Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Ratzja, to chyba najlepsza optzja, a zważywszy na fakt, że monopol mam za oknem to możemy rozmyślać się i namyślać nawet przez całą notz :classic_cool: Pawełe, Ty suodziakoo ❤️😭:classic_cool: Jeśli do tego czasu nie zrezygnujesz z tego pomysłu to może dałabym się namówić 😭:classic_cool: Właśnie, bo ja już zaczęłam zapominać o tych literakach 😭:classic_cool: Dobranotz Pawełe, rekiny ludojady w poślady 👄:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym rzecz,ze wtzale mi sie nie chce zapiertalac dla samej siebie Moje dzietzi jak juz,to beda mialy zryta psychike.:classic_cool: szczele sobie w leb,jesli wychowam matfiza,tak samo ty bedziesz miala zryta psyche milion razy motzniej,gdy twoja fasolka okaze sie byc ffrashliwym huoptzem,kochajacym kwiaty i podroze,a w wieku nastoletnim dowiesz sie,ze masz transa:o ale jesli trafi ci sie twoj wymarzony mini zolnierzyk,a mi mini holenderkele,to beda mialy najtzudowniejsze zytzie na tzalej planetzie.:classic_cool: Pozatym, nie umiem wyobrazic sobie ciebie na topele w stylu 'zapraszam wszystkie mamy:)'/'czekając na dzidzię:)'/'poroniłam aniołka:( (*)'/'mój synek boi się nocnika'/'hemoroidy po ciąży':classic_cool: Tzytowanie samej siebie jst calkiem w pytę,szczegolnie bioratz pod uwage to jakimi zayebistymi tekstami napiertalamy w tym pieknym topele.:classic_cool: Tzo do pani s..c,to mam nawet taka mantre ktora namietnie powtarzam :classic_cool: 'to jest s...c,to jest s...c,stąpa wszędzie tu i tam,to jest s...c,to jest s...c,jest tłumaczem przysięgłym,bujne owłosienie ma.to jest s...c,to jest s...c,kocha język niemiecki':classic_cool: jak na mantre przystalo,powtarzam to w kolko z uporem maniaka :classic_cool: a gdy ja widze moje usta przybieraja ksztalt wesolego banana a sertze napelnia sie miloscia i szczesciem.😭:classic_cool: Holenderkele jest dziwna,i przez to w soomie wyjatkowa,bo strasznie przyciaga do siebie ludzi,gdybys ty znala moje fazy z nia sprzed dwoch lat!2 lata temu w wakatzje spalam po 4-5 godzin,bo przez pozostale 20 pisalam z taka jedna laska,o holenderkele,pakiet 500 smsow potrafilam wytluc w ciagu jednego dnia.:classic_cool: Zayebiste uczucie,ze holenderkele zachwytzila jeszcze jedna osobe!😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnelam esej,a poczatek wcielo....:o ... Nie chce mi sie zapiertalac dla samej siebie,bo mi sie nitz nie chce.:classic_cool: moge tak siedziec i piertolic na kafe bez kontza,moze upiertole sobie noge,dostane rente i bede mogla na legalu siedziec na kafele do kontza zytzia.:classic_cool: garę poszedl spatz,ja w soomie tez bym juz mogla isc,ale utknelam tutaj😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdzilam twoje topele o kosmetyczce,i wychodzi na to,ze jutro,tzn nie wtzale tak jutro :classic_cool:tylko 21,mija miesiątz od naszego znalezienia sie w buszu kafe😭:classic_cool: jestem tym faktem niezwykle poruszona,pozatym nawet nie zauwazylam kiedy minal ten miesiatz.:o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam rozczesywać włosy, przepadłam na amen. Kiedyś napiszą o mnie w Fakcie :o:classic_cool: W soomie ja też bym mogła tak siedzieć i piertolić bez końca, ale jedyne co mnie powstrzymuje od siedzenia i piertolenia to fakt mojego obżarstwa, które uaktywnia się jak gapię się w komputer. Dlatego optzje są dla mnie dwie, czyli zapiertol, albo pusta lodówka, która ostatnio przestała działać, bo wystarczy, że pójdę do sklepu i od nowa jest pełna 😭:classic_cool: Choojowa sprawa, w trosce o wagę będę zapiertalać bez końca :o:classic_cool: Ja to