Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Gość proste przekarmiasz dziecko
i tyle.a pozniej olaboga bo 100 kilosa wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste przekarmiasz dziecko moj lekarz mówi co innego wiec pozdrawiam i daruj sobie chamskie komentarze pod adresem mojego dzieck :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi też sobie stopkę ustawiłam ... mam nadzieję, że już niebawem napiszę dwu cyfrową liczbę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 ja marze o 8ce z przodu:) wtedy bede szczesliwa że ho ho ale znów mi waga nie działa wrrrrrrr mam nowy plan odchudzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi jak tam twoje śniadanko bo ja już moje wypiłam ;-)) myślę że po weekendzie wada mi spadnie mam nadzieję ;-) że jeszcze w sierpniu w stopce napiszę dwucyfrową liczbę ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 dopiero za rok???? Ja jeszcze nie jadłam nie mam ochoty:( kurna nie wiem kłade wage na podłodze wyskakują zera ale piszczy i nie warzy co może być??? Bateria słaba czy co? Ale ja to mam cyrki z ta wagą :( Ogolnie postanowiłam: Rano: 50 brzuszkow 50 przysiadów tak na poczatek 30min na orbitreku o ile go wkoncu przywioze :( i ćwiczenia A6W te wejdera :P wczoraj próbowałam po jednym aby zobaczyc jak to sie robi i nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka jeszcze 32kg:P i juz bedzie 60:):):) w sumie aby było to za rok to bym musiała gubic po 2kg na miesiac a mysle ze w tym to zgubie ze 6 :P mam taka nadzieje :P:P kurna chce szybko schudnac ale bez obwisłej skory i bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi to normalny objaw u dzieci :) najwyżej trafi Ci się niejadek, moje dziecko od początku mało jadło poniżej wszystkich norm, a było zdrowe :) więc się nie martw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 jejku jeszcze tylko 32 kg:) czyli 3 cele po 10:P sadze ze szybciej je zgubie niz w rok bo bym musiała tak to gubic po 2kg miesiecznie :P a mysl ze bedzie wiecej:) jejku nigdy jeszcze sie tak nie zawziełam jak teraz, zawsze szybko odpuszczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 bo się zawziełam i szczerze mówiac teraz przez 4tyg tez chce zgubic 8kg:) mam nadzieje ze sie uda Ona własnie dużo jadła a teraz jak on z ty smoczkiem wyskoczył to sie zaczeło:( tez kurwa musiał cos kombinowac na huj on ta dziurke ruszał:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi no tak jak sobie takie tępo nadasz to dużo wcześniej osiągniesz swój cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 Tobie tez szybciutko zleci:) nam jest łatwiej :P my mamy dużą wage na starcie i szybko kg leca wsuie zapewne to 9,4kg ktore zgubiłam to pewnie sama woda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 nam na starcie szybciej kg leca bo duża waga :) ja zapewne to 9,4kg ktore zgubiłam w niecałe 5tyg to pewnie sama woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi mam taką nadzieję ;-) a jak tam waga nadal się nad nią wk.. a powiedz to jest nowa czy stara bo wiem że chciałaś sobie kupić i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 ta stara, okazało sie ze wtedy bateria była nowa a do dupy bo kupiłam nowa i działała, kupie baterie i zobacze:) jezu ta starsza spi a ta młodsza wyje bo chce na rece:( jest najedzona przebrana muzyczka jej gra misie lataja a i tak wyje ale nie ma mowy nie ma na rece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi a ty w przyszłym tygodniu masz do dietetyka ciekawa jestem co ci za diete rozpisze jak co to podzielisz się ;-)??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 no mam na 22 na 11 :) jasne ze sie podziele :) w poniedziałek mam szczepienia tej młodszej:( i nie pamietam czy 21 czy 20 ma przeswietlenie stawów biodrowych a nie moge znaleźć kartki:( a dodzwonic sie nie mogę :( młodsza spi starsza juz szaleje heh zwariowac idzie :D etat 24h na dobe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) czy mogę się dołączyć? Waze 80kg, wzrost 165. Ciąża mnie tak załatwiła :( pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy mogę się dołączyć? Waże 80kg, wzrost 165cm, przytyłam po ciąży piętnaście kg. Brak mi motywacji i pomysłów na to co mogę jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariella witaj ;-) miło nam bedzie ;-) a co do odżywiania to sama musisz zdecydować ja uważam że najlepsza dieta to ograniczenie jedzenia wykluczenie mącznych potraw tłuszczy i cókrów ale z tym ostatnim sama mam problem ;( ja teraz zrobiłam sobie dietę kefirową co by trszkę naprac motywacji do dalszej walki ale potem wracam na dietę 1000 1200 kal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurwiłam od rana wrrrr. Dzwonie pytam czy mała jest zapisana na 20 czy 21 a ta do mnie ze wcale nie jest bo oni nie robia w ty dbiu przeswietlenia :-/ i do mnie beszczelnie ze na pazdziernik:-/ mowie ze mam kartke od nich ze mam na 20tego a zapisywałam się miesiąc temu ona ze to nie mozliwe, zbluzgałam ja bo jeszcze tydz temu dostałam kartke a ona mi tu takie cyrki, szlak mnie trafił to az sie wydarłam ze ich kurwa podusze a ta pizda do mnie ze to sie nagrywa :-/ cisnienie mi tak szmacisko podniosło ze szok:-/ dzwonie po raz kolejny bo juz znalazłam kartke napisane jak byk 20.08.2012 13:10 a jakas babka mi mówi ze tamta pani jest nowa i sie pomyliła i dziecko jest na liscie i przeswietlenie jest, no i jak tu sie nie wkurwic???? kogo oni zatrudniaja w tych przychodniach:-/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×