Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

mi się śniło,że brałem udział w selekcji i byłem na obozie szkoleniowym Delta Force :classic_cool::D pewnie przez to, że niedawno oglądałem o tym dokument :classic_cool: potem znów śniło mi się nasze spotkanie :classic_cool: nie wiedzieliśmy co zamówić w Sphinxie i przez 20 min przeglądaliśmy menu i zastanawialiśmy się co wybrać :D:classic_cool: potem poszliśmy do Multikina, aby stanąć w kolejce po bilety na Bąbę :classic_cool: gdy weszliśmy na górę, zastaliśmy tam dzikie tłumy i byliśmy przerażeni, że zabraknie miejsc 😭:classic_cool: jednak wszystko skończyło się dobrze, mieliśmy środkowe miejsca w jednym z górnych rzędów :classic_cool: z bananami na twarzy, zajadając się popcornem oglądaliśmy film :classic_cool: po zakończonym seansie wyciągnąłem zza pazuchy Lubelską Cytrynówkę, a Twoje oczy zaświeciły niczym stadionowe jupitery :classic_cool: potem poszliśmy do monopolowego po Krupnik, a następnie do Ciebie, aby w spokoju skonsumować te zacne trunki :classic_cool: w takim razie będę musiał zrezygnować z prysznica i skorzystać z miski 😭:classic_cool: niech wie, że tylko Ty się liczysz! ❤️:classic_cool: nie martw się o to 😭:classic_cool: muszę odświeżać, aby nie przegapić Twoich postów 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, też miewam takie notzne fazy po obejrzeniu filmów dokumentalnych, najmilej chyba wspominam zielone berety z "Two weeks in hell", bo po tym miałam sen na tyle realistyczny, że wstałam z samopoczuciem porównywalnym do tego, jakie występuje po całym dniu robienia pompek i skakania przez płotki :classic_cool: Bardzo pocieszny scenariusz i nawet na jego wyobrażenie moje oczy zaświeciły niczym stadionowe jupitery :D:classic_cool: Jeśli plany na październik wyglądają podobnie to będzie to najbardziej w pytę październik w moim żytziu :classic_cool: Mam bardzo miniaturową miskę, ale coś wymyślimy, w sumie po alkoholu człowiek wygina się jak łyżka w Matrixie, więc nawet kąpiel w zlewie w kuchni nie byłaby problemem 😭:classic_cool: Pawełe, będę musiała wysmyrać Cię za te wszystkie suodkie słowa jakie padły na tym topełe, za szybko chyba nie skończę 😭:classic_cool: Chowalibyśmy się przed zabójczymi temperaturami w jakimś pancernym igloo 😭:classic_cool: Właśnie Empikowietz napisał smsa, że pracuje cały tydzień i lipa z Batmanełe. Biorę menela z ulicy i idę 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo pograłabym sobie w "Sleeping Dogs" und "Batmanełe", życie nerda z choojowym komputerem i pustym portfelem to prawdziwa męka 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to oglądałem niedawno na yt :classic_cool::D fajnie rekruci spawali, już po pierwszej próbie z podnoszeniem półtonowego pnia :D🖐️ a instruktorzy kazali im do chować do kieszeni :classic_cool::classic_cool: w moim też :classic_cool: a w listopadzie przyjadę prawdopodobnie 10, a wrócę dopiero 12 :classic_cool::D ja nawet nie potrzebuję alkoholu aby się wyginać :D bez problemu potrafię założyć obie nogi za głowę, wyginać palce, ręce i takie tam :classic_cool: zresztą, pokażę Ci w październiku :classic_cool: uff, całe szczęście, że pracuje :classic_cool: widzisz, on nawet nie poświęca dla Ciebie czasu! 😭:classic_cool: przeczytałem opis "Sleeping Dogs" i stwierdzam, że baaardzo przypomina scenariusz filmu "Piekielna gra" i ewentualnie amerykańskiego rimejka "Infiltracja" :classic_cool: a patrz na tę grę :classic_cool: to jest dopiero cudeńko, ale mi nie pójdzie, chyba że na minimalnych 😭:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=Nwm46hiFNBQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była masakra! A ja jak na samitzę pełną empatii und współczucia przystało darłam się do monitora: "Dasz radę, nie poddawaj się, jeszcze tylko trochę!" 