Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Najwidocniej,mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.:classic_cool: mikolaja dawno nie ma,a pozatym ma na mnie focha bo juz dawno nitz nie dostalam.ogolem rodzitze kupili mi ipodele na urodziny,koorevsko spoziony o 5miesietzy,a teraz maja pretensje ze nie poszlam do pratzy na wakatzje,bo 'miałam' dolozyc im do rat...aha:o W 2012 nie bylam juz najmdlosza!😭 byly nawet ok 8 latki,dwie male tzipki,a ona potraktowala je ozieble.❤️:classic_cool: nawet do nich nie kucnela,mimo ze siegaly jej do pasa.:classic_cool: Jak ja powiem 'przepraszam' w autobuse czy gdziekolwiek,to jestem ignorowana.:o no ale taki los przegrańtza und ofiary losu:classic_cool: W tym miescie sa same pojeby,pewnie dlatego wlasnie tu sie urodzilam.to miasteczko jest niezle pokoorvione i w sumie juz nitz mnie nie zdziwi.jak juz mowilam wczesniej -nożownik und zwloki kontrolerki.:classic_cool: Ten blondas to pewnie jakis psychopate ,wyglada na niezle pokoorvionego typa.szkoda ze khal umrze,jest fajny😠 japiertolę,zrobilam ten yebany spis i znalazlam przy okazji kilka fajnych rzeczy,ktore jutro wrzutzę jak nie zapomne.:classic_cool: koorva,juz 23 sierpnia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tzo sie ze mna ostatnio dzieje,ale jestem tak koorevsko zmeczona mimo spania do 12,ze spiertalam:o chodziaz po obudzeniu sie,przez 2h napiertala mnie glowa ze zmeczenia,i czuje sie identycznie zmeczona jak przed snem.:classic_cool: dobranotz fajansełe und siostrełe,do jutra :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwni ci Twoi rodzice jak jasny pierun, ja w sumie też nic nie dostaję na żadne okazje, ale tylko dlatego, że nie chcę od nikogo żadnych prezentów :classic_cool: Co nie zmienia faktu, że gdyby rodzice z własnej nieprzymuszonej woli kupili mi iPoda i kazali się dokładać do rat to chyba bym im powiedziała o trzy słowa za dużo :classic_cool: W takim razie potwierdza się, że jesteś na maksa rozkoszna i Holenderkełe sobie Ciebie upatrzyła, bo nie mogła się oprzeć Twojej suodkiej aurze :classic_cool: Ośmiolatki na koncertełe, to się nazywa wygrane życie już w takim młodym wieku :o:classic_cool: Mnie chyba nie da się zignorować, bo mam zbyt donośny głos, a już nie daj Boże jak mnie ktoś maksymalnie wkoorwi to nie wiem czy dałby radę mnie przegadać :classic_cool: W mojej wsi z kolei same stare baby und stare panny, więc pasuje idealnie :o:classic_cool: Już lepsze te trupy i grasujący nożownitzy, przynajmniej jest o czym czytać w gazetach i jest komu tworzyć profile psychologiczne :classic_cool: Nie tylko wygląda, ale przy okazji jest nieźle pokoorwiony, ale w sumie pasuje do tej rudej idiotki, która bez względu na to czy dostanie po pysku, czy zobaczy ucięty czerep ojca to i tak piertolnie swoje farmazony: "Joffrey to mój pan, a ja go kocham", może jakby upiertolił jej ten tępy łeb to by poszła po rozum do głowy :classic_cool: 23 sierpnia, do 5 września muszę zapłacić czesne, którego nie zapłacę, bo panie w dziekanacie nawet nie wiedzą ile. W pytę :classic_cool: Ja też się zaraz kładę, bo mnie łeb rozbolał od tego piwa. Dobranotz, siostrełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry dziubaski, ale tu stypa :o:classic_cool: Śniło mi się, że pokłóciłam się z Pawełe i przestaliśmy się do siebie odzywać na długie tygodnie, a to pewnie jakiś sen proroczy :classic_cool: Idę zaszpachlować fatzjatę, bo nawet nie wiem o której typ od neta robi nalot to nie będę go straszyć swoją szpetną mordą. Jak przepadnę to znaczy, że albo jestem w sklepie, albo robią mi internet :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwork
kto się czubi, ten się lubi :classic_cool: jak będziesz w sklepie, to nie zapomnij o okocimie motznym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Asiu ❤️:classic_cool: sen proroczy? :classic_cool: nic z tych rzeczy 😭:classic_cool: przeca to co było wczoraj w noy było jedynie żartem 😭:classic_cool: ja nie do końca pamiętam co mi się śniło, ale chyba byłem policjantem w Hong Kongu :D:classic_cool: a dzisiaj jest jakiś choojowy dzień, bo cały czas chce mi się spać i boli mnie głowa 😭:classic_cool: oho, może w końcu zagramy w literaki! :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku pewnie nitz nie dostanę,w 2010 miałam kontzertełe :classic_cool: Ale ipod nie był z ich własnej nieprzymuszonej woli,bo 'zgodzili się' na 16gb:O:O:O więtz musiałam za nimi łazić i prosić o tego 160gb :classic_cool: ale tzudem się zgodzili i wreszcie po męczeniu się z kartami 8gb i 2gb,mam to tzudo.:classic_cool: Japiertolę,już sama nie wiem,ale hipoteza o suotkiej aurze jest chyba prawdą.😭:classic_cool: z takim małym kruczkiem,że ta aura uaktywniła się tylko w tym wyjątkowym dniu.:classic_cool: Zawsze zazdrościłam małym dzietziom czegoś takiego,ale z drugiej strony one i tak tego nie rozumieją,a potem nitz nie pamiętają..:O Mój głos jest przeciwieństwem donośnego,ale zawsze chciałam mieć donośny und głośny,więtz można to potraktować jako kolejne dopełnienie naszej syjamskości.:classic_cool: 'W mojej wsi z kolei same stare baby und stare panny, więc pasuje idealnie' :D:D Jak grasował nożownik,to załapałam fazę na gadanie 'nożownik', więc popiertalałam i złowieszczym głosem szeptałam 'nożownik,nożownik,nożownik' niczym kolejną mantrę,a ludzie patrzyli na mnie z przerażeniem und zdziwieniem.:classic_cool: Imię joffrey,kojarzy mi się z tą postacią.:classic_cool: http://pl.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Dahmer :D 'Pudełko oczyszczonej sody w lodówce z trudem pochłaniało odór gnijących odciętych głów. Zamrażarka zawierała jeszcze trzy inne głowy, starannie przechowywane w plastikowych workach, zawiązanych plastikowym sznurkiem. Były tam też drzwi, które prowadziły do sypialni, szafy i łazienki, wyposażone w zaryglowany zamek. Anne E. Schwartz, reporterka, która jako pierwsza zjawiła się na miejscu zbrodni, opisała to, co tam zobaczyła, w swojej książce pt.: "The Man Who Could Not Kill Enough" w następujących słowach: "... w głębi szafy stał metalowy kociołek, zawierający rozkładające się dłonie i penisy. Na półce nad kuchenką leżały dwie czaszki." "W szafie były także pojemniki z alkoholem etylowym, chloroformem i formaldehydem, oraz kilka szklanych słoi, w których trzymano męskie genitalia zakonserwowane w formalinie... a także fotografie zrobione polaroidem, w różnych stadiach agonii ofiar. Jedna przedstawiała głowę mężczyzny, z nienaruszonym jeszcze ciałem, leżącą w umywalce. Na innej, ofiara była rozcięta od szyi po pachwinę, jak jeleń patroszony po zabiciu; cięcia były tak czyste, że mogłam wyraźnie dostrzec kości miednicy." Na niektórych zdjęciach widniały jego ofiary jeszcze zanim je zamordował, w różnych pozach erotycznych, lub skrępowane.' :D Czesne?o koorva,nie szkoda ci kasy?😭:classic_cool: Panie w dziekanacie to pewnie jakieś kolumbijskie ex dziffki,mają pochwy zszyte nicią dentystyczną i sproszkowaną matzitzę.:classic_cool: Mi się śniło,że byłam w jakimś dziwnym mieście,w którym panowała jakaś epidemia i murzyni biegali z twarzą ukrytą w dłoniach,wszyscy wzajemnie się zabijali/katowali/gwałcili/zabijali,oddzielali ludzi względem płci i wieku i wrzucali do takich koryt,przypominających koryta dla świń i tam ich na nowo katowali,wszystko było patologicznie brudne i obskurne,zniszczone.w ktorymś korytku leżały zwłoki dzieci,jakieś niemowlęta itp,i te zwłoki nie miały zapachu,ale niektóre były poćwiartowane,a niektóre dzieci 'patrzyły' takim trupim wzrokiem,łaziły po nich robale itp.:O nie pamiętam kiedy miałam ostatnio normalny sen:D a jak śni mi się holenderkełe to albo jest to kontzertełe i jakaś chora sytuatzja,w stylu że muszę zdobyć niebieski napój aby dostać się na koncert,albo holenderkełe podaje mi buta ze sceny.:O:D jak nie śni mi się kontzert,to z kolei holednerkełe nie żyje albo jest w ciąży,a ja budze sie z wyrazem ulgi na fatjzacie:classic_cool: a jak tzoś innego,to podaje mi palmę,skacze po lesie,siedzi w pudełku albo inne dziwne aktzje. Wy macie takie normalne sny!😭 'Jak przepadnę to znaczy, że albo jestem w sklepie, albo robią mi internet' albo twoje zwłoki właśnie leżą poćwiartowane na 2gim końtzu świata,dlatego ogarnij mobilny.