Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Ja po prostu szybko pisze na klawiaturze:) No to sobie pobiegalam juz:) To sprobuj ale mysle ze jutro to juz zglodniejesz:) Ja to szczerze mowiac nie patrze nawet na zadne diety i inne tego typu:) bo wole opracowac sobie taka ktora mi pasuje trzymajac sie ogolnych zasad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm123 ja sobie tez sama wymysliłam co mam jeśc, ale ciekawe skoro 100gram kalafiora ma 20kcl to kilo ma 200kcl, ciekawe jak by człowiek jadł np kilo, lub 2kilo kalafiora dziennie czy by schłudł??? ciekawe jak to wyglada czy takich rzeczt mozna zjeść np 3kilo i się wiecej schudnie lub tak samo jak by sie np zjadło mniej a tyle samo kalori dziennie ciekawe jak to jest, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokladnie:) Ale mysle ze lepiej liczyc kaloriie i jesc rozmaite rzeczy bo wtedy tak szybko ta dietka nie obrzydnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm123 ja to tak myśle jutro albo kolejna głodówka albo dieta jabłkowa ewentualnie kalafior na zmiane z fasolką :) ale mysle ze jak sie przegłodze to mniej potem zjem i bedzie mi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm123 nieeee, tak to nie moge pozwolic aby sie do takiego stanu doprowadzic :) a powiedz mi jak wole pic zielona herbate niz wode to moge pic tylko herbate? nie pije wody jakos mi nie wchodzi pije tylko zielona nie sodzona herbatke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze tak bo to przeciez tez woda tylko z dodatkiem herbaty:) moim zdaniem po co na sile pic to czego sie nie lubi skoro to na to samo wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ COŚ DLA WAS Awokado stymuluje produkcje hormonów pomidory na dobry humor sałata na nerwy rukola zwalcza apetyt na coś słodkiego marchew wywołuje uczucie sytości rzodkiewki na dobre trawienie ogórek zapobiega odkładaniu sie tłuszczu kiełki dobre dla mięśni Jutro dodam przyprawy albo cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pij herbatke:) Z ta marchewka to prawda bo zjadlam o 18 dwie nieduze i do tej pory czuje sie taka pelna ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeranek na trawienie tłuszczu czarny pieprz na przemiane materi skórka cytrynowa hamuje odkładanie sie tłuszczu cynamon przeciw wilczemu głodowi chili, pieprz kajenski oraz imbir oczyszcza kminek dobry na trawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm123 no ja sobie książke kupiłam i tam takie fajne rzeczy sa, oczywiscie w książce jest wiecej o tym napisane ale nie bede wszystkiego pisac heh nadal nie jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka z miętą
hej dziewczyny :) ktoras z Was zastanawiala sie czy jakby jesc np 2 kg kalafiora to by sie chudło...otóz nie. a dlaczego? bo taka ilosc po prostu strasznie rozciagnelaby zoladek i stymulowalaby uczucie glodu. zreszta tak jak ktos juz wczeniej napial, najlepsza jest urozmaicona dieta. tak w ogole to najwazniejsze to wziac sie za siebie. to ze wazy sie duzo, to juz trudno, stalo sie ze sie do tego stopnia doprowadzilysmy iczasu nie cofniemy. ale to ze wreszcie sie za siebie zabieramy jest godne podziwu, bo to nielada zadanie :) ja przy wzroscie 166 cm wazylam 98,5 kg. bylm po urodzeniu 2 dzieci i 3 lata sie zbieralam zeby schudnac, az wreszcie sie udalo. zrzucilam 30 kg w niecale pol roku. teraz waze 68 kg i jeszcze troszke bym chciala zrzucic, ale to juz powolutku. zreszta juz teraz sie czuje dobrze, nie mam nawet nadwagi, a bylam otyla. tak wiec dziewczynki moje drogie- da sie:) tylko trzeba w siebie wierzyc trzymam za was wszystkie kciuki :) i wytrwalosci zycze :) aaa i jeszcze apropos zielonej herbaty...owszem jest barsdzo dobra na odchudzanie, ale nie powinno sie jej pic wiecej niz 3 kubki dziennie, bo nadmiar teiny jest bardzo niezdrowy dla organizmu. zbytnio pobudza organizm, podnosi cisnienie i zaburza uklad krwionosny. wiec trzeba sie jednak troszke prekonac do wody. kwestia czasu i sie pryzwyzaicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie chce to wszystko mozna
