Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Witajcie,nieobecni jeszcze siostrełe und garę :classic_cool:🖐️ Wpiertoliłam całe duże duszki,nie wyspałam sie za hooya,mam zwolnienie z wfu,a holenderkełe od 18 godzin jest w domie organów:classic_cool: japiertolę,na 14 muszę się ogarnąć a czuję się jak lunatyke 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️ und Qciapa :classic_cool:🖐️ koorwa, obudziłem się dzisiaj o 4:30 :o próbowałem zasnąć, ale udało mi się dopiero po 7, rozładowując przy okazji komę od słuchania muzyki :classic_cool: co najlepsze, gdy wstałem to byłem wypoczęty i nie chciało mi się spać, a teraz czuję się jak flak :o:classic_cool: zobaczymy kto kogo upije i czy w ogóle będziesz w stanie wydać nagrodę :classic_cool::classic_cool: masz światłowstręt, bo pewnie przebywasz w ciemnym pomieszczeniu :classic_cool: też kiedyś ukrywałem się przed słońcem jak tylko mogłem, a po wyjściu na dwór czułem się jakbym stracił wzrok :classic_cool: najgorzej jest zimą, bo wtedy światło odbija się od śniegu i yeebie po oczach jak z dzidy laserowej :classic_cool: powinnaś się cieszyć, że śnią Ci się męskie klaty, a nie jakieś koszmary w stylu: nagi empikowietz pod Twoimi oknami 😭:classic_cool: przeca pisałem, że ta niemoralna propozycja miała na celu pokazanie, że jestę swój chłop i chciałem sprawdzić jak zareagujesz 😭:classic_cool: nie zawiodłaś mnie :classic_cool::classic_cool:❤️ czemu swoim, a nie naszym? 😭:classic_cool: myślisz, że on wie co to jest chloroform? :classic_cool: założę się, że nie :classic_cool: co najwyżej zaprosi Cię do kina i zajadając się popcornem przedstawi swoją trudną sytuację, odgarnie włosy i błagalnym wzrokiem labradora poprosi Cię o chodzenie :classic_cool::classic_cool::D na razie będę dobrym gliną :classic_cool: ale gdy nie dowiem się tego co mnie satysfakcjonuje to zmienię nastawienie :classic_cool::classic_cool: koorwa, nie jestę pedałem 😠😠:classic_cool: możemy ją ustawić nawet u Ciebie w piwnicy albo u mnie :classic_cool: coś czuję, że trochę tej cytrynówki pójdzie :classic_cool: mam nadzieję, że następnego dnia nie będę leżał jak kłoda :classic_cool: zaopiekowałabyś się mną? ❤️:classic_cool: koorwa jak ja wrócę :D:classic_cool: na pewno trzeba będzie coś zjeść przed tak długim maratonem :classic_cool: a potem zobaczy się :classic_cool: będziemy mogli porozmawiać, użyczę Ci swojego laptopa... :classic_cool::classic_cool: oj tam, od razu bohaterełe 😭:classic_cool: szczerze mówiąc, strata 0,5l krwi jakoś szczególnie na mnie nie wpłynęła :classic_cool: już zbyt wiele krwi straciłem, aby robiło to na mnie wrażenie 😭:classic_cool: kolega ledwo co stał w autobusie, a ja jeszcze wróciłem do szkoły na historię i wos :D:classic_cool: czy przetrwają to się okaże :classic_cool: zaraz rozpocznę epizod 2. podobno ma być jeszcze więcej dylematów moralnych :classic_cool: koorwa to co się będzie działo podczas oglądania Bąby? 😭:classic_cool: chyba zaślinimy się oboje ❤️:classic_cool: z mamełe to nic poważnego, co roku na parę dni udaje się do szpitala :classic_cool: dziękuję za troskę 😭 na pewno chciałaby mieć taką synową :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry Pawełe ❤️ I siostrełe :classic_cool:🖐️ Wstałam. Pierwszy raz od trzech dni wyspałam się jak człowiek, pewnie wyspałabym się bardziej, gdyby jakiś poyeb z Orange nie nayebał mi 7 nieodebranych połączeń w ciągu pięciu minut, a których nie odebrałam, bo nowy kawałek Elu na moim dzwonku jest taki zajeebisty, że aż miło się go słuchało te 7 razy pod rząd :classic_cool: Siostrełe W takim razie wchodzisz na etap życia jakie prowadzę ja, nasze fatzjaty bankowo są z nas dumne, zwłaszcza moja, bo bawi się w Two-Face'a z Batmanełe i pół twarzy mam gładką jak sierść dobermana, a drugie pół w kropkach und gejzerowatych wypryskach, czuję że moje schizofreniczne drugie ja brało w tym udział :classic_cool: Oczywiście, że oglądałam to wideło, obczaiłam wszystkie jej publikacje, a potem poszłam cicho szlochać w kącie, że nie jestem taka zajeebista 😭:classic_cool: Jesteś tą gorszą und bardziej uciśnioną siostrełe syjamską, ale mimo wszystko jestę z Ciebie bardzo dumna :classic_cool: Koorwa, tak się właśnie zastanawiałam co ma sooszarka do ręcznika i jak można postawić sooszarkę, nawet złapałam za jakąś starą niedziałającą i próbowałam ją postawić nadal nie wiedząc o chooj Ci chodzi :D:classic_cool: Jeśli chodzi o sooszarę na ciuchy to stoi obok mojego łóżka i strzeże mojego snu pachnąc żółtym Lenorem, w dniach bez prania stoi wciśnięta za szafą i łapie pajonki :classic_cool: A moje włosy ostatnio mają bardzo choojowe dni i też reagują oklapem po kilku godzinach, wkoorwia mnie to, bo jestę jeszcze większym pasztetem niż byłam, bo przez ten oklap straciłam jedyny atrybut swojej kobiecości 😭 Mi też by się nie chciało, więc upozorowałabym swoje porwanie licząc, że odbiją mnie antyterroryści, którzy następnie obarczą mnie solidną grzywną za robienie w chooja militzji 😭 Będę wspierać Cię telepatycznie w tych mrocznych godzinach wypatrywania numerów autobusowych und numerów matematycznych :classic_cool: Ja samej siebie nie umiem wpasować w te szablony, bo dla siebie jestę Antoniną i chooj, Tosia antyterrorystka :classic_cool: Ludzie są tacy prości i wszystko jest dla nich takie nieskomplikowane 😭 A transełe to już w ogóle przegrana pozycja, niedługo będzie na poziomie prostoty ślimaka winniczka nawet pomimo tego, że jego nacechowany dodatnio und ujemnie rozstrój osobowości jest w pytę ciekawy :classic_cool: W takim razie mamy to samo, ale mi do głowy przychodzą jedynie treści modlitw odmawiane na coniedzielnej mszy. Choojowe towarzystwo budzi we mnie owieczkę bożą oraz uaktywnia chęć wstąpienia do zakonu unikając tym samym choojowego towarzystwa, z którym nie musiałabym rozmawiać, bo służyłabym Bogu i Bogu byłby jedyną postacią, z którą konwersuję :classic_cool: Ja pewnie słyszałabym to od wszystkich ludzi w aulach na uczelni, ale tak się składa, że na wykładach und innych zajęciach śpię swoim umysłem i nie mam chęci ani czasu na bycie na fazie, dopiero kiedy opuszczę ten yebnięty budynek to rozbudzam się na tyle, żeby śpiący tryb maskatzji został wyłączony, ale w takiej chwili jestę sama albo z koleżanką popiertoloną na wszystkie strony, więc jej to nie rusza. Pewnie tylko dzięki temu nie siedzę dzisiaj w Tworkach i nie maluję egipskich hieroglifów na ścianach :classic_cool: Nigdy nie oglądałam Spongeboba, ale jest całkiem w pytę gąbką. Co prawda jego wygląd bardziej zalatooje serem, ale może to ja mam jakieś problemy umysłowe, bo ostatnio ser zdominował moje żytzie 😭:classic_cool: Siedem to moja szczęśliwa liczba! Siedem to liczba z koszulki Schweinsteigera w reprezentacji Niemietz und siedem to liczba z plecaka gościa, do którego wzdychałam w podstawówce! Siedem to także liczba grzechów głównych, które nałogowo popełniam und liczba wszystkich płyt bandełe flecistełe, więc jest w chooj szczęśliwa dla wszystkich :classic_cool: Oznacza to, że będzie w pytę również dla Ciebie i niedługo zmieni się w