😭 Swoją drogą, żałuję, że nie jestem taka pro i nie podniosłabym żadnego pnia nawet z pomocą dziesięciu chłopów, bo by mnie sponiewierało und połamało w sekundę :classic_cool: Ale się najeździsz w tę i z powrotem 😭:classic_cool: Czekam niecierpliwie, bo brzmi nieźle und przerażająco. Pewnie wpadłeś kiedyś do kadzi z chemikaliami i jesteś żywym potomkiem Plastic Mana z Batmana :classic_cool: Mówiłam, że to łysa paua, a nie samietz to się uparłeś, że wolę jego 😭:classic_cool: Oglądałam te filmy, ale w chooj dawno 😭 W każdym razie, rozgrywka motzno w stylu GTA :classic_cool: Jestem dopiero na drugiej minoocie, bo mój internete to prawidzwy demon, który z powodzeniem mógłby grać w NFS i robić tam za slow motion, ale już mogę stwierdzić, że to mój kolejny powód do wylewania łez, bo uwielbiam takie gry 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zupełnie jak mój tatełe, gdy ogląda mecze :classic_cool: tyle, że on używa bardziej niecenzuralnych wyrazów :D🖐️ oj tam, 1,5h to prawie nic :classic_cool: poza tym wię, że warto 😭:classic_cool: no to jeden samietz z głowy, muszę się jeszcze pozbyć flecisty 😭:classic_cool: na laptopie und stacjonarnym mam multum filmów, więc gdyby zaszła potrzeba to mielibyśmy tzo oglądać :classic_cool: ja też :classic_cool: według mnie Watch Dogs przypomina mieszankę Hitmana i GTA :D po tym gameplayu widać, że jest wiele możliwości wykonania misji jak w Hitmanie :classic_cool: lubię to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boski tatełe, mogłabym mu wtórować, gdyby nie to, że damie nie wypada przeklinać :classic_cool: Chociaż przy meczach też mi się wyrywają różne, podejrzane słowa i jeszcze trochę, a moja mamełe zacznie stosować karę w postaci ujmowania mi ziemniaków z talerza za każde niecenzuralne słowo. Głodóffka z przytupem :classic_cool: Dla niektórych 5 kilometrów to za dużo, jesteś taki boski 😭:classic_cool: Łatwo pójdzie, pod wieloma względami jesteś lepszy od fletzistełe 😭:classic_cool: Hitman jest zajeebisty! Mój bratełe katował go bez opamiętania i nigdy nie chciał się ze mną dzielić, więc ja musiałam nakoorwiać po notzach, mając przy okazji zajeebisty klimat :classic_cool: Im dalej się posoowam w minutach na yt, tym bardziej się jaram 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz Cię zaskoczę :classic_cool: ja zupełnie nie interesuje się piłką nożną, mam to w dooopie :classic_cool: mogę pograć z kolegami na boisku, ale żeby kibicować i jarać się tym to ni chooja :classic_cool: a niecenzuralne słowa padają często gdy w coś gram i siedzę na TSie :classic_cool::D ale chyba tego nie słyszą albo nie chcą słyszeć :classic_cool: 5 kilometrów to za dużo? :o:classic_cool: jeśli komuś zależy to odległość nie ma znaczenia :classic_cool: och moja Dżoanno! ❤️:classic_cool: nawet nie wiem jak Ci się odwdzięczę za te wszystkie komplementy które mi tu prawisz 😭:classic_cool: ja też ossstro katowałem Hitmana na tysiąc różnych sposobów :classic_cool: nawet teraz na laptopie mam Hitmana: Blood Money więc gdybym wziął ze sobą lapka to dałbym Ci zagrać :classic_cool::D ps: mam również zainstalowanego Skyrima i Dead Island :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spedzilam dwie godziny w piekarniku vel samochodzie,koorva nienawidze takiej pogody:o nie wiem po co posciagalam wczoraj w pissdu plyt,skoro niczego z nich nie sluchalam,bo potem kojarzylyby mi sie tylko z upalem,gotujaca sie krwia w zylach,mokrymi pletzami,splywajacym mejkapem i ogolem byciem smazona.:o ale kupilam babeczke kajmakowa i zycie na nowo jest piekne 😭:classic_cool: leze polnaga na kafelkach:classic_cool: dziekuje za swoiste pocieszenie,jestem wzruszona 😭:classic_cool:snil