Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988

160cm i 100kg wagi porażka :( a kiedyś 160cm i 56kg, schudnijmy po ciąży, kto z

Polecane posty

Schudłam 24 kg a jakieś tabsy odchudzajace typu linea i td łykasz??? Ja się zastanawiam nad tym asystor slim ale nie wiem czy warto sie w takie cos pchać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna33
Kiwi no pewnie :) tyle, że ja te 6kg gubię już ponad rok haha! ;p bo jakoś nie mam motywacji, a jak miałam schudłam 2kg to potem mąż się podlizywał słodyczami prawie codziennie i od nowa poszło :( W ciąży przytyłam lekko ponad 20kg, ale żarłam co popadło trzeba przyznać i strasznie tego żałuję :/ obecnie ważę 64-65kg / 170 więc kolorowo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudłam 24 kg
Kiwi ;) będę zaglądać tylko w dni kiedy pracuję nie mam dostępu do internetu :) dziś np pracuję zdalnie więc nie ma problemu ale jutro jestem w terenie :) cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna33
Kiwi a wchodziłaś powoli w etap głodówki? czytałam, że nie można od razu postawić organizmu na taki szok, tak samo powoli trzeba z niej wychodzić :) wtedy nie powinno być efektu jojo. Musisz poczytać o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna33
Ja kiedyś wieki temu jadłam lineę zwykłą i po niej jeszcze bardziej chciało mi się jeść, ale znam osoby co jedzą aktualnie tą lineę detox i sobie chwalą. Wszystko pewnie zależy od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schudłam 24 kg
próbowałam linea ale u mnie się nie sprawdziła , obecnie jestem na takim zapełniaczu , wypełnia i pęcznieje w żołądku Bio - Garden Błonnik z ananasem + chrom koszt ok 20 zł jest to suplement za 100 tabletek ale dziennie trzeba zażyć około 5 aby był efekt - można nawet do 10 dziennie , herbatkę na przemianę materii - kminek mięta imbir - kupiłam ostatnio w biedronce i jest bardzo dobra - taka duża porcja wypita na raz hamuje apetyt :) na 3 -4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 jak ja bym miała 6kg do wywalenia z siebie to bym ze szczęścia skakała :) cel mam 10kg ale ogolnie 30/40kg:) ale jak zaczne małymi krokami i zgubie 10 to łatwiej mi bedzie zgubić kolejne 10:) mam nadzieje że wytrwam Schudłam 24 kg no ja tez teraz będe mniej zaglądać :) męża nie było 3tyg chce się nacieszyć rodziną w komplecie bo wrócił na tydzień do domku więc nie będe tyle na kompie siedziec:) Teraz dzieciaki jeszcze spią to moge sobie na to pozwolic :P tez mi sie coś nalezy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam 24 kg a jak się nazywa ta herbatka bo ja będe dziś w biedronce :P z biedrony to ja mam melise, zielona herbate i kompozycje 7ziół:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna33
Ja też niestety często nie mogę zaglądać, ale mam nadzieję, że nie opuścimy tego wątku :) szkoda, że na początku gubi się tylko wodę, więc te moje szybkie 6kg to będzie sama woda i będę musiała się ostro wziąć za siebie, żeby od razu do tego nie powrócić. Właśnie się ważyłam 64,9, no to od tego wagi dzisiaj zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna33
Schudłam 24 kg chyba wypróbuję ten specyfik o którym piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-jedna33
Kiwi dasz radę :) na początku waga szybciej leci, dopiero po czasie zaczyna stać w miejscu. Kurcze najgorzej jest przy małych dzieciach, nie ma czasu na bieganie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie wiem:) ale chyba lepiej odchudzac sie normalnie i np raz na tydzien glodowke strzelic. Bo oslabisz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-jedna33 no ja własnie tak mam 2ka dzieci jedno ma dzis 5tyg:) drugie 4latka a mąz pracuje za granicą i dupa, za duzo nie zdziałam bo nie mam ich z kim zostawic aby nawet na areobik isc czy coś takiego ale plus taki że mam dużo ruchu. ciagle sprzątam chodze i td :) wiec z dupą nie siedze ja chyba zakupie ten asystor slim drogi nie jest moze cos da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kammm123 jejku mam pełna lodówke serków almette i topionych uwielbiam je :( sie tak zastanawiam czy moge jeść takie serki np jedną lub 2 kanapki z chlebem razowym na sniadanie, kocham te serki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW! serek naturalny piatnica ma więcej o 25kcl niż serek almette z pomidorami szok:o topiony tez ma sporo 100g tych serków to od 220kcl do prawie 260 czyli chyba one odpadają co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra bez jaj chyba jednak zjem śniadanie bo wkońcu bedzie tak że dzis kolejna głodowka a jutro mi oczy za wszystkim latac będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE ŚNIADANIE: 120ml mleka 0,5% czyli jakieś 45kcl bo 100ml ma 35kcl:P 3łyżki musli 30g ma 110kcl czyli myśle że zjem jakieś 150/160kcl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryla147