siedemdziesiąt siedem płyt :classic_cool:🖐️ Najlepsze jest to, że można chodzić na te koncerteły w chooj razy, a ta chwila za każdym razem jest równie bolesna jak za pierwszym 😭:classic_cool: Koorwa, wkrętzałaś mnie siostrełe wczoraj aż miło. Jak nie sooszarka to Kejti Pery, a ja rozkminiałam und próbowałam sobie przypomnieć scenę z Kejti przez pół notzy 😭 Ja też powinnam się ogarnąć und iść do tego yebanego Empiku, ale jak zobaczyłam swoje włosy przyklapnięte jak tzytze w kształcie uszu jamnika to mi się odechciało 😭 Pawełe ❤️ Ty biedakoo nękany przez notzną bezsenność 😭 Mam nadzieję, że stan flaka będzie regularnie opadał wraz z płynącymi godzinami 😭:classic_cool: Ja na szczęście spałam dzisiaj jak baca z poderżniętym gardłem leżący na szczycie Gubałówki, coś mi się nawet śniło, ale przez motz nieboszczyka nie pamiętam co to było :classic_cool: Koorwa, ja mam taką słabą głowę, że będę musiała usypiać Twoją czujność i co drugiego kielicha przelewać do flaszki, żeby ostatecznie być oopitą w podobnym stopniu co Ty 😭:classic_cool: Racja, jestę nietoperzę, więc ciemność jest dla mnie w pytę, a ilość zbyt dużych wiązek światła powoduje, że mam zaburzoną echolokację i błyskawicznie wracam do swojej nory czekając na mrok 😭:classic_cool: Jesoo, zimy są już fest przeyebane, ja to planuję zaopatrzyć się w gogle narciarskie i pomykać w nich po mieście :classic_cool: Na szczęście empikowietz nie śnił mi się ani razu, co motzno mnie cieszy, bo zostawia miejsce na sny z Tobą, które obecnie przebijają nawet fazy z politzjantami 😭:classic_cool: Swoim, a nie naszym, bo zawsze istnieje optzja, że chciałbyś sparować swoje boskie geny z innymi boskimi genami, a moje geny są co najwyżej popiertolone i mogą zdominować cały genotyp, co spowoduje, że nasze dzieci będą miały problemy psychiczne poziomu hard 😭:classic_cool: On jest takim tempym choojem, że nawet na lecący granat zareagowałby euforią myśląc, że to owotz :classic_cool: Ja na labradorowate spojrzenia jestę motzno czuła i moje sertze od razu zaczyna bić szybciej produkując nadmierne ilości empatii, więc nie kracz Pawełe, bo jeszcze zapomnę o tym, że Ty i Lubelska jesteście moimi drugimi połóffkami 😭:classic_cool: W takim razie nie mogę doczekać się wszelkich przesłuchań mając nadzieję, że nie dostanę po plerach pauką :classic_cool::classic_cool: Wię, dlatego w takiej sytuacji musiałabym bronić Cię jak wściekła lwica swoje małe lwiątka i nie mogłabym pozwolić, żeby pan Krzysztof zostawiał odciski paltzów na Twoim boskim ciele 😭:classic_cool: Prędzej u Ciebie, bo ja nie dysponuję piwnicą, w której zmieściłaby się taka rosła kaplica :classic_cool: Oczywiście, że bym się zaopiekowała, nawet bym Cię przytuliła w jakiejś strasznej chwili załamania z powodu braku pewności czy to już katz morderca, czy nadal faza alkoholowa ❤️:classic_cool: W trosce o Twój szczęśliwy powrót będę musiała nawet ograniczyć nasze możliwości spożycia 😭:classic_cool: Najlepiej und najbardziej obiecująco brzmią te trzy kropki :classic_cool::classic_cool: Oraz laptop, jak na rasowego nerda przystało podnieca mnie porównywalnie do widoku nagiej klaty und bokserek :classic_cool: A ja nigdy nie oddałam, bo byłam anemikię, a potem odechciało mi się latania und sprawdzania czy już mogę 😭 To dopiero choojnia :classic_cool: Koorwa, wrócił na WOS und historię, z Ciebie to prawdziwy uczeń, Pawełe :classic_cool: Pewnie przy okazji więcej pytań und drążenia oraz ataku zniecierpliwienia z powodu takich niedowiarków :classic_cool: To bardzo prawdopodobne. A ja przy czołgiste przywykłam już do wyrzutni śliny, więc mógłbyś ślinić się do woli, a ja miałabym podnietę, że jesteś taki suodziutki 😭❤️:classic_cool: Chciałaby do czasu aż przez przypadek straciłabym czujność und zdjęła swój kamuflaż bojowy i poznałaby mnie od mojej popiertolonej strony 😭:classic_cool: Za to moja mamełe bankowo nie miałaby żadnych zastrzeżeń do takiego zięcia :classic_cool: Idę zjeść, umyć swoją fatzjatę dalmatyńczyka und zastanowię się co począć 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestę Asiu ❤️ musiałem odpocząć und ogolić się :classic_cool: stan flaka już jest przeszłością, teraz stoję na baczność :classic_cool::classic_cool: ooo Ty koorwa 😭:classic_cool: a gdy polegnę w boju to pewnie zrobisz mi jakąś sesję zdjęciową, którą potem będziesz mnie szantażowała 😭:classic_cool: "teraz rozbierasz się do bokserek albo fotki trafiają na facebooka!" 😭:classic_cool: też uwielbiam ciemność :classic_cool: w ciemności czuję przewagę nad innymi und spokój i bezpieczeństwo :classic_cool:😭 mnie zimą najbardziej wkoorwia światło odbijające się od śniegu i ta błotna breja, która brudzi mi jeansy 😭:classic_cool: jestę z Ciebie dumny und cieszę się, że zdołałaś go wyprzeć ze swojego umysłu ❤️:classic_cool: przecież Twoje geny są boskie 😭:classic_cool: jesteś najcudowniejszą und najbardziej boską samitzą ze wszystkich ❤️:classic_cool: a nasze dzieci na pewno byłby piękne, inteligentne und szalone niczym rodzice :classic_cool:😭 😭:classic_cool: zareagowałabyś tak nawet na spojrzenie empikowtza? i w jednej chwili zapomniała o moim istnieniu? 😭:classic_cool: dobremu gliniarzowi nie wypada od razu bić pauką po plecach :classic_cool::classic_cool: ale jeśli nie będziesz zbyt komunikatywna... :classic_cool:😭 jeśli będzie chciał mnie dotknąć to sam się obronię :classic_cool: zastosuję parę chwytów ze Sleeping Dogs! :D:classic_cool: tylko Ty możesz zostawiać boskie odciski paltzów na mym ciele ❤️:classic_cool: jesteś taka dobra und PRZEMIŁA Dżoanno 😭:classic_cool: ale katz morderca mi nie grozi :classic_cool: najwyżej pomyślę, że trafiłem do raju i opiekuje się mną cudowny Anioł 😭:classic_cool: cooooo ograniczyć?! nie ma tak! 😠:classic_cool: cztery razy wóda! cztery razy! podwójnie! :classic_cool: jak się dorwiesz to laptopa to pewnie zapomnisz o cały bożym świecie 😭:classic_cool: będę musiał ukryć parę plików :classic_cool::classic_cool: to tak jak moja mamełe :classic_cool: też była anemikiem 😭:classic_cool: mieliśmy zajeebistego nauczyciela od wosu i historii. w ogóle nie korzystaliśmy z książek, bo mieliśmy wszystko w zeszytach und tekstach źródłowych :classic_cool: poza tym mieliśmy mnóstwo informacji wykraczających poza program, często przeprowadzaliśmy dyskusje nt. kontrowersyjnych spraw itp. zresztą te 2 przedmioty należą do moich zainteresowań, więc uczestniczenie na tych lekcjach było przyjemnością :classic_cool: właśnie spierrtoliłem instalację i muszę grać od początku :classic_cool::classic_cool: weź przestań :classic_cool: inni by pomyśleli, że jesteś opiekunką jakiegoś świra z zakładu zamkniętego, którego wypuścili na Bombę za dobre sprawowanie :classic_cool::classic_cool: uwierz mi, że jej by to nie przeszkadzało :classic_cool: nie jest sztywna jak większość nauczycielek i sama mówi, że nienawidzi swojego środowiska, bo na imprezach szkolnych nie ma z kim się bawić, bo każdy chce uciekać jak najszybciej :classic_cool: i co robiłaś przez ten czas? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba gruba i przemoczona