ja po ciążach ważyłam uwaga 113kg, fakt ze jadłam za dwóch i nie przeczę że to od warzyw :P w końcu powiedzialam dość tego w końcu to ja rządzę żarciem a nie ono mną jestem na diecie mż i schudłam póki co 37 kg teraz waze 76 i zostało mi ost 6-7 kg jestem wysoka i mam mocną budowę, w tej chwili milion osób mówi mi że to szok, mało kto mnie poznaje, ludzie stoją i zastanawiają sie czy ja to ja, zanim podejdą żeby zagadać ;) rodzina mówi że juz dość i zebym przestała sie odchudzać ale ja wpadłam w trans i musze zrzucić te ost kilka kilo :) choć podobno wyglądam na 10 kg mniej z racji budowy ciała i tzw grubej kości teraz wiem że jak człowiek chce to wszystko się da, trzymam kciuki żeby i Wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie chce to wszystko mozna jak sie chce to wszystko mozna ja się nie poddam mam taka motywacje że szok,czuje się lepiej nie tak ciężko jak kiedyś mam 2ke dzieci chce iść z nimi na basen, na rower i się nie wstydzic a jak narazie o basenie moge zapomnieć. Mam motywacje, chce to zrobić dla nich a przedewszystkim dla siebie :) Zastanawiam się czy zrobic sobie jeszcze jeden dzień głodówki czy dziś coś zjęś:-/ a Wy co jadłyście , wszystko z ograniczeniem słodyczy, cukru ziemniaków i td czy jakaś konkretna dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudłam 24 kg
hej jestem z wami postaram się pisać częściej ;) więc ja ograniczyłam posiłki do 3 dziennie choć zdaję sobie sprawę że to mało ale jadłam tylko trzy główne posiłki - śniadanie obiad i kolację oraz ćwiczyłam , mam orbitrek oraz chodziłam na długie spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka z miętą do mnie powoli chyba dochodzi że to ja jestem sama sobie winna ale jeszcze minie troche czasu zanim sie do tego przyznam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czujesz sie na silach na kolejna glodowke? Ja to sie dzis super czuje, w koncu nie jestem ociezala od tego niezdrowego zarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam 24 kg a ten orbitrek cos daje? od czegos trzeba zacząć:) Dzis w nocy wrócił mój mąż:) zauważył ze faktycznie schudłam więc motywacja walneła mi do głowy że ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm123 nie wiem ale nie mam ochoty na jedzenie :( jakos nie moge sie zmusic do zjedzenia sniadania :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna33
Witam z rana :) Na razie wypiłam tylko czarną kawę i się zastanawiam od czego zacząć, może od ćwiczeń :P macie jakieś dobre diety do polecenia? w sumie chciałabym szybko zgubić te 6kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudłam 24 kg
Także mam dzieci ale ciąże nie były powodem mojego tycia, waga zwykle oscylowała wokół 70 kg przy wzroście 169 nie było to mało ale czułam się właściwie dobrze w takiej sylwetce i w pełni akceptowałam siebie bez potrzeby dążenia do upragnionych 60 czy 55 to 70 było po prostu ok :) potem ogromny czas depresji i okres kiedy w ciągu dwóch i pół roku przytyłam 45 kilo jakaś wielka masakra , niestety ale tak było w marcu tego roku osiągnęłam wagę 115 kg załamałam się , prawie nie wychodziłam z domu, ludzie patrzyli na mnie z pogardą nie mieściłam się w żadne ubrania, wszystko się opinało na brzuchu, wyglądałam strasznie od marca dokładnie od 2 marca wzięłam się za siebie i obecnie ważyłam się dzisiaj rano ważę 92 kg - było już nawet 91 odchudzam się nadal - pragnę dojść do upragnionych 70 :) obiecuję być z wami i notować co jem i jak mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna33
Ja bym nie dała rady na głodówce, zapewne boli głowa, bo organizm się oczyszcza, a to nie dla mnie :/ a ktoś próbował dietę 1000kcal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 kochana 6kg to pikuś w porównaniu do moich 30 heh , nie głowa mnie nie boli czuje się idealnie :P ja licze kalorie i staram sie nie przekraczac tych 1000 Schudłam 24 kg mam nadzieje że zawitasz ze mna na dużej:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudłam 24 kg
śniadanie szklanka jogurtu czekoladowego light jabłko oprócz tego ziółka na przemianę materii kminek, imbir i mięta mam taką mieszankę piję jej pół litra dziennie i łykam zestaw chrom z ananasem i błonnikiem oraz czasami zażywam magnes czy jakieś witaminy :) to tyle zbieram się do prasowania :) miłego wszystkim , kiwi - zjedz coś nie głoduj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy dało by rade aby na zmiane głodówka jeden dzień na drugi 1000kcl 3ci dzien znów głodówka 4dzien 1000kcl, ciekawe jakie by to dało efekty:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×