Kiwi, podczytuje od poczatku i polecam strone www.ilewazy.pl Tam masz zdjecia potraw, kalorycznos i wage np.w jednej lyzeczce lyzeczki majonezu czy jedej kostce czekolady. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambaryla147 dziękuję :) dziś sie muszę udac po wage kuchennom:P bo z płynami sobie radze aby okreslic ilośc ale z jedzeniem nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryla147
Dlatego ta strona bedzie bardzo przydatna. Masz tam tez np. plaster poledwicy i widzisz jak duzy jest, ile wazy i ile ma mniej wiecej kalorii. Kupno wagi uwazam za zbyteczne, bo nie mozesz popasc w paranoje, bo bardzo szybko sie zniechecisz. Uwazam, ze glodowka to niezbyt dobry pomysl. Male porcje co 3-4 godziny. Ogranicz weglowodany i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz po sniadaniu. Maly talezyk zupy szparagowej i kromka chleba:) Kiwi czyli dzis bez glodowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambaryla147 zobacze ile taka waga kosztuje, ostatnio w biedronce były po 30zł:P a tą głodówke to tak dla strawienia i oczyszczenia zrobiłam:) dziękuje za pomoc strona naprawde fajna :) Kammm123 tak dzis normalnie jem, małe posiłki ale zjem nie moge przeciez się głodzic bo to wsumie bez sensu:-/ jak coś to będe może robić np 2dni w tyg bez jedzenia ale nie podrząd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny tak czytam sobie ... i chyba jak pozwolicie to się do was dołącze bo szukam forum gdzie są miłe i serdeczne no i "normalne" dziewczyny które chcą tak jak ja wygrać walkę z kilogramami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytrrre
jak wam z dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 zapraszam:) a dużo do zgubienia? uytrrre ja się bardzo bałam że nie dam rady, że będe głodna a tu prosze, radze sobie dobrze dobrze się czuje i jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dziś chciałam pobiegać na bieżni ale moje młodsze dziecię nawtykało monet, tam gdzie się wkłada klucz bezpieczeństwa. Dwie wyjęłam a trzecia nadal siedzi i muszę czekać, aż wróci mąż i cholerstwo rozkręci. Póki co klucz nie wchodzi do końca i bieżnia nie działa. :O Ja już po śniadaniu. Zjadłam nektarynkę. A po pół godzinie duży kubek jogurtu naturalnego 0% z 2 łyżeczkami sezamu. Dziś w nocy się budzę bo łóżko drży. Myślę trzęsienie ziemi czy jak. Ale jak trochę oprzytomniałam doszło do mnie, że to mąż śpi obok i się trzęsie. Myślałam, że coś mu się śni i dotknęłam go, by go obudzić. A on płonie! Poszłam po termometr, obudziłam go, by zmierzył temperaturę i wyszło, że ma 39,8 stopni i gardło boli. Klima w aucie wychodzi mu bokiem. Przed chwilą dzwonił, że będzie się zwalniał z pracy bo tragicznie się czuje. No i będę miała dwójkę pacjentów bo córka też od 3 dni na antybiotyku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za miłe przyjęcie a do zrzucenie oj wiele... mam 172 a waga 104 wiec... tak ze 10 na początek a potem kolejne .... mam co zrzucać ale już od jakiegoś czasu wlczę i tak różnie jest... foxy to współczuję bo maż chory ... to gorzęj jak dziecko ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foxy roxy moja starsza córa pojechała dzis z tata wróca pewnie wieczorkiem ja zostałam z młodsza ale nie wiem co jest non stop wyje :-/ tatus ja rano wynosił w nocy wynosił a teraz wyje na rękach cisza wiec jej nie biore, przykro mi i cięzko ale cóż rady potem nie dam Hanka33 a to jakiś czas tu z nami zawitasz:) no dziewczynki ja jem drugie śniadanie już :) nie mam ochoty wsumie jeść ale wole zjeść aby mnie wieczorem głód nie złapał i abym się nie męczyła :P 2 śniadanie : 200g fasolki szparagowej czyli 54kcl:P:P:P już dzis za mną od rana zjedzone 200kcl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi myslę że tak ;_) i mam nadzieję że razem nam sie uda i tak za jakiś czas bedziemy wspominać nasze począki ;-)) ja staram się jeść wszystko ale ograniczam się też do liczenia kalori rano zjadłam kanapkę ze serkiem i do tego ogóreczki kiszone a na druugi posiłek planuję jogurt naturalny ... ja jadam 3 posiłki i staram sie pilnować godzin I o 8-9 II o 12-13 i ostatni 17-18 i konic! najgorzej że mam jechać na weekend do rodziców ... i boję się mojej diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka33 u mnie stałe godziny odpadaja bo mam takie szczescie ze jak chce jeśc to mała sie budzi i moj posiłek spada na boczny tor :P kurna chyba pojde do przychodni sie zwarzyc, koniecznie musze kupic wage:P mam obok siebie sklep 1001drobiazgow wszystko tam jest od dzwonkow do drzwi po śliniaki dla dzieci moze wage będą mieli :P moja nie wiem czemu przestała działac:( rozkręciłam ale nic nie zdziałałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×