Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Gość wild cranberry
wyrwana nie watpie;) umyty czerep i od razu jasniejszy umysl:Dprzypomnialo mi sie ze jeszcze mam dzis zrobic sobie toniki do twarzy! cholera nie wiem jakie buty ubrac na dlugi spacer bo wczoraj nowe mnie obtarly i mam babla giganta nad pieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
adziam ja tez lubie jesc z tym ze nie zawsze:Pa ze sie powstrzymuje to dlatego ze jak zaczna mi podkladac pod nos to nie skoncza-mowa tu o moim facecie i rodzince.poza tym chyba tak sie przyzwyczailam do "trawiastego jedzenia"jak to twierdzi moj chlop:classic_cool: ze ciezkie rzeczy ciezej mi wchodza. nie lubie byc nazarta ani jak mnie boli brzuch wiec lepiej dla mnie odmowic niz pozniej stekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Adziam same pyszności masz w tym kartoniku :-) Ja też uwielbiam jeść...i właśnie dlatego nie chcę już być na diecie tylko zdrowo jeść cały czas...zazwyczaj po dietach rzucałam się na jedzenie :-0 koszmar:-p Aaaa słodkie mniam...ale jakoś się trzymam,razem z Wami o wiele łatwiej ;-) Wiem,ze do biegania zazwyczaj kupuje się buty z grubszą podeszwą,ja nie biegam za mocno obciążam sobie stawy,wole dłuższy szybki marsz albo rower ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
mnie to bedzie w tym tyg nosic na slodkie bo miesiaczka sie zbliza ale postaram sie to przezwyciezyc,ewentualnie kupie gorzka czekolade ktora i tak jest slodka:P a mialam napisac-pare dni z belissa i juz wlosy mniej leca:)szpony mam za to takie ze jastrzab moglby mi pozazdroscic:classic_cool:ale tu jest kwestia oliwki dla dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
mnie to bedzie w tym tyg nosic na slodkie bo miesiaczka sie zbliza ale postaram sie to przezwyciezyc,ewentualnie kupie gorzka czekolade ktora i tak jest slodka:P a mialam napisac-pare dni z belissa i juz wlosy mniej leca:)szpony mam za to takie ze jastrzab moglby mi pozazdroscic:classic_cool:ale tu jest kwestia oliwki dla dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka no własnie tez nie chce być na jakiejs konkretnej diecie gdzie bym musiala sztywno się czegos trzymac lepsze zdrowe zarcie, mniej no i ćwiczenia zobaczymy dokad mnie to zaprowadzi. Adziam codziennie cos jesz z tych pyszotek? ja to kupuje te batoniki w biedronce musli jeden ok. 100 kalorii ale dawno nie kupowałam jak ostatnio cale 6 wrąbałam na raz wiec teraz jak cos kupie to najwyżej jeden a nie cale opakowanie. Fakt że dla dzieciakow rożności się kupuje ale one migiem pochłaniają tak że nie zdąży mnie to pokusic. To może dlatego mi się dobrze biega bo moje to wlasnie na sloninie grubej te adidaski bo ja niska i wszystko lubie wyższe, na co dzień tez wysokie obcasy. Wild tak czy siak uznania Ci się należą bo nie dość że umiesz jesć nie śmieciowo to i do tego dużo ćwiczysz więc figurka na pewno cacy. Aha ja tez lece chyba z 7dzien z bellisa to poki co nie zauważyłam we wlosach rożnicy jak wypadały tak wypadaja a pazurki ladne i twarde mi się zrobiły przy skrzypowicie więc bellisa mam nadzieje utrzyma ten efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
jak sobie czlowiek wszystkiego nie odmawia to pozniej tak nie kusza te fast-foody, slodycze, slone przekaski czy chocby pieczywo.umiar i tyle. cholera chyba pojde na spacer w sandalkach bo wszystkie inne dra mi po tym bablu i boli,a dla psa to czas dluzszego wybiegu wiec musze jakos przezyc. buty do biegania powinny miec grubsza podeszwe bo wszystko potem wysiada, wiem jak biegalam w trampkach co sie dzialo:Okolezanka skrecila tez noge wiec wole nie ryzykowac innego obuwia niz przeznaczone do biegania. no nic ide bo pies juz mi na kolana wlazi i robi sie upierdliwy;) znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wrocilam ze spacerniaka:) cholernie zmarzlam bo wybralam sie w t-shircie:Omadra to ja nie jestem;) teraz sobie wsune gruszke:) majka pierwsze co to zachcialo mi sie makaronu hehe juz tak go planuje i planuje ale nie wiem z czym wmłucić to teraz mam przepis:)stronka fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznac, ze dajecie wiele super