Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Pawełe, mój odruch miziajątzy dopadł już nawet monitor 😭:classic_cool: Możesz czuć się telepatycznie wymiziany po swojej boskiej brodzie :classic_cool: Bęs kitu, dysponujesz większą ilością moich zdjęć niż jakikolwiek inny samietz na świecie :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się wyróżniony moja Dżoannełe 😭:classic_cool: w ramach rewanżu mogę napisać, że Ty również dysponujesz większą ilością moich zdjęć niż jakakolwiek samitza z kafetełe und całego świata 😭:classic_cool: Paletz und Czkawka widziały tylko dwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze bity mówią mi, że w pytę, więc czekam na pełny buffer, następnie puszczam na full i idę nakładać tynk na gębę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakutaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
napisalam dluga wiadomosc,komp sie zjebal i wylaczyl,sciagalam plyty i poszly w pizdu,no kurwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe, jestem zaszczycona ❤️😭:classic_cool: Wygrać z mamełe und Czkawełą w kwestii ilości Twoich zdjęć i w ogóle w ilości poświęcanej uwagi to jak wygrana 69 flaszek Lubelskiej 😭:classic_cool: Siostrełe, ODDYCHAJ! 😭:classic_cool: Chociaż ja osobiście wypiertoliłabym sprzęt za okno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samicza ostrożność nakazywała mi bycie niedowiarkiem peunym rozwagi und bojaźliwości niczym sarna przedzierajątza się przez leśne polany wyposażone w kłusowników 😭:classic_cool: Ale z każdym kolejnym dniem wypełnionym głuchą ciszą spowodowaną brakiem wystrzału z dubeltówki moja ostrożność słabła i obetznie oscyluje w granitzach poziomu zero 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta noota jest boska, nie ma to jak dziki bauns przy tapetowaniu, który bankowo zakończy się równie dziką mozaiką na twarzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, przeczytałem o tej ostrożności w Twoim horoskopie :classic_cool::classic_cool: w końcu moja sarenka poczuła się swobodnie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Z braku laku maluję paznokcie' to jesteś taka jak holenderkełe,też układasz je kolorystycznie?:classic_cool: http://twitpic.com/2l877e 🖐️:classic_cool: poaztym ona z braku laku kupuje wszystko przeznaczone do fatzjaty,to są jej róże płynie:O bo w kamieniu ma jeszcze drugie tyle:O:classic_cool: http://3.bp.blogspot.com/-6gZstQP_7Bw/T8up5RKkDTI/AAAAAAAAA5Y/_w7FjO1pftM/s1600/DSC_0788.JPG jej kosmetyczka musi być warta 10tysiętzy.:classic_cool:🖐️ Dać jej jakąś hinduską togę i będzie drugi "S...cdog Millionaire" :D Nie wiem,czy zaraz znowu nie rozpiździ mi kompa,ja pierdole :O Elaboraty transa były straszne,dobrze że już mi nie zawratza tym doopy:O a tzo do fejsbukełe,to w tamtym roku na tablitzy napisały mi 2 osoby,a w tym pewnie nie napisze nikt.przegrałam.🖐️ Trans,podczas bycia dziewczyną i w fazie zakochania w s...dzie,piertolił że ma s..da ma męski i sexowny głos jak...litzealista...:D:D:D to było w 2giej gim,ale od kiedy litzealiści mają sexowne głosy,bo tzoś nie zauważyłam?:D:classic_cool: O nieee,ja już nie wytrzymam z kolejnym transem.