mi sie gitarzystele!byl pod moim domem i startowal w jakims rajdzie:D a holenderkele dodala filmik o swojej face care routine,ktory obejrze za minimum 7 godzin:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiade zepsuł internete, więc zajęłam się obiadem. Odyebałam sobie takie żarło, że bankowo nitz do jutra nie zjem, szkoda tylko, że wywaliłam pół solniczki na swoje ziemniaki i nadal jest są za mało słone 😠 Wiedziałam! Potwierdzame moją teorię, prawie zakrawajątzą o hipotezy pracy magisterskiej, że każdy Paweł z reguły nie przepada za meczami :classic_cool: Ja oglądam tylko MŚ und Euro, inne klubowe rozgrywki jakoś średnio mnie podnietzają :classic_cool: O bluzgi przy grach też u mnie łatwo dlatego moja współlokatorka miała ze mną przeyebane, bo grałam w coś non stop i non stop leciały bluzgi. Przy rodzicach gram jedynie w Simsy i jestem potulna jak owieczka boża :classic_cool: Szkoda, że moi rodzice nie są tacy jak Twoi 😭:classic_cool: Właśnie dlatego uznaję, że nie mam szczęścia w relacjach samitzo-samczych, a nawet samitzo-samiczych skoro nawet odległość wpasowująca się w określenie "rzut beretem" to problem nie do przeskoczenia :classic_cool: Już się odwdzięczasz, mój boski Pawełe 😭:classic_cool: Pawełe, łapiesz same plusy :classic_cool: Swoją drogą, mało znam samtzów, którzy użyczają swoje skarby zainstalowane na komputerze i dają się nacieszyć kobiecie, ale ja w sumie poznaję nerdów poziomu hard, więc dla nich komputer to jak druga połówka, własną kobietą się przecież dzielić nie można :classic_cool: Czarna magia :D:classic_cool: Kootziapa Nie Ty jedna źle reagujesz na takie warunki, ja pewnie jutro dostanę koorewskiego szału jak będę musiała naginać do centrum w samo południe plus jeszcze do dziekanatu, zakładając że będzie otwarty :classic_cool: Już czuję ten zabójczy powiew wiatru w tramwajach :classic_cool: Też bym zjadła babeczkę, a mam do dyspozycji tylko pustą paczkę po Laysach 😭 Pewnie w rajdzie, gdzie nagrodą była możliwość porwania Cię do ołtarza 😭:classic_cool: A 7 godzin zleci błyskawicznie, czas się ciągnie jedynie w szkole :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę pooglądać K1, MMA albo boks, a nie nażelowanych peezdusiów ganiających za piłeczką i płaczących, aby sędzia uznał faul :o:classic_cool: haha :D miałem dokładnie to samo ze swoim współlokatorem :classic_cool: szczególnie gdy grałem w LoLa i przeciwnik uciekał mi z 1 hp albo moi teammates coś odpierrdalali :classic_cool: jesteśmy sobie pisani, wiedziałem od początku ❤️:classic_cool: ale teraz Fortuna zaczyna Ci sprzyjać :classic_cool: ale czuję, że to nie wystarczy skoro Ty odwdzięczasz się tym samym i do tego chcesz mnie miziać 😭:classic_cool: och, dziękuję :classic_cool: dlaczego miałbym się nie podzielić i to z Tobą? 😭:classic_cool: przecież to tylko gry :classic_cool: podejrzewam, że chciałabyś je przetestować osobiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce do domu 😠 pozatym jak na artystkele przystalo to popierdzielam rysowatz dzbanki, krzesla i gitary aby umiec potem na egzaminele 😠i ciekawa jestem,kiedy mamele zacznie mnie cisnac zeby znowu chodzic,bo nie bylam od 3 tygodni:classic_cool:a jak chodze to caly dzien z doopy:o rodzina piertoli,ze ciagle siedze na uboczu,to powiedzialam ze niedlugo spotkam mojego lovera(jeszcze go nie znasz:classic_cool:) i opowiadac o nim,to zlapali boolwers,mamele spojrzala na mnie wzrokiem 'dlaczego cie nie wyskrobalam' a z oczu tatele wyczytalam 'moglem trzymac moj sprzet na uwiezi' 😭:classic_cool: Upaly to moje najwieksze utrapienie pogodowe,najlepiej jak jest tak po 20stopni,bo inaczej zdycham:o zaraz mi leb odpadnie 😭 wszystko mnie boli und jestem senna,a ta babeczka zaraz sie roztopi,ale dzielnie doniose ją do domu,bo teraz nie mam najmniejszego humoru aby ja zjesc.😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMA und K1 ❤️ Boks też lubię, ale nie oglądam go z takim zaangażowaniem jakie to ma miejsce przy MMA na przykład, mój tatełe za to był fanem boksu, ale zamiast miłości do rękawic bokserskich przekazał mi miłość do Rambo, którego oglądałam z nim milion razy zamiast napiertalanek na ringu 😭:classic_cool: O Bożełe, LoL to w ogóle zabójcza dawka napięcia emotzjonalnego, więc jestem w stanie wyobrazić sobie Twoje reakcje. Mam tylko nadzieję, że nie jesteś z tych napiertalających pięściami w klawiaturę, bo znam fatzeta, który robił to regularnie w trakcie rozmowy na Skype, w wyniku czego ja lekko stratziłam słuch :classic_cool: Ja też wiedziałam, nie dało się tego nie poczuć :classic_cool:❤️ Zaczyna, a to wszystko za Twoją sprawą 😭:classic_cool: To że jesteś jest już wystarczające, a miziania nie unikniesz, bo takie suodkie ciasteczka zawsze powodują u mnie odruch miziajątzy 😭:classic_cool: Oczywiście, że bym chciała, zwłaszcza, że na co dzień nie mam takiej okazji z ratzji laptopełe stworzonego jedynie do obsługi Worda :classic_cool: Siostrełe, Ty maroodo :classic_cool: Dobrze, że chodzisz i nakoorwiasz, bo przynajmniej rozwijasz się jak papier toaletowy firmy Mola, poza dniem z doopy nie dostrzegam żadnych negatywów, więc pierwszy raz w żytziu popierame mamełe :classic_cool: Kolejny lover! Brzmi nieźle, mam nadzieję, że jest równie pocieszny tzo N_K :classic_cool: A rodzitze niech się cieszą, że nie mają przy okazji syna, bo to by była mieszanka wybuchowa (początkowo napisałam "Wyborowa" :classic_cool:) :classic_cool: Popierame, 20 stopni jest w pytę i to najlepsza temperatura do życia. Dlatego z niecierpliwością czekam na dni jesienne, które w tym roku przypadną pewnie na grudzień 😭:classic_cool: Wrzuć babeczkę do lodówki, sama przy okazji wejdź do środka, żeby stać na straży jej żytzia und zdrowia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empikowietz pisze mi elaboraty na temat swoich piętnastoletnich płytek w łazience. To już koorwa topełe pravika mają więcej polotu i czytam je z większym błyskiem w oku 💤:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boszełe, z kim ty miałaś do czynienia :classic_cool:😭 nie walę w klawiaturę, ale zdarza mi się wykrzyczeć siarczyste "kurrrrrwa" z akcentem na r :classic_cool: już nie mogę się doczekać 😭:classic_cool: mój zarost tylko czeka na Twoje delikatne dłonie :classic_cool: mój laptopełe jest bardziej multimedialny, ale mimo wszystko sporo gier na nim działa :classic_cool: odpisujesz mu? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bardzo nerwowym samtzem, który przy okazji bardzo lubił wygrywać, więc wszelkie porażki znosił tragicznie i zawsze sprzęty dostawały niezły wpiertol :classic_cool: Może kiedyś to usłyszę, ludzie siarczyście koorwujątzy w trakcie grania zawsze mnie bawią :classic_cool: Ach ten Twój boski, samczy zarost! Gorąco mi na samą myśl o nim 😭:classic_cool: Ja na swojego w sumie nie mogę narzekać póki ciągnie mi Simsy. Jak przestanie to wypiertolę go przez okno mimo całej mojej miłości do tego przyjaznego sprzętu :classic_cool: Odpisałam na pierwsze smsy, bo już piertolił o wypadzie na inny film, ale podcięłam mu skrzydła wyimaginowanym wyjazdem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozwijam sie,przez wiekszosc czasu udaje ze rysuje i cichaczem przegladam kafe :classic_cool: ale przyznam,ze czasem uda mi sie tzos fajnego napackac,ale to rzadkosc.pozatym wez stoj 6 godzin i rysuj krzeslo na brystolu:o:classic_cool:🖐️ jak ogarniesz router i gg,to wysle ci wszelkie materialy z nia zwiazane:classic_cool: a moze uzyjesz swojej