Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
Katolitzy traktują to jako 'bóg tak chciał' :classic_cool: Koorva,a ja mam tzoś około 10 tysiętzy fot holenderkełe na kompie,także miałam z czego wybierać.:classic_cool: zalatuje to niezłą obsesją,wiem.:classic_cool: Przekroje mózgu:Dlubię mózgi,są tak samo różowe i mięciutkie jak płody,i też można je miziać i ugniatatź.:classic_cool: płóóóóóóóóóóóóóód❤️ Bycie holenderkełe gwarantuje też zayebisty głos,włos,twarz,tzerę,ciało,wzrost,fagasa...no koorva,wszystko :O😭 tylko w polandzie jest taka bida,marnujemy tu nasz potentzjał 😭 Nie do końtza,bo często są już rozpieprzone zanim je jeszcze poznałam:O ale hooy wie,może jestem jakimś fatum sratoom,chodziaż holenderkełe znam już3 lata i trzyma sie zayebiście.:classic_cool: ja piertolę,to prawie tak zdolny jak holenderkełe,prawie,bo się nie maluje i nie umie upiększatź fatzjat:classic_cool:ale to dobrze,bo wtedy to z lekka śmierdziałoby transseksualizmem:O Szkoda,że kate upiertoliła mu łeb w 1 części,ale zazdroszczę ci tego że mozesz cieszyć oczy jego fatzjatą w trzeciej części,którą ja już obejrzałam miesiątz temu ,pełna dzikiej fazy und zachwytu nad zayeistością tego filmu:classic_cool: Zaraz sprawdzę pocztełe,przypomniałaś mi o mailełach,o których tzałkowicie zapomniałam,bo tzałe dnie nakoorviamy na kafe:classic_cool:🖐️ żeby nie było niesprawiedliwie,też wyślę ci moją fatzjatę,i dam gwarantzję nieumieszczenia twojej na kafe,liczę na to samo z twojej strony.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
właśnie przypomnieliście mi,że jestem głodna.:classic_cool: dziękuję.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
dla mnie optymalna temperatura to też 20-25 stopni :D upały nie są dla mnie, bo wtedy nie mogę funkcjonować i najlepiej czuję się z włączonym chłodzeniem we własnym pokoju😭:classic_cool: temperatur poniżej -20 C też nie lubię, bo marznę w nogi, a przeca rajstop nie będę nosił :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
o kooooorva,zajebista twarz!:D wiedziałam,że przesadzasz,wiedziałam!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
no cześć PŚP 🖐️ no pisałem przeca, że przesadza 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamełe, to Ty koorwa nie wiesz jak własna córka wygląda? Co z Ciebie za matka, do chooja wafla? 😠😭:classic_cool: Jem, zaraz poodpisuję :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
poszło:O:classic_cool: ja piertolę,tylko się nie udław ze strachu jak zobaczysz moją fatjzatę :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć PŚP :D Garę co Ci jest? :classic_cool: no nie że nie wiem, tylko nie pamiętam 😭 zawsze na Ciebie patrzyłam jak już dobrze dałam w palnik i cóż, oto skutki picia voodki :classic_cool: no nic, żartowałam z tym fociszczem tak na marginesie :classic_cool: tzn jak chcesz to wyślij, ale nie wymagaj niczego w zamian :classic_cool::P tymczasem borę lasę 😭 niestety muszę spiżdżać :classic_cool: joł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
wystawiłaś mnie w niedzielę i jeszcze się dziwisz? :classic_cool: siema 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śmierć zapomniałam 😭 poza tym źle się czułam w niedzielę to chyba mje tłumaczy? :classic_cool: jak nie to... to nie wiem jak sobie stym poradzę :classic_cool: chcialam zapytac że zagramy następną razą i żebyśmy sie umówili, ale pewnie nie bedzie już kolejnego razu :( :D ok! nara biczys ! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
jeśli pokażesz zwolnienie od rodzica albo lekarza to zapomnimy o sprawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Nie przesadzam, Ty wariatełe 😠:classic_cool: Jeszcze napisałam "linkełe" zamiast "załącznike", kafetełe mnie upośledza umysłowo 😭 Und zajeebista laska z Ciebie koorwa, nie dziwię się, że Holenderkełe matza Cię po doopsku i robiłaby to regularnie, gdyby tylko mogła :classic_cool: 10 tysiętzy! Przebijasz nawet rasowych prześladowców, ale od razu widać, że to prawdziwa und czysta miłość :classic_cool: Problem z mózgami zaczyna się wtedy kiedy trzeba nauczyć się wszystkich jego części składowych. Tego to nawet ja nie potrafię do dziś :classic_cool: Przeyebane po tzałości, jedyne co można zrobić, żeby choć trochę się uratować to zmiana miejsca zamieszkania :classic_cool: Holenderkełe i jej