Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Dodatkowo odwiedziłam Krzysztofa. Piertolony nie weźmie piertolonych doniczek, bo nie ma miejsca w chacie. Ciekawe, bo ja tam widziałam pół pustego pokoju, ale nie będę się kłóciła z gościem, który nie kryje się z tym, że mnie nie znosi :classic_cool: Słucham Deliry na full, śpiewam z Holenderkełe i idę gotować :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, powiedzmy że się wyspałem i od razu mi lepiej :classic_cool: myślę, że w październiku będę tak wyglądał rano :classic_cool:😭 na pewno tak było! :classic_cool: położyłem się po północy i przez te 4 godziny przewracałem się z boku na bok 😭 powinienem spokojnie zasnąć bez względu na komara, ale nie mogłem! :classic_cool: wytworzyła się miedzy nami silna więź emocjonalna :classic_cool:❤️ mam nadzieję, że "dreams come true" sprawdzi się w tym przypadku :classic_cool:😭 miałem młot pneumatyczny 2 lata temu, ale w nerce :o:classic_cool: było ciężko ale na szczęście obyło się bez interwencji chirurgicznej :classic_cool: czuję, że ten dzień już niedługo nastąpi :classic_cool: już nie mogę się doczekać aż wyślę Ci zaproszenie :classic_cool: ps: właśnie zaczynam ściągać Sleeping Dogs :classic_cool: spełniam wszystkie zalecane wymagania poza modelem karty graficznej, ale myślę że bez problemu będzie śmigać na minimalnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej Ty będziesz prezentował tutaj jakiś poziome :classic_cool: W takich okolicznościach to już naprawdę nie ręczę za siebie i zamiziam Cię na śmierć :classic_cool: Mam nadzieję, że to ostatni taki epizode bezsennej notzy z powodu naszej więzi emotzjonalnej, bo z nas dwóch to Ty musisz bardziej się wysypiać 😭:classic_cool: Również mam taką nadzieję i już wizualizuję ten scenariusz tyle że na odwrót, żeby nie zapeszyć 😭:classic_cool: Ty twardzieloo 😭:classic_cool: Ja na szczęście nie mam za sobą żadnych nerkowych dolegliwości, ale mój dziadek ma, więc mam obraz tego jak to może wyglądać 😭:classic_cool: To ja poczekam na to aż będziesz gotowy :classic_cool: W takim razie jak już ściągniesz to graj podwójnie, bo też za mnie. A potem podzielisz się wrażeniami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przygotowuję się psychicznie do zaproszenia Cię na fejsbuku :classic_cool: wrażeniami? jeśli będzie śmigało w pytę to sama się przekonasz w październiku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spiesz się, na szczęście facebookełe nie umie uciekać :classic_cool: Pawełe, jesteś taki dobry, że już nie znajduję słów 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorva,a ja od kilku tygodni codziennie wpiertalam suche bułki,ale mniejsza z tym:D:classic_cool: Otworzyłam okno,i stwierdzam że jednak nie jest tak źle w kwestii skwaru,idzie wytrzymac bo jest wiatrele.z kolei wiatru nienawidzę,bo rozpiertala mi włosy und doprowadza do furii,ale teraz jest tzałkiem przydatny.:classic_cool: Jajeczowanie jest zayebiste.wiesz,że kiedyś rysowałam wszędzie matzitze i ogółem miałam fazę na słowo MACICA?i pochwa?:classic_cool: a symbol macicy to to '\/' :classic_cool: oraz namiętnie krzyczałam 'tantym rosa',recytując treść reklamy :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=6__4uae2rBs jakoń na początku ta peezda w sukni ślubnej pokazuje symbol pochwy i matzitzy.który namiętnie powtarzałam krzycząc 'mam tam intymny problem' :classic_cool::D:D:D skoro masz TAM intymny problem,zamiast do ginekologe zaopatrzyj się w zgrzewkę tantuum rosy :classic_cool: Piertolisz,musk ci wypaliło od suoneczka.:classic_cool:🖐️ Zjadłam,suchą bułkę und winogrona,umyłam włosy,obejrzałam serialełe und ładuje mi się gra o tronełe.całkiem