Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Gość nokhsaewka
Ja już z nimi byłam w sądzie ,pierwszą sprawę wygrałam a finał był ich. Mieli dobrego prawnika a nasz niby znajomy brał kasę i olał. Nie raz oglądałam expres reporterów,Jaworowicz i nie wierzyłam że sąd może tak postąpić ,teraz wierzę ,nie rychliwy i nie sprawiedliwy. Jak bedę musiała się z tym pogodzić to dam radę,ale ci chamy kiedyś się na kimś przejadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Zdzichu a co to dzisiaj? strajk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak co??? Czwartek a jak czwartek to Kobra w tv albo korba w głowie no jakoś tak. Dzień dobry jednak powiem a co??? Gdzie Warmianka latałaś jak jakaś latawica co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Coś dziwnego Zdzichu strajkuje? ugotowałam barszcz ukraiński ,posprzątałam garaż bo sunia tam mieszkała i posikiwała a dziś została przeniesiona do kotlowni ma mniej miejsca ale cieplej.Ja zmykam do fryzjera pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Cześć Zdzichu ! a kobrę kiedyś się oglądało z zapartym tchem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Wszystkich Swiętych się zbliża a ludzie na cmentarzu każdego oglądają? czy gorzej nie wygląda? starzej? biedniej itd ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów to w Twoich stronach nieboszczyków wyciągają!!!U nas tylko w kaplicy na smutno śpiewają i z łuczywami jak poparzone latają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Tak ! każdy stoi przy grobie,a ksiądz jak poparzony lata z kropidłem a ministrant zbiera kasę,a ludzie łypają okami na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz?...........Aaaaaaaaaaaaaaaaaa wiem to taki z Zorro co w kościele w takim mebelku siedzi!!! I puka w ten mebelek jak coś mu tam ludzie plota do ucha!!! Wiem!!! No łobuz to. Wino pije a z nikim się nie podzieli, wiem!!!Zawsze mu mało kasiory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka z...
Nokh, ja wczoraj byłam u fryzjera. Muszę jeszcze jakiś kolor pacnąć bo siwizna zaczyna wyłazić. Dziś na obiad zrobiłam placki ziemniaczane. Najadłam sie, że ho ho :D Teraz trzeba się ruszyć. Zdzichu, latam sobie tu i tam bo jakoś czas trzeba zabić. Dobrze, że do lasu wstęp jest jeszcze bezpłatny to za jednym zamachem mam rozrywkę zdrową i darmową. Grzybów tez przy okazji nazbieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 z ?
moj znajomy byl z wnukiem trzyletnim w kociele i jak dziecko zobaczylo ksiedza w konfesjonale to podeszlo i zapytalo a co ty tutaj robisz?.... kupe?! a bylo to na mszy akurat jak czekano w ciszy i skupieniu na podniesienie..... witam pieknie z poludnia naszego kraju,mam troche problem z laptopem,wiec przepraszam za pismo... tez mialam placki ziemniaczane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 23 lata i jesteście super. też siedzę przed kompem. moi rodzice razem NIC nie robią. nawet nie rozmawiają. cieszcie się;-) gratuluję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Warmianko mi siwizna nie wyłażi,bo zawsze ją o tydzień wyprzedzę,sama nakładam farbę w domu. Włosy mam krotkie,no takie asymetryczne cięcie z jednej dłuższe z drugiej krótkie i co miesiąc muszę iść i przy okazji brwi.Warmianko uwielbiam placki ,ostatnio jak smażyłam to wszystko wylądowało w kuble,zmieniałam patelnie i za każdym razem wychodziła papka,chyba ziemniaki do kitu. Często kupuję takie knorra w proszku,dodaję wodę ,jajko i można przełknąć ,ale nie takie jak tarte.Ja robię na jutro kaczkę po pekińsku. Wkładam do wrzątku ,smaruję mazidłami i piekę ,podaję w tortilli ,przepis jest na stronie Maciej Kuroń pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
heloiza 999 zaproś rodziców na nasze forum może się im spodoba.Może nawet z sobą porozmawiają nie wiedząc że to oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gażka
Witajcie, 50 z ? ale się uśmiałam z tego księdza,u znajomych to znowu bylo tak.. ich 3 letnia córka od małego była uczona żeby nie rozmawiać z obcymi,mieszkają w domku,przechodził ksiądz i podaje rękę malej żeby się przywitać,a ta rączki pod pachy i mówi:"obcym Chu... ręki nie podaję" a że rodzice klną jak szewc to i mała ma słownik "urozmaicony",ponoć księżoszek mial minę jakby go ktoś walcem przejechał,oczywiście oberwało się mamusi która była obok:))) nokhsaewka ja do fryzjera w ogóle nie chodzę,włosy mam długie,kręcone,czasami jakiś szampon koloryzujący nałożę i starczy,moje wszystkie znajome obcięte na króciutko,czasami się zastanawiam skąd ten trend,w naszym wieku i w długich możemy wyglądać równie atrakcyjnie ja dzisiaj robiłam czarne kluski z mięsem pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gażka
polane cebulką z boczkiem,ale się najadłam,witaj Zdzichu,mój lekarzu miły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
gażka co to są czarne kluski ? opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gażka
nokhsaewka czarne kluchy sie robi z ziemniaków,kilogram gotowanych,zmielonych,do tego poł kilograma surowych,startych ziemniaków z ktorych wczesniej wyciskamy sok,wszystko łączymy,dodajemy mąkę ziemniaczaną i sól,ja nie odmierzam ile mąki,te dwie masy łaczę,robie na tej masie krzyż który dzieli mi ją na 4 części,wyciągam jedną część,w to miejsce sypię mąkę,i gotowe,ja do środka każdej kluchy dałam farsz ze zmielonego,gotowanego mięso,alle rownie dobre są bez niczego,nazwa czarne bo ciemnieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gażka
po naszymu nazywaja sie gumiklyjzy:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Po naszemu pyzy z mięsem,pychotka mama to robiła nadziewała mięsem,pasztetem ja nie robię za dużo pracy .Mąż na kolację piecze ,parówki zawijane w cieście francuskim .Przez tyle lat małżeństwa tylko wodę gotował ,coś mu się zmieniło z wiekiem,gotuje ale i robi się marudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Co was tak wymiotło? do rana daleko.latem to grill by się smażył o tej godzinie i zimne piwko ,o a gdzie piwkopije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głucho wszędzie pusto wszędzie co to będzie co to będzie??? Jak co??? Wieloryby żabką będą pływać dzień dobry mówię jakby co o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głucho wszędzie pusto wszędzie co to będzie co to będzie??? Jak co??? Wieloryby żabką będą pływać dzień dobry mówię jakby co o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głucho wszędzie pusto wszędzie co to będzie co to będzie??? Jak co??? Wieloryby żabką będą pływać dzień dobry mówię jakby co o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głucho wszędzie pusto wszędzie co to będzie co to będzie??? Jak co??? Wieloryby żabką będą pływać dzień dobry mówię jakby co o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głucho wszędzie pusto wszędzie co to będzie co to będzie??? Jak co??? Wieloryby żabką będą pływać dzień dobry mówię jakby co o!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×