Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość de Garę.
łysy chooj - rozmarzyłem się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzepnięty masturbator Lewa noga daje się we znaki, więc najpewniej mi przejdzie jak kogoś nią kopnę :classic_cool: Po chooj chcesz na mnie działać jak ja mam yebniętego Garę? :classic_cool: Uroczy Fajansełe Pod względem ekonomicznym to rzeczywiście nie można powiedzieć złego słowa o Motznym :classic_cool: Tylko ten choojowy smak 😭:classic_cool: Wypiłam pół puszki, nawalona jestem bardziej niż po połowie flaszki :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa zaczytałem się i wyszło że jednego posta piszę ponad 5 minut :classic_cool: Nie chcę wyjść na jakąś ciotę, zbyt duża tu rywalizacja widzę :classic_cool: Okocim Mocne jest chujowe, podpisuję się pod tym stwierdzeniem samymi jajcami, także wiem co mówię :classic_cool: Też zdarzyło się, że musiałem wypić :O Bo innego nie było :classic_cool: I od razu jak czuję ten smak to wyobrażam sobie żula spod sklepu :classic_cool: To piwo tak smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też se wezmę piwo, atzo, w końcu jest święto (a nawet święta)! Mam dobre Zamkowe Niepasteryzowane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
wratzam wyprana z energii und motywatzji żytziowej 😭 topełe żyje własnym żytziem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzepnięty masturbator Tutaj nie ma tziot und tym podobnych, jedynie schizofrenitzy und zdrowo piertolnięci ludzie :classic_cool: Coś nas łączy, szkoda że to tylko antypatia do Motznego :classic_cool: Fajansełe, zdrowie, wreszcie odpowiednie towarzystwo do picia :classic_cool:🖐️ Kootziapa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jak mi miło, no to zdrowie [wznosi pokal]:classic_cool:🖐️ A pijesz z puchy czy ze szkła? Bo nie wiem, jaki mam se wyobrazić dźwięk toastu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ma rację, nie wszystkie piwa są dobre :classic_cool: akurat Okocim to szczyny jakich mało :classic_cool: nie trawię też Tatry i Kasztelana :D:classic_cool: ps: ja pierrdolę, ktoś mi zaczernił tamten nick 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansełe, pucha, całe szkło stoi w zlewie i czeka na dobre chwile miziania go moimi dłońmi mokrymi od wody und płynu do naczyń :classic_cool: Czy ktoś mi koorwa powie kim jest masturbator? Bo węszę zajeebiste spiske swoim zajeebistym nosem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
ale natrzaskaliście postów,a ja teraz zaległosci nadrabiam:classic_cool: 'k**wa jak mozna wypisywac takie bzdety przez tyle stron ,co tu za poj**y siedza ,skąd to się bierze ?' :D:D:D:classic_cool: 'Jak to rozkminisz to daj znać, bo też się nad tym zastanawiam' podpisuję sie pod tym dwiema rękełami und stopełami,oraz czekam na efekty badań.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę.
oj, oj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiłem się przecież, powiedziałem, że nie lubię Okocimia, Ty wywnioskowałaś, że łączy Nas jedynie antypatia do piwa, czyli jakbyś już wiedziała o mnie wszystko, a teraz pytasz kim jestem? :classic_cool: Kobiety... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam manię prześladowczą 😭:classic_cool: Fajansełe, pożycz trochę, na pewno oddam z jakimś gratisem :classic_cool: trzepnięty masturbator Spiske jak jasny chooj, Macieju. Całe to topełe to zresztą spiske i siedzi tu tylko Paletz podajątzy się za Garę, Fajansełe na dziesięciu nickełe und Kootziapa, która jest w pytę i ma tylko jeden :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie "dziesięciu" 😭 Mimo tych krzywdzących pomówień z chęcią pożyczę Ci co nieco :classic_cool: Tylko jak potłuczesz, to będziesz odkupywać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak, ona podobno z ekstraklasy, dobre geny to bratem jak najbardziej może być taka doopencja jak Ty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansełe, no dobra, Ty może na trzech, reszta to Paletz :classic_cool: Dziękuję, uroczy Fajansełe :classic_cool: Nigdy nie potłukłam żadnego naczynia, z Twoimi to już szczególnie ostrożnie będę się obchodzić, więc spokojna Twoja owłosiona fatzjata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Asiu, jak Ty mi słodzisz 😭❤️:classic_cool: wczoraj po obejrzeniu zawartości mejla od Ciebie mogę z ręką na sercu powiedzieć, że również należysz do tej ekstraklasy 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×