Wlasnie zaliczylam bieg z reklamowka na glowie i stoje w jakims zaulku,chowajac sie przed deszczem,bo jestem z cukru i sie rozpuszcze:o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe! ❤️ Golenie brzmi nieźle, musisz być teraz taki hot! 😭:classic_cool: Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałam, stanie na baczność zawsze mile widziane :classic_cool: Oczywiście, że nie! 😭:classic_cool: W pierwszej kolejności Cię wykorzystam, a dopiero później będę Cię szantażować :classic_cool: Ale bądź spokojny, jestę przekupna, więc od czasu do czasu możesz zrobić coś miłego i wtedy będziesz mógł spać spokojnie przez jakiś czas :classic_cool: Ja lubię ciemność, bo w ciemności nie widać mojej zabójczej tuszy und zabójczej fatzjaty, więc jestę fest pewna siebie i mogę podbijać świat 😭:classic_cool: Zaopatrz się w kalosze Huntery, będziesz nie tylko miał czyste spodnie, ale przy okazji każda samitza w mieście będzie Twoja, bo Hunter na nodze to oznaka zajeebistości :classic_cool: Jak to dobrze, że dla kobiet wymyślili kozaki po same pachy i przynajmniej mają jeden problem z głowy 😭:classic_cool: Bez Twojego wkładu und Twojej boskiej aury skończyłabym znacznie gorzej i pewnie już dawno byśmy chodzili za rączki po placu Zamkowym, a Zygmunt III Waza ciskałby we mnie piorunami, bo to jedyny facet, który był jawnie przeciwny tej znajomości 😭:classic_cool: Och Pawełe, skoro tak mówisz to nie mogę się sprzeciwiać, bo najsuodszy und najbardziej boski samietz na świecie nie mógłby się aż tak pomylić ❤️😭:classic_cool: Takie dzieci to byłby prawdziwy skarb i na pewno osiągałyby mnóstwo życiowych sukcesów, a my na starość pękalibyśmy z dumy 😭:classic_cool: Myślę, że już tak zawładnąłeś moim sertzem oraz mną całą, że teraz już nikt Cię ze mnie nie usunie póki ty sam się nie usuniesz 😭:classic_cool: Jestę już samiztą nie do poderwania 😭:classic_cool: Dobrze wiedzieć, że zawsze są jakieś szanse na interwencję pauki, lubię się z nimi witać czułymi pozdrowieniami :classic_cool: I niech ktoś powie, że gry nie wychowują und nie ratują życia 😭 Mam jednak nadzieję, że nie będę miała okazji na oglądanie Cię w akcji, bo jeszcze okaże się, że Krzysztof to zawodowy operator katany und fan Rocky'ego Balboa i dosunie Ci KO w sekundę, a wtedy nie tylko zostawię Ci odciski paltzów na ciele, ale przy okazji posolę Twoje rany własnymi łzami sprawiając Ci jeszcze większy ból 😭:classic_cool: Mój Pawełe, Ty również jesteś przemiłą osobą! ❤️:classic_cool: Ło koorwa, polecimy po hardkorze, jeszcze się okaże, że to Ty będziesz boskim Aniołem, a ja nawet nie podniosę się z łóżka, żeby zrobić Ci kanapki na drogę, ucałować w policzki i machać białą chusteczką kiedy będziesz odjeżdżał 😭:classic_cool: Raczej jak się dorwę do Ciebie to zapomnę o laptopie :classic_cool::classic_cool: Ty zboczuszQ :classic_cool: Moja też była und jest nadal, ale mi już chyba przeszło 😭:classic_cool: Boszełe, to brzmi tak zajeebiście, że aż żałuję, że mój WOS und historia były fest kiepawe 😭 W sumie obu przedmiotów uczyła mnie sąsiadka, która uczyła też mojego brata szczerze go nienawidząc, bo nigdy się nie uczył, więc babina postanowiła mnie docisnąć i nawet chodziłam do niej na korepetycje przed maturą, w trakcie których wciskała mi na siłę ciasto domowej roboty, a ja próbowałam upchnąć je w wersalce, ale mi nie wychodziło 😭:classic_cool: W tym momencie mi by się odechciało, ale Tobie jako boskiej, upartej osobie przynajmniej takie piertoły nie stają na przeszkodzie :classic_cool: Nawet jeśli to obśliniony świr z zakładu zamkniętego to przy okazji taki zajeebisty, że mogliby mi zazdrościć 😭:classic_cool: Jesoo, mamełe skarb i pewnie nawet nie ma zadatków na teściową z piekła rodem :classic_cool: A takie nauczycielki są boskie i strasznie ich mało 😭:classic_cool: Nic twórczego nie robiłam, koleżanka zagadała mnie na Skype i tera szantażauje mnie fotełami na facebookełe, bo sztuki szantażu sama ją nauczyłam 😭:classic_cool: Groobaśna siostrełe, uważaj na nożownike und innych bejsbolistów, zaułki są niebezpieczne 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoannełe! ❤️ daj spokój, zgolenie tego zarostu zajęło mi 20 minut 😭:classic_cool: według Ciebie lepiej wyglądam z zarostem czy bez? :classic_cool: przeca nie mogę być flakiem w Twoim towarzystwie, c'nie? 😭:classic_cool: ciekawe czy po paru kolejkach będziesz w stanie mnie wykorzystać 😭:classic_cool: nawet nie musisz mnie szantażować, aby zrobił coś miłego :classic_cool: szczególnie dla Ciebie ❤️:classic_cool: osoba z takimi zajeebistymi nogami, ciałem und piękną twarzą pisze że jest grooba und brzydka 😭:classic_cool: świat się kończy :(:classic_cool: ostatni raz kalosze nosiłem w wieku 6 lat :classic_cool: teraz zasuwam w oficerkach gdy jest chłodniej :classic_cool: czuję się prawie jak w wojsku :classic_cool::classic_cool: me serce krwawi gdy widzę taki obraz przed oczami 😭:classic_cool: Ty i empikowietz przechadzający się po placu Zamkowym, uśmiechający się i zapatrzeni w siebie 😭😭:classic_cool: Zygmunt był choojowym królem, ale w tej kwestii się nie pomylił :classic_cool: ciekawe kto jako pierwszy padnie z wyczerpania od miziana za te czułe słówka 😭❤️ oczywiście wychowalibyśmy je na Kapitanie Bombie, bo te dzisiejsze kreskówki są strasznie choojowe :classic_cool: popełniłbym chyba największy błąd w życiu gdybym się usunął z Twego serca 😭:classic_cool: a tego bym sobie nie wybaczył 😭 już nawet spojrzenia labradora nie działają? 😭:classic_cool: nie wię czy moje serce pozwoli na aż tak brutalne traktowanie :classic_cool:😭 za każdym razem gdy spoglądam na wspaniałe zdjęcie pt. "japiertole" dochodzę do wniosku, że nie mogę skrzywdzić tej boskiej und wspaniałej istoty ❤️😭 jestę jak Nicky Santoro z "Kasyna" :classic_cool: gdyby znokautował mnie w walce wręcz to wróciłbym z Glockiem i byłoby pozmiatane :classic_cool: obyłoby się bez Twoich łez 😭:classic_cool: kanapki na drogę :D:classic_cool: nigdy nie jadłem kanapek, które dostawałem na drogę/na wycieczkę/ do szkoły :classic_cool: nigdy nie miałem na to czasu i ochoty :classic_cool: gdybyś nie podniosła się z łóżka to nie martw się 😭:classic_cool: posprzątam und pościelę swoje łóżko und zostawię wiadomość na kartce 😭:classic_cool: ciekawe czy w ogóle będziemy spali tej nocy 😭:classic_cool: bo coś czuję, że nie będziemy mieli na to czasu 😭:classic_cool: a nas obu przedmiotów uczył wychowawca, który nauczał z pasją, a nie na odpierrtol, dlatego tak przyjemnie się słuchało tego co mówi und notowało. a jego gabinet w domu to o ja pierrtolę 😭:classic_cool: setki książek historycznych, filmów, jakieś noże, modele czołgów i samolotów 😭:classic_cool: na szczęście postęp zapisał się w plikach użytkownika :classic_cool::classic_cool: pograłem trochę i stwierdzam, że epizod 2 jeszcze bardziej trzyma w napięciu 😭 mam wrażenie, że pewni ludzie robią mnie w chuja i tylko na pozór udają miłych :classic_cool: zaraz się okaże czy miałem rację :classic_cool: myślę, że jako teściowa byłaby zajeebista i mogłybyście sobie pogadać o modzie, kosmetykach und innych pierdołach :classic_cool: ps: ma chyba parę płyt Stachurskiego sprzed paru lat :classic_cool::classic_cool: mam nadzieję, że jutro dołączę do Twojej zajeebistej und boskiej listy znajomych ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch wykałaczke