w pytę:classic_cool: Lubię ser w spaghettii,ale ty masz ostrą faze na makaron,aa i miałam też fazę na krzyczenie 'makaron jajeczny' :classic_cool: zarysowałam dobre 5 zeszytów historyjkami o makaronie jajecznym und trułam doope mamełe,żeby zrobiła makaron jajeczny.:classic_cool: Ogółem przed każdym jej wyjściem wołałam o makaron jajeczny,a także przez bite 2 miesiątze do każdej listy zakupów dopisywałam makaron jajeczny.:classic_cool:🖐️ Przynajmniej nie zaprzepaścili mi pokoju i nie muszę go z nikim dzielić.tyle dobrego.:classic_cool: Moje tzałe żytzie kręci się wokół...mnie:classic_cool: jedzenia,muzykeły,kafe und holenderkełe.:classic_cool: po 18stze dojdzie alko.:classic_cool: Gdybym nie miała złoma und grata,to pewnie też bym grała,ale to goowno ma nawet za słabą karte graficzną na simsy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też zacznę, w sumie mam majonez, bułka z majonezem musi być całkiem w pytę, dziwne, że jeszcze nie próbowałam :classic_cool: U mnie nie wiatrełe pojawia się jedynie wtedy jak przejedzie koło Ciebie samochód jadątzy z prędkością co najmniej 100 km na godzinę 😭:classic_cool: Wiatru nienawidziłam jak miałam prostą grzywkę, bo prostowałam i lakierowałam to cholerstwo przez godzinę, wyszłam na dwór i musiałam wracać na kolejną godzinę do łazienki :classic_cool: A wiatr latem jest wręcz pożądany 😭:classic_cool: Ja miałam fazę jedynie na "wściekliznę macicy", ale właśnie upodobałam sobie Twoje "\/" :classic_cool: Koorwa, te reklamy są w pytę, w ogóle uwielbiam wchodzić na stronę Rosy i słuchać tej popiertolonej baby, która piertoli tam jak potłuczona :D:classic_cool: W sumie mam jedną saszetkę tego cudu na wszystkie intymne problemy, zacznę używać na zmianę z rumiankiem, może przy okazji pomoże mojemu mózgowi :classic_cool: Ja właśnie skończyłam jeść, teraz tylko muszę się rozebrać czego nie zrobiłam w obawie, że Krzysztof się rozmyśli i przyjdzie po te doniczki, ale widzę, że z chooja to już nitz dobrego nie będzie :classic_cool: Na makaron mam porównywalną fazę tzo na majonez, zresztą ja mogę jeść nawet makaron bez sosu, ale za to z górą soli. Mam przy okazji fazę na sól, solę wszystko aż do przesady, poyebana jestę :classic_cool: Przyfazowałaś jak ja na punkcie pasty jajecznej sto lat temu i robiłam dokładnie to samo tzo Ty z makaronem jajecznym, tyle nas łączy! :classic_cool: Ja pamiętam jak swój dzieliłam z bratem i wiecznie mnie napiertalał, po czym to ja dostawałam opiertol, że drę mordę :D:classic_cool: Potem nas rozdzielili i dzięki Bogu, bo byśmy się chyba pozabijali. Dobrze, że Ty nie masz takich problemów :classic_cool: Do mnie jeszcze Pawełe, fletzistełe und munduroffców można dopisać, ale to fatzeci :classic_cool: Plus niewątpliwie alkohol :classic_cool: Wbijesz kiedyś do Wawy na kontzertełe to dam Ci pograć w Simsy jak się nayebiemy :classic_cool: Pawełe! Przy Tobie nie muszę się obawiać, że czegoś mi w życiu zabraknie, nie wiem jak ja Ci się odwdzięczę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja Ci się odwdzięczę za te wszystkie czułe słówka, mizianie, wyjście na Bąbę und picie wdk? 