Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2 tygodnie zostały

Co jeść zeby schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Namawiała mnie koleżanka na dietę w formie pudełek i faktycznie daje to efekty jeśli chodzi o tracenie na wadzę. Pudełka obie zamawiamy ze strony wygodnadieta.pl. Po prostu je się mniej jeśli porcje są wydzielone, nie przekracza się dziennego zapotrzebowania na kalorie, bo każdy zestaw jest przez dietetyka policzony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można schudnąć w zdrowy naturalny sposób na pudełkach. Mam teraz wydzieloną dietę 1000 kcal i tego nie przekraczam. Rano dostaję pełny zestaw pudełek na cały dzień i tylko to jem. Jest zdrowo, pożywnie i najważniejsze, że się nie przejadam a waga zaczyna spadać. Taką dietę zamówiłam sobie na wygodnadieta.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz powtarzam, dieta musi być. Dopiero wsparcie suplementów. Ja stosuje tabletki Slimunox. Ich działanie oceniam na skuteczne przez to że widać że efekt jest dużo większy. Dieta zwyczajnie utrzymuje sie dzięki hamowaniu łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powstrzymania łaknienia idealnie sprawdzi się https://fittspray.com jak wiadomo wytrwanie w postanowieniach dietetycznych nie jest proste, ale z fitt spray już tak. Nie czuję głodu, mam więcej energii i chudnę. Dodatkowo fitt spray przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej także jeden produkt dwa działania. Mój faworyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na diecie dla sportowców bo dużo biegam, jadam z cateringiem dietetycznym tummy heaven - połączenie ich posiłków z moimi treningami super działa na moje zdrowie i ciało, cały czas zrzucam kg i bardzo dobrze się czuje, mam dużo mocy i energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×