bandełe na pewno tak w pytę się ze sobą bawią, że nie mają zamiaru się rozstawać, dajątz tym samym szczęście swoim fanom :classic_cool: Ostatnio sobie wyobrażałam wymalowanego fletzistełe, nigdy więcej :o:classic_cool: Niestety, to był dla mnie bardzo traumatyczny momentełe und wyszłam z kina wstrząśnięta i zmieszana, ale skoro postanowili dać mi możliwość cieszenia oczu w części trzeciej to muszę obejrzeć ją jak najszybtziej :classic_cool: Mam taką listę filmów do obejrzenia, że ja piertolę :classic_cool: Ja też często zapominam o mejlełe na rzecz kafetełe, w sumie kafetełe zabiera mi tzałe żytzie, więc nie pamiętam o niczym :o:classic_cool: Twojej fatzjaty nie będę nigdzie umieszczać, co najwyżej drooknę i walnę na ścianę :classic_cool: Garę Chłodzenie, coś czego mi zawsze und wszędzie brakuje 😭:classic_cool: Też nie lubię mrozów, bo mi to wszystko marznie, gdyż ponieważ nie toleruję czapek, rękawiczek und szalików :classic_cool: A Ty sobie załóż kalesony, będziesz uroczy und bardzo męski :classic_cool: Paletz Koorwa, z jakiej ja patologii pochodzę! A później się dziwić, że jestem piertolnięta 😭:classic_cool: Moje ryło Ci dam w przyszłości, jak wpadnę w stan euforyczny z powodu pieniędzy alimentatzyjnych, które przeznaczę na wszystko inne od alkoholu :classic_cool: Uważaj na schodach po pijakoo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ja używam tylko skórzanych rękawiczek, szalików und czapek też nie toleruję :D kalesony? daj spokój :classic_cool: ey, mam taki nawyk, że śpię tylko w samych bokserkach i często przy otwartym oknie, a zimą wkoorzam się, że rano jest mi zimno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam skórzane, ale zawsze o nich zapominam i popiertalam z odmrożonymi dłońmi :classic_cool: Same bokserki 😭 Jak powiem, że robię to samo tylko mam jeszcze na sobie koszulkę to będzie już przegiętziem pauy, dlatego napiszę, że śpię owinięta wełną owczą, którą zapiertoliłam Bacy na Gubałówtze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Przesadzasz😠 i mówię ci to ja,twoja syjamska siostrełe,która odczuwa wewnętrznie czy przesadzasz,czy nie.:classic_cool: Mnie kafe upośledziło już lata temu,i zrobiło to tak bardzo,że nawet nie zauważyłam twojego błędu,dopóki o nim nie wspomniałaś:classic_cool: W tamtym progresjo-holenderkełowym świetle wyglądałam inaczej,także na tej fotełe widzisze fekty zastosowania mojej niezawodnej retzepty na udaną fotełe:classic_cool: Te 10 tysiaków to kolektzja przeróżnych foteł z żytzia holenderkełe,sumiennie powiększana od 3 lat,chodziaż ciekawa jestem ile ona ma swoich prywatnych foteł na laptopełe i telefonełe,ktore nigdy nie ujrzą światłą dziennego😭:classic_cool: 'Holenderkełe i jej bandełe na pewno tak w pytę się ze sobą bawią, że nie mają zamiaru się rozstawać, dajątz tym samym szczęście swoim fanom' :D:D:D:D:classic_cool:❤️ Ojapiertolę,dorwałaś underworlda1 w kinie?😭 nie wiem kiedy on letział,ale szczelam że w 2004/5?a ja miałam wtedy 10 lat:classic_cool:🖐️:O chciałabym mieć to szczęście i pójść na piątą część,której jeszcze nie ma w planach,ale to nitz,w moim schizofrenicznym świetzie mam już ogłoszoną datę premiery und zakupione bileteły :classic_cool: Nie istnieje żytzie poza kafetełe,dopiero po tylu latach sobie to uświadomiłam,gdy bezowotznie próbowałam zerwać z nałogiem kafe:classic_cool: kafe to druga strona jaką włączam rano,zaraz po twitterełe holenderkełe.:classic_cool:🖐️ Masz brwi meganełe i w tzałokształcie mi ją przypominasz,dlatego wyślę twoją fotełe do mediolanu,abyś wreszcie robiła to do czego jesteś stworzona,czyli wygrywała żytzie jako fotomodelkełe z garę u boku.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym nie mogę polemizowatź 😭:classic_cool:❤️ O koorwa, od razu mi raźniej, przynajmniej nie muszę się leczyć poprzez operatzyjne usuniętzie chorego mózgu, więc nadal będę prowadzić swoje popiertolone żytzie ciesząc michę do swoich schizofrenicznych myśli :classic_cool: Twoja retzepta sprawdza się tak dobrze jak retzepta babuni na bąble na piętach und retzepta Goździkowej na ból głowy, bo wyglądasz oszałamiajątzo! Ten wywróżony samietz za pięć lat będzie zajeebistym farciarzem i nawet jeszcze o tym nie wie :classic_cool: Podejrzewam, że wiele was łączy i Holenderkełe też lubi pyknąć sobie sesję na całą pamiętź w