😭:classic_cool: jeżeli nie zmieni się dzię premiery "Zemsty Faraona" to będzie w pytę , bo 5 października to piątek und pierwszy tydzień roku akademickiego, czyli luz w opór :classic_cool: ps: właśnie zaczynam oglądać "Piekielną Grę" żeby wczuć się w klimat Sleeping Dogs :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to robię z taką ogromną przyjemnością, że nawet nie masz się za co odwdzięczać i z chęcią będę to robiła non stop 😭:classic_cool: Chyba tylko moja uczelnia jest taka popiertolona, że psycho zaczynam już 24 września, anglistykę na szczęście chyba dopiero w październiku :o😭:classic_cool: Jak będę miała sprawny internete to koniecznie muszę sobie odświeżyć pamięć i obejrzeć ten film :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robię to z przyjemnością i mam nadzieję, że jesteś dzięki temu szczęśliwa 😭:classic_cool: kolega z Kickiego mówił mi, że na SWPSie można skończyć prawo w 2,5 roku ze wszystkimi profitami studiów 5 letnich stacjonarnych :classic_cool: jakoś nie chce mi się w to wierzyć 😭:classic_cool: w takim razie pamiętaj również o części 2 i 3, bo są ze sobą powiązane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jestem i nigdy nie byłam bardziej 😭:classic_cool: W trybie przyspieszonym o 50% pewnie można, ale na przyspieszonym jest taki zapiertol, że lepiej się męczyć przez 5 lat 😭:classic_cool: W takim razie dzięki Tobie notzną rozrywkę na trzy dni mam już zapewnioną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już 15.prawie 16.zanim się obejrze,będzie 20.:classic_cool:🖐️ 'dziwne, że jeszcze nie próbowałam' :D:D:D U mnie niestety nie.najgorzej jest na wiosnę und jesień,bo tak piździ że dostaję prwdziwej koorvicy,a moje włosy wyglądają wybitnie hooyowo. Niby nie mam grzywki,ale hooyowe czoło i brzydki prawy profil,który koryguję przez odpowiednie ułożenie włosów,a wiatr wszystko rozpierdala:O Pozwolę sobie zamienić słowo lakierowałam na czesałam,i mamy :czesałam to cholerstwo przez godzinę, wyszłam na dwór i musiałam wyciągać szczote z torby i na środku ulicy rozczesywać to poplątane wiatrem badziewie, podczas gdy ludzie patrzyli się jak na idiotkę ,a ja musiałam powtarzać ten zabieg co 10 minut.:classic_cool: Wścieklizna też jest całkiem w pytę,ale niespodziewany okrzyk 'pochwa' ,jest jeszcze bardziej w pytę.:classic_cool: 'to chore. szpital psychiatryczny czeka.powinnaś się leczyć. i mówię poważnie. jeśli ospamujesz mi tak jak profil jak SMC, to cie wyjebie ze znajomych chyba, nie dlatego że cie nienawidze, tylko dlatego że nie chce żeby mnie wzieli za chorą psychicznie. jak chcesz za taką uchodzić - ok - ale nie masz prawa spamować pochwą zdjęc moich znajomych i postów moich znajomych na mojej tablicy. ja w przeciwieństwie do ciebie nie widze nic zabawnego w krzyczeniu POCHWA i nie chcę uchodzić za chorą psychicznie zboczoną osobę. przykro mi'' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i mimo to ospamowałam pochwą tablitzę takiej peezdy,a ta peezda napisała taki list i wysłała do tej laski,żeby mi przekazała 'Droga "Simone", nie pozuj na taką "alternatywną" i nierozumianą bo robisz z siebie idotkę. Te wszystkie komentarze są nie tyle przejawem Twojego niezrównoważenia psychicznego (które najwyraźniej tak bardzo chcesz pokazać światu), co głupoty. I wiesz co? Właściwie wisi mi co napiszesz na moim profilu, bo to nie świadczy o mnie, tylko o Tobie. Wisi mi to, dopóki nikogo nie obrażasz, czyli w tym wypadku wybitnie mi to przeszkadza. Dziwię się Agacie, że potrafiła codziennie z Tobą pisać, wysłuchiwać Twoich narzekań i nawet na nie jakoś odpowiadać, bo ja bym po pięciu minutach powiedziała Ci, żebyś, delikatnie to ujmując, sperdalała. Z poważaniem, koleżanka Agaty, ta z pochwami na tablicy.' :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D koorva,teraz siedze i czytam moje stare wiadomosci i zaraz mnie rozpiertoli ze smiechu:D:D pisałam to w listopadzie.:classic_cool: 'to ulatwia funkcjonowanie w pochwie.zaraz matma z pochwą (nazwisko:classic_cool:) i nakładanie sie orbitali pochwy oraz budowa pochwy.miejsce zerowe pochwy.POCHWA.dzisiaj wyszlismy w 4 do hosso na dlugiej przerwie i krzyczalam pochwa Baba od wdzrwu: co jest smiesznego w slowie POCHWA?' Tantuum rosa!:classic_cool: opowiem ci kiedyś,jakajest geneza fazy na tantuum rosę.:classic_cool: prześlij mi tą dobroczynną saszetkę,proszę!