Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Mogę Ci oddać swojego Okotzima, bo ja go wypiję pewnie w jakiejś kryzysowej chwili 😭:classic_cool: Bo jednak się okazuje, że smoki nadal istnieją i tutaj do aktzji wejdą trzy jajtza, które Khaleesi dostała na ślubie z tego tzo pamiętam :classic_cool: A to prucie gęby o budzeniu smoka to pewnie była przenośnia tego, że zaraz obudzi w nim bestię i sam jej wpiertoli :D:classic_cool: Blondyna nie umiera, umrze Khal chyba w 8 albo 9 odcinku taką kretyńską śmiercią, że o koorwa, w każdym razie w 8 chyba już zacznie niedomagać :classic_cool: Koorwa, te ciuchy to mają zajeebiste, zwłaszcza jak widzę spodnie wpuszczone w buciory i to chyba rzecz, która jara mnie w mundurowych najbardziej :classic_cool: Odczytałam, dwa razy przeczytałam i nadal nie ogarniam tej umysłowej masakry :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japiertolę,przyjmę wszystko z otwartymi ramionami 😭:classic_cool: Są tam 3 jajtza,i ostatnio blondas chciał kupić za nie statek und armię,ale taki typek go nie puścił,więtz zostawił jajtza i poszedł,ogółem ten koleś wygląda mi na psychola:classic_cool: Koorva,czyli już za 2 odcinki konietz mojego ulubonego wątku.😠 Masz fetysz spodni schowanych w butach,robi się tzoraz ciekawiej :D:classic_cool: Jak ogarniesz tą paplaninę,to kopsnij mi swoją opinię na ten temat,bo jestem ciekawa tzo byś zrobiła z takim piertolamento,jako moja starsza siostrełe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekundę po wysłaniu mojego ostatniego posta wypiertoliło mi internet. Dodatkowo tatełe mnie wkoorwił, więc mam kolejną notz na wkoorwie 😡 Od razu widać, że nie masz stałego dostępu do alkoholu skoro polecisz nawet na syf jakim jest Okotzim Motzne 😭:classic_cool: Ten typek to Mormont i to jedna z moich ulubionych postaci, ale jego to lubię tylko przez fatzjatę :classic_cool: A ta blond tziota bratełe to mnie doprowadzał do padaki, ale na szczęście selektzja naturalna się o niego upomni :classic_cool: Też uwielbiałam ten wątek, w sumie Khaleesi po ostatnim odcinku pierwszego sezonu to jedyna babska postać jaką lubię w tym serialu :classic_cool: Mam. Zaawansowany. Był czas kiedy miałam nogi jakiegoś politzjanta na tapecie, bo reszta nie była mi do niczego potrzebna. Sporo jeszcze takich popiertolonych rzeczy się u mnie znajdzie, bo z reguły jarają mnie takie głupoty jak sińce pod oczami, żyły czy jakieś buciory :D:classic_cool: Jutro jak wstanę i w końcu się wyśpię to Ci odpiszę :classic_cool: Teraz też się kładę póki mnie nie rozyebało :o:classic_cool: Dobranotz und suodkich :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny dzię moja Asiu ❤️:classic_cool: und czesć Qciapa :classic_cool: hmm, może po prostu dałbym Ci lapka żebyś spokojnie mogła pograć w Sleeping Dogs podczas gdy ja będę przygotowywał jedzenie, a później zmywał :classic_cool: 😭 później też nie możesz umrzeć, bo przecież nie może się skończyć na jednym spotkaniu 😭:classic_cool: właśnie zainstalowałem "Sleeping Dogs" i pierwszą rzeczą która mi się spodobała jest losowa muzyka w menu :classic_cool: koorwa, ale zajeebiste chińskie rytmy :D:classic_cool: zaraz odpalę grę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry Pawełe ❤️:classic_cool: Jakiś Ty bosko uparty und nieugięty, jak prawdziwy samietz 😭:classic_cool: Pawełe, wychodzi na to, że jesteś sensę mojego żytzia 😭:classic_cool: Dlatego umrę pewnie dopiero wtedy jak przestaniemy się spotykać i nie znajdę innego tzelu życiowego 😭:classic_cool: Muzyka jest w pytę, oglądałam game play i właśnie zwróciłam na nią uwagę, bo koło takich rytmów nie da rady przejść obojętnie :classic_cool: Mam nadzieję, że gra jest wciągajątza i nie jest rozrywką na raz :classic_cool: Śniło mi się, że robiłam 60 pompek, sen z polotem :classic_cool: A tak mi zajeebiście szło, że aż czułam zakwasy we rękach przez sen, bo męczyłam się przy tym całą notz :classic_cool: Muszę iść zaraz do dziekanatu, a właściwie za godzinę, bo pewnie