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, przez ten yeabany sen wstałam lewą nogą i już współczuję ludziom, którzy w sklepie wejdą mi w drogę 😠 Tyle dobrego, że moje włosy mają zajeebisty dzień i wyglądają tak bosko dzisiaj, że mogłabym iść bez tapety na ryjoo i wyrwać Hugh Jackmana, bo ten fryz dodaje mi +100 do atrakcyjności. Jestem taka wzruszona 😭:classic_cool: Brzuch mnie nakoorwia jak dziki, idę do tego sklepu i mam nadzieję, że ochrona mnie nie sprzątnie za agresję, odpiszę jak wrócę, bo gość od neta przychodzi dopiero po 15 😠:classic_cool: Pawełe! ❤️ Und Kootziapa ❤️:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę i gotuję jajtza, bo moja chcitza na mayonez trwa 😭 W Społem pracuje fajny ochroniarz, zawsze jak go widzę to przypominam sobie o pasztecie albo o jajtzach, więc dzięki niemu nie muszę robić listy zakupów :classic_cool: Chciałam sobie kupić Kinder Maxi King, ale nie miałam rąk, żeby sięgnąć po to tzudo. Stare baby zajeebały wszystkie koszyki 😭 Zapomniałam o Okotzimie, ale może to i lepiej, bo okres plus Okotzim to chyba choojowe połączenie 😭:classic_cool: Pawełe Sennik mówi, że mój sen to przepowiednia szczęśliwego zwiąssku. No w pytę :classic_cool: Zdecydowanie bardziej wolałabym być w notzy politzjantką z Hong Kongu niż kłócić się z Pawełe, nawet sny masz bardziej zajeebiste ode mnie 😭 A choojowy dzień potwierdzame, bo mi się chce spać, mimo że spałam jak dzik zamordowany syntezatorem 😭:classic_cool: Ty z tą głową to masz coś bardzo nie halo ostatnio 😠:classic_cool: W pierwszej kolejności po otrzymaniu sprawnego internete to ściągnę patch do TF2, tyle dni oczekiwania i wreszcie konietz, więc dzisiejszy dzień powinien być zajeebisty, a mimo to jest choojowy, tzo za niesprawiedliwość 😭:classic_cool: Siostrełe 160gb, ło koorwa! Ja swojego dysku zewnętrznego nie potrafię zapchać, mimo że ma chyba jakieś 80gb, a tzo dopiero jakbym miała do dyspozytzji dwa razy tyle :classic_cool: Zaszalałaś, moi rodzitze w życiu by mi nie kupili takiego tzatzka 😭:classic_cool: To pewnie wpływ boskiej Holenderkełe uaktywnił aurę rozkosznego cookierasa 😭:classic_cool: Ja nigdy się nie zastanawiałam nad małymi dziećmi, bo dla mnie wszystkie są przeraźliwie odrzucajątze, ale jak patrzę jak ludziom odpiertala na ich widok to rzeczywiście tzoś w tym jest :classic_cool: Dobrze, że żaden z tych ludzi nie był tym nożownikiem, bo ze strachu przed psychopatyczną konkurentzją zaciukałby Cię w biały dzień :classic_cool: Nekrofil und kanibal, mogłam się tego spodziewać :D Wiertniczy z Milwaukee, jaki zajeebisty przydomek :classic_cool: CHLOROFORM! Od trzech tygodni próbowałam sobie przypomnieć, że chloroform to chloroform, jaka ulga 😭 Chyba muszę obczaić tę książkę, bo chyba jakaś w pytę :classic_cool: Szkoda, ale na UW za chooja nie wrócę, bo już mam jakąś traumę żytziową, a innych optzji raczej nie mam. I pomyśleć, że za całą tę kasę miałabym mayonez und alkohol plus jeszcze płytełe fletzistełe und inne rzeczy 😭:classic_cool: Myślałam, że największym hardcorem były sny mojej współlokatorki, która wiecznie kogoś mordowała, ale widzę, że można mieć nawet bardziej szalone sny :classic_cool: To pewnie przez to zamiłowanie do psycholi :classic_cool: Swoją drogą, to już chyba drugi sen z twarzą ukrytą w dłoniach, jakiś powtarzajątzy się motyw :classic_cool: But und palma, ja piertolę :D:classic_cool: Ja najgłupszy sen jaki miałam to taki, że czołgiste odpadła głowa, a ja ją przyszywałam nitką i tak przyszyłam, że była na bok, a czołgiste popiertalał jak szalony :o Reszta to te połączone z realiami, czyli strasznie przyziemne, muszę mieć choojową wyobraźnię 😭:classic_cool: Mobilny koniecznie muszę, chociaż na szczęście od października więcej czasu przesiedzę w domu und na uczelni niż w innych miejscach, więc stały dostęp do neta będzie :classic_cool: Ja piertolę, ale Ty masz dużo git newsów ostatnio, też tak chcę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przynajmniej wiesz,że jajeczkujesz!:classic_cool: wyobraź sobie te małe jajeczka w twoich jajnikach popiertalajątze jak debile,łączące się w pary,przeżywajątze razem wspaniałe chwile,i to wszystko dzieje się w tobie!