powinnam zacząć od tego, że żadnych dzieci mieć nie będę z wielu przeróżnych powodów, w tym jeden jest taki, że mam być starą panną :classic_cool: Ale popierame Twoje zdanie. Zresztą po co komu fasolki jak człowiek nawet hajsiwa na alkohol nie ma 😭:classic_cool: "Mój synek boi się nocnika", ja piertolę :D :classic_cool: Może kiedyś wbije tu Ewa Drzyzga i nas zaprosi do swojego yebniętego programu z pytaniami o to jak to jest być takim zajeebistym :classic_cool: Mam nadzieję, że to bujne owłosienie ma tylko na głowie, a nie straszy warkoczami na nogach tak jak to moja babeczka od historii miała w zwyczaju :classic_cool: Dobrze mieć takiego lovera, przynajmniej poprawia humor :classic_cool: O koorwa, nawet nie wiedziałam, że można wejść w taką ostrą fazę :classic_cool: Szkoda, że mnie to ominęło i ja jedyne tzo mogłam robić bez końca to oglądać filmiki na youtube, w których antyterroryści rozkoorwiali drzwi, a wojsko oddziały nieprzyjaciela, mimo wszystko cienki ze mnie bolek jeśli chodzi o obsesje :classic_cool: To już miesiąc! Jak ten czas zapiertala i do tego w tak przyjemnym towarzystwie mojej siostrełe! 😭:classic_cool: Dodatkowo gdyby nie siostrełe to pewnie nie poznałabym Pawełe, jak to się żytzie zmienia w mgnieniu oka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi byc fajne uczucie,miec wlosy ktorych nie mozna rozczesac.:classic_cool:nigdy nie zagladalam pani s...c w gatzie i nie wiem tez,jak prezentuja sie jej raciczki,ale ma boojne owlosienie na glowie i ornament miedzy brwiami,vel brodawkę.:classic_cool: mialam schudnac,koorva:o! Zapomnialam,masz ratzje.ja zreszta tez skoncze jako stara panna ze sztaluga na strychu.mimo,ze nigdy nie bylam w zwiazkele,to podswiadomie czuje,ze wogole sie do tego nie nadaje.:classic_cool: jestem zbyt popiertolona,wkoorviajatza,impulsywna und rozchwiana emotzjonalnie,ze az cie podziwiam,ze wytrzymalas ze mna miesiatz.:classic_cool: hooy,ze wirtualnie,ale i tak sie liczy.:classic_cool: Ewa drzyzga jest calkiem w pytę i kojarzy mi sie z typowa pania psycholog,trzepiaca stowe za mozliwosc piertolenia jej goopot przez godzine.:classic_cool: tez obierz taka drogie zytziowa,tylko nie kopiuj jej stylu ubierania und fryzury!😭:classic_cool: Kiedys juz mowilas,ze obsesja to moje drugie imie.:classic_cool:nie mozna bylo tego ujac lepiej.:classic_cool: wiedz,ze mialam taka faze,ze przez rok,dzien w dzien gadalamo holenderkele,nie umialam gadatz o niczym innym i tak napiertalalam wszystki o niej,az rzygali jej piekna fatzjata wszem i wobetz.:classic_cool: zakladam,ze gdybysmy poznaly sie w traktzie trwania tej dzikiej fazy,to nie wytrzymalabys dluzej niz godziny,odpowiadajac na pytanią w stylu 'a myslisz ze Simone nosi skarpetki/miala kiedys grzybitze stop/lubi toffi/umie szytź/czy lubi krecitz hoola hopem/czy umie pisatz piorem,i pierdyliard innych pytan und optzji,to dopiero byla masakra,piertolilam tak bez kontza.:classic_cool:to tzo teraz piertolę to marne nitz,ale kazda obsesja kiedys dobiega kontza und slabnie,ale drugiej takiej chyba nigdy nie przezyje.:classic_cool: sama siebie podziwiam,ze potrafilam tyle piertolic,ale tak mnie zainspirowala ze scielo mnie z nog.:classic_cool: fascynujątza historia,wiem:classic_cool: chyba pojde juz spatz,bo jak sie teraz poloze to i tak zasne dopiero okolo drugiej,a tobie przypominam o wysmarowaniu uszu maslem ,und zycze spokojnych maslanych snow,do jutra:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z deka choojowe, bo po kilku minutach bolą rętze 😭:classic_cool: Pani S...c nadawałaby się na hinduskę, bo nie potrzebowałaby