Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszczesliwiona na sile

Paskudny wozek w prezencie

Polecane posty

Gość uszczesliwiona na sile

Mojego meza brat z zona kupili nam wozek. Jestesmy w szoku, bo po pierwsze nigdy nie chcielismy takiego prezentu, a po drugie sami chcielismy wybrac. Dzis przyjechali z tym wozkiem. Wozek jest nowy, zamowili na allegro jednak to ten z tych najtanszych. Najgorsze jest to, ze jest on naprawde brzydki. Powiedzielismym, ze dziekujemy za prezent, ale zamowienie zlozylismy juz w sklepie. To bratowa meza odpowiedziala by anulowac, bo oni tego juz zwrocic nie moga. Wiem, ze to nieladnie moze, ale mam zamiar kupic i tak wozek jaki mi sie podoba. Gdyby jakas mama pilnie potrzebowala wozka to moge to paskudztwo oddac:P Zaraz tylko poszukam linka do tego wozka i wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszczesliwiona na sile
nie wiem dlaczego chyba mysleli, ze bedziemy zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calyrokwszaliku
A moja siostra byłaby przeszczęśliwa gdyby miała taki wózek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calyrokwszaliku
Może chcesz go sprzedać? Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooogga
straszny ten wozek, beznajdziejny tez bym nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontyoukow3
w takim typie wózka dziecko moje jeździło do 4 miesiąca-plusem jest to że miało w gondoli dużo miejsca-później zmieniłam na inny z kilku powodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
straszny.. współczuję - skrętne koła to podstawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne glupawe pytania
NORMALNY WÓZEK KRETYNKO:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczek bez pętelki
faktycznie biednie wygląda sprzedaj na all :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszczesliwiona na sile
oj dziewczyny nie podoba mi sie po prostu. Kazdy ma inny gust prawda? Ja chcialam cos innego. Wozka nie bede sprzedawac, bo go nie kupilam, a na prezentach nie powinno sie zarabiac. Moge wiec oddac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooogga
normalny...?? no chyba dla biedoty ze slamsów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdf
a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooogga
ja na twoim miejscu jak juz dziecko sie urodzi wybralabym sie do nich z wizyta majac dziecko w nowym, WYBRANYM PRZEZ CIEBIE wozku...i chcialabym widziec ich mine:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszczesliwiona na sile
z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisia
Teraz takie czasy, że daje się kasę czy to na urodzenie dziecka, czy to na chrzciny, komunię, wesele. Niestety niektórzy lubią dawać prezenty typu "wygląda na 100 zł, a kosztowało 19,99 zł" :P Uświadamiam swoją mamę od wielu lat, żeby mi nic nie kupowała (zupełnie inne gusty), a ta i tak daje mi rzeczy, które oczywiście leżą nieużywane, bo mi się zazwyczaj nie podobają. Nie lubię dostawać prezentów, bo zazwyczaj mi się nie podobają. W zasadzie czasami myślę, że wolałabym dostać te przysłowiowe 19,99 zł i odłożyć sobie do skarbonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest idealny wózek? ze zlota, z napedem na cztery kola, z dzwignia zmiany biegów, wspomaganiem kierownicy, zeby jeszcze sam pral gotowal i bujal dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
a czy w wózku nie chodzi tylko o to, żeby był wygodny i nie zajmował miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszczesliwiona na sile
a czy ja gdzies pisalam, ze chce wozek idealny badz takowy istnieje? Chce sama po prostu wybrac i kupic. Dla jednych ten wozek co dostalam moze sie podobac a ten co ja bede chciala kupic juz nie. To indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisia
No tak i najważniejsze zdanie uciekło. Wolałabym dostać te 450 zł niż taki wózek. Sprzedaj i nie miej wyrzutów sumienia. W kocńcu to prezent dla dziecka nie dla Ciebie, więc sprzedaj i kup mu coś w zamian, np. leżaczek czy coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszczesliwiona na sile
nie, nie sprzedawac nie bede. Poza tym nie mam ochoty sie bawic w to sprzedawanie. Myslalam by oddac i pozbyc sie balastu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko- masz racje
rozumiem cie doskonale. takich prezentów sie nie robi jak sie nie zna cudzego gustu. sama kupowałam siostrze łóżeczko ale dopiero po tym jak pokazała mi model, który ją interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne glupawe pytania
ormalny...?? no chyba dla biedoty ze slamsów chyba cie kobieto pojebalo niezle:O SZLACHTA HAHAHHAA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkoda Ci kasy na nowy, skoro już dostałaś? Ja też miałam zamiar wybierać sama wózek, strasznie się tym jarałam, pieniądze dawno na ten cel były odłożone, ale bratowa oddała nam swój wózek, i to używany, nie nowy jak Twój, podobny do tego co z linka, starego typu, bo ona ten wózek kupowała 7 lat temu.. Na początku też byłam zniesmaczona, ale mąż szybko sprowadził mnie na ziemię, że wózek ma służyć, a nie wyglądać. I z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że dostaliśmy ten wózek, bo za odłożoną kasę kupiliśmy dużo innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×