aparacie, więc jej zbiory z całego żytzia zapełniają cztery 147 GB dyski komputerełe :classic_cool: Jak Cię zaadoptuje to do końca żytzia tego nie przejrzysz :classic_cool: Dorwałam i to przez przypadek, bo miałam iść na jakiś inny film, którego nie wyświetlali z ratzji awarii, z braku laku zasiadłam na fotelu gapiątz się na Katełe und zakochujątz się w niej motzno. To chyba 2003r był, jakie stare dzieje 😭:classic_cool: Żytzie bez schizofrenii byłoby zajebiście noodne :D:classic_cool: U mnie kafetełe to pierwsza strona, zaraz później ściągam pocztełe z serwerów und odpalam jutuba :classic_cool: Na szczęście jeszcze nie weszłam na poziom prawdziwego kafe maniaka i nie ustawiłam kafetełe na swoją stronę startową, ale to pewnie dlatego, bo na startowej mam google z MiGiem w tle, więc lubię na niego patrzeć :classic_cool: Meganełe w tym momentełe pewnie dostała skurczy porodowych und odeszły jej wody :classic_cool: Ale to całkiem niezły scenariusz, więc niech Meganełe rodzi sobie w spokoju siłami natury, a ja naginam do Mediolanu krzyczeć: "Jestę w Mediolanię" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
:classic_cool:🖐️ Mikojane jak wygladasz jak Megane Foxe to ja chceł Twoje fotełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didżełe To tylko schizofreniczne fazy siostrełe, ona jest w stanie wszystko zobaczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, uwielbiałam to, tyle emotzji w tym kawałku, że miałam tziary na pletzach 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
wykałaczkełe mamy wiełcej wspólnego niż sołdziłam :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami wariatełe, pewnie modełe zbiera nas w jednym miejscu, żeby następnie wyeliminowatź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
Mikojane myslisz ze to jakie spiske? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie znałam, ale boojam się co znaczy, że w pytę kawałek, mimo że tekstełe chyba nie napawa optymizmem :classic_cool: Spiske na pewno, siostrełe syjamskie ma na pieńku z modełe to pewnie przyszli tu za nią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
'O koorwa, od razu mi raźniej, przynajmniej nie muszę się leczyć poprzez operatzyjne usuniętzie chorego mózgu, więc nadal będę prowadzić swoje popiertolone żytzie ciesząc michę do swoich schizofrenicznych myśli' nie ty jedna siostrełe :classic_cool:❤️🖐️ Aby dojść do tego efektu,jaki widziałas na fotełe,wpierw musiałam przejść 17 bolesnych lat przepełnionych brakiem satysfaktzji z własnej fatzjaty,aby teraz tzudem wynaleść tą niesamowitą metodę na dobrą fotełe :classic_cool:🖐️ Dlatego następne 5 lateł przeżyje w spokoju i und nadziei na spotkanie mojego zayebistego fatzeteła :classic_cool: Przejrzę koorva,choćbym miała oglądać dniami und notzami,jestem spragniona wszystkich jej foteł :classic_cool: byleby nie rozbierane,bo to już nie jest na moją psychike:O holenderkełe dostała już z 4 propozytzje od playboya i za każdym razem odmówiła,więtz kamień z sertza:classic_cool: Najlepsze rzeczy odkrywa się przypadkiem,patrz kafełe i garę :classic_cool: Nigdy nie miałam kafe jako strony startowej,bo bałam się że tatełei mamełe znająkafei wiedzą,co to zazła und nieporządna strona pełna chamstwa i rzeczy niszczątze mózg,ale teraz wiem,że nie znają kafe,pozatym na stronie startowej mam szybkie wybieranie,bo zawsze rano przyćpana snem,odpalam internete mobilne i śledzę notzne poczynania holenderkełe,a nastepnie wbijam na kafe :classic_cool: potem obowiązkowe oddanie moczu :classic_cool: i kafe :classic_cool:❤️ Mam nadzieję,że rzeczywiście dostała skurczełów,bo jeśli tak to oznacza to że bachorkełe urodzi się jako wcześniake i ma małe szanse na przeżytzie,co gwarantuje niemalżepewnąsmiertźi tym sposobem meganełe będize wolna od wszelakich fasolek,mam nadzieję że wraz z porodełem urodzi matzitzę,co czyni ją bezpłodną.:classic_cool: Koorva,na moją klase mówią mediolan,właśnie mi się przypomniało.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
Kazda krew jest czerwona - i mozna sie domyslic o czym jest piosęka Wykałaczkełe wiele razy dostała bana ale modełe nigdy za mną nie łaziła krok w krok, cóżeś Ty nawyczyniała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
wiele razy dostałaM bana miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×