😠:classic_cool: 'i wmawiam sobie, że zajeebiście wyglądam' to samo tutaj :classic_cool:🖐️ Burze są zayebiste,lubię wychylatź wtedy łeb przez okno i czutź deszcz und grzmoty :classic_cool: wow,napisałam to wreszcie:O ciekawe keidy znowu sie wylaczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty spryciarzu, w takim razie już sporo o mnie wiesz :classic_cool: Ty masz taką zdolność kuszenia, że nie da rady być ostrożnym zbyt długo 😭:classic_cool: Siostrełe Obetznie moje lakiery latają po całym pokoju, ale kiedy znajduję w sobie chęć do ogarnięcia tego burdelu to stoją kolorystycznie :classic_cool: Dodatkowo kilka lat zmagałam się z lekką nerwitzą natręctw, bo wszystko układałam kolorystycznie und alfabetycznie oraz wielkościowo, na szczęście żytzie studenckie w prawdziwym bajzlu spowodowało, że obecnie mam mały próg wrażliwości na wszechobecny rozpiertol :classic_cool: Koorwa, jakbym była bogata to też bym miała taki arsenał 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że kompełe przeżył już swoje najbardziej kryzysowe momenty, w razie czego możesz spuścić mu solidny wpiertol majątzy motz wychowawczą :classic_cool: Obie przegrałyśmy, podobno we dwoje zawsze raźniej :classic_cool:🖐️ Nie wiem od kiedy litzealiści mają seksowne głosy, ale chyba już na zawsze będą stawiani za wzór cnót męskich przez lachony niższych roczników. Sama nie zwróciłam na to nigdy uwagi, ponieważ byłam zimną, wyrachowaną lochą, jakbym wiedziała, że przez to skończę jako stara, wyalienowana torba to pewnie bym się zastanowiła sto razy zanim olałabym wszystko und wszystkich sikiem prostym :classic_cool::classic_cool: W sumie nawet jakby Pawełe okazał się transełe to nie wiem czy miałabym sertze odsyłać go w kosmos 😭:classic_cool: Też to lubię, do czasu aż sobie nie pomyślę, że w moją stronę letzi kula samego Son Goku, czyli piorun kulisty :classic_cool: A Oliver jest wyraźnie szczęśliwy z powodu bycia modelem, wprost kipi swoimi endorfinami. Jest suodki :D:classic_cool: Fatzjata zaszpachlowana, idę zająć się swoim posępnym czerepem :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam bez okularów z nosem przy monitorze. Jak pozjadałam litery to wmówcie sobie, że tam są :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię się głodna,czas tzoś wpiertolić.:classic_cool:🖐️ Koorva,ja nawet nie mam okoolarów,okulistełe kazał mi zamówitź ale ja posłałam mu spojrzenie w stylu 'potzałuj mnie w doope' i zamówiłam same soczewki,których już nie mam,ale przynajmniej kontzert und 4 miesiatze żytzia przeżyłam wyraźnie😭:classic_cool: Nie mam ani jednego lakieru,mam za brzydkie dłonie paltze und paznokcie:O Pozatym nie chce mi się dbatź o paznokcie,bo i tak nie ma o tzo.Pozatym zauważyłam taką zależność,że osoby z ładną tzerą mają zyebane zeby,a osoby z dobrymi zębami mają zyebane tzery.wywnioskowałam to na podstawie mnie,holenderkełe,mamełe i tzałej reszty,transa i innych peezd które znam.:O szczerze wolałabym być szczerbata,ale mieć zayebistą tzerę,bo po hooy mi zęby które są motzne,skoro zawsze mozna wstawić protezę,a cery nie naprawie:O :(😭 Nie wiem,skąd ona ma tyle kasy,chyba fagas jej naprawdę koopuje,bo nie wierzę że bandełe jest takie bogate :O Komp jeszcze ciągnie,tzud:O Niby tak,ale i tak siedzimy ze świadomością przegranego żytzia.:classic_cool:🖐️ Ja też nie wiem,i ' Sama nie zwróciłam na to nigdy uwagi, ponieważ byłam zimną, wyrachowaną lochą' :classic_cool:🖐️ ale to raczej wszyscy olali mnie,niż ja wszystkich,więtz jest to kolejny argument,aby nadal mieć to wszystko głęboko w doopie:classic_cool:🖐️ Pewnie nie,miłość nie wybiera:classic_cool:🖐️ Oliver to