac nie mogłem przez to??? A co Ty myślisz!!! Cygany mi się gołe śniły co przez ognisko skakały, a jeden kudłaty skubaniec był!!! Tak ze jak w doły wpadać nie będziesz to goloneczki uszczknąć możesz a i jak twarz obrusem czy nawet ścianą wytrzesz słowa nie powiem o!!! Gażka pada jak długa po tych swoich wyprawach, no!!! Aaaaaaaaaa właśnie jak długa Gażka jest, co??? Obejść można jak leżysz czy przeskakiwać trzeba??? Facetów na podorędziu nie ma??? Rany Boskie!!! Wymarli??? Kiedy??? za co??? I dlaczego??? Odpowiadaj szybko może to jakaś epidemia i przygotować się muszę!!! A kobietki, kobietki co tu piszą no??? Zdziwiona jaka??? Nikt nikomu nie ubliża??? No bo proszę ja Ciebie ludzie tutaj z dobrych roczników to raz, dwa: wychowanie przednie odebrali. Trzy: Kurturarne my som bo w pieluchach tetrowych do świata przyzwyczajane. Cztery: Piszemy ładnie i drukowanymi literami (edukacja w epoce kałamarzy przebiegała). Pięć: bo zacności wielkiej całe tu towarzystwo. Lat 44 będziesz miała??? No to szał czwórek proszę ja kogo!!! Na rozpustę można sobie pozwolić w dniu takim!!! Na całego!!! Tort należy zmajstrować i na kilogramy nie patrzeć a orgazmu kulinarnego doświadczyć. Jakby potem cos przed lustrem nie tak z wagą to??? Do Gażki proszę ja Ciebie. Gażce narty buchnęli i z takimi kijami teraz lata po górach o pagórach (dalej tych nart bidulka szuka) wyjaśni co i jak i kilogramy zgubisz!!! Rodzynkiem się stałem no!!! Rodzynem!!! Jakim Rodzynkiem. Co mi tu umniejszasz??? Prawie ten jestem???.................No??? Supermen o!!! Co prawda slipów na spodnie nie zakładam tylko??? No pod spodnie, ale supermen!!! Taka sobie przeciętna kobieta pisze ze ciut starsi!!! Napisz że z zacnego peselu jesteście i tyle??? Z ciutami wyskakuje, no!!! Jak przy laptopach siedzicie to znaczy że jesteście światowe ludzie a nie jakieś tam smutasy!!! Smutnym być nie wolno bo zaraz choróbska się człowieka czepiają, psy na niego szczekają jak idzie a i ptaszysko na głowę może napaskudzić takiemu smutasowi, no!!! Tak że uśmiech na twarz rzucać i miłego weekendu wszystkim życzę to oczywiście jakbym już tu dzisiaj nie zaglądnął!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Witaj Zdzichu ranny ptaszku,pozdrowienia dla innych .Ja dopiero wstałam i dziś mam ful roboty,urodziny taty i muszę trochę strawy nagotować.Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wstała???????????????????? Nie zapytam co czyniłaś do południa prawie niewiasto, nie zapytam!!! Strawę teraz gotować będzie??? No jak urodziny to??? Poważna rzecz!!! Stół biesiadny nakryć, michę zapodać, oko pomalować, mazidła na twarz rzucić gałgany przednie z szafy na tą okoliczność przejrzeć i założyć stwierdzając że nie ma się w co ubrać!!! Same stresy cholera!!! Jeszcze sto lat odśpiewać??? Rany Boskie!!! A podaj się do dymisji i tyle!!!Pozdrawiam wszystkich i już znikam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×