Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Koorwa, jutro poniedziałek, jutro "Plebania", jutro przymusowa pobudka o 6:20 :o Siostrełe, zadanie wykonane, przy okazji Sowisława kazała zrobić to samo norowtozi, a Ciebie pozdrowić :classic_cool: Ja dzięki Tobie und Holenderkełe stałam się wielką fanką żółtego i czuję dumę nawet w trakcie snu, ponieważ koszulka, w której aktualnie śpię jest żółta jak żółty papier :classic_cool: Nie wspominałaś, po prostu jestem zajeebista i czuję zajeebistą motz tej syjamskości, która powoduje, że niedługo będę znała dokładne daty Twoich owulatzji und bóli brzucha spowodowanych jedzeniem zbyt dużej ilości jagód und runa leśnego :classic_cool: Pewnie każdy Twój lover skreśla już dni w swoim małym kalendarzu nie mogąc doczekać się publicznego ataku Twojej miłości und stalkingu :classic_cool: W Twoim powrocie do szkoły upatruję właśnie szansę na hot newsy dotyczące transełe. Zaczynam czuć do niego sympatię rodzoną w bólach własnego współczucia jego głoopocie :classic_cool: Ja w takich sytuacjach mogę liczyć jedynie na bandełe flecistełe, ponieważ zayebałam tzałą pamięć ich kawałkami :classic_cool: Dopiero na Twoim przypadku widzę, że internete w telefonie jest niezbędnym narzędziem od przeżycia 😭:classic_cool: Koorwa, jestem głodna, a miałam nic nie jeść, no tzo za choojnia, w życiu nie przerzucę się na tryb jednego posiłku dziennie 😠😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DELIRIUM! ❤️ Lubiłam bardzo ten wyraz na zajęciach ze zdrowia psychicznego, bo mój zajeebisty wykładowca często stał na środku i wrzeszczał: "NO ISTNE DELIRIUM TERAZ USKUTECZNIAM!" kiedy widział całą aulę wyładowaną studentami :classic_cool: W rezultacie delira była moim hasłem do poczty, zanim nie zmieniłam tego na frazę złożoną z 20 liter :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sowisława juz zajela swoiste miejsce w sertzu norowtza i moim❤️:classic_cool: Akurat mam sluchawkely douszne i one redukuja halasely z zewnatrz,wiec jezeli takie posiadasz to zaaplikuj na notz,a jezeli nie,to zatkaj uszy maslem.:classic_cool: Milo mi to slyszetz,wykladowtza calkiem w pytę :classic_cool:dodam jeszcze ze jedna z piosenek holenderkele nosi wdzieczna nazwe delirium,oraz grali to na kontzertele,przez tzo odczuwam niezwykla sympatie do tego slowa.:classic_cool: Plotek na temat transa mozesz byc pewna jak kominiarza w kominie,bo prawie codziennie sa jakies niusy,napieranie i inne niuanse.:classic_cool: Moi loverzy w sumie nie wiedza o mojej milosci do nich😭 jednak slowem STALKING przypomnialas mi pewien epizod.:classic_cool: a wietz mam w zwyczaju stalkerowac taka jedna laske z innej klasy,i gdy tylko ja widze to radosnie wymachuje rekoma i krzycze 'ulaaaaa':classic_cool:podchodze do niej i prowadze monolog w stylu 'ulaulaulaulaulaula si_ _a ula ula ula s..c' :classic_cool:🖐️ Nie wiem jaka masz pamietz,ale moja jest calkiem w pyte,bo na ipodele mam zapchane 15gb i jeszcze 130gb wolnych:classic_cool: Daty mojej owulatzji nie znam nawet ja,hormony graja ze mna w jakas goopia gre,bo przez 3 miesiatze krwawilam z lily w okolitzach 15 dnia miesiatza,a dzis jest 19 i jakichkolwiek objawow zero.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A internete w telefonie jest mi niezbedny do jakiejkolwiek egzystencji,mimo swoich wielu wad moge spokojnie odpalic kafe na matmie,w kiblu lub w innym miejscu gdzie dostepu do kompa nie mam.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ten czas również bardzo miło upłynie, ale szkoda, że mam tylko jedno Twoje zdjęcie 😭:classic_cool: ja ich spaliłem und utopiłem w basenie :classic_cool: nie chciało mi się czekać aż umrą z głodu :classic_cool: szybkie und satysfakcjonujące :classic_cool: prawdziwy z niego łowca und samietz alfa :classic_cool: wypatrzył Cię w miejscu publicznym, a następnie podjął działania!