najbardziej znienawidzone stworzenie przez męską część fanełów holenderkełe,ale w soomie im się nie dziwię,też bym miała na niego hejt :classic_cool: chodziaż miałam na początku,ale to z ratzji mojego lęku,że tak naprawdę ma ją w doope und zdradza,ale potem ogarnęłam,że to bardziej on się płaszczy przed nią w tym związkełe,więtz wszystko gra.:classic_cool: chodziaż wolałabym,żeby się rozstali,a holenderkełe szukałaby nowej połuffki,którą znalazłaby po menopauzie:classic_cool: co daje pewność,że nie spłodzi żadnej fasolki.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełe przepadł, ja zaliczyłam przerwę w dostawie neta, więc poszłam do Społem odpuszczając sobie Rossmanna, bo zanim bym tam doszła to yebnęłabym na zawał. Widziałam takiego w pytę politzjanta, że mózg staje :classic_cool: Mnie okulary już zaczynają wkoorwiać powoli, ale zanim dostanę boże przyzwolenie na soczewki to jeszcze się trochę powkoorwiam :classic_cool: W sumie lepiej chodzić na wkoorwie niż wpaść pod samochód, bo czerwone światło wydawało się czarne, więc dam radę i cierpliwie zniosę najbliższe lata :classic_cool: Ja od malowania mam koszmarne paznokcie dlatego maluję bez końca, żeby ukryć własne mankamenty. Jedyne miejsce do którego poszłam bez lakieru na pazurach to był kontener, w sumie malowanie weszło mi w nawyk tak jak wbijanie na kafetełe 😭:classic_cool: To ja odstaję od Twojej teorii, bo zęby mam na maksa choojowe i cerę zresztą też, ale pewnie jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę :classic_cool: A z racji choojowatości moich zębów zawsze chciałam mieć motzne, białe und bezproblemowe, ale widocznie zgarniam wszystkie możliwe kary boskie, pewnie pośmiertnie dostanę nominatzję na świętą :classic_cool: I mimo wszystko stwierdzam, że lepiej mieć ładne zęby, fatzjatę można zakryć tapetą, zębów raczej ciężko nie suszyć w taki sposób, żeby robić wszystko z zamkniętą buzią :classic_cool: Pewnie co tydzień robi jej takie prezenty, a ona z każdego kolejnego cieszy się ja dziecko, które dostaje róż po raz pierwszy w żytziu 😭:classic_cool: Na szczęście na kafetełe można znaleźć ludzi, którzy mają gorzej. Chyba :classic_cool: Ja już w sumie nie pamiętam kto kogo olał w czasach litzealnych i wcześniejszych, ale pamiętam, że na pierwszym roku studiów zrobiłam podsumowanie swoich znajomych, po czym okazało się, że na tej liście nie ma ani jednego, który nie byłby skoorwysyńskim hipokrytą, więc każdy poszedł na odstrzał. Została mi współlokatorka und przyjaciółka, tę drugą odstrzeliłam kilka dni temu. Przynajmniej kafetełe jest moim ratunkiem :classic_cool: Mnie też nie dziwi hejt na Olivere, ja mam hejta na kobietę fletzistełe mimo że nitz nie wiadomo o jej istnieniu :classic_cool: Lepiej niech się nie rozstają, bo pasują do siebie jak paróffka do bułki hot-dogowej, niech uważają jedynie przy rozsiewaniu fasol, lepiej je siać na chusteczkach higienicznych i innych bezpiecznych podłożach :classic_cool: Idę zrobić sobie kanapkę, bo wreszcie kupiłam mayonez, wielki słoik mayonezu! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza nadciąga, jakbym zniknęła to znaczy, że sąsiade panicznie reaguje na warunki atmosferyczne i odłączył mi internete :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłem sobie przerwę, bo rozbolała mnie głowa 😭:classic_cool: koorwa, przeca nie jestę transem! 