żadnych świętych kropek skoro ma je wrodzone :classic_cool: Ja też miałam schudnąć a jedyne co zrobiłam do tej pory to przytyłam, no zajeebiście, odnoszę same sukcesy w żytziu cielesnym :classic_cool: "jestem zbyt popiertolona,wkoorviajatza,impulsywna und rozchwiana emotzjonalnie" To samo można powiedzieć o mnie, więc podziw należy się też Tobie. Widocznie dwóch popiertoleńców zawsze się ze sobą dogada :classic_cool: Dodatkowo jest lepszą panią psychologe niż te lochy, które siedzą na widowni i podają się za psychologe, bo one to już takie goopoty piertolą, że się słabo robi. Jak mnie poyebie do końca to pewnie będę taką Ewą, tyle że z sianem na głowie und mniej gustownym ubiorem :classic_cool: Ja jestem cierpliwym człowiekiem, więc myślę, że spokojnie bym przetrwała nawet piertolenie o Holenderkełe takiego kalibru. Jedyne czego nie potrafię znieść to dylematy w związkach und świergolenie o drugich połówkach, bo jestem taka bezuczutziowa, że bardziej mnie to wkoorwia niż sprawia przyjemność :classic_cool: W soomie mnie tak zainspirował japoński gitarzysta i przeżywałam uniesienie przez trzy lata, ale niestety nie miałam komu o tym piertolić, a mamełe und tatełe wiecznie uciekali z domu, więc przeżywałam to w sobie i dyskutowałam z moimi schizofrenicznymi znajomymi :classic_cool: Po tym przeżyciu jestem skłonna stwierdzić, że obsesje są w pytę :classic_cool: Ja w takim razie też idę spać, bo już nawet piertolę bez ładu i składu, jutro rano wbiję w przerwach pomiędzy szpachlowaniem fatzjaty a układaniem włosów, a później zostawię kafetełe na długie godziny 😭:classic_cool: Dobranotz siostrełe, suodkich snów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️:classic_cool: mam nadzieję, że dzisiaj się wyspałaś i nie zostałaś obudzona przez proboszcza z "Plebani" 😭:classic_cool: przez całą noc? 😭 a kiedy wypijemy to co kupimy? :classic_cool: nie zrezygnuję, ale impreza raczej odbędzie się w akademiku, więc trzeba będzie pokombinować z wejściem, żeby nie bulić 30 zł za noc 😭:classic_cool: rok temu miałem legitymację kolegi, którą pokazałem z daleka, udając studenta UW :classic_cool: można też wejść do pokoju przez drzewo które rośnie obok :classic_cool::D jak net zacznie dobrze działać to powiedz tylko słowo :classic_cool:😭 nie wierzę, że jesteś bezuczuciowa 😭:classic_cool: nie po tych słodkich słówkach które padły w tym temacie ❤️:classic_cool: ps: dlaczego zostawisz kafetełe? 😭 co ja bez Ciebie zrobię? :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry Pawełe ❤️:classic_cool: Miło, że troszczysz się o mój sen, proboszcz Antoni był dzisiaj wyjątkowo cichy, więc spałam jak zabity siekierą lis do czasu aż nie obudziło mnie letzące na ziemię pudełko po odkurzaczu :classic_cool: Mam tym samym nadzieję, że Ty również się wyspałeś :classic_cool: Jeśli nie będziemy mogli dojść do porozumienia to nigdy :classic_cool: Więc lecący czas jest czynnikiem mobilizujątzym do wyboru odpowiedniej flaszki przed nadejściem momentełe rozstania 😭:classic_cool: Koorwa, tak dawno nie odwiedzałam akademików, że zapomniałam o kłodach pod nogi jakie rzucają biednym studentom spoza własnej uczelni :classic_cool: Raz już buliłam owe 30 zigo i przez całą imprezę miałam łzy w oczach na myśl o wódce, którą mogłam za to kupić 😭:classic_cool: Zdecydowanie lepiej od wspinaczki po drzewach wychodzi mi wspinaczka po schodach :classic_cool: Mój router jeszcze nie dotarł tzo oznacza tyle, że będę go miała jutro i mam nadzieję, że nastąpi to w godzinach porannych, bo później nie przygrucham żadnego fatzeta internetowego w tzelu konfiguracyjnym, ponieważ tempe chooje pracują jedynie do 15:00 😡😭 Jestem zimna und bezuczuciowa, a jedynie taki rozkoszny Pawełe potrafi zamienić królową Śniegoo w królową gorątzej Majorky 😭:classic_cool: Pawełe, Ty suodziaku 😭:classic_cool: Planowałam zostawić, bo miałam iść do dziekanatu na długie godziny powstrzymywania się przed wypiertoleniem pani dziekanatowej w kosmos z własnoręcznie robionej protzy, ale niefartownie dziekanat mi dzisiaj zamknęli, więc idę do niego dopiero jutro. Mimo wszystko muszę skoczyć do Społem und do Rossmana, w którym zostawię wszystkie swoje oszczędności na weekendową wódkę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że się troszczę 😭:classic_cool: to mój obowiązek :classic_cool: dziękuję, ja również się wyspałem jak nigdy :classic_cool: jestę pewien, że na pewno dojdziemy do porozumienia :classic_cool: przecież łączy nas tak wiele 😭:classic_cool: "momentełe rozstania" jak to strasznie brzmi 😭😭:classic_cool: wymyślimy coś, zresztą mam już parę pomysłów :classic_cool: nie martw się o nic 😭:classic_cool: muszę wytrzymać 😭:classic_cool: a może gorącej Ibizy? :classic_cool::classic_cool::D u nas dziekanaty też są nieczynne w poniedziałki i parę razy przez to się naciąłem 😭:classic_cool: w takim razie udanej wyprawy :classic_cool: powoli chyba zacznę się przygotowywać do poprawki którą mam 21 września, został mi tylko miesiąc 😭:classic_cool: jeszcze muszę załatwić neta z upc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkoota wykałaczka
Obudził mnie przenikliwy ryk odkurzacza,gotuję kookoorydzę a norowietz śpi na poduszkełe.:classic_cool: Pani s..c jest w mojej wyobraźni hinduskim bożkiem,a w rozpuszczonych włosach wygląda jak rodowita hinudska,kooorva naprawdę,dlatego zawsze krzyczę podwójnie jak rozpuści swe bujne owłosienie.😭:classic_cool: 'Ja też miałam schudnąć a jedyne co zrobiłam do tej pory to przytyłam, no zajeebiście, odnoszę same sukcesy w żytziu cielesnym' :D:D:classic_cool: Dwóch popiertolenców zawsze się ze sobą dogada,chyba że jeden z nich jest transem:O:classic_cool: Te peezdy z widowni zawsze mnie śmieszą,dodatkowo wyglądają jak goopie bakłażany i brzmią jak rodem wyjęte z powieści grocholi.:classic_cool: 'Jedyne czego nie potrafię znieść to dylematy w związkach und świergolenie o drugich połówkach, bo jestem taka bezuczutziowa, że bardziej mnie to wkoorwia niż sprawia przyjemność' koorva,to samo tutaj!:classic_cool: pozatym chodzenie na rysunkełe ma ogromną wadę-nie jestem tam sama..:O któregoś dnia taka tzipa opowiadała o swoim fagasie i spytała mnie 'masz chłopaka?' ,jakby nie było oczywiste,że z taką fatjzatą und ciałem odpowiem 'nie',na tzo ona wybałuszyła oczy i rzekła niczym naukowietz,który właśnie odkrył nową formę żytzia 'jak to nie masz?!?!?!' :classic_cool:🖐️ Holenderkełe nitz nie pisała od wczoraj😭 ale to miłe,że mówisz iż dałabyś radę słuchatź takiego chorego piertolenia.:classic_cool: Wszelakie obsesje na punkcie gitarzystów zawsze są w pytę,wprawdzie ja japońtzów nie loobię,tak jak ty nie lubisz lasek na wokalu,ale rozumiem to w pełni gdyż sama przeżywałam pierdyliard podobnych obsesji,.ale ta z holenderkełe bije wszystko w przedbiegach.:classic_cool: Witamy nowy dzień,witame siostrełe und garę:classic_cool:🖐️ Dobrze że nie poszłaś dziś,bo jest straszny skwarełe i spaliłabyś się na słońtzu,tka jak ja gotowałam się wczoraj w piekarnike.:classic_cool: a w rossmanie jest klimatyzatzja,żeby się te mazidłą nie roztopiły.