mam w pytę grób :classic_cool: pochowali mnie w takiej zayebistej sukni,zawsze chciałam taką mieć😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achtunk! Zapowiadam, że przez 9 najbliższych dni niczego nie jem und nie piję, ponieważ zamierzam wydać całą kasę na buty i zostaną mi jakieś grosze na przeżycie. Oznacza to tyle, że przez najbliższy tydzień mogę być motzno nieznośna, bo człowiek głodny und trzeźwy to człowiek podwkoorwiony i marudny, ale myślę, że jeśli mnie kochacie to spokojnie przeżyjeta :classic_cool:🖐️ Pawełeeeeeee ❤️ Dobrze, że nie musiałeś golić jeszcze nóg, pach und okolic bikini, bo byś tam siedział 3 godziny dłużej 😭 Z zarostę wyglądasz dojrzalej und bardziej męsko, bez zarostu jesteś suodziachny und do schrupania, więc ja nie umię wybrać, bo miziałabym tę fatzjatę bez względu na ilość włosa 😭 Flak mógłby być z deka podejrzany i pewnie poszłaby w eter plota, że wysysam z Ciebie energię i jestę wampirę energetycznym 😭:classic_cool: Nigdy nie chciałam nikogo wykorzystywać po paru kolejkach, więc będę musiała to sprawdzić na Tobie, bo sama tego nie wiem, także najwyżej będziemy zaskoczeni oboje :classic_cool: Pawełe, Twoja dobroć und wielkie sertze nie mają granic! 😭❤️:classic_cool: Skończy się dopiero wtedy jak wyboochnę i ta eksplozja tłuszczu zmiecie wszystko z powierzchni ziemi :classic_cool: Ale przy takich komplementełe wątpię, że ten wybuch kiedykolwiek nastąpi ❤️😭:classic_cool: Oficerki! Yaram się, bo to zajeebiste buty, a samtze w oficerkach zawsze zwracają moją uwagę z oczywistych powodów :classic_cool: Moje krwawi jeszcze bardziej, bo to by oznaczało, że na własne życzenie już fest przegrałam życie 😭 Przeca tylko z Tobą mogę być w pełni szczęśliwa, bo nikt inny tak dobrze od mnie nie pasuje 😭:classic_cool: Popierame, ogólnie Zygmuś to mój dobry przyjaciel dlatego często go odwiedzam i prowadzę z nim lotne konwersacje omawiając wszystkie aktualne sprawy und kwestie samtzów, można powiedzieć, że to mój terapeuta :classic_cool: O Tobie z nim jeszcze nie rozmawiałam, ale jeśli będzie miał coś przeciwko naszej relatzji to zrzucę go z kolumny 😭:classic_cool: Jestę pewna, że Ty, bo ja tak mogę w nieskończoność i nawet jak już padniesz to nadal będziesz miziany 😭❤️ Bąbeła obowiązkowy, inne kreskówki ryją banię und poruszają kwestie kompletnie nieprzydatne w życiu :classic_cool: Ja bym sobie nie wybaczyła, gdybym pozwoliła na takie usunięcie 😭:classic_cool: Nie działają, chyba że to akurat spojrzenie mojego czołgiste albo Twoje, tylko one mają sęs 😭:classic_cool: Pawełe, po moim ciele regularnie wędrują dreszcze, ciarki und inne mróffki kiedy czytam Twoje rozkoszne słówka ❤️[beksa Gdyby ktoś patrzył na mnie z boku to stwierdziłby, że przeżywam atak miłosnej malarii 😭:classic_cool: Ty to wiesz jak sobie poradzić z każdym niebezpieczeństwem, na pewno będę przy Tobie bezpieczna :classic_cool: A po sprzątnięciu Krzysztofa może w końcu ktoś normalny przyszedłby na jego cieciowe stanowisko, bo syf und ubóstwo w tym budynku aż się słabo robi :classic_cool: Koorwa, ja też ich nie jadłam :D Oddawałam je głodnym dzieciom, bo mamełe zawsze się na mnie darła, że nic nie jem, więc z obawy przed atakiem wściekłej smoczycy rozdawałam wszystkim ubogim, bo szkoda mi było wyrzucać :classic_cool: Prawdziwy z Ciebie gentleman 😭 Mimo wszystko musiałabym wstać bez względu na stan psychiczny und fizyczny, ponieważ momentełe wyjazdu jest równie istotne co momentełe przyjazdu 😭:classic_cool: Scenariusz bezsennej notzy jest bardzo prawdopodobny, pewnie szybciej do snu zmusi nas przepicie niż sami się zmusimy 😭:classic_cool: Jesoo, zawsze marzyłam o takich nauczycielach pasjonatach, przeca to sama przyjemność chodzenia do szkoły kiedy można posłuchać czegoś interesującego z ust człowieka pochłoniętego zapałem und entuzjazmem, którym dodatkowo zaraża 😭 Na mojej wsi takich nie było, wszystkie zajęcia były męką, ale za to na studiach kilku takich się znajdzie i przeważnie to na ich wykłady chadzam :classic_cool: Pewnie masz dobrego nosa und niezłą intuicję i Twoje podejrzenia okażą się prawdą :classic_cool: Jeśli nie to gra jawi się jako jeszcze bardziej zajeebista skoro potrafi wywoływać różne stany umysłowe i sama wpędzać w podejrzenia :classic_cool: Przedstawiłeś mamełe w tak pozytywnym świetle, że jeśli kiedyś dojdzie do konfrontacji to pokocham ją jak własną mamełe, zwłaszcza za Stachurskyego :classic_cool: Moi rodzice też som w pytę, mamełe łatwo wyprowadzić z równowagi, ale do żartów, filozoficznych rozkmin und robienia za psychologe jest idealna, a tatełe jest piertolnięty tak jak ja, a nawet bardziej, więc każdy się z nimi dogada :classic_cool: Jesoo, przy okazji poznasz moje choojowe nazwisko und poyebusów na mojej tablicy, tzo za emotzje! 😭:classic_cool: Siostrełe, zawijaj kietzę i wyłaź z grobu, bo to nie miejsce dla Ciebie, padaltzu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem rację! :classic_cool: z pozoru mili farmerzy okazali się pojeebami, którzy mieli ludzką rzeźnię w stodole i chcieli nakarmić mnie ludzkim mięsem :o:classic_cool: na resztę odpowiem za jakiś czas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, Ty Sherlockoo :classic_cool: Ja idę pobawić się słuchawką prysznicową, która albo mnie zabije, albo umyje mi włosy :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, Ty suodziaku ❤️ Oczywiście koleżanka mnie jeszcze wciągnęła na łojenie doopy w TFie i standardowo była lepsza w tabeli końcowej, więc wyżywałam się na słuchawce prysznicowej i dzięki temu przeżyłam :classic_cool: Lisico, Tobie również miłego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoannełe! ❤️ tak słodziutka und boska osoba jak Ty nie może być nieznośna, nie dla nas 😭:classic_cool: no co Ty, wyrobiłbym się maksymalnie w 1,5h :classic_cool: nogi goliłem tylko raz w życiu, przed operacją :classic_cool: facetom raczej nie wypada golić nóg :classic_cool: w sumie już mnie wkoorwia taki długi zarost :classic_cool: teraz będę miał 3 dniowy, żeby potem nie pierrtolić się z goleniem :classic_cool: Ty wampirem energetycznym? :D:classic_cool: podejrzewam, że jest zupełnie odwrotnie i sama Twoja obecność daje energetycznego kopa 😭:classic_cool: z chęcią zostanę Twoim obiektem doświadczalnym :classic_cool:😭 nawet ostatnio śniła mi się taka sytuacja :classic_cool::classic_cool: to Ty tak na mnie działasz ❤️😭 dajesz memu sercu ogień niczym Prometeusz :classic_cool: wybuch nie nastąpi, ponieważ nie ma co eksplodować oraz będziesz zasypywana takimi komplementami ❤️:classic_cool: a wiesz jak zajebiście komponują się ze skórzaną kurtką und czarnymi, skórzanymi rękawiczkami? :classic_cool: wyglądam jakbym właśnie szedł kogoś zabić :classic_cool: na szczęście tego nie zrobiłaś i w porę otworzyłaś oczy 😭:classic_cool: zadziałał dotyk przeznaczenia :classic_cool: a właśnie, empikowietz nadal nęka Cię smsami? :classic_cool::classic_cool: jeszcze nie powiedziałaś mu o mnie? 