linkow 👄 ale sie fanie czuje:D dzisiaj o niebo inaczej serio te procenty w piatek mnie przytlumily:/ ja prawie w ogole nie pije a tutaj kolega przywiozl browar z Pl , prostro z browarni, rozne smaki i mowil. a sprobuj tego, a moze to.. i tak poszly 4 😭 a w ogole byly dla mnie za slodkie :/ podjadam co chwile moja salatke i syta skubana jest jak nie wiem :classic_cool: ale ma w sobie duzo cebuli i juz w biurze dziwnie na mnie patrza:P poszlam zaniesc cv w jedno miejce bo wlasnie nabory oglosili a mi by bardzo zalezalo na tej robocie i akurat jak weszlam stalo dwoch facetow/chlopako bo ok 25 lat (dla mnei to chlopcy:P) i tak mnie zmierzyli, ze az buraka strzelilam :P no nic, zobaczymy czy sie ktos odezwie :D dzisiaj wieczorem dam sobie wycisk a wlasciwie musze sobie rozpisac trening bo gubie sie w tym co chce a co robilam w dzien poprzeni itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
o wlasnie w linku od majki znalazlam wiesci na temat oszukanych posilkow/oszukanych dni, wszystko przejrzyste. wklejam jakby komus sie nie chcialo przegladac wszystkiego: http://fitness-food.pl/2012/art-w-obronie-oszukanych-posilkow/ adziam ja tez sobie rozpisuje bo potem robie tak jak wczoraj ze mi sie cwiczenia powtarzaly i dzis mnie cholernie tylek boli:classic_cool: grucha opylona i zaczyna mnie bolec glowa-cholerny cukier:O nic ide zrobic sobie tonik do twarzy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny Czujecie już jesień w powietrzu? Ja czuję, uwielbiam jesień i zimę. Ja rano na śniadanko-serek wiejski z pomidorem, potem jabłko, potem rosól. Potem przygotuje sobie miche owoców-jabłka, banany, może orzechy.I mam nadzieję,że to będzie tyle. Też muszę kupic sportowe buty. Miałyście może buty puma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
tonik robie z octu jablkowego. lyzka octu na 100ml przegotowanej ostudzonej wody, ale proporcje dopasowuje sie do wlasnej skory,musi byc w ciemnej szklanej butelce w lodowce,trzeba zuzyc w ciagu 2 tyg. a drugi rodzaj musi postac 2 tyg bo robi sie z cytryna tylko zapomnialam ze jej nie kupilam:Otam sie zalewa cytryny octem i odstawia, ma sie wyrobic sok i wtedy dopiero sie rozciencza. ogolnie fajna sprawa:) ja wlasnie przejrzalam co mam do zarcia w lodowce i szafkach i ustalilam zarlo do piatku wlacznie tak zebym wszystkiego sprobowala i zeby nic sie nie zmarnowalo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ale zaszalalam, rozlalam ocet po stole i wali:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam sobie trening :D moze uda mi sie nie popieprzyc teraz wszystkiego hehe ok:) rozpisalam sobie zawsze daje 5 min rozgrzewki na poczatku wiec tego juz pisac nie bede :) poniedzialek : 20 mins rowerek 10 mins cwiczenia na talie (waist workout) Tiffany Rothe 2x 7 mins bikini abs Tiffany Rothe 10 mins mountain walk Tiffany Rothe 10 mins bieg dookola osiedla wtorek: 20 mins bootcamp cardio Denise Austin 2x 7mins triceps Tiffany Rothe 5 mins abs Tiffany Rothe 10 mins sexy back (abs i biodra) Tiffany Rothe 10 mins rowerek (na maxa) sroda: 20 mins boxer babe Tiffany Rothe 10 mins biceps Tiffany Rothe 10 mins biegania 5 mins abs Tiffany Rothe 10 mins hula hoop czwartek: 15 mins cardio Mel B 10 mins abs Mel B 10 mins arms Mel B 20 mins hula hoop piatek : 30 mins rowerek 20 mins bootcamp cardio Denise Austin 10 mins abs Mel B sobota - wolne :D:D:D:D niedziela - to samo co w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa noc - ja nawet lata nie poczulam :classic_cool: zimno, buro, wieje, pada - jesien stulecia od lutego :/ Wild - a feee hehe :D ale w sumie tez przydaloby mi sie cos z twarza porobic :) jakas maseczka czy cus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych, którzy nie zdążyli zmotywować się od 1 sierpnia, polecam stronę, która może jednak jakoś pomoże i zachęci do działania :) Adres: trenujmadrze.pl Sporo ciekawych artykułów i porad - na dobry początek! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja wlasnie odwalilam ponad godzine hulahopka:)bokow nie czuje hehe:Dale fajnie sie spiewalo,sasiedzi mnie przeklna:D adziam niezle rozpisane wiedze ze ty tez z dennis austin cwiczysz;)nie wkurza cie jej...hmm...nadmierny entuzjazm:D?bo mnie do szału doprowadza jak sie cieszy jak glupi do sera a zas mel b mnie drazni stekaniem jakby niosla tone wegla:Pw sumie to mam sie z czego posmiac hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm na kolację zrobiłam naleśnika z mikrofali z twarożkiem wiejskim i posypanym cynamonem,ale pycha :-) 1 jajko pół budyniu śmietankowego 3 łyżeczki jogurtu naturalnego szczypta soli...zmiksować wszystko Do twarożku dodałam 3 tabletki słodzika + 2 kropelki aromatu śmietankowego Wylałam ciasto na duży płaski talerz i wstawiłam do mikrofali na 3 minuty Wyjęłam, nałożyłam twaróg i posypałam cynamonem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
majka brzmi pysznie:Drobicie smaki oj robicie;)a ja tu z zielona herbata sie mecze a tak mi sie chce energy łyknac ehh za pol godziny kolejny spacer:Dtak wiec ide przebic babla i bede cierpiec w trampkach bo juz jest tak zimno ze ciagle mam gesia skorke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie caly czas pada, także z biegania nici, odwaliłam tylko prasowania godzine, wypilam z kolezanka po piwku bo juz tydzien dzwoni a ja ciagle nie mam czasu- wiec przy tej butelkowej pogodzie to i zaszalalam- calego redsa jabłkowego:), czeka mnie jeszcze zlew pelen garow i nastawic jedno pranie a drugie rozwiesic wiec nie wiem czy ja dzis cokolwiek pocwicze, zobacze jak bede sie czuła kolo 22.00 - jezeli na siłach to na pewno cos trza zrobic. Adziam super rozpiska - może i ściągnę cos od ciebie, widze że na serio podeszłas do cwiczen - w sumie ja tez jestem jeszcze zmotywowana ale ta pogoda to niech ją ch.. strzeli, cale moje plany rozwala. Wild a z kawy tez robisz cos bo gdzies czytalam że pilingują sie dziewczyny z fusow ale za dokładnie nie pamietam a ponoć skora bardzo delikatna sie robi? Majka zawale se takiego pieroga moze w środe bo wolne wiec takie sniadanko bym se zrobila, tyle że ja użyję cukru bo jakos do slodzikow nie jestem przekonana i ich nigdy nie kupowalamnie używalam i myśle że aż takiej nróznicy nie bedzie, wszystko mam oprocz aromatu wiec tylko go dokupię. ok ide szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wrocilam ze spaceru! ło matko jednym spacerem sie odchudzilam:P poniosly nas nogi daleko...:D teraz kolacja ruloniki z wedliny z papryka i pomidorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ona40 teraz nie robie pilingow z kawy bo to dokladnie to samo co normalny piling a wiecej syfu.owszem skora gladka w koncu zluszcza sie martwy naskorek ale innego dzialania nie zauwazylam,ja sie masuje szorstka gabka i czasem walne na to piling owocowy z joanny i tez skora gladka no i smaruje sie naturalna oliwka. jak bede miala pewnosc ze cieplo nie wroci to wroce do drewnianej rolki do masazu bo ja mam po niej siniaki wiec w spodenkach nie wyjde:P aha pilingow z kawy nie powinny robic osoby z pekajacymi naczynkami bo sie nasila. mozesz sprobowac jak chce ci sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
nic złotka ja ide spac bo rano znow bede miala zgon pt za uja nie wstane;) chociaz w sumie i tak sie nie wyspie:P zaplanuje sobie jeszcze w telefonie co mam jutro do zrobienia i lulu. milych snow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa wykonczylam sie 😭 zrobilam sobie zdjecie z przodu w czasie cwiczen buhuuuuu moj brzuch to istna porazka :( normalnie wstydz 😭 dodalam do fotosika grrr - :/ aby miec jeszcze wieksza motywacje do cwiczen i moze w koncu do ograniczenia choc troszke kalorii... zdolowalam sie...ekhmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowszenko
dziewczyny musze dołaczyc do was. wczoraj wrocilam z na morza i czuje plus 3 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes bardzo wild zaplanowana - a ja dzis d..pa blada na calym polu, jedynie orange oddało mi kase bo sie z nimi powalczyłąm troszke - i to jedyny pozytyw dzis, mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowszenko
były kebaby i pizza i duzo alko .;/ koniec z tymm, musze sie wziac za siebie bo widze lejace sie boczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×