kreatywnosci i sama odgadniesz jej nazwisko?:classic_cool: ktore brzmi S _ _ C :classic_cool: podpowiem,ze trzecia literka jest samogoska:classic_cool:juz jestem w piekarniku vel samochodzie,ale ujelas to idealnie,bede strzec jej zycia und zdrowia w lodowkele,tym samym dajac sobie ukojenie podczas upalow :classic_cool: jesien jest w pyte,zayebista pogoda!:classic_cool: lato z poczatku jest fajne,ale potem wkoorvia😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wyczucie czasu jest calkiem w pytę :classic_cool:🖐️ chce jezdzic konno a juz nigdy nie bede bo jestem za stara,z grooba a gietkosc mojego ciala ogranicza sie do wyczynowego wladania kciukami und otworem gebowym😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro mowa o rysowaniu to dorzutzę sowę, bo chciałaś zobaczyć: http://i46.tinypic.com/ibfj10.png Nie wiem koorwa co to jest, bo to pierwszy rys jaki powstał, nie pytaj :classic_cool:🖐️ W sumie moja ex przyjaciółka też łaziła na takie piertoły i miała podobne zdanie co Ty. Dlatego cieszę się, że ja poszłam ścieżką psychologiczną, która któregoś dnia zepchnie mnie do dołu wymiarów trumny i zasypie piaskiem :classic_cool: Obstawiam, że literą numer trzy jest "E" :classic_cool: Mam nadzieję, że cała podróż i proces smażenia w tym piekarniku będzie krótki, bo jak sobie przypomnę swoje rodzinne und długie eskapady to mi się słabo robi. A hardcorem to już był brak klimy w samochodzie :o:classic_cool: Jeszcze wiosna jest git, w ogóle temperatury, w których mogę wbić w swoją zajeebistą, skórzaną kurtkę, do której pałałam ogromnym uczuciem dopóki Empikowietz nie spiertolił jej stwierdzeniem: "Fajną masz tę kurtkę, też miałem kupić skórę, ale chyba nie jestem zbyt męski do noszenia skóry" :o :o :o Koorwa, JESTĘ FACETĘ 😭 Na ujeżdżanie konia nigdy nie jest za późno! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ten ból kurtkowy zjadłam myśl, bo miałam dodać, że temperatury, w których mogę wbić w kurtkę są w pytę, bez względu na porę roku :classic_cool: A Empikowietz zaczyna coś fikać, bo za często wysyła mi te swoje lotne smsy. Ja piertolę, zaraz się okaże, że horoskop mu powiedział, że jestem tą jedyną, więc odpiertala manianę 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo lubię wygrywać, ale całą złość po przegranej tłumię w sobie, a nie wyżywam się na sprzętach 😭:classic_cool: no nie wię, bo przy Tobie nie będę przecież nakoorwiał w gry ❤️:classic_cool: jeszcze tylko albo aż 1,5 miesiąca 😭:classic_cool: Simsy to zuo :classic_cool: grałem w to po raz pierwszy i ostatni w wieku 8 lat :classic_cool: koorwa, moje simy miały wszystko czego dusza zapragnie, ale i tak ciągle narzekali :o:o zabiłem wszystkich i usunąłem grę :classic_cool::classic_cool: oho, czyli znasz się z empikowtzem już od jakiegoś czasu 😭:(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest piekna!❤️masz potenszjal:classic_cool:jak dasz jej na imie?sowisława?:classic_cool: Ja jako artystkele bede malowatź...ściany :classic_cool:🖐️ o koorva,nie wiem jak to odgadlas,ale TAK!Teraz tylko pozostaje ci odgadnac druga literke,S _ EC:D:classic_cool: Jeszcze 2h podrozy 😭 te rodzinne wypady sa straszne,nie wiem po hooy jezdzic do ludzi,ktorzy ciesza sie gdy tylko opuscimy ich dom,a w tym samym momencie na naszych twarzach maluje sie obraz ulgi porownywalnej do wyrazu twarzy czlowieka,ktory oddal stoletz po wielodniowych zaparciach.:classic_cool: Powtorze sie,ale trans za takie komplemente oddalby zytzie.:classic_cool:a tzo do oddawania zytzia to trans ma opis na gg 'I'm dying day by day',czyli od roku bez zmian:classic_cool:🖐️ Wlasnie sie gotuje,z psem norowtzem.mam nadzieje ze gotowana bede smakowatz dobrze.