😭:classic_cool: myślałem, że już od jakiegoś czasu wie :(:classic_cool: zawsze walczę do końca i na pewno nie wymięknę tak szybko :classic_cool: a po paru kielonach Cytrynówki Twoje dłonie już pewnie nie będą tak sprawne 😭:classic_cool: ale przeca jeszcze nie widziałaś mojego spojrzenia 😭:classic_cool: może oczy mi uciekają i w ogóle mam zeza rozbieżnego? 😭:classic_cool: och Dżoanno ❤️😭 jak Ty mi słodzisz 😭:classic_cool: mam nadzieję, że od tych słodkich słówek nie dostałaś gorączki 😭:classic_cool: a co do mrówek :classic_cool: jedna dziś mi weszła do pokoju przez otwarte okno :classic_cool: mają tupet yeebane :classic_cool: zupełnie jakbym czytał o swoim poprzednim budynku :D:classic_cool: na zewnątrz wszystko cool i super, a w środku jak melina :classic_cool: ja je przywoziłem do domu albo wywalałem do kosza :classic_cool: i też słyszałem teksty, że nic nie jem i jestem chudy :D:classic_cool: obudziłbym Cię śniadaniem do łóżka 😭:classic_cool: jajecznicą albo kanapkami :classic_cool: poleciałbym po świeże pieczywo do Społem i myyk śniadanko dla Asiu ❤️:classic_cool: co się wtedy stanie z tym tematem? 😭:classic_cool: Qciapa zostanie sama skoro my będziemy zajęci sobą? :classic_cool:😭 u nas w liceum było kilku takich, a ja miałem szczęście na nich trafić :classic_cool: ale trafiliśmy też na 65 letnią starą pannę która uczyła chemii :classic_cool: dała nam taki wycisk, że ponad połowa klasy miała 2 na koniec :D:classic_cool: ja na szczęście miałem 3 :classic_cool: a na studiach na razie spotkałem tylko profesorów na których wykłady chodziłem z przyjemnością :classic_cool: reszta to nudne pierrtolenie, aby odbębnić te 1,5 albo 2h i do widzenia. taaak, moja też uwielbia filozoficzne rozkminy und bawienie się w psychologa :classic_cool: a poza tym uwielbia czytać książki psychologiczne und o roślinach, bo ogrodnictwo również jest jej pasją :classic_cool: a tatełe jest identyczny jak ja i równie piertolnięty :classic_cool: to raczej Ty poznasz moje choojowe und długie nazwisko 😭:classic_cool: a pojeebusów na tablicy na szczęście nie mam :classic_cool: dobry wieczór Biest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie już czas także dobranoc und słodkich snów Asiu ❤️👄 und reszta, jeśli ktokolwiek tu jest :classic_cool: niech w końcu przyśni Ci się coś zajeebistego np. nasze spotkanie w październiku 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój boski Pawełe! ❤️ W sumie dla was nie da się być nieznośnym, bo razem z siostrełe stanowicie grupę łapiącą za sertze 😭 Co najwyżej będę wyżywać się na innych kafeteriuszach :classic_cool: Jesteś jak błyskawica, chyba tylko takie flegmatyczne osoby jak ja piertolą się z goopotami przez pół dnia :classic_cool: Fatzet z łysą nogą wygląda lamersko, ale niektórzy potrafią :classic_cool: Trzydniowy jest w pytę i bardzo hot 😭:classic_cool: Niestety nikt jeszcze nie potwierdził tego czy jestę wampirę, czy daję kopa. Będziesz pierwszą osobą, która wystawi opinię mojej energetyce 😭:classic_cool: Widzę, że miewasz sny prawie prorocze :classic_cool: Ja muszę zmusić swój mózg do działania, bo ostatnio się obija i nie pamiętam snów, które bankowo są w pytę 😭:classic_cool: Och Pawełe! Ty dajesz mi nie tylko ogień, ale przy okazji chęci do życia jak najlepszy antydepresant ❤️😭 W takim razie któregoś dnia mój rumieniec pojawiający się za Twoją sprawą spali mnie na popiół ❤️:classic_cool: Koorwa, tekst o zabijaniu jest bosky :D :D:classic_cool: Ale moje wyobrażenie podpowiada mi, że rzeczywiście blisko temu do zawodowego zabójcy, co z kolei powoduje, że uśmiecham się dziko, bo taka stylizacja jest w pytę :classic_cool: Empikowietz już mnie nie nęka, bo mu nie odpisałam, podejrzewam, że już się nie odezwie i będzie czekał na mój ruch, a jeśli się odezwie to w połowie września, żeby spytać czy już jestę w Warszawie :classic_cool: Cisza und spokój, lubię to :classic_cool: Nie wie, bo Zygmuś z ratzji swojego wieku strasznie powoli przetwarza informacje i dopiero niedawno dotarło do niego, że empikowietz to fail. Niedługo do niego pobiegnę cała w skowronkach und poproszę, żeby udzielił nam błogosławieństwa 😭:classic_cool: Dłonie mam sprawne zawsze, lata praktyki czynienia nimi dobra pod wpływem alkoholu, więc w kwestii ręcznej sprawności bankowo będę górą :classic_cool: Ale znając życie to właśnie napisałam to w czarnej godzinie i zaliczę faila, więc w starciu na mizianie będziesz moim mistrzę 😭:classic_cool: Możesz mieć nawet zeza rozbieżnego und szklane oko, a i tak poletzę na Twoje krzywe spojrzenie labradora 😭:classic_cool: Gorączka na szczęście jeszcze mnie omija, ale w październiku pewnie dorobię się zabójczych czterdziestu stopni, więc spartańskie hartowanie suodkimi słówkami na pewno wyjdzie mi na zdrowie 😭:classic_cool: Ja piertolę, nienawidzę mrówek, a kiedyś w wakacje wędrowały yebane po budynku na wsi i miałam w chacie cały rój 😭:classic_cool: To Ty odważny jesteś albo po prostu mamełe nie robiła Ci dwugodzinnych wykładów na temat wpływu braku jedzenia na organizm :classic_cool: Koorwa, kiedyś mnie straszyli, że wyglądam jak kościotrup, a dzisiaj słyszę, że za dużo jem, życie jest takie choojowe 😭:classic_cool: Tak się rozmarzyłam, że aż poczułam zapach pieczywa! 😭 Ale jako gość nie mogłabym pozwolić Ci na latanie po sklepach und zapiertol przy kuchni, bo później powiedzo, że nie mam chuopa tylko niewolnika 😭:classic_cool: Będziemy wysyłać siostrełe gorątze pozdrowienia co godzinę i pytać co u niej, na koniec prześlemy jej całą kratę browców 😭:classic_cool: Boszełe, pewnie czasy szkolne miło wspominasz, bo ja bym bankowo wspominała je lepiej, gdybym nie trafiała na ludzi pokroju Twojej 65 letniej starej panny :classic_cool: Życie starej panny musi być choojowe skoro tak was cisnęła, mam nadzieję, że nie podzielę jej losu i dla odmiany nie będę ciskać z wiatrówki do tramwajów 😭:classic_cool: Jesoo, jak sobie pomyślę, że Ty taki młodziutki i niedawno zacząłeś studia to aż Ci zazdroszczę 😭 Ja nie dość, że magisterka i drugi kierunek to jeszcze praktyki :o:classic_cool: Ogrodnictwo to chyba cecha wspólna wielu mamełe, bo moja też uwielbia :classic_cool: Niestety nie przekazała mi tego w genach i nie mam ręki do roślin, wszystko przy mnie pada, usycha i staje w rozwoju, więc akceptuję jedynie kaktoosy :classic_cool: Moje jest czteroliterowe jak "chooj" i równie choojowe jak chooj 😭:classic_cool: Dobranotz Pawełe, śpij suodko ❤️:classic_cool: Przed snę będę motzno wizualizować wspólne scenariusze i mam nadzieję, że mój mózg mnie zaskoczy czymś miłym 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️ und cześć Qciapa, jeśli w ogóle żyjesz :classic_cool:🖐️ koorwa dzisiaj wstałem o 5 i już nie zasnąłem 😭:classic_cool: wiedz, że coś się dzieje 😭:classic_cool: bardzo cieszymy się, że mamy na Ciebie pozytywny wpływ :classic_cool: nie żałuj sobie, atzo! :classic_cool: dokop im tak żeby się nie pozbierali :classic_cool: jesteś kobietą, więc to akurat nic dziwnego, że w łazience pierrtolisz się przez pół dnia :classic_cool: wygląda jak osobnik o niepewnej orientacji seksualnej :classic_cool: skoro jest taki bardzo hot to może Ci poparzyć dłonie podczas miziania 😭:classic_cool: wystawię pisemną opinię, którą będziesz mogła dołączać do CV :classic_cool: w Empiku przyjęliby Cię z miejsca na jakieś stanowisko kierownicze! :classic_cool: wtedy mogłabyś pomiatać empikowtzem :classic_cool: może powinienem założyć swój topi pt. "Powróżę wszystkim chętnym - sprawdzone und potwierdzone wizje"? :classic_cool: Asiuu ❤️ nie musiałaś w to angażować antydepresantów 😭:D:classic_cool: tylko nie to 😭😭 wtedy będę zmuszony do popełnienia harakiri kijem od mopa, bo moja egzystencja na tym świecie straci sens 😭❤️ chodziłem tak ubrany na zakupy do Biedronki i straszyłem starszych ludzi :classic_cool::classic_cool: oho, teraz będzie chciał Cię wziąć na przetrzymanie i sprawdzić czy mu na Tobie zależy :classic_cool: a potem pewnie powróci jak gdyby nigdy nic :classic_cool: u nas na głównym placu w mieścinie też jest ciekawy posąg :classic_cool: J.I. Kraszewski siedzący na ławce i zastanawiający się nie wiadomo nad czym :classic_cool: można się do niego przysiąść i podzielić się problemami :classic_cool: ja też mam sprawne dłonie, więc nie skreślaj mnie od razu na starcie 😭:classic_cool: zobaczysz na co mnie stać :classic_cool: być może to Ty będziesz musiała maskować ślady miziania :classic_cool:😭 a gdybym miał opaskę na oczy niczym Łowcy Demonów z uniwersum Warcrafta? :classic_cool: zrobiłbym wszystko co w mojej mocy abyś wyzdrowiała 😭:classic_cool: a gdyby zaszła taka potrzeba to zostałbym i opiekował się Tobą ❤️:classic_cool: na szczęście nie robiła, zresztą cały czas jej przerywałem mówiąc "dobra, przecież wiem" :classic_cool::classic_cool: a ja cały czas słyszę, że schudłem pomimo tego, że od 2 lat ciągle ważę tyle samo :classic_cool: a tzo to chuop nie może przygotować śniadania dla swojej lubej? 😭:classic_cool: nie jestę z tych którzy siedzą przed TV z piwem i tylko czekają aż ktoś im zrobi i doniesie jedzenie :classic_cool: albo nadamy transmisję przez Skype :classic_cool::classic_cool: życie starej panny to jedynie praca i zgraja kotów w domu, które zastępują jej rodzinę :classic_cool: tak szybko magisterka? 😭:classic_cool: myślałem, że dopiero licencjat 😭 ja praktyki będę miał dopiero po 2 albo 3 roku i to w trakcie wakacji 😭:classic_cool: ja już w ogóle nie mam kaktusów :classic_cool: prawie w ogóle nie mam roślin w domu, a na podwórku jest ich od zajeebania :classic_cool: cisza i spokój, tak jak lubię :classic_cool: no i drzewka dookoła działki, że żaden chooyek nie może mnie podglądać z okna :classic_cool: dobra, jestę gotowy :classic_cool::classic_cool: przyśniło Ci się coś zajeebistego? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry Pawełe ❤️ I siostrełe, która chyba nie wylazła z tej trumny do dziś 😠:classic_cool:🖐️ Szczytem wszystkiego to jest wpiertalanie ruchomej reklamy Empik School na kafetełe, przez którą nie mogę przeglądać kafe z telefonu, bo w telefonie nie mam opcji zamykania reklam i dzięki temu nitz koorwa nie widzę poza yebiącą po oczach reklamą. No w pytę, jak tak dalej pójdzie to nawet na uczelni nie skorzystam z kafetełe :classic_cool: Pawełe! ❤️ Robisz postępy, jutro wstaniesz o 5:30, pojutrze o 6:00 i dopiero może w przyszły weekend o jakiejś normalnej porze 😭:classic_cool: Mówiłam, że bankowo prześladuję Cię po notzach w formie koszmarów i pewnie dlatego nie możesz spać 😭:classic_cool: Potem będę sławą kafetełe tak jak fiku miku i będą zakładać o mnie podobne tematy :classic_cool: Jestę zabójczo flegmatyczną kobietą, bo wszystkie kobiety, które znam i z którymi mieszkałam potrafiły wyrobić się z przykładowym mejkapem w 15 minut, a ja potrzebuję na to 40, ale widocznie to kwestia tego, że stan mojej fatzjaty und reszty ciała wymaga specjalnej troski :classic_cool: Nawet poparzone dłonie nie będą dla mnie żadną przeszkodą 😭:classic_cool: Och Pawełe, z taką opinią und rekomendacją mogłabym podbić cały świat ❤️:classic_cool: Gorzej jakby okazało się, że empikowietz ma bliskie stosunki z innymi pracownikami i wszyscy rzuciliby pracę w celu pokazania swojej solidarności, doprowadziłabym tym samym Empik do ruiny, chyba że pomiatanie empikowtzem połączyłabym z czułą troską o innych pracowników :classic_cool: Na pewno odnosiłbyś mnóstwo sukcesów w karierze kafeteryjnego wróżbity und jasnowidza, więc możesz to przemyśleć, może nawet TVN porwałby Cię do swoich notznych seansów magicznych :classic_cool: Musiałam! Październik się zbliża, czas przestawiać swój umysł na naukę o traumach, załamaniach nerwowych und depresjach, a potem nabawić się objawów, o których się słucha 😭:classic_cool: Bylibyśmy współczesnymi Romeo und Julią z kafetełe! 😭❤️:classic_cool: Ty brutaloo, los się zemści i jak będziesz starym dziadkiem to będzie prześladował Cię robot przebrany za Ronalda McDonalda :classic_cool: Ode mnie się raczej nie doczeka wiadomości i mam nadzieję, że potraktuje to jako jasną aluzję mojego braku zainteresowania :classic_cool: Ogólnie przede mną spotykał się z panną, która po 2 tygodniach powiedziała mu, że ma faceta i musi skończyć znajomość z empikowtzem, a ja dam sobie głowę uciąć, że był to bajer :classic_cool: O koorwa, uwielbiam taki posągi, bo zawsze wciągną mnie w dziką, porywającą rozmowę 😭:classic_cool: Jak kiedyś tam wpadnę w odwiedziny to na pewno czule pozdrowię pana Kraszewskiego i przedyskutujemy wszystkie aktualne sprawy czyniąc go tym samym moim kolegą 😭:classic_cool: Wiedziałam, że drzemie w Tobie sprawna bestia i będziesz dla mnie idealną konkurencją w mizianiu :classic_cool: Pewnie nawet zetrzesz mi cały podkład z twarzy jednym ruchem ręki, pomijając że sam mi spłynie z powodu temperatury ciała, której dorobię się kiedy Cię zobaczę 😭:classic_cool: Gdybyś miał taką opaskę to miziałabym Cię 2 razy mocniej aż sama by spadła :classic_cool: Och Pawełe, właśnie tak się rozpłynęłam, że jeśli rozpłynę się jeszcze bardziej to lot z łóżka na podłogę mam murowany 😭❤️:classic_cool: Koorfa, a ja byłam takim grzecznym dzieckiem, że nigdy mamełe nie przerwałam tylko wysłuchiwałam jej niekończących się wywodów :classic_cool: W ogóle byłam grzeczna und spokojna jak prawdziwy aniołek i nigdy nie było ze mną żadnych problemów 😭:classic_cool: Chudzi som w pytę, więc nawet jak schudniesz to będzie git :classic_cool::classic_cool: Prawdziwy samietz und marzenie każdej samitzy, nadal nie mogę uwierzyć w nadmiar szczęścia jakie spotkało mnie na początku sierpnia 😭:classic_cool: Dobry pomysł, mam tylko nadzieję, że siostrełe wytrzyma tę suodycz płynącą z ekranu :classic_cool: W takim razie ja przy dobrych lotach skończyłabym z pracą und zgrają psów, całkiem w pytę, nie ma jak merdające ogonki przy każdym wejściu do mieszkania :classic_cool: Psychologełe niestety nie ma licencjatów, więc z racji mojego czwartego roku studiów uskuteczniam już zapis na seminarium magisterskie i muszę