😭:classic_cool: jajeczkowanie!:classic_cool: Też bym zjadła tzoś dobrego,holenderkełe to poyeb bo tweetowała o 8 rano..:O po hooya ona wstaje o 8 rano:O?mówiła,że potrzebuje 7-9 godzin snu w zależności od dnia,a teraz ma wakatzje i robi tzo chce.nie wierzę,że kładzie się spać o 23..:classic_cool: przecież ma w łóżku takiego z pytę samtza😠 pozatym jak ma kontzerteły to kładzie się o 4 rano,i nie wiem jakim tzudem tak szybko się przestawia.ogółem ona chyba zawsze wstaje około 8/9,siedzi kilka godzin i robi sobie fatzjatę a potem gdzieś popierdziela,nie rozumiem jej,naprawdę:D:D:classic_cool: 80gb to tylko dwa razy tyle tzo ja mam,zapchałabym to w kilka dni,wreszcie ściągnęłabym to tzo chcę! 😭 Ale masz laptopełe,a laptopełe jest droższe.😠:classic_cool: Ja piertolę,hoenderkełe jest tak aboskai tzudowna!😭:classic_cool: na jej fejsbukełe jakiś fagas piertolnął jej esej,że bardzo się o nią martwi i teksty w stylu 'Please stop giving so much and allow yourself to receive and heal, dont deny yourself anymore; be selfish for once in your life, you deserve to be loved, cherished and appreciated for who you really are, not for how you look. You dont owe anyone anything, they owe you; the world isnt even worthy of you' i kilka osób się dołączyło i też strzelali takie teksty,a ona 'Sweet people, you all worry too much about too many things :) x S' jaka ona jest słooodkaaaaaaaaaa!😭:D:classic_cool: 'Dobrze, że żaden z tych ludzi nie był tym nożownikiem, bo ze strachu przed psychopatyczną konkurentzją zaciukałby Cię w biały dzień' japiertolę!:D Też muszę,ale jest po angielsku,a mnie to zniechęca.chodziaż w tym, roku mamy mieć podobno lektury po ang,więc może zaprononuję tą książkę na lekturę,gdy wszystkie słit dzieffcynki będa rzucać romansidłami und ksiażkami o praffdziwej przyjaźni und miłości.:classic_cool:🖐️ A tzo takiego się tam wydarzyło?😭 nie wiem po hooya marnować kasę na czesne,skoro można rpzeznaczyć to na lepsze und bardziej wartościowe rzeczy.😭:classic_cool: Mam pokoorvione sny,jeszcze z takich motzniejszych to śniło mi się kiedyś,że szłąm na autobus,a gdy on wjeżdzał na przystanek,to przejechał jakiegoś typa,i widziałam jego zwłoki całe we krwi,,łapa upiertolona,potem przyszli jacyś fatzeci z taczką i załadowali tam zwłoki,ale po chwili głowa tego fatzeta wyleciała i ciągnęła się na takim sznureczku,zostawiając za soba smuge krwi,a ten facet miał ciągle oczy otwarte i język na wierzchu.w sumie te sny są dziwne,a nie straszne,straszne to sa te z zaciążoną holenderkełe:O Koorva,głowa na bok:D mi się norowietz nigdy nie śni :O No w soomie,tylko niech router się nie psooje.:classic_cool: 'Ja piertolę, ale Ty masz dużo git newsów ostatnio, też tak chcę' ale po 1,5 miesiąca ich braku 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwork
Mikojanu, mam nadzieję, że nie kupujesz yayek z chowu klatkowego 😠 i mayonezu z konserwantami 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerwork
tschechtsch :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwork
oho, ktoś prawie taki jak ja. na szczęście 'prawie' robi dużą różnicę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwego związku? :classic_cool: o koorwa, jestę poruszony i łzy szczęścia same napływają mi do oczu ❤️😭:classic_cool: to przez "Sleeping Dogs" 😭 ta gra tak mnie wciągnęła, że wczułem się w postać głównego bohatera 😭:classic_cool: właśnie miałem misje z pościgiem und strzelaniną w trakcie :classic_cool: koorwa, jakie to jest realistyczne 😭 zachowanie samochodów po rozwaleniu opony, rozwalanie szyb, nawet "kule po dziurach" zostają na aucie :D:classic_cool: albo jak przy dużej prędkości w coś przypieprzysz to możesz wylecieć przez przednią szybę :classic_cool: tylko po przebudzeniu 😭 pewnie dlatego, że Ty w niej siedzisz, a jedynym lekarstwem jest wpatrywanie się w Twoje zdjęcia ❤️:classic_cool: mam nadzieję, że znajdziesz czas na literaki 😭:classic_cool: rzuciłem okiem na post Qciapy i od razu rzuciło mi się w oczy "holenderkełe jest boska i cudowna" :classic_cool: co tam holenderkełe 😭:classic_cool: nasza Dżoannełe jest cudowna i boska ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwork
widzisz, jaki jesteś wrażliwy und wylewny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwork
oczywiście; zostałem już nawet ojcem chrzestnym, więc jestem zahartowany :classic_cool: nie gwarantuję tylko, że obrączki się u mnie uchowają :O no chyba że w pobliżu nie będzie żadnego lombardu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam internete, ale w sumie obetznie to za dużo powiedziane, bo pobierajątzy się patch ładnie go zamulił :classic_cool: Dodatkowo wczoraj się nie pochwaliłam, ale mam takiego zajeebistego bratełe, że razem z routere podesłał mi Batmanełe, który na niskich ustawieniach śmiga całkiem w pytę i już nie mogę doczekać się notzy kiedy wy pójdziecie spać, a ja będę nakoorwiać do rana :classic_cool: Siostrełe To rzeczywiście bardzo pocieszajątze und rozczulajątze, świadomość, że jajeczka się obecnie parują jest motzno uskrzydlająca 😭:classic_cool: Jakbyś widziała w swoim łóżku jednego samtza przez siedem lat to pewnie wolałabyś iść spać albo robić szalik na drootach niż po raz kolejny na niego patrzeć :classic_cool: Żartowałam, taka doopencja nie może się znudzić 😭:classic_cool: Holenderkełe nie zrozumiesz, jestem pewna, że ona samej siebie też nie rozumie :classic_cool: Laptopełe droższe und bardziej choojowe. I grzeje jak męska klata zimą 😭:classic_cool: Ta odpowiedź jest równoznaczna z: "Pilnujcie swojej doopy", ale tylko Holenderkełe potrafi zrobić z tego coś przy czym sertze mięknie 😭:classic_cool: Jak jak se pomyślę o czytaniu Shakespeare'a w oryginale to łapią mnie skurcze macicy, mimo całego mojego uwielbiania do pana Williama :classic_cool: Obejrzę film, będzie szybciej :classic_cool: Mam nadzieję, że Twoje dzieffcynki nie zaproponują "Zmierzchu", to jest gorsze niż atak wściekłego dzika od tyltza :classic_cool: Ludzie mnie zniechęcili, bo nie przepadam za goopimi ludźmi :classic_cool: Sama do mądrych nie należę, ale ja jestem bardziej popiertolona niż goopia, więc się nie kwalifikuję :classic_cool: Podobno trupy śnią się osobom hipochondrycznym, może masz jakiegoś piertolca hipochondrycznego i potem Cię odpadające głowy prześladują :classic_cool: Mi się czołgiste śni jak siedzę w Warszawie, a czołgiste lata po wsi. To pewnie z tęsknotełe 😭:classic_cool: Szkoda tylko, że w tych snach odpada jej głowa albo ratuję ją przed śmiercią na torach :classic_cool: 1,5 miesiąca to mauo! Dobrze, że nie masz tak jak ja z fletzistełe, oni jedyne co dodają to swoje kawałki na facebookełe i raz na trzy miechy jakiś w pytę news 😭:classic_cool: Uroczy Fajansełe W żytziu nie zjadłabym jajtza z chowu klatkowego, bo prędzej znalazłabym to klatkowe więzienie i rozpiertoliła w drobny mak 😠 Mayonezowi się nie przyglądałam, pewnie z konserwantami :classic_cool: Pawełeeeeeeee ❤️ Ja już nawet łez nie mam, tyle wzruszeń und poruszeń mi gwarantujesz, że moje kanaliki łzowe wyczerpały swój limite 😭:classic_cool: Koorwa, a ja słyszałam, że ta gra to choojnia i marna podróba GTA, nie ma jak rzetelne retzenzje 😭:classic_cool: Brzmi to wszystko bosko, dobrze że tego nie mam, bo nakoorwiałabym dzień i notz zapominając o bożym świecie 😭:classic_cool: Pawełe, jesteś suodki jak 69 tabliczek czekolady połączonych z 69 sernikami Fajansełe i 69 babeczkami kajmakowymi siostrełe, cookrzyca! 😭:classic_cool: Znajdę na pewno, tylko wcześniej koniecznie znajdę mózg 😭:classic_cool: Na pewno nie jestem taka boska und cudowna jak Ty, bo Ciebie pod tym względem nikt nie przebija ❤️😭:classic_cool: Fajansełe und obrączki, wzruszam się na samo wyobrażenie tej zajeebistej chwili 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empikowietz właśnie mi się pochwalił, że ma wolny weekend. No tzo on koorwa nie powie 💤😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuuuu, gdy się spotkamy to chyba będziemy płakać przez godzinę 😭:classic_cool: goowno prawda :o gra jest zajeebista i daje jej 9/10, nawet mój kolega, który jest wielkim fanem GTA i ma WSZYSTKIE części GTA oryginalne, ma podobne zdanie :classic_cool: akcja właśnie się rozkręca, bo nastąpiło to czego nikt się nie spodziewał :classic_cool: rozróba na weselu porucznika Triady, na którym był sam big boss 😭:classic_cool: ja myślę o Tobie, więc nie mogę zapomnieć o bożym świecie ❤️:classic_cool: w takim razie oboje musimy zacząć brać zastrzyki z insuliną 😭:classic_cool: będę cierpliwie czekał ❤️:classic_cool: a właśnie, że ktoś mnie przebija 😭:classic_cool: a tą osobą jest kafeterianka o nicku "Mikojan" ❤️:classic_cool: gdybyś żyła w starożytnej Grecji to jestę pewien, że ludzie czciliby Cię jako ludzkie wcielenie Afrodyty 😭:classic_cool: pewnie teraz zabierze Cię do kina na jakiś zajeebisty film 😭:D]cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ogarnij mailełe,bo dzisiaj dostałam nowe 😭jestę przypominaczę 😭:classic_cool: Ale masz fajnie 😭 Niby tak,ale oni widują się raz na kilka miesięcy z ratzji wszelakich tras kontzertowych:classic_cool: 'Holenderkełe nie zrozumiesz, jestem pewna, że ona samej siebie też nie rozumie' :D Ja piertolę:D ona nawet z goowna zrobi tzoś,tzo można obdarzyć czcią und uczuciem.😭:classic_cool: Mnie też,dlatego nie wiem po hooya pchasz się na anglistyke.:classic_cool: pewnie tyka ci zegar biologiczny tak jak holenderkełe w twoim wieku,tylko nie chcesz się przyznać i uciekasz w pratzę.:classic_cool: Zmierzch jest dla gimnazjum,tutaj pewnie podeślą jakąś szkołe uczuć czy inne badziewie.:classic_cool:🖐️ Tą wzmianką o goopich ludziach przypomniałaś mi o szkole:O 'Podobno trupy śnią się osobom hipochondrycznym, może masz jakiegoś piertolca hipochondrycznego i potem Cię odpadające głowy prześladują' piertolca to ja mam,ale nie hipochondrycznego,bo ja wszystko bagateluzuję.moje mamełeto hipochondryke raczej,a jej sie trupy nie śnią.:classic_cool: 1,5 miesiątza to dużo!😠 ostatni raz holenderkełe odpisała mi 27 czerwca,a to był też 6 raz w tym miesiącu,fajnie się złożyło nie:classic_cool:? i potem zero fajnych wieści😭 Jestem w połowie 10 odcinka gry o tronełe,i ten blondas król wkoorvia mnie milion razy bardziej niż blondas od smoków 😠 teraz pora na pytania.:classic_cool: 1.ten fagas tzo porwał arie czy jak to sie tam pisze,to ten od tańtza z mieczami?:O czemu mówi na nią 'chłopcze'?zajeżdza mi to transem :O 2.czy królowa und wdowa rzeczywiście wyśle głowe tego blondaska,który spał z blondyną?:classic_cool: 3.tzo będzie z bachorkiem khaleesi?:O question round is over!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno, zwłaszcza jak przyjdzie momentełe wyjazdu to wyleję chyba cały ocean łez i Warszawę zniszczy prawdziwa powódź 😭:classic_cool: Skoro już nawet fan GTA wydał tak pochlebną opinię to nie mam żadnych wątpliwości, że pan recenzent był jakimś wymagającym idiotą, kolejny argument za tym, żeby konfrontować czyjeś opinie z rzeczywistością :classic_cool: Rozróba na weselu, panna młoda na pewno była szczęśliwa 😭:classic_cool: Och Pawełe, naprawdę będziemy jeździć do siebie w nieskończoność, żebym zdążyła wymiziać Cię za te wszystkie suodkie słowa ❤️😭:classic_cool: Dodatkowo będziemy mogli wspólnie strzelać sobie po działce insooliny :classic_cool: W takim razie dobrze, że jestem tutaj, bo jako ludzkie wcielenie Afrodyty mogłabym mieć mniejsze szanse na poznanie Ciebie, tzo to za życie bez Pawełe 😭:classic_cool: Nie zabierze, odkąd podniosłeś moją poprzeczkę do niewyobrażalnej wysokości on już nie ma nawet 0,00000001% szans na cokolwiek 😭:classic_cool: Siostrełe Zawsze się ogarniesz und przypomnisz jak mój net nie ogarnia 😭 Jeszcze jakaś godzina pobierania i biorę się za odpisywanie :classic_cool: No koorwa fucktycznie, to się nazywa zajeebisty związek, zdążą za sobą zatęsknić 😭:classic_cool: "ona nawet z goowna zrobi tzoś,tzo można obdarzyć czcią und uczuciem." True :D :D Uciekam w pratzę ze strachu przed porażajątzą samotnością, pewnie to jest przyczyna :classic_cool: Pięćdziesiąt kierunków, sto tysięcy zajęć i o samotności nie ma mowy 😭:classic_cool: Na szczęście mój zegar jest spóźniony o kilka lat, zanim zacznę uciekać w pratzę z jego powodu to jeszcze sobie pożyję bezstresowo przez kilka dodatkowych wieków :classic_cool: Szkoła uczuć jest w pytę, tyle można się nauczyć z tej wzrooszającej historii 😭:classic_cool: Przepraszame, już nitz nie mówię na ich temat i ciesz się wakatzjami, które trwają w najlepsze :classic_cool: Moja krew, ja też bagatelizuję i pewnie dlatego nie widziałam lekarza od 20 lat, pomimo tego, że psychiatrę powinnam oglądać codziennie :classic_cool: Pewnie mamełe swoim stresem wkłada Ci hipochondryczne treści