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę uziemiona w domu. Wczoraj o 1 w notzy uprałam pędzel do podkładu i jeszcze nie wysechł 😠 Może nie umrę z głodu 😭 Dodatkowo współlokatorkełe dorwała mnie na facebookełe i spamowała mi jakimiś ziemniakami na tablitzy, więc skrupulatnie to usuwałam dopóki jej się nie znudziło :classic_cool: Pawełe, Ty suodki lukrowany pączusiu 😭:classic_cool: Ja mimo wrodzonej upartości uznaję kompromisy, więc podejrzewam, że szybko und łatwo pójdzie. Z drugiej strony wódka to taka świętość, że nie można zbyt długo rozwodzić się na jej temat, więc szybko wybierzemy und szybko wypijemy, a później ja równie szybko zaliczę zgona :classic_cool: To brzmi jak jedna z gorszych chwil w żytziu 😭:classic_cool: Och Pawełe, Ty najbardziej boski samtzu na tym ziemskim padole 😭:classic_cool: Tzo zajeebistego mają na Ibizie? :classic_cool: Zawsze mnie to wkoorwia, bo od trzech lat poniedziałki to u mnie najlepsze und najbardziej luźne dni na załatwianie spraw, a tu wiecznie przeżywam momentełe tzałowania klamek 😭:classic_cool: Jak tak dalej pójdzie to moja wyprawa będzie miała miejsce jutro :o:classic_cool: Popierame, mniej czasu na kafetełe, a więcej czasu w książkach und notatach, bo wrzesień nadejdzie szybciej niż myślisz 😭:classic_cool: Siostrełe :classic_cool:🖐️ Ja nawet nie mam tzo ugotować, więc życzę smacznej kukurydzy und pozdrawiame norowtza :classic_cool: Mówiłam, że ma w sobie coś z hinduskich klimatów, nawet wyobrażałam sobie jej bujne owłosienie falujątze na wietrze i jestem w stanie powiedzieć, że ta fatzjata jest stworzona do hinduskiego bożkowania :classic_cool: Popierame, trans to akurat taka rasa, że najpewniej nie dogada się nawet z innym transem :classic_cool: "Te peezdy z widowni zawsze mnie śmieszą,dodatkowo wyglądają jak goopie bakłażany i brzmią jak rodem wyjęte z powieści grocholi." Najlepszy opisełe peezd ever. Gdybym Cię znała wcześniej to bankofo byłabyś ulubienicą mojego filozofa od filozofii, bo namiętnie krętził bekę z tych peezd i nie potrafił znaleźć na nie odpowiedniego określenia :classic_cool: Sisotrełe koorwa yego matź, z taką fatzjatą und ciałem to akurat masz w pytę start :classic_cool:🖐️ Dlatego nie dziwię się wybałuszonym oczom und reaktzji naukowca, bo widocznie tzipa też zauważyła to tzo powiedziałam wcześniej :classic_cool: W soomie ja sama się sobie dziwię, że przyfazowałam na punkcie gitarzystełe, którego początkowo wzięłam za samitzę i chyba przez tydzień byłam święcie przekonana, że to japoński lachon. Widocznie poyebało mnie już do reszty skoro niemęski fatzet stylizowany na kobietę zawrócił mi w głowie, ale tłumaczę to jego zajeebiście zwinnymi paluchami nakoorwiajątzymi w struny jak dzięcioł w pień drzewa :classic_cool: Otworzyłam okiennitzę balkonową, ten ognisty podmuch wiatru zwalił mnie z nóg, więc zamknięty dziekanate uznaję za dar boży :classic_cool: Mam nadzieję, że pędzel mi zaraz wyschnie, bo zakupy chciałabym mieć już za sobą. Potrzebuję mayonezu na gwałt 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mini wiatrakełe nakoorvia mi w twarz,i telepatycznie przekazują ci babeczkę kajmakową,abyś znalazła ukojenie w tej erze głodu und gorątza.