wziąć się za badania psychologiczne 😭 Praktyki w trakcie wakacji to zajeebista sprawa, ja nie wiem kiedy mam swoje, bo nawet nie skończyłam modułu do praktyk, ale dałabym się pochlastać za termin wakacyjny. W najgorszym wypadku pójdę praktykować do Politzyjnej Izby Dziecka :classic_cool: Moja chałupa na wsi to cała wyładowana w kwiatkach, w Warszawie ani jednego, a w sumie przydałby się tutaj jakiś kaktus gigant, żebym miała się do kogo przytulać :classic_cool: Ale rośliny na podwórku są w pytę i gdybym miała własne to odpiertoliłabym sobie istne ogrody wiszące, podziwiam ludzi, których podwórka są łyse, przeca to się mija z celem posiadania podwóka 😭:classic_cool: W takim razie zara Ci wyślę linka na pocztę 😭 Śnił mi się jakiś koszmar, bo obudziłam się gwałtownie po 4 i byłam osobą wstrząśniętą, ale szczegółów nie pamiętam i później nie mogłam spać, bo moje sertze odpiertalało kącert perkusyjny, a komar robił za wokal :classic_cool: Jak już mi się udało to śniło mi się Twoje nazwisko na jakiejś kopercie, które było dziwne w chooj, a którego też nie udało mi się zapamiętać 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoannełe! ❤️ powiem Ci, że teraz bardziej się wysypiam :classic_cool: gdy śpię dłużej niż 6h to po przebudzeniu się i tak jestę zmęczony i niedyspozycyjny 😭:classic_cool: akurat sny z Tobą zawsze są zajeebiste i jest to na pewno główny powód tego, że się wysypiam ❤️:classic_cool: atakuj z pomarańczowego podziemia :classic_cool::classic_cool: w takim razie one są jakieś dziwne skoro w 15 minut potrafią się ogarnąć :classic_cool: chyba większość kobiet które znam spędza właśnie około 30-40 minut nad make up'em :D:classic_cool: mam nadzieję 😭:classic_cool: bez miziania nie ma imprezy :classic_cool: fakt, o tym nie pomyślałem :classic_cool: przecież taki przebojowy und rozrywkowy samietz alfa na pewno jest duszą towarzystwa i owinął sobie resztę ekipy wokół palca :classic_cool: nawet gdyby rzucili pracę to na ich miejsce znalazłoby się tysiąc nowych :classic_cool: żadna strata :classic_cool: wolałbym zbudować jakąś chatkę na bagnach żeby było klimatycznie, a na występ w TGFie nie zgodziłbym się nawet za gruby hajs :classic_cool:😭 masz jeszcze cały miesiąc na to 😭:classic_cool: zdążysz się przestawić na 3 dni przed 😭:classic_cool: ciekawe czy nasza śmierć zakończyłaby kafeteryjne konflikty? 😭:classic_cool: tak swoją drogą, Ronald McDonald jest podobny do Pennywise'a :D:classic_cool: po 2 tygodniach? :classic_cool: szybko poszło :classic_cool: i co załamał się? 😭:classic_cool: pewnie szukał pocieszenia w Twoich ramionach 😭:classic_cool: nikt go lepiej nie zrozumie niż przemiła und empatyczna studentka psychologii 😭:classic_cool: można nawet usiąść mu na kolanach :classic_cool::classic_cool: nie aż tak 😭:classic_cool: nie chcę żeby inni myśleli, że ktoś potraktował Cię papierem ściernym 😭:classic_cool: zrobię to delikatnie, ale skutecznie :classic_cool:😭 masz dużą tendencję do zmiany stanu skupienia :D😭:classic_cool: nie leć, bo coś Ci się stanie 😭❤️ no cóż, ja zawsze robiłem to co uważałem za słuszne :classic_cool: mimo protestów mamełe :D😭 a kłopotów też nie sprawiałem, przynajmniej rodzicom :classic_cool::classic_cool: w końcu nie wyrządzałem nikomu krzywdy 😭:classic_cool: chociaż w podstawówce czasami zdarzyło się... :classic_cool: i tak jestem szczupły :classic_cool: takie geny 😭:classic_cool: to mnie spotkało szczęście, że odkopałaś ten temat 😭:classic_cool: wcześniej widziałem Cię tylko w topiku o Paltzu und jakimś topiku Czkawki, a potem cisza 😭 na pewno udzieli jej się nasz szampański nastrój 😭:classic_cool: mam nadzieję, że jeszcze żyje 😭:classic_cool: już 4 rok? 😭:classic_cool: to jakiś tryb przyspieszony? ja też na szczęście nie mam licencjatów tylko studia 5-letnie, jednolite magisterskie 😭 koorwa, jeszcze 4 lata :classic_cool: nie wiem czy taka zajeebista, spędzić cały miesiąc wakacji w jakimś urzędzie albo kancelarii 😭:classic_cool: no to spodobałoby Ci się moje podwórko (koorwa to brzmi jak jakiś tekst podrywu rodem z "Chłopów" :classic_cool::classic_cool:) mam oczko wodne, ogródek warzywny und mnóstwo drzewek, krzewów i innych takich :classic_cool: jeszcze się na tym nie znam 😭 myyyyk, zaproszenie poszło :classic_cool:😭 ja mam tendencję to zasypiania i budzenia się o pełnych godzinach :D dzisiaj wstałem równo o 5:00 :classic_cool: wcześniej zasypiałem o 23 :classic_cool: w ogóle, wiele osób z mojej rodziny urodziło się o pełnych godzinach :classic_cool: ja o 21:00, mamełe o 17:00 i parę innych osób też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyję und piszę z troomny
na brzuchu powoli zaczyna pojawiać się zielona plama,oraz małe odelżyny i plamy opadowe :O😭:classic_cool: Wypryski holenderkełe są w pytę,chodziaż gdybym ja miała takie 'wypryski' to wogóle bym tego wypryskiem nie nazwala,ale cóż :classic_cool: Holenderkełe nazwała tą fote 'messy hair' :classic_cool: http://instagram.com/p/O83B1YmPjW/ Skoro to są 'messy hair',to wychodzi na to,że ja nigdy w życiu nie miałam ułożonych włosów.:classic_cool: 'Oczywiście, że oglądałam to wideło, obczaiłam wszystkie jej publikacje, a potem poszłam cicho szlochać w kącie, że nie jestem taka zajeebista' :D:D:D ja też szlocham w kącie ,ale to dlatego że nie dodaaje już więcej poradników 😭:classic_cool: Jestem osobą grubą,spojrzałam w lustra i moje uda to jedna wielka zbieranina tłuszczu :O:classic_cool: 'Koorwa, tak się właśnie zastanawiałam co ma sooszarka do ręcznika i jak można postawić sooszarkę, nawet złapałam za jakąś starą niedziałającą i próbowałam ją postawić nadal nie wiedząc o chooj Ci chodzi' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kooorva,wyobrażenie sobie ciebie próbującej postawić suszarkę mnie rozpiertoliło:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D czemoo nie załapałaś że chodzi o sooszarkę do ciuchów?😭:classic_cool: Żołty lenor jest w pytę,bo jest zółty,a żółty symbolizuje wszelakie psychiatryki,holenderkeły,toolipany,sery,grzejniki i nalepki podłogowe.:classic_cool: Szkoda ,że nie istnieje coś takiego jak nalepka podłogowa,bo od kilku dni moim największym marzeniem jest pójść do obi czy innego sklepu z artykułami domowo-ogrodniczymi,i nęcąco zamrooczeć : 'poproszę nalepki podłogowe' po czym wziąć paragon w łapę i odczytać na nim błogosławiony napis 'NALEPKA PODŁOGOWA SZT.1 0,99'😭:classic_cool: w dojczlandzie napewno mają nalepki podłlogowe,tam mają wszysto 😭:classic_cool: 'A moje włosy ostatnio mają bardzo choojowe dni i też reagują oklapem po kilku godzinach, wkoorwia mnie to, bo jestę jeszcze większym pasztetem niż byłam, bo przez ten oklap straciłam jedyny atrybut swojej kobiecości' to samo tutaj,na dodatek puszą się w obszarze ramiona-końcówki,zresztą zawsze tak robią,jak kiedyś próbowałam trik z suszeniem włosów z opuszczoną głową aby dodać im objętości,to jedyne co zyskało objętość to końcówki i 'środek' włosów,a przy głowie oklap max:O dlatego sooszarka to z doopy urządzenie i przydaje się tylko w kryzysowych sytuatzjach,ale myslę że to wina mojego czoła