😭 :classic_cool: ps: też mam zajeebistą, skórzaną kurtkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, właśnie te słuchafony ciągle są na liście rzeczy, które muszę kupić, a w zaistniałej sytuatzji und aktualnych warunkach przydałyby się na gwałt. No nitz, będę musiała wyręczyć się masłem :classic_cool: Słucham "Delirium", na raty, bo mi ładuje z wysiłkiem porównywalnym do wysiłku sztangisty podnoszącego sztangę ważącą o 30 kilogramów za dużo. Kawałek jest w pytę, więc czuję jeszcze większą sympatię do tego słowa :classic_cool: Napieranie mnie ciągle rozpiertala, więc liczę, że nadal będzie dziko napierał bez opamiętania :D:classic_cool: Panna pewnie już dawno nabawiła się manii prześladowczej i teraz widzi Twoją fatzjatę nawet wtedy jak podnosi klapę od kibla :classic_cool: Jak Holenderkełe skończy śpiewać to puszczę sobie Within Temptation, nie ma to jak miły wieczór z SI_ _Ą :classic_cool: Pojemności swojego komórkełe już nie pamiętam, ale wiem że jest całkiem sporawa i mam jej jeszcze trochę w zapasie :classic_cool: Przydałby mi się iPodełe, ale mam tyle wydatków typu alkohol, że nawet nie próbuję zbierać na sprzęt elektroniczny :classic_cool: Ja swoje hormonełe to już spisałam na straty, bo tzałe życie dają mi po doopie i już raczej nitz się nie zmieni, więc przestałam zwracać na uwagę na te małe skoorwysyny, ale mimo wszystko łączę się w bólu :classic_cool: Ja na uczelni też w sumie mogę odpalić kafetełe. I to chyba jedyne miejsce, w którym mój łaskawy telefone będzie chciał połączyć się z siecią wi-fi :o:classic_cool: Pawełe Mogę Ci przesłać hasło do photobucketa, gdzie chyba znajdzie się z 5 fot mojej fatzjaty, ale wszystko jest w formie screena z rozmowy na facebookełe czy gg, więc doopy nie urywa :classic_cool: W takim razie ja mam chyba większy poziom sadyzmu 😭:classic_cool: Do samtza alfa to mu sporo brakuje. Przede wszystkim bycia samtzem :classic_cool::classic_cool: Empikowietz bankofo popadłby przy Tobie w kompleksy :classic_cool: A Czkawka na bank się obudzi i z powodzeniem Cię odbije 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boszełe :classic_cool:😭 w takim razie poproszę ❤️:classic_cool: tylko w Simsach :classic_cool: w rzeczywistości raczej nie 😭:classic_cool: chyba że też podpalałaś mrowiska, urządzałaś walki mrówek w słoikach, przecinałaś pijawki na pół zardzewiałym scyzorykiem, rozgniatałaś/topiłaś ślimaki i rzucałaś larwy chrabąszczy na pożarcie mrówkom leśnym :classic_cool::classic_cool: więcej grzechów obecnie nie pamiętam, nie żałuję :classic_cool: Asiu! ❤️:classic_cool: jesteś taka słodka 😭:classic_cool: to niemożliwe, przeca pisałem, że teraz liczysz się tylko Ty 😭:classic_cool: ps: przypomniał mi się odcinek KB pt. "Brat Modest" :classic_cool::D pewnie Ci się spodobał, bo było tam zajeebiste nawiązanie do LOTRa :D🖐️ elf, krasnolud i człowiek, czyli epicka przygoda w labiryncie Dałna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitchh
slyszalem od kolegi ze Mikojan to gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocztę Ci prześlę namiary tylko najpierw sama się dowiem czy koleżanka hasła nie zmieniła :classic_cool: O Bożełe! Pewnie rozpatrywałabym takie opcje, gdyby nie fakt, że takie robactwo powoduje u mnie wykształcenie się kolejnej pary nóg i zapiertalanie z prędkością formuły 1 w bezpieczne miejsce :classic_cool: Z drugiej jednak strony mam takie wielkie serce, że nie zabijam nawet komarów, więc chyba nie jest ze mną tak źle :classic_cool: Pawełe, Ty jesteś jeszcze suodszy 😭:classic_cool: Ale zawsze możesz zmienić zdanie 😭:classic_cool: O koorwa, mam to nawet w ulubionych na YT. Oglądałam to przed wejściówką z jakichś zajęć, a później miałam przeyebane, bo ciągle się śmiałam :D:classic_cool: Mitchh Oczywiście, że gej. Lecę na facetów i się z tym nie kryję :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie coś takiego zupełnie nie rusza :classic_cool: przypomniałem sobie, że jeszcze łapałem muchy, wyrywałem im skrzydła i rzucałem w sieci pająków, a następnie patrzyłem co się stanie :classic_cool: jak można nie zabijać komarów? 