😭:classic_cool: Norowietz nadal leży rozpiertolona na kanapie,ale także przesyła tzałuski und radosne merdanie ogonem.:classic_cool: 'Mówiłam, że ma w sobie coś z hinduskich klimatów, nawet wyobrażałam sobie jej bujne owłosienie falujątze na wietrze i jestem w stanie powiedzieć, że ta fatzjata jest stworzona do hinduskiego bożkowania' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool: http://www.voila.pl/245/pu2vs/index.php?get=1&f=1 :D:D:D:D bujne owłosienie ma.:classic_cool: Akurat trans z transem zawsze się dogada,bo będą piertolić o tym jak bardzo im ciężko,jak bardzo brakuje fioota/tzytza(mi zresztą też brakuje tzytza,mam punkt zaczepienia z transem m/k 😭:classic_cool:) ,robią zawody ile kto nie włazi pod prysznitz,kto jest w większej despertatzji,und wysyłają sobie foteły,nawet trans pokazywał mi foteły swoich trans znajomków.:O:classic_cool: Szkoda,że nie masz już kontaktu z filozofe,ale jak go spotkasz to przekaz mu moje metafory,aby biedaczek mógł wreszcie spokojnie zasnątź ,bez bezustannego głowienia się nad określeniem na te goopie bakłażany.:classic_cool:🖐️ Fatzjata może ujdzie,ale tziało nie.nie bez powodu popiertalam w długich spodniach und długim rękawie nawet przy 30 stopniach:O:classic_cool: Dodatkowo ta tzipa ciągle wisiała na telefonie,i tzo droogie słowo brzmiało 'misiu/kochanie/skarbie/słoneczko/kocham cię/buziaczki' :O:classic_cool: 'W soomie ja sama się sobie dziwię, że przyfazowałam na punkcie gitarzystełe, którego początkowo wzięłam za samitzę ':D:D koorva,to prawie jak si ..da :classic_cool: ktory jest bardziej dzieffczętzy od transa:classic_cool: Dobrze,że poszłaś w kierunku prawdziwych samtzów i teraz nie pomylisz już ich płtzi,chyba że na swojej drodze spotkasz transa.:classic_cool: także modl się gorliwie do wszystkich bogów egipskich,aby garę za kilka miesiętzy nie napisał ci 'urodziłem się kobietą' :O:classic_cool::D Jeśli masz balkon,to odrazu ci zazdroszczę,bo zawsze chciałam mieć balkon.ale odniosłąm takie samo wrażenie otwierajątz okna,pozatym zastanawiam się czy tylko ja jestem akim wsioorem,że nie mam pędzelka do podkładu i wszystko ciapię łapami?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że nikt nie pisze na mojej tablicy, bo strasznie wkoorwia mnie ten spam :classic_cool: nawet dzień przed urodzinami zmieniam datę, żeby nie spamowali mi komentami typu "100lat" albo "najlepszego" 😭:classic_cool: tylko nie pączusiu 😭:classic_cool: poczułem się jak jakiś groobas :(:classic_cool: nie lubię szybkiego picia 😭:classic_cool: zawsze źle to się dla mnie kończy :D:classic_cool: pod koniec roku akademickiego ustawiliśmy się z kolegami na picie w plenerze :classic_cool: mieliśmy pić wódkę, a na miejscu okazało się, że tego dnia piją tylko browary i zostałem sam ze swoją 0,5l Cytrynówki 😭 wypiłem ją w 2h :classic_cool: nie wię jak potem doszedłem do kebaba i do mieszkania :classic_cool: położyłem się i po 0,182838183213 sec dopadł mnie helikopter :D chyba nie muszę pisać jak to się skończyło... :classic_cool: więc proszę Cię, nie śpieszmy się, bo nie chcę żebyśmy zezgonowali 😭:classic_cool: mogłaś napisać "moment wyjazdu", a nie "moment rozstania" 😭:classic_cool: jak to co? 😭:classic_cool: wóda, dziwki, lasery i wixa jak w Kantynie Laser :classic_cool::D ale mniej czasu na kafetełe oznacza również mniej czasu z Tobą 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: a mi upały nie grożą :classic_cool: myyyk, ustawiam wiatraki na 3 i czuję się jak Ruscy podczas Wojny Zimowej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braku laku maluję paznokcie, o 15 idę malować własną twarz. Miejmy nadzieję, że do tej pory zarówno pazoory jak i pędzel będą w stanie wskazujątzym na chęci do współpratzy :classic_cool: Dziękuję siostrełe, od razu poczułam błogość und wypełnienie samą Trójcą Świętą mając Ciebie w formie wsparcia 😭:classic_cool: Chciałabym być norowtzem, ona przynajmniej nie musi się niczym przejmować, chyba że akurat jej miska z jedzeniem jest pusta, a pęcherz moczowy pęka w szwach 😭:classic_cool: Nie no koorwa, ona jest stworzona do filmów Bollywood :classic_cool: Dać