i powiek,gdyby to było lepsze to ja cała byłabym lepsza,bo o figurze już nawet nie myślę,spisałam na straty😭:classic_cool: Koorva,za godzinę wychodze a jeszcze nie zrobiłam twarzy,tyle dobrego że obiad zjadłam:classic_cool:🖐️ Ja też mam swoje imię,którym nazywał mnie trans i całą reszta exznajomych,oraz regularnie figuruje w mojej psychicznej książce,bo moje jest paskoodne i szczerze go nienawidzę.:classic_cool: Zaczęłam tworzyć maila,ale nie wiem czy dzisiaj to skończę.:classic_cool: ale mam w planach wytłumaczenie ci idei ujemnego tekstu i dodatnich buziek.:classic_cool: s.....c jest bogiem:classic_cool: ostatnio jak byłam na rysunkełe miesiąc temu,to taka jedna tzipa gadała o lasce w jej klasie,i piertoliła że nie ma żadnych znajomych ani fagasa,i to z takim oburzeniem w stylu 'no żadnych znajomych,żadnego życia,nawet chłopaka nie ma' ... normalnie wypisz wymaluj ja :classic_cool:🖐️ Z tym,że po tej lasce najwidoczniej to widać,a po mnie chyba nie.:classic_cool: chodziaż obserwujac moja osobę można dopatrzyć się autyzmu,schizofrenii i innych zespołów aspergera :classic_cool:🖐️ Ja duże fazy przeżywam w szkole,najczęściej na polskim,bo w domu jest taka hooynia, że jedyne co robię to leżę i czekam na śmierć.:classic_cool: Ja też nie oglądałam,ale koleżankełe z klasy go rysowała i uświadomiła mi istnienie tej postaci.:classic_cool: Siedem chyba już zawsze będzie kojarzyć mi się z transem,a to źle,bo zawsze zwiastuje coś dziwnego,to długa historia:O 'Najlepsze jest to, że można chodzić na te koncerteły w chooj razy, a ta chwila za każdym razem jest równie bolesna jak za pierwszym' chodziaż chwila pokoncertowa w maju 2012 nie była taka zła,bo odrazu po zapaleniu świateł wbiłam na twittera holenderkełe,a tu mój rysunek..:classic_cool: już nie miałam siły na euforie,ale to było koorva piękne.:classic_cool: Koorva,ale jest mi tak seryjnie przykro und smootno,jak oglądam to,i wiem że nigdy nie usłyszę na żywo😭 http://www.youtube.com/watch?v=Mbclee25l3Y Niby widziałam wokalistke z nowym zespołem,ale to nie to samo...:O 😭 'Koorwa, wkrętzałaś mnie siostrełe wczoraj aż miło. Jak nie sooszarka to Kejti Pery, a ja rozkminiałam und próbowałam sobie przypomnieć scenę z Kejti przez pół notzy' :D:D:D:D:D:D:D Koorva,strasznei pada deszcz a lubię taką pogodę,bo mogę sie ciepło ubrac i nie widać mojego sadła :classic_cool: z tym,że w taką pogode nie mam siły na nic,prócz spania,a z kolei od słońca boli mnie głowa.oorva,nie da się mi dogodzić.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe! ❤️ Mam dokładnie to samo i pewnie dlatego od kilku dni nie mogę się wyspać, bo śpię powyżej sześciu godzin 😭:classic_cool: W ogóle podziwiam samą siebie, bo ze dwa lata temu spałam nawet powyżej 12, a to spore przegięcie pauy :classic_cool: Jeśli tak uważasz to nie mogę się kłócić, bo sam wiesz najlepiej pod jakimi postaciami nawiedzam Cię w notzy i obym któregoś dnia nie nawiedziła Cię jako Pennywise 😭:classic_cool: Bycie pomarańczą budzi we mnie agresję, więc na pewno będzie wesoło i całe moje znerwicowanie z powodu braku alkoholu und jedzenia odejdzie w zapomnienie po kilku minutach wcielenia się w pomarańczowego potwora :classic_cool: Co ja bym zrobiła bez kafetełe :classic_cool: Albo po prostu są takie zajeebiste, że machną trzy razy ręką i już są w stanie oszałamiającym :classic_cool: Ewentualnie nie lubią kwitnąć przed lustrem i marnować tyle cennego czasu 😭:classic_cool: Koorwa, ten scenariusz brzmi tak absurdalnie, że aż mnie bawi :D:classic_cool: W takim wypadku znalazłoby się miejsce dla biednej und bezrobotnej Czkawki, która bankowo z niepohamowaną radością stanęłaby przy kasie i nabijała Empikowi obroty :classic_cool: Chatka na bagnach, czyli prawie jak scenariusz ze Shreka, gdybym Ci tam wbiła na wakacje to nikt nie miałby wątpliwości, że to chałupa ogra, więc może miałabym komitet powitalny w postaci wieśniaków z widłami :classic_cool::classic_cool: Ja jestę taka piertolnięta, że zawsze panikuję miesiąc przed, żeby na trzy dni przed mieć spokój 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że tak, przecież nie moglibyśmy umrzeć na marne 😭 Chociaż atmosfera miłości und bezkonfliktowości zalatooje nudą i chyba kafetełe zniknęłoby z otchłani internetu :classic_cool: Koorwa, pewnie dlatego boję się tego żółtego psychola 😭:classic_cool: Trochę go to chyba podłamało, bo dzień po tym wyglądał jak jamnik rozjechany ciągnikiem z zamontowanymi bronami :classic_cool: Ja niestety go nie zrozumiałam w ogóle, bo z marszu zmieniłam temat i zaczęłam piertolenie o zabójczych cenach w Empikełe, które wyszczuplają mój portfel do granic możliwości. Jestę złom kobietom :classic_cool: Z niego to chyba taki zboczooszek jak ze Świętego Mikołaja :classic_cool::classic_cool: Widzę, że działasz jak wprawiony w mordach morderca i nie zostawiasz żadnych śladów swojego działania 😭:classic_cool: Przy okazji potrafię zwijać się jak pretzel, jestę kobietą pełną możliwości und wiecznych zaskoczeń dlatego powinnam robić karierę w cyrku :classic_cool: Miło, że się o mnie martwisz 😭❤️:classic_cool: Ja nie miałam żadnych protestów do obejścia, bo byłam taka noodna, że nikt niczemu co robię nie protestował 😭:classic_cool: Moją najbardziej hardkorową i niegrzeczną akcją z dzieciństwa było szczucie bezdomnymi psami dzieciaka, którego nie lubiłam do tego stopnia, że dzisiaj panicznie boi się psów :o A ja byłam psią mamą wszystkich czworonogów z osiedla i całe dzieciństwo przeleciało mi na dokarmianiu bezdomnych psów und mizianiu ich za uszkiem 😭:classic_cool: Masz farta, moje geny chudości przestały istnieć już dawno 😭 A chudzi faceci są hot :classic_cool: Bo ja z reguły jako Mikojan piszę tylko na topie o browcu, w innych miejscach jestę pomarańczowa, więc dobrze, że od czasu do czasu nachodzi mnie ochota na bycie czarnoochem, bo pewnie do dzisiaj byśmy się nie poznali 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że żyje tylko robi nas w chooja 😭:classic_cool: Tryb normalny, ja po prostu jestę już starą roorą :classic_cool: Na pewno wybrałeś kierunek, który Cię interesuje, więc te 4 lata zlecą Ci w sekundę, gorzej jakbyś się miał męczyć tak jak ja :classic_cool: I dobrze, że to tylko miesiąc tych praktyk, a nie trzy 😭:classic_cool: Ja piertolę, podryw z "Chłopów" :D🖐️ Moje wyobrażenie podpowiada mi, że wygląda cudownie und współczuję samej sobie, że wiecznie mieszkam w bloku 😭 Zaraz Cię przygarnę 😭:classic_cool: Jakieś motze rodzinne, może macie gen X :classic_cool: Ja mam obsesję na punkcie pełnych godzin i wszystko planuję tak, żeby wychodzić z domu o pełnej godzinie, myć się o pełnej godzinie, jeść o pełnej itd :o Ale budzę się i zasypiam jak popadnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, siostrełe, nie odświeżyłam :classic_cool: Odpiszę Ci jak pozmywam naczynia, bo już nie mam w czym jeść 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, a weź mnie nie wkoorwiaj :D Fajansełe, nitz nie jadłam od wczorajszej godziny 17, strawa motzno wskazana 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×