Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2 tygodnie zostały

Co jeść zeby schudnąć?

Polecane posty

Gość seeta
zapomniałam napisac ze pije swiezy sok z pomidorow i innych warzyw ok litra dziennie ' - dziekuje za ocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie tak może
najzdrowsze soki są te ze świeżych warzyw i owoców wyciskane od razu , butelki i kartoniki niestety same konserwanty i masa cukru razem ze sztucznymi barwnikami, dla zdrowia nie najlepsze i niweczą nam efekt diety nierzadko :( piłam soki dość często i nawet na diecie mż albo plus minus 1000 kcal nie gubiłam ani kilograma , niestety cukier w tego typu sokach , nikt się nie spodziewa ,że tego tam jest masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie czytam wątek to każda je wafle ryżowe/pieczywo chrupkie. Zbyt dobre ani smaczne to to nie jest. Serio najadacie się np. takimi dwoma kartonikami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeta
przeciez napisalam z eswieze - z sokowirowki anie z kartonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do seeta
są też "świeżo wyciskane w szklanych w butelkach" te niby kilkudniowe w butelkach , mogłaś od razu napisać świezo wyciskane z sokowirówki własne ;) te "świeżo wyciskane ze sklepu" czasem są bez dodatku cukru,ta świezość to niestety pic na wodę bo nie postoją rok czasu a np 3 m-ce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeta
no tak mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do seeta
to napisałaś o sokowirówce nie ma mowy seeta zapomniałam napisac ze pije swiezy sok z pomidorow i innych warzyw ok litra dziennie ' - dziekuje za ocene można rozumieć ,że pijesz świeży ale jaki ...może właśnie świeżo wyciskany w szklanych butelkach , taki sok robi m.in tymbark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do seeta
tak czy siak dobrze ,że nie pijesz tych soków dosładzanych , ja też i lepiej utrzymać wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeta
np pomidorowy robie do sloikow na zime ze swoich z dzialki i taki pije a reszte z sokowirówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadacz
ryż+ciemne pieczywo+woda mineralna+codzinnie 1h spaceru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeta
mailem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej po prostu racjonalnie się odżywiać i z niczym nie przesadzać. Warto też do tego dodać trochę ruchu i stałe godziny jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie menu na\ 1 dien choc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Ja
Przede wszystkim trzeba jeść jak najmniej przetworzone produkty. Warto zaopatrzyć się w swój ogródek albo posadzić sobie pomidory w doniczce na balkonie. Moja trenerka Jogi z Saturn Fitness na Bielanach ma świetną figurę ale widziałam że ****ardzo zdrowo i tak jak mi radziły koleżanki czyli właśnie jak najmniej przetworzone owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem od jakiegoś czasu na diecie i też zaczęłam stosować suplement Regenerum Vitae (skład ma naturalny, na stronie www.regenerumvitae.pl jest inf). Sprawdza się, bo oczyścił mi znacznie wątrobę i widać to jak na dłoni na wynikach badań. Inna sprawa, że lepiej zaczęłam spać, nie czuję takiego ciągu do jedzenia jak wcześniej, jestem spokojniejsza, mniej się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skaczę na skakance :P Ale chcę więcej ćwiczyć i chyba zamówię twister na electro.pl bo słyszałam dużo dobrych opinii o takich ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 2 miesiącach schudłam 9 kg dzięki tej diecie i ćwiczeniach .Ćwiczenia opracowane są przez dietetyków,jeśli będzie się systematycznym można osiągnąć dobre efekty,także polecam :) Link do strony :http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to proste. Przede wszystkim odstawić wszelkie tłuste produkty, można zamienić na mniej kaloryczne. Ja tak robię :) no i wiadomo, że owoce i warzywa muszą być z nami cały czas. Najbardziej wpomagają odchudzanie . Podrzucam Wam ciekawy link apropo produktów do spożywania : https://www.skoknawage.pl/co-jesc-zeby-schudnac/ Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym się tak pozbyć z 12 kilogramów. Jak na razie biorę Slimunox od miesiące i waga pokazuje 4 kilo mniej. Jeżeli takie tempo by się utrzymało, to do celi powinnam dojść w połowie września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie mam już codziennie tego bólu głowy! Moim jadłospisem zajmuje się catering Wygodnadieta, który przygotowuje i dostarcza mi codziennie pod dom 5 świeżych i smacznych posiłków ;) Dla mnie to idealne rozwiązanie bo w końcu mogę zacząć jeść regularnie co bardzo wspomaga zrzucanie zbędnych kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie jak natalka6 nie gotuję sama tylko skorzystałam z usług cateringu i uważam, że byla to najlepsza decyzja. Menu ustalane jest w konsultacji ze mną, jedzenie zawsze świeże i smaczne, i nie wyglądające jak papka. Korzystam ze sportfood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×