😭:classic_cool: jak możesz mnie o coś takiego podejrzewać 😭 Twoja współlokatorka nie miałaby nic przeciwko gdybym Cię odwiedził w październiku? 😭:classic_cool: ps: obejrzyj ten filmik :classic_cool: powinien bardzo Ci się spodobać :D:D:classic_cool: http://tosiewytnie.pl/i,Bede-grau-w-gre-4,vid,36622,index.html#n85889948-v36622-tPR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może też ma burzę :classic_cool:🖐️ Komp wariuje i wyłącza sie co pół godziny,a nawet co 10/15 minut.Z każdym razem pojawia się radosny komunikat 'no signal detected'😠 :( Oglądam grę o tron,i stwierdzam,że jest bardzo w pytę.Nie dziwię się,że ty i holenderkełe ją lubicie.:classic_cool: 'Widziałam takiego w pytę politzjanta, że mózg staje' pewnie garę to przeczytał i zszedł z kafe ze złamanym sertzem😭:classic_cool: Musisz rozkminić mobilny internet,naprawdę,bo oszalejesz,wiem z autopsji.😭:classic_cool: A czemu właściwie bogełe nie pozwala ci nosić soczewek?😭 pamiętam moje testeły czy mogę nosić soczewkeły,ktore wyszły w pytę pozytywnie.:classic_cool: 'ale pewnie jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę' wyjęłaś mi to z ust,bo tak jest też w przypadku tatełe.ale znajątz ciebie wyolbrzymiasz.:classic_cool:🖐️ 'motzne, białe und bezproblemowe' mam takie,ale tzo mi po tym,skoro i tak ich nikomu nie pokazuję,bo sie nie szczerze,ani nie smieję,a jak już się śmieję to zakrywam fatzjatę dłońmi,bo moja twarz podczas atake śmiechu wygląda jak twarz mastera 111 zmixowana z szyderczym uśmiechem lady love.:classic_cool::O właśnie fatzjaty nie można zakryć tapetą,kolor wyrównasz ale pod światło i tak widać wszelkie pagórki und wzniesienia,wszelakie dołki,wypustki i inne goowna.a zęby można wstawić nowe,pozatym zęby nie są twoją wizytówką,a fatzjata już tak. 'Pewnie co tydzień robi jej takie prezenty, a ona z każdego kolejnego cieszy się ja dziecko, które dostaje róż po raz pierwszy w żytziu':D:D:D 'Na szczęście na kafetełe można znaleźć ludzi, którzy mają gorzej. Chyba' nie chyba,tylko soczyste TAK i ZAWSZE.:classic_cool: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5315469 Ja pamiętam kto kogo olał,i tylko w jednym przypadku byłam to ja.:classic_cool::O reszta miała i ma mnie kompletnie w doopie,tzo mnie wtzale nie dziwi,z ratzji mojego charakteru und stylu bytzia i pisania,ale nie chce mi się zmieniatź tylko po to,żeby udawać tepą lampootzerę przed innymi tępymi lampootzerami.:classic_cool:🖐️ 'pasują do siebie jak paróffka do bułki hot-dogowej' ogółem w ten sposób pasuje do siebie każdy samietz und samiczka,z ratzji tego że samietz ma paróffkę ,którą musi ulokować w ciepłym,bezpiecznym miejscu,jakim jest 'bułka'.:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koorwa, właśnie obejrzałem odcinek o Modern Warfare 2 :classic_cool: zupełnie jakbym widział siebie grającego w gimbazie w Battlefielda 2142 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie tylko głoffa boli ostatnio, zaczynam się martwić o Twój stan zdrowia 😭:classic_cool: My tylko rozpatrujemy z siostrełe wszystkie możliwe scenariusze :classic_cool: Zamiast się cieszyć, że bycie transę nie byłoby dla mnie problemę to jeszcze narzekasz 😭:classic_cool: Nie miałaby, bo teoretycznie już ze mną nie mieszka. Po raz ostatni będzie tu w połowie września, żeby zdobyć tytułe licencjata, a później moje mieszkanie będzie widziało jedynie mnie und moją mordę :classic_cool: Koorwa, Dakann jest zajebysty i sama