tyle zajmie mi szpachlowanie fatzjaty. Trochę tam pewnie posiedzę, bo przy okazji będę musiała zahaczyć o centrum, więc możesz sobie pograć bez przerw na odświeżanie forume 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie szybko się uwinęłam, więc idę w peezdu mając nadzieję, że nikt mnie na zewnątrz nie zaciuka dzidą, bo nie będę okłamywać samej siebie, że wyglądam zajeebiście. Wyglądam choojowo, ale widocznie Bóg tak chciał, więc biorę to na klatę :classic_cool: Będę pewnie po 16, więc wykorzystajcie ten czas na dzikie hartze tak jak robią myszy pod nieobecność kocura. Do później, dziubaski :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atzo! :classic_cool: nie lubię niezdecydowania i zmieniania decyzji 9129313 razy :classic_cool: życie jest wtedy znacznie prostsze :classic_cool: prędzej umrzesz ze starości 😭:classic_cool: powiem krótko "ja pierrdolę, ale zajeebista gra" :classic_cool:😭 gram na normalnych detalach, może nie działa w 100% płynnie, ale gra się dobrze :classic_cool: na razie walczę tylko i wyłącznie wręcz 😭 sceny bijatyk są jak z filmów Johnny'ego Woo, zajeebiste kombosy, bloki und rozwalanie otoczenia przeciwnikami :D:classic_cool: po pierwszej misji dostałem motor, apartament i swobodę, mogę zapiertalać po całym Hong Kongu :classic_cool: po wyruszeniu w miasto od razu spowodowałem wypadek, bo zapomniałem o obowiązującym lewostronnym ruchu drogowym :classic_cool: potrąciłem jakiegoś gościa, a reszta przechodniów wyciągnęła telefony i zaczęli mi robić zdjęcia, więc uciekłem jak najszybciej :classic_cool: potem dostałem wpierrtol od jakichś koksów z Triady i straciłem motor 😭:classic_cool: teraz ukradłem coś w stylu Fiata Punto i nim się poruszam :classic_cool: i tak profilaktycznie będę odświeżał forume 😭:classic_cool: w końcu nie wiadomo kiedy wrócisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koorva,weszłam rano na twitterełe holenderkełe a tu info,że będzie european tour 2013 i głosowanie na kraje,japiertolę ❤️:classic_cool: https://www.facebook.com/questions/10150954927347924/?qa_ref=pp ❤️:classic_cool: chcę już 2013!😭 koorva,ja i mój sylwester na kafe :classic_cool: Skoro wracasz o 16 to odpalam serialełe ,mówisz że będziesz o 16,czyli za 3 godziny= 3 odcinki :classic_cool:🖐️ Witaj garę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłączyłem cienie i gra działa płynnie :classic_cool: kupiłem sobie ścigacza, więc teraz mogę zapiertalać po Hong Kongu z prędkością światła :classic_cool: zajeebiste jest to, że przechodnie zachowują się tak naturalnie :classic_cool: słuchają muzyki, rozmawiają przez telefony, kłócą się, a gdy dzieje się coś niezwykłego to wyciągają telefony i robią zdjęcia :classic_cool: poza tym już dwa razy dałem się zrobić w chooja :classic_cool: kobieta niby potrzebowała pomocy, a w najmniej niespodziewanym momencie atakowali mnie jej wspólnicy i okradali 😭 wszystko odzyskałem, ale niesmak pozostał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nie mogę się przyzwyczaić do ruchu lewostronnego :classic_cool:😭 i wkurza mnie to, że za nieostrożną jazdę tracę punkty respektu u gliniarzy 😭:classic_cool: jak można jeździć ostrożnie w takiej grze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę und widzę, że jednak nie harcowaliście jak kościelny pod nieobecność proboszcza :classic_cool: Od dzisiaj do centrum wyruszam jedynie w obstawie swojego wała z kołdry, bo ilość obślinionych Turasów zaczyna mnie już wkoorwiać. Przy okazji mam router, ale zrobię z niego użytek dopiero jutro, bo mój internet jest poyebany i wymaga konfiguratzji, którą wykonać potrafi jedynie pan od internetu, zaczynam się tym samym wkoorwiać, bo tydzień temu wyszła zajeebista łata do TF2, której ciągle nie mogę przetestować i już mnie nosi, bo tydzień bez TF'a to o 6 dni za długo 😡 Pawełe, mam nadzieję, że starość mi nie grozi, wystarczy że już teraz wyglądam gorzej od niektórych starszych bab 😭:classic_cool: Wiedziałam, że mój nosełe do gier się nie myli :classic_cool: Z Twojego opisu wygląda to nawet lepiej niż z recenzji, którą oglądałam na youtube, bo tam gość piertolił jakieś goopoty nie na temat, więc rozgrywka w tle za dużo mi nie mówiła. Ale skoro nawet walka wręcz daje radę to musi być zajeebiście, bo ja jedyne porównanie jakie mam to GTA, a tam w tym względzie było ubóstwo und choojnia 😭:classic_cool: Ci naturalni przechodnie und baby potrzebujące pomocy muszą być w pytę, uwielbiam takie rzeczy w grach, chociaż ta ostrożna jazda by mnie doprowadzała do szału, bo ja mam zawsze frajdę z rozpiertolu całego miasta, ale to pewnie nie tylko ja :classic_cool: W każdym razie dobrze, że fajnie się gra, bo szkoda byłoby notznego prądu :classic_cool: Kootziapa Widzę, że Serbia ładnie się wzięła za głosowanie. Ja w sumie nigdy nie spędzałam Sylwestrów na kafetełe, więc nawet nie wiem co tu się odpiertala w Sylwestra, ale pewnie prawiki und stooleje robią zajeebiste biby :classic_cool: W sumie w tym roku czeka mnie Sylwester na kafetełe albo w Team Fortressie, bo nie poratuje mnie ani współlokatorka, której już nie mam, ani przyjaciółka, której też nie mam. W pytę po chooju :o:classic_cool: Wróciłam nawet godzinę później, więc pewnie już cały pierwszy sezon masz za sobą :classic_cool: Idę zmyć tapetę, której już praktycznie nie mam i ugotować ryż, bo yebnę z głodu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obejrzałam nitz z serialełe:Dbo ciągle na euforycznej fazie gwałciłam filmiki na yt z kontzertu i podszywałam sie na kafe:D:classic_cool: kooorva!!!!!!!!!!!!chcę obudzić sie w 2013!:D właśnie ogarnęłam,że musze wymyślić jakieś tzałkiem w pytę wakację,bo jako że jestem w lingwistycznej to pewnie przyjde i będzie temate lektzji 'my holidays' :O a ja odpowiem 'ee..yy.eee... the main topic of my holidays was kafeteria pe el,i was sitting all the time at the topic 'gdzie jest mikojan' and watching tv series online':classic_cool: Siedź na kafe,nie będę sama 😭 w mojeurodziny też tu siedz,dotrzymasz mi towarzystwa w tym nędznym dniu😭:classic_cool: kooorva european tour 2013!:D:D:D:D Jadłam BROKUŁĘ.lubisz słowo 'BROKUŁ':classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się było tego spodziewać, że w tym radosnym szale porzucisz myśl o normalnej egzystentzji normalnego człowieka :D:classic_cool: Szkoda, że bandełe fletzistełe się opiertala i nie koncertuje dalej niż Szwajcaria und Niemtzy, dodatkowo bonusem na nowej płycie był zajeebisty kawałek widmo, którego nie ma w necie nawet do przesłuchania poza kilkoma sekundami i wkoorwiam się strasznie, bo tak mi się podoba. Ten zespołe mnie wykończy któregoś dnia 😭:classic_cool: Ja piertolę, nienawidziłam tych pytań o wakacje na angielskim, bo musiałam wymyślać scenariusze, w których nie brałam udziału, a to zawsze kończyło się milionem następnych pytań, gdzie tak przeholowywałam z odpowiedzią, że wszyscy wiedzieli, że mam atak schizofrenii 😭:classic_cool: Ostatecznie tak właśnie skończę, z dwiema flachami Lubelskiej i wciskaniem F5 na kafatełe dopóki nie zaliczę zgona :o:classic_cool: Dobrze, że ja już urodzin nie obchodzę odkąd skończyłam 18 rok żytzia, przynajmniej ból mniejszy 😭:classic_cool: Słowo "brokuł" lubię, ale samego brokuła już nie. Jak można jeść brokuła? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie spędziłbym z Tobą Sylwestra i nie na kafetełe 😭:classic_cool: walka wręcz jest koorwa lepsza niż w Mortal Combat, a uciekanie i akrobacje jak w Assassins Creed :D jeszcze w żadnej grze nie widziałem tylu kombinacji ciosów, chwytów itp. a w trakcie gdy można się nauczyć jeszcze lepszych ataków 😭:classic_cool: właśnie brałem udział w rozróbie w klubie :classic_cool: rzucenie kolesiem w barek i patrzenie jak spadają na niego butelki wódki - bezcenne :classic_cool: umawiam się z jakimiś dwoma loszkami i robię dla nich zadania poboczne, za które są przydatne bonusy :classic_cool: dla jednej musiałem robić zdjęcia, a dla drugiej śpiewać w klubie karaoke :D ma to formę minigry