jej jakąś hinduską togę i będzie drugi "S...cdog Millionaire" :classic_cool: W takim razie dobrze, że ja nie jestem transem i mimo braku tzytza und kobietzości nie szukam pocieszenia u nikogo, chociaż dla transów byłabym pewnie boginią und niedoścignionym ideałem wklęsłej klatki piersiowej und basu w strunach głosowych. O koorwa, jak będzie mi kiedyś smutno to pogadam z transami :classic_cool: Cieszę się tym samym, że mój trans istniał jedynie w internecie i obecnie nie mam z nim kontaktu mimo posiadania jego numeru na swojej liście gg :classic_cool: Na pewno przekażę, mimo że chooja nie lubię, bo tę piertoloną filozofię zaliczałam cztery razy i dopiero za czwartym pan Mariusz łaskawie uznał, że jestem studentką doświadczoną i mogę odejść w pokoju Arystotelesa und ontologii :classic_cool: "nie bez powodu popiertalam w długich spodniach und długim rękawie nawet przy 30 stopniach" witaj w klubie :classic_cool:🖐️ Szczerze mówiąc na początku myślałam też, że S...A to samitza i nie wiedziałam jak go rozgryźć, ale ostatecznie podeszłam do tematu jak do japońskiego gitarzystełe i założyłam, że w gatziach na pewno nie ma jaskini :classic_cool: Jak dowiem się, że Pawełe urodził się samitzą to z marszu oddam go Tobie, masz wprawę w transełe 😭:classic_cool: Ja mam jedynie balkon, zero wiatraków, zero klimy, dobrze o tyle, że w mieszkaniu mam chłodno latem, a gorątzo zimą :classic_cool: Je też zawsze ciapałam paluchami, ale po pędzlu efekt końtzowy jest mniej opłakany niż po paluchach, więc ostatecznie męczę ten stary, posklejany gęstym podkładem pędzel i wmawiam sobie, że zajeebiście wyglądam :classic_cool: Burze są w pytę, szkoda że od miesięcy żadnej nie widziałam 😭 Trzymam kciuki za baterię und powrót prądu :classic_cool: Pawełe "dzień przed urodzinami zmieniam datę, żeby nie spamowali mi komentami typu "100lat" albo "najlepszego"" Robię to samo :classic_cool:🖐️ Przeca Tobie do groobasa brakuje jakieś 100kg! 😭:classic_cool: Ja mam bliżej, jeszcze z 5 i będzie nadwaga :classic_cool: Ja szczerze mówiąc zawsze szybko piję, najszybciej z całego towarzystwa, tzo skutkuje tym, że najszybciej jestem najeebana i przy okazji najszybciej zaliczam zgona/rzyganie/stan trzeźwości 😭:classic_cool: Ale spaliłabym się ze wstydu, gdybym zaliczyła zgona przy samtzu albo przy samtzu przyozdabiała kibel mozaiką, więc wniosek o powolne picie ma moją pełną akceptację :classic_cool: "Moment rozstania" wydał mi się bardziej na miejscu, bo zawsze jest jakiś procent prawdopodobieństwa, że rozstanie rzeczywiście będzie rozstaniem 😭:classic_cool: Mam być królową wódki, dzifek und laserów? Tzałkiem w pytę :classic_cool: Pawełe, są ważniejsze rzeczy ode mnie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten procent jest znikomy, więc powinnaś użyć sformułowania "moment wyjazdu" 😭:classic_cool: dziffki to był tylko dodatek, żeby nie spierrtolić całej sentencji :classic_cool:😭 spokojnie, poradzę sobie :classic_cool: szybko się uczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki z Ciebie optymista, Pawełe 😭:classic_cool: Ale skoro jesteś pewny znikomości tego procenta to w takim razie uznajmy, że nanoszę poprawki i będzie to moment wyjazdu 😭:classic_cool: Dziffki się przydadzą dla samotnych samtzów na Ibizie 😭:classic_cool: W to nie wątpię, inteligentne bestie zawsze szybko się uczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie dlatego, że dzisiaj jeszcze nie patrzyłam na Twoją boską und samczą fatzjatę, a tylko ona poprawia mój humor 😭:classic_cool: Idę nadrobić zaległości 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×