😭:classic_cool: ja nie mogę zasnąć, gdy chociaż jeden lata po moim pokoju :classic_cool: zapalam wszystkie światła i rozpoczynam polowanie :D nie jestę kobietą żeby co chwilę zmieniać zdanie :classic_cool: trzymam się tego co postanowiłem. "Ty jeebany elfie,przechodzimy przez Bóg wie jakie lochy w labiryncie Dałna, a Ty tak mi się odpłacasz?!" :D:classic_cool: łzy w oczach podczas wypowiadania tych słów oraz Bomba jako Sarumun rozjeebały mnie całkowicie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorwa, a wiesz co jest najgorsze? :classic_cool: to wszystko co Sebek powiedział o Bombie podczas rozmowy telefonicznej pasuje również do mnie 😭😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty boski sadysto! 😭:classic_cool: Ja nie miałam sertza wyżywać się na biednych owadach, jedynie raz przez przypadek udusiłam stado biedronek, bo zapomniałam zrobić dziury na przepuszczalność tlenu w nakrętce słoika :classic_cool: Dodatkowo ratowałam nietoperze, bo mieszkał u mnie poyeb, który je na żywca ciął na pół, więc jak chooja zobaczyłam to spuszczałam mu łomot i wypuszczałam nietoperza na wolność, jestem od zawsze wierna Batmanełe! :classic_cool: Nie mam sertza zabijać, nawet pająka nie tknę, mimo że mam arachnofobię 😭 Przy okazji jestem przekonana, że żaden komar nie ugryzł mnie od lat, ponieważ od lat żadnego nie zabiłam. To znacznie lepsza optzja niż twierdzenie, że po prostu jestem niesmaczna 😭 Och Pawełe, jak tu do Ciebie nie wzdychać? 😭:classic_cool: Muszę to sobie odpalić dla przypomnienia, chociaż z moim netem to odpalę nad ranem :classic_cool: Kiepsko zakamuflowany pedau :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiertalam pizze:classic_cool: na dodatek mam kukurydze w kolbie,którą można wykkoorviście podgrzać i oblać masłeum und solą,koorva❤️:classic_cool: pzatym mam jednak 3 babeczki kajmakowe,japiertolę:classic_cool: Moje słuchawkeły ,które były na gwarantzji 2 lata i psuły się średnio co 2 miesiące,są już pozbawione gwarantzji i działają tzudem od 8 miesięcy bez jakiejkolwiek usterki und napraw...:classic_cool: zwykle takie tzatzka psują się po skończeniu gwaratzji,a tu stał się tzud i działają,gdy powinny się już popsuć jakieś 3-4 razy:classic_cool:🖐️ Delirium jest ogółem w pytę,tylko wkoorvia mnie trochę to mrooczenie na początku,ale ogółem kojarzy mi się dobrze z ratzji tego,że na kontzertełe powstała wtedy ogromna fala rąk 😭:classic_cool: 'Napieranie mnie ciągle rozpiertala, więc liczę, że nadal będzie dziko napierał bez opamiętania' łoo koorva,nie wiesz o soo prosisz!:classic_cool::D Odnoszę wrażenie,że zapomniała o mnie na okres wakatzji😭 jednak kiedys z nią pisałam na fejsbukełe i przesłała mi moją własną wersję coola,której używam gdy nie mogę wstawtź coola,czyli '@_______@' co jest równoznaczne z wzsechobetznym obłędem.:classic_cool: Wieczór z si..dą zawsze w pytę,ale ze s..cem jest jeszcze lepszy.:classic_cool: Alko to priorytete,tylko akurat w moim przypadku stoi przeszkoda w postaci braku tej gibajątzej się goopiej plakietki,umożliwiajątzej mi kupno tego tzuda.😠:classic_cool: Też spisałam moje hormoneły na straty,tak samo jak moje ciało,usta,oczy und głos.:classic_cool: Nie mam wifi,dlatego czuję się bardzo wyalienowana i niedzisiejsza.😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyżywałam się na biedronkach jako dzietzko,potrafiłam nieść 20 w jednej łapie i potem puścić je na parapet...:O:classic_cool: zamykałam je w słoikach,pudełkach,nosiłam wszędzie,nie pozwalałam odlecietź itp itd:classic_cool: ale ich nie zabiłam,były zbyt słodkie na smierć😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe, ślina mi się toczy przez Ciebie po moich skromnych tzytzach 😭 Właśnie psucie się po zakończeniu gwarancji zauważam w żytziu codziennym aż za często. W sumie nadal jestem przerażona stanem swojego laptopa, którego gwarancja wygasła dwa lata temu, a on się nadal całkiem nieźle trzyma bez jednego sprawnego USB, ze zyebanym wentylatorem und z choojowym zasilaczem 😭 W tym momentełe pewnie wykrakałam i mój laptopełe wybuchnie jak C4 zamontowane na drzwiach :classic_cool: Nawet nie dosłyszałam żadnego mrooczenia, ale może to przez to, że jestem człowiekiem przygłuchawym :classic_cool: Fala rąk musiała być zajeebista und poruszajątza 😭:classic_cool: Póki nie ma paróffki to nie musisz się go obawiać :classic_cool: Ja już jestem zdominowana umysłowo przez płody i wszędzie widzę płody 😭 @__________________________________________________@ To dobrze, że stoi, przynajmniej marskość wątroby und bóle wnętrzności Cię za wcześnie nie dopadną :classic_cool: Ja wątroby to już chyba nie mam :classic_cool: Sporo nas łączy, siosterełe, nawet te same rzeczy spisujemy na straty :classic_cool: Nie wiem w sumie tzo gorsze, wolałabym umrzeć niż paść ofiarą małego oprawcy, który trzymałby mnie na siłę. Biedne biedronki 😭:classic_cool: Pawełe Nie wiem tzo tam widzisz, ale jeśli coś ma więcej niż 2 lajki to znaczy, że nie znam tych ludzi :classic_cool: Ja mam jedynie 150 znajomych na facebooku z czego 140 to obcy ludzie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, trochę mnie uspokoiłaś :classic_cool:😭 ale jak widzę komentarze tych podrywaczy z fejsbuka to aż się we mnie gotuje 😠:classic_cool: ja mam 120, ale wszystkich znam osobiście i nie są to tylko znajomi na "cześć" :classic_cool: zresztą, sam rzadko wysyłam zaproszenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, przeca tam nie ma żadnych podrywaczy 😭:classic_cool: Ja w sumie sama nie wiem jak podejść do połowy moich znajomych, bo to ludzie, którzy mnie olewali przez 12 lat edukacji, a teraz nagle wielcy moi przyjaciele :o:classic_cool: Reszta to ludzie, z którymi regularnie gram w TF2 i szczerze mówiąc wiem o nich więcej niż o tej grupie, którą wymieniłam wyżej :classic_cool: Żenada und żytziowa porażka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w komencie sprzed miesiąca napisałaś, że z komara który Cię nękał zostały tylko nogi 😭:classic_cool: wcale nie jesteś taka łagodna dla komarów jak napisałaś tutaj :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamełe 😭 Mimo moich próśb o wypuszczenie go na zewnątrz, wzięła gazetę i przypiertoliła bez zastanowienia 😭 A to był ten duży, samietz :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz znajomych z TF'a na fejsie? :classic_cool: ja nadal nie dodałem swojego kumpla z którym gram już od prawie 4 lat :classic_cool::D a o krótszych znajomościach nawet nie wspominam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomych z internete też mam :classic_cool: Ale mój facebookełe to dwie foty + 100 lajków, więc dla mnie jeden chooj kto to ogląda :classic_cool: Lepiej być dzikim na fb niż w żytziu realnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że niedługo dołączę do Twojej listy znajomych na fb :classic_cool:❤️ właśnie po raz drugi oglądam horror pt. "To" :classic_cool: nic mnie tak nie śmieszy jak horror z clownem Pennywise'em, który porywa i morduje małe dzieci :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×