do podświadomości, a Ty nawet o tym nie wiesz. Mamełe kosiarz umysłów :classic_cool: Oni po prostu mądrze dawkują powody do euforii dbajątz o to, żeby Twoja twarz nie pokryła się milionem zmarszczek mimicznych od nadmiaru euforii 😭:classic_cool: On chyba wszystkich wkoorwia, jest zajeebiście dobrany do tej roli skoro mnie wkoorwił samą fatzjatą. Przy okazji ma przesrane, bo ta rola to jak rola Jasia Fasoli i zostanie z nim na tzałe życie, grę np. w "Barbie Roszpunce" ma już z głowy :classic_cool: 1. To nie ten typ, ten jest przyjacielem jej ojtza, który kompletnie stracił głowę i będzie chciał ją przemycić na północ do rodziny :classic_cool: Ten od mieczy nazywał ją chłopcem pewnie dlatego, bo laska z mieczem to nie laska, więc zrobił z niej chłopa, teraz ten przyjaciel tatuśka zetnie jej włosy, żeby nikt nie poznał, że jest ze Starków :classic_cool: 2. Nie wyśle, będą go trzymać w tej niewoli do zayebania :classic_cool: 3. Bachorka nie będzie, bo w trakcie porodu podobno urodzi się dziwoląg ze smoczymi łuskami i padnie w tempie błyskawicznym. Za to pod koniec drugiego sezonu blondyna będzie miała wizualizatzję z Khalem und ich dzieciakiem i są spekulatzje, że rzeczywiście urodziła normalne dziecko tylko ta yebnięta czarownica z zemsty odyebała jakąś manianę :classic_cool: Net mi muli przez to pobieranie to odpalę Batmanełe i będę odświeżać forume co jakiś czas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorva,akurat jak napisałam und odpaliłam serialełe ponownie,to pojawiła się stzena z wiedzmełe :classic_cool: motzne z tym dzietzkiem,wpierw pomyślałam że to jakies smokełe spłodzili,ale jak dodała,że rozpadło sięi wylazły z tego robaki,to taki hooy:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogło być tak pięknie to zachciało się pomagania tej yebniętej starej babie 😭:classic_cool: Właśnie dałam się zabić, czyli zabiłam Batmanełe, co ze mnie za kobieta, która zabija ukochanego fatzeta 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,poczekame.:classic_cool: Ona nawet kiedyś w wywiadełe powiedziała,że bardzo za nim tęskni.:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=S_wX0Lr94Zo rozpiertala mnie to,szczególnie po 2giej minucie.:classic_cool: niestety tylko jedno takie fajne videło wstawili.😭 Japiertolę,jesteś pratzowita:O:classic_cool: Naprawdę!😭 Chodziaż może jak będę w twoim wieku to też mi odpiertoli,w końtzu takie nieustanne parowanie się jajeczek ma zapewne niszczący wpływ na psychikę.:classic_cool: Przebywanie w moim towarzystwie też ma niszczący wpływ na psychikę,moja koleżanka została ostrzeżona następujątzymi słowami 'ona cię zniszczy psychicznie,ciągle wymyśla nowe dziwne słowa' :D:D:D:D :classic_cool: mam to nawet w takim schizofrenicznym zeszycie,jak ogarnę aparate to kopsne ci taką fazę z tego zeszytu.:classic_cool:🖐️ 'Moja krew, ja też bagatelizuję i pewnie dlatego nie widziałam lekarza od 20 lat, pomimo tego, że psychiatrę powinnam oglądać codziennie' koorva!:D:D:D to samo tutaj:D Jestem odporna na jej nagabywanie,nitz mi nie jest.:classic_cool: Wtzale nie,bo jednego miesiątza holenderkełe odpisuje mi 6 razy,a drugiego już wtzale.😠:classic_cool: Jaś fasola look :classic_cool:--> http://3.bp.blogspot.com/-i7fDMJFleF4/T0vgkxyZj6I/AAAAAAAABZM/htw8_Phkqhw/s1600/kamila2_MG_0103.JPG :classic_cool: Fatzjatę ma typowo psychopatyczną,czyli lizodoop jak trzeba und brootal jak trzeba,ale to taki zyebany brutal,a nie fajny jak khal 😠:classic_cool: 1.Właśnie już ją obciachał nożem:O ale widać,że to kolejne psychole.wpierw myślałam,że ją zgwałtzi czy tzoś,ale z droogiej strony ona ma chyba 8 lat,tu nawet nie ma tzo gławcić:D 2.koorva,to zyebanie😠 a mogło bytź tak fajnie😭:classic_cool: 3.japiertolę,kiedy 3cie sezonełe?!?!😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, mam jakiegoś buga w grze i za chooja nie mogę zrobić ataku, który powinien zrobić się automatycznie. Umieram und umieram bez końca 😠 Jeszcze sąsiad drze mordę na balkonie i nie mogę się skupić, bo automatycznie podsłuchooję 😡 Koorwa, jakie on ma spojrzenie und jaki nos 😭:classic_cool: Chyba się zakocham, jeszcze mi fagasełe Holenderkełe brakowało do kolektzji :classic_cool: Takam pracowita, że wzięłam sobie dwa kierunki z czego na jednym nic nie robię, a na drugim pewnie będę robić jak mnie dociśnie wizja niezdanego egzaminu głównego :classic_cool: Ale nadal sobie wmawiam, że jestem ambitnym człowiekiem 😭:classic_cool: Nie wiem jak nowe słowa mogą niszczyć psychicznie, ale widocznie ta ostrzegajątza miała jakiś słabo przystosowany mózg do warunków minimalnie ekstremalnych, selektzja naturalna ją pewnie wyeliminuje któregoś dnia 😭:classic_cool: To dobrze, że jesteś odporna, bo nie ma nitz gorszego niż mamełe hipochondryczka, która z dziecka robi hipochondryka. Nienawidzę hipokrytów und hipochondryków :classic_cool: Pewnie w te ciche miesiące ma zły humore :classic_cool: Koorwa, przeca te foteły to prawdziwa krzywda. Jej to w sumie już nitz nie pomoże, ale z takiej mordy robić jeszcze gorszą mordę to już jakiś sadomasochizm 😭:classic_cool: Ja tego typa co jej uyebał włosy lubię, jest całkiem w pytę, pewnie ta psychiczna morda do mnie przemawia :D:classic_cool: Chociaż tatusiek Lannisterów, ten stary, nie wiem czy miałaś już okazję go widzieć, jest taki HOT! Te ruchy, głos und jego mowa ciała gadają do mnie za każdym razem kiedy go widzę 😭:classic_cool: Trzeci sezone dopiero pod koniec martza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam powiedzieć? 😭:classic_cool: chyba wypłaczę sobie szlak wodny do Lublina i wrócę kajakiem 😭:classic_cool: gra jest naprawdę dobra, koleś pewnie jest psychofanem GTA i dla niego tylko ta gra się liczy, a reszta to kopie und goowno :classic_cool: nie była szczęśliwa, bo młoda para zginęła razem z większością gości :classic_cool::classic_cool: wielki boss też zmarł w szpitalu i teraz szykuje się vendetta :classic_cool: a tak poza tym policja w tej grze ssie 😭 jakieś jednoosobowe piesze patrole, motorki, radiowóz raz na jakiś czas i tyle 😭 maksymalnie goniły mnie 4 radiowozy, nie ma śmigłowców, antyterrorystów, jakichś agentów służb specjalnych 😭 a to przecież Hong Kong! :classic_cool: radiowozy są zbyt szybkie :classic_cool: jechałem ścigaczem jak tylko najszybciej się dało, a oni i tak jechali tuż za mną :D od tego miziania zniszczysz swoje delikatne und boskie dłonie 😭❤️ nawet na akceptację zaproszenia do znajomych na fb? :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty jesteś tym bugiem.:classic_cool: 'Jeszcze sąsiad drze mordę na balkonie i nie mogę się skupić, bo automatycznie podsłuchooję' koorva,mam to samo :D tzn ,że lubię podsłuchiwać.:classic_cool: Wiem koorva,dlatego wtzale się nie dziwię że na niego poleciała.:classic_cool: nie zakochooj się w nim,bo urody holenderkełe nie da się przebitź,a ty ją za to wtedy znienawidzisz:classic_cool: Ja już dawno przestałam oszukiwać siebie und rodzinę,że mam jakiekolwiek ambicje.Nie mam żadnych,jestem maxymalnie nieambitna,do tego jednymi z moich zalet są lenistwo,samolubność und egoizm.:classic_cool: Akurat te słowa zostały wypowiedziane przez chłoptza,z ktorym chodziłam do gimnazjum,i do ktorego napisałam na gg podszywając się za si_dę.typ niezwykle tępy,przez pół roku łaziłam i krzyczałam za nim 'robcio wnerwik':D :classic_cool: Mamełe mogłoby być hipochondryczne jeśli chodzi o przeziębienia und bole głowy,bo bół głowy i zmęczenie to niemalże mój stan chroniczny.Ale ona ma to w doopie i wyolbrzymia tylko to,co chce wyolbrzymiać.:O Dzisiaj jak byłam z norowtzem to dała fotełe w okularach przeciwsłonecznych,łudząco podobnych do moich.Niby nitz takiego,ale ona ma tych okularów na pęczki,a akurat dzisiaj wybrała takie jakie ja mam.:classic_cool: Zjadłam dzisiaj obiad z cooking video,był dobry nawet :classic_cool: Mamełe nadal mówi,że kamilka robi sobie z nas wszystkich jajtza.Nie wydaje mi się..:classic_cool: Jeszcze nie ogarniam tego typka,ale skończyłam pierwszą serię i laduje mi się jakiś odtzinek spetzjalny z droogiej serii.Nie wiem tzo do hooya,ale mniejsza z tym.Szkoda tylko,że każda seria ma po 10 odcinków,powinno być conajmniej 12😠:classic_cool: To nie ten ojcietz karła,taki siwy ?:classic_cool: Koniec martza,japiertolę,toż to kolejny powód dla którego chcę teraz zasnąć i obudzić się w lutym 2013.😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×