😭 'Wbijesz kiedyś do Wawy na kontzertełe to dam Ci pograć w Simsy jak się nayebiemy' oraz szczelimy irygację pochwy płynem TANTUUM ROSA.:classic_cool::D:D:D:D Krzysztof jest całkiem w pytę,dlatego następnym razem jak go spotkasz to rozwal mu te doniczki o łeb krzycząc 'TY KUTAFONIE!' :classic_cool: Sól jest w pytę!jestem uzależniona od soli!:classic_cool: pasta jajeczna to rpawie to samo tzo makaron jajeczny,z ratzji tego że mają zayyebistty dopisek 'jajeczny' :classic_cool: Trans właśnie siedzi z gejem.:classic_cool: W soomie mogłam nie rozpiździć tej relatzji,teraz też siedziałabym z transem i gejem.A tyle straciłam!😭:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów mi tak dalej to wrócisz do domu z rozgrzanymi do czerwoności policzkami, które będziesz musiał pudrować przez cały tydzień ❤️😭:classic_cool: Przynajmniej odpoczniesz od kafetełe przy czymś normalnym :classic_cool: O koorwa! Jakie to pocieszne :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpocznę, bo będę tu wchodził co 15 min, aby móc z Tobą obcować 😭:classic_cool: na razie muszę się zadowolić tylko kontaktem przez kafetełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione zajęcia,spis z 17 listopada 2011. :classic_cool: 'koncerty,jedzenie,ogladanie Simone,krzyczenie do ludzi roznych wyrazow,nabijanie sie z n_ka,k _ _ _,robienie roznych rzeczy o Simone,spanie,lezenie,ogladanie filmow, kafe,dostawanie kasy,darcie sie i fazy' koorva:D:classic_cool: do tego można dodac jeszcze wkoorvianie ludzi i gadanie z siostrełe na topełe :classic_cool: a fazy to szerokopojęte zajęcie,i obejmuje moich wszystkich loverów,śmieszne obsesje,podszywy,provokatzje itp.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dostałam zapytanie,co mnie interesuje.:classic_cool: w odpowiedzi dostałam : 'chcę umieć wiele jezyków, mieć dobre oceny, wiedzieć wszystko na tematy astronomii, fizyki, kosmologii. jakbym znała idealnie łacinę, japoński, arabski, fiński, angielski.będę się uczyć pozaszkolnie - łaciny i fińskiego na razie, zapiszę się na zajęcia plastyczne, kupię ksiązki na temat fizyki i astronomii, uzbieram kiedyś na teleskop, skrzypce, na kilka lekcji gry na skrzypcach + średnia 4,00.' :D:D:D :classic_cool:🖐️ jestę tępakię und pustakię 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero 16, a mi się spać chce 😭:classic_cool: Ty przynajmniej masz proste włosy, u mnie trochę wilgoci i z moich włosów robi się afro tzo mnie wkoorwia niemiłosiernie i dlatego nienawidzę deszczowej und zimowej pogody :classic_cool: Czasem żałuję, że ja się nałogowo nie czeszę, bo jak mi wiatr włosy poplącze to jest taki kołtun, że idzie otzipieć, ale jak rozczeszę to jest jeszcze gorzej :classic_cool: Wiatr to bankowo łysy chooj, mści się za swoją łysą pauę :classic_cool: Zwłaszcza do księdza, jak się wkoorwi to zawsze można powiedzieć, że to skrót od "pochwalony" :classic_cool: Ja piertolę, tzo to za ludzie. A najbardziej rozkoorwia mnie to silenie się na używanie mądrych słów und zdań wyładowanych wyrazami wskazujątzymi na próbę bycia dorosłą, których ja też kiedyś używałam, a z perspektywy czasu wydają mi się śmieszne :D:classic_cool: W sumie mnie to nic nie rozpiertala tak bardzo jak kończenie słowami: "z poważaniem" :classic_cool: A z Ciebie to musi być zajeebisty troll :classic_cool: Co to jest "wdzrwu"? :D:classic_cool: Właśnie byłam w łazience i w swoich znalazłam nawet drugą saszetkę! Dostaniesz ją w prezencie :classic_cool: Ja piertolę, irygacja pochwy będzie obowiązkowa :D:classic_cool:🖐️ Chyba tak zrobię, skoro i tak mnie nie lubi, bo jestem pasztetełe, a on woli blondynki tzo potwierdził namiotem w gaciach na widok mojej ex współlokatorki, to w sumie nic mi nie stoi na przeszkodzie, żeby rozbić donitzę o ten pusty łeb :classic_cool: Szkoda tylko, że niezdrowa :classic_cool: Ja przez wpiertalanie tej soli to mogę nie pić nawet tydzień, zresztą ja w ogóle mało piję, solę i solę bez końca to nie mam czasu na pochłanianie płynów :classic_cool: Geje, transełe, jeszcze Ci nekrofila tam brakuje do kolektzji :classic_cool: Od listopada to za dużo się u Ciebie nie zmieniło na szczęście :classic_cool: Koorwa, a te aspiratzje na sto języków, średnią 4,0 und ogarnianie fizyki to już jakiś nieosiągalny poziom expert 😭:classic_cool: Pawełe Nawet sobie pograć nie możesz jak człowiek przeze mnie 😭:classic_cool: Zawsze możesz grać, a w trakcie kontaktować się ze mną telepatycznie 😭:classic_cool: A co do policzków to podejrzewam, że od jednego und drugiego, ale mizianie będzie miało pewnie więcej do powiedzenia 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem, że się ucieszysz, że jesteś dla mnie najwyższym priorytetem 😭:classic_cool: nie potrafię komunikować się telepatycznie, chyba że przez jakiś komunikator głosowy 😭:classic_cool: już nie mogę się doczekać :classic_cool: zaraz na obiadełe będę miał stejki z frytkami :classic_cool: atzo, że niezdrowe! na coś trzeba umrzeć, c'nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że się cieszę, ale nie chcę przy okazji odbierać Ci radości z grania 😭:classic_cool: W kryzysowych momentach będę mogła podrzucić Ci swój Skype, bo niestety TSa und tym podobnych nie posiadam 😭:classic_cool: Popierame, a lepiej umrzeć z powodu dobrego żarcia niż z powodu fajek na przykład :classic_cool: Już teraz życzę smacznego, Pawełe ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chce się spać od momentu,w ktorym mój mózg wybudził się ze snu.:classic_cool: Niby tak,ale przy wilgoci i wietrze robią straszny oklap,przez który wyglądam hooyowo.Więtz i to jest do dooopy i to.:classic_cool:🖐️ 'Zwłaszcza do księdza, jak się wkoorwi to zawsze można powiedzieć, że to skrót od "pochwalony"' :D:D:D Mnie też to rozpiertala,przeglądam teraz wszystko i jestem o krok od wyplucia własnych organów ze śmiechu :classic_cool: :D:D Napisała kiedyś: 'nie rozumiem z jakiej racji powtarzasz moje słowa pisane caps lockiem..' a mła na to: 'HMMMMMMMMMM... NO NIE WIEM ,MOZE DLATEGO ,ZE PIERDOLISZ GŁUPOTY ?' hahakoorva:D albo napisała ' może trzeba wreszcie dojrzeć i przestać używać słowa kurwa jako przecinka.' na tzo ja odpisałam: 'Przepraszam PRZECINEK masz racje PRZECINEK chyba najwyzszy czas wydoroslec i zastapic slowo kurwa PRZECINKIEM kropka' :D:D:D:D:D koorva,te wiadomości są jest motznarne.:classic_cool:🖐️ a ta laska swoją drogą była tak tępa,że japiertolę,i nitz NITZ nie rozumiała z tego co do niej gadam:D:D:classic_cool: Jestem zayebistym trolem,potrafiłam na fejsbuke natrzaskać po 200 komentazy o treści 'pochwa/płód/tantuum rosa':classic_cool::D wdżwr = wychowanie.do.żytzia.w.rodzinie. nie miałaś tego?😭:classic_cool: Błogosławieństow❤️:classic_cool: to znak od bogełe,że koniecznie musimy kiedyś wykonać wspólną irygację pochwy.:classic_cool: To idź teraz trzepnij mu tą doniczką w łeb,raz a porządnie!:classic_cool: Wszystko jest niezdrowe,i tak umrzeme na raka :classic_cool:🖐️ Mogę być pseudo nekrofilem,bo lubię czytać o zwłokach,ale nie umiałabym się z nimi roochatź.chodziaz po dłuższym zastanowieniu najbardziej określa mnie słowo 'popiertolenietz' :classic_cool: Zawsze rozpiertalały mnie te jej aspiratzje,np jeszczeto 'dla mnie pochwa to obrzydliwe i traumatyczne słowo.ja chce osiagnac wysoki poziom w rysunku, malarstwie, rzeźbie, komponowaniu muzyki, grafice komp., fotografii, przeczytać dużo ksiażek, artykułów, obejrzeć dużo filmów, ćwiczyć codziennie, dbać o siebie, nauczyć sie dobrze malować, dobrze się uczyć w miarę, poruszać się prosto i pewnie, poznać więcej ludzi, mieć kolegów.' :D:D:D:D:D jestem taka goooooooopia :D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać,że ta laska od przecinka i słów pisanych caps lockiem,to zupełnie inna osoba,niż ta od aspiratzji.:classic_cool: ta od aspiratzji była moim loverem,i krzyczałam jej nazwisko.:classic_cool: 'nie używaj mojego nazwiska i imienia w swoich chorych orgiach w szkole i w innych mijscach w pokoju bez okien obitym materacami nie będziesz miała do kogo mnie obrażać i mi ubliżać, krzycząc moje nazwisko' :D:D:D:D:D:D:D hahahhahahahahahahh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za radość, gdy nie będę mógł z Tobą rozmawiać 😭:classic_cool: ja niestety na lapku nie posiadam skajpa, ale to żaden problem 😭:classic_cool: dlatego nie palę fajek und nie bawię się w inne używki (poza alkoholem :classic_cool:) dziękuję moja słodka Dżoanno ❤️:classic_cool: a Ty co dziś przekąsisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piertolony internete :classic_cool: Ratzja, zarówno afro jak i przyklap są choojowe, więc obie jesteśmy przegrane na starcie 😭:classic_cool: Szkoda, że ja nie mam czego przeglądać, zarówno moje archiwum w gg jak i skrzynka na facebookełe nie zawierają w sobie niczego, tzo mogłoby regularnie poprawiać mi humore, bo ja zawsze muszę wszystko usunąć w obawie przed włamem na moje konto :classic_cool: Siostrełe, jesteś szatanełe! :classic_cool: Chociaż mnie też często korci, żeby wkoorwiać und krętzić bekę z ludzi, którzy są goopsi ode mnie, ale ja jestem za leniwa na takie aktzje, a mój słomiany zapau rozpiertala mnie regularnie :classic_cool: Starzeję się na bank 😭:classic_cool: A faktycznie! Miałam, ale nie chodziłam, bo u mnie na szczęście było nieobowiązkowe, a ja jako genialne dzietzko o wszystkich poruszanych tam tematach wiedziałam już na początku podstawówki :classic_cool: Nie wiem skąd, naprawdę :classic_cool: W sumie będę miała jeszcze jeden wór śmieci do wyniesienia, więc przemytzę przy okazji donitzę :classic_cool: Gorzej jak typ znienawidzi mnie jeszcze bardziej i na Wigilię dostanę od niego prawdziwą bombkę, która rozpiertoli mój stół wigilijny und mnie w drobny mak :classic_cool: Ja to podziwiam wszystkich "filów", z naciskiem na zoofilów :classic_cool: Historie o bzykaniu owietz czytam z zapartym tchem, a potem przez długie miesiątze nie potrafię ogarnąć tego co właśnie przeczytałam :classic_cool: Jej życie musi być frustrujątze, albo dopiero takie będzie jak się okaże, że ze wszystkich jej planów udało się zrealizować zaledwie 1% :classic_cool: "w pokoju bez okien obitym materacami nie będziesz miała do kogo mnie obrażać i mi ubliżać, krzycząc moje nazwisko" Widzę, że jeszcze nie wie o Twoich schizofrenicznych znajomych :classic_cool: Pawełe, Ty rozkoszny suodziakoo, że ja Cię jeszcze nie nudzę 😭:classic_cool: W sumie ja inne bajery też mogłabym skołować, ale podejrzewam, że jestem zbyt słabo posoonięta technologicznie, żeby ogarnąć cokolwiek wymagającego czegoś więcej niż tylko zalogowania się :classic_cool: To samo u mnie, z fajką miałam do czynienia raz przez kilka sekund i dłuższe obcowanie się raczej nie zdarzy :classic_cool: Ja pewnie przekąszę bułkę z mayonezem za kilka godzin, mam jeszcze do wyboru bułkę smarowaną masłem und nożem, a w najgorszym wypadku bułkę suchą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×