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrele,wlasnie minelam ogromna siedzibe politzji i pomyslalam o tobie,wtzinasz mi sie w mozg :classic_cool:🖐️ az strach pomysletz tzo by bylo jakby wpuscic by sie do tego zgromadzenia politzjantow...ale nie,nie strach bo przeciez nie jestes w stanie okazywatz czulosci innemu fatzetowi niz twoj wybranek garę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrele,wlasnie minelam ogromna siedzibe politzji i pomyslalam o tobie,wtzinasz mi sie w mozg :classic_cool:🖐️ az strach pomysletz tzo by bylo jakby wpuscic by sie do tego zgromadzenia politzjantow...ale nie,nie strach bo przeciez nie jestes w stanie okazywatz czulosci innemu fatzetowi niz twoj wybranek garę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, bo biedne sprzęty nie są niczemu winne 😭:classic_cool: Chociaż podobno tłumienie złości nie jest zdrowe, dlatego ja od zawsze marzę o worku treningowym :classic_cool: No faktycznie, przecież jest tyle fajnych rzeczy, które można robić, że gry schodzą na dalszy plan :classic_cool: 1,5 miesiąca codziennego patrzenia na Twoje boskie oblicze, bardzo miło mi upłynie ten czas ❤️😭:classic_cool: W głowach im się popiertoliło od nadmiaru bogactwa i stracili sens życia, więc można uznać, że dopuściłeś się eutanazji :classic_cool: Ja uwielbiałam ich zamurowywać i patrzeć jak umierają z głodu jako obraz nędzy und rozpaczy, to była pierwsza chwila, w której poczułam, że reaktzje ludzkie na ekstremalne warunki są fascynujące :classic_cool: "Znać się" und "od jakiegoś czasu" to za dużo powiedziane 😭 Otworzył do mnie gębę w połowie lipca kiedy na zewnątrz pizgało deszczem und mrozem i wtedy miał szansę obczaić moją zajeebistą kurtkę :classic_cool: Siostrełe, właśnie ochrzciłaś tę biedną, upośledzoną sowę! Sowisława jest w pytę, piertolnę ją na ścianę, żeby mi przypominała o was dzień w dzień :classic_cool: Pewnie na żółto te ściany :classic_cool: Moja kreatywność nie zna granitz, lata rozwiązywania krzyżówek na wakacjach z rodzicami się opłaciły, obstawiam tym samym, że drugą literą jest "T" :classic_cool: Współczujeme motzno w takim razie, bo mnie by strzelił łysy chooj i najprawdopodobniej biegłabym za samochodem, bo rodzitze nie wytrzymaliby mojego zrzędliwego piertolenia. Ale ja to nawet dostępu do neta nie mam w takich sytuacjach to reaguję agresją :classic_cool: Wychodzi na to, że ja powinnam być transełe, bo miałabym właściwie z górki. Żytzie jest takie niesprawiedliwe :classic_cool: Lepiej, żebyś nie smakowała, jeszcze tego brakowało, żeby Cię ktoś wpiertolił ze smakiem 😭:classic_cool: Takie siedziby politzyjne to prawdziwy raj i tam chcę trafić po śmierci :classic_cool: Chociaż od czasu jak boski Pawełe zawładnął moim sertzem to nawet politzjant nie byłby w stanie go z niego wygryźć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrow odemnie sowisławę i tzmoknij ja w zadek od norowtza.ucieszy sie :classic_cool: Kolor zolty to uklon w strone holenderkele ,zarowno jak w strone schizofrenii.takze kolor idealny i wrecz nie wyobrazam sobie malowania scian innym.:classic_cool: Nie wiem jakim yebanym tzudem to odgadlas,pewnie kiedys ci o tym napisalam tylko zapomnialam,ale przynajmniej teraz moge sie jaratz nasza syjamskoscia.:classic_cool: dodam,ze zobacze s......ca za 2 tygodnie i wrzasne radosnie,po czym ukryje twarz w dloniach i bede udawac,ze mnie nie ma.:classic_cool: Transy to hooyki,transa tez niedlugo bede widywac codziennie:o ale jest tez plus tej sytuatzji,bede ci opowiadac tzo odpiertala :classic_cool:🖐️ Nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze ,ze mam dostep do neta w tych sparttanskich warunkach😭:classic_cool: Wiedzialam,ze tak odpowiesz,garę to pan und wladtza twojego sertza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×