się sobie dziwię, że nie znałam tej serii. Leję w gatzie :D :D:classic_cool: Smacznego kebabora, Pawełe 😭:classic_cool: Siostrełe Nie znam się na problemach z komputerełe to nawet nie zarzutzę zajeebistą komputerową radą 😭 "Gra o tron" jest boska, dodatkowo ma tyle boskich fatzjat, że nie jestem w stanie określić kto jest moim ulubionym bohaterem. Poza Ogarem, bo jego kochałam już w książce i chciałabym takiego w domu 😭:classic_cool: Politzjanta ostatecznie przyrównałam do Pawełe i poziom jego zajeebistości spadł. Pawełe wyprał mi mózg und sertze 😭:classic_cool: Chyba będę musiała pokombinować, ostatecznie będę siedziała na uczelni 24/7 z laptopem, a w najgorszym wypadku z telefonełe majątz tym samym darmowy internete :classic_cool: Ja nie wyolbrzymiam, to siostrełe wszystko wyolbrzymia! :classic_cool: Ja się wiecznie cieszę sama do siebie i tu by mi się przydały zajeebisty zęby. Zwłaszcza jak dostanę ataku cieszenia michy w tramwaju, bo w przypadku fajnych zębów mogłabym cieszyć się do przypadkowych samtzów, a tak to muszę wyciągać telefon i udawać, że właśnie dostałam fotełe pravika i pękam ze śmiechu. A że wyglądam przy tym jak rasowy down to już nikomu nitz do tego :classic_cool: Nie będę się kłócić, bo miałabym pewnie inne zdanie majątz na fatzjacie coś więcej niż plamy und przebarwienia i dwa pryszcze raz na miesiąc i w sumie zęby zaczęły być moim problemem odkąd problem z gębą się zmniejszył, więc można uznać, że rozumiem Twój punkt widzenia :classic_cool: Ja piertolę, moje przegraństwo to jednak mały pikuś :classic_cool: Prawidłowo, zwłaszcza że jesteś w pytę taka jaka jesteś i właśnie dlatego stanowisz moją drugą syjamską połóffkę ❤️:classic_cool: Kurfa faktycznie, wgłębiłam się w inne porównania przychodzątze mi do głowy i można je też odnieść do innych samtzów und samitz, więc uznajmy, że pasują do siebie jak ja do Pawełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, znałam tę serię, bo widziałam odcinek z Counter Strikem :classic_cool: Idę obczaić COD :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 17 jest spokój,więtz może nie trzeba nawet rzutzać żadnymi radami.:classic_cool:🖐️ Fatjzaty są zayebiste,ale ja jeszcze nie ogarniam imion,więtz żaden 'ogar' mi nitz nie mówi 😭:classic_cool: Laptopełe lepsze,bo telefon ma tendentzję do szybkiego rozładowywania się,chyba ze masz tam dostęp do gniazdek.:classic_cool: Ja wyolbrzymiam,ale ty też:classic_cool: ale 'miałabym pewnie inne zdanie majątz na fatzjacie coś więcej niż plamy und przebarwienia i dwa pryszcze raz na miesiąc ' na 100protzent miałabyś inne zdanie:O:O Mnie też głowa boli,ale to pewnie od wzroku lub kompa,zawsze tak mam:O a raczej czuję takie wkoorviajątze napięcie tam nad brwiami,ktorego nie miałam nosząc soczewki.założyłam kiedyś topełe o soczewkach und okuliscie,i pisali mi,że oprócz okulisty przydałby się jeszcze psychiatra.:classic_cool:🖐️ przedemną stoi kartka z napisem 'pani s..c' 😭:classic_cool: Przynajmniej jedna osoba nie mówi 'mogłabyś być normalniejsza' 😭:classic_cool: Takie porównanie jest jak najbardziej w pytę,tzo do tego to nie mam najmniejszych zastrzeżeń.:classic_cool:🖐️ Poprosiłam mamełe o laysy und snickersa,ale była wkoorviona więtz nie wiem czy mi kupi.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest to związane z moimi przeciekami z nosa, ale nie martw się 😭:classic_cool: już czuję się lepiej :classic_cool: gdybym był transełe to przyjechałbym do Warszawy tylko po to, aby skoczyć z Pałacu Kultury i Nauki :classic_cool: full wypas :classic_cool: możesz sobie spokojnie grać i drzeć się wiedząc, że nikt nie będzie narzekał :classic_cool: masz całą łazienkę dla siebie i w ogóle! :classic_cool:😭 dziękuję Asiu ❤️:classic_cool: skoro już masz majonez to również mogę życzyć Ci smacznych jajek czy czym tam się zajadasz 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorva,siedze na fejsbukełe i taka jedna tzipa dała fotę z laską ,z której się nabijam,kliknęłam na powiększenie i patrzę,że mój inny lobver z gimanazjum LUBI TO :D:D:D hahahah:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogara pewnie jeszcze nie było, w każdym razie jak zobaczysz typa z połową zjaranej fatzjaty to wiedz, że to przyszły mąż mojego milionowego alter ego :classic_cool: Gniazdek na tej uczelni to jest tyle tzo kot napłakał, w samej bibliotece są max 3, a ludzi tam zawsze nayebie, że kolejka na cały tydzień, więc miałam plan przyniesienia przedłużaczy i kasowania piątaka za jedno gniazdko. Ale jak się domyślam boski pan ochroniarz z firmy ochroniarskiej "Skorpion" w sekundę trzasnąłby mnie na glebę za okradanie mienia szkolnego z prądu :classic_cool: W takim razie dotzeniam swoją i tak choojową tzerę, majątz nadzieję że i Twoja z wiekiem przestanie sprawiać takie trudności :classic_cool: Pewnie od wzroku, ja jak zgubię okulary i latam po chałupie bez to już nawet nie ból głowy, ale wykoorwistą migrenę mam gwarantowaną 😭:classic_cool: Powinnaś sobie okulary załatwić, płacisz raz, a masz na lata i zawsze jakiś ratunek kiedy skończy się hajs na soczewki :classic_cool: A psychiatry to chyba każdy na kafetełe potrzebuje :classic_cool: Niedługo też pani S...c stanie przed Tobą :classic_cool: Znowu mi robisz smaka i żałuję, że nie kupiłam Laysów zamiast czekolady o smaku Pierrota, której i tak nie zjem w obawie przed pryszczami 😭:classic_cool: Przynajmniej facebookełe poprawia Ci humore, na moim taki zastój, że żal doopę ściska, a jak już się coś pojawia to morda panny, która wrzuca 50 foteł dziennie do albumu zatytułowanego: "moja SKROMNA osoba" :classic_cool: Pawełe Albo to moja mroczna aura, jak ja kogoś poznaję to zawsze coś tej osobie zaczyna dolegać 😭:classic_cool: W takim razie dobrze, że nie z transełe nie masz nic wspólnego, bo jeszcze platzków brakowało pod Pałacem Kultury :classic_cool: No żyć nie umierać, dodatkowo mogę słuchać muzy na full, rozrzucać ciuchy po całej chałupie und latać w samej bieliźnie, czego mi zawsze brakowało :classic_cool: Dziękuję Pawełe ❤️ Jadłam paróffki z mayonezem, niedługo mayonez będę dodawała do zupy 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda! 😭:classic_cool: działasz na mnie kojąco und uzdrawiająco :classic_cool: poczułem się lepiej, gdy tylko napisałaś, że się o mnie martwisz :classic_cool: latanie w samej bieliźnie brzmi kusząco :classic_cool: ja w poprzednim mieszkaniu nie miałem takich luksusów 😭 mieszkaliśmy we 2 w jednym, sporym pokoju :classic_cool: teraz na szczęście mamy oddzielne pokoje i nawet balkon! :classic_cool: gdybyś chciała odwiedzić Lublin to jak najbardziej użyczyłbym Ci swojego łóżka, a sam spałbym w śpiworze :classic_cool:😭 i jak odcinek o CODzie? :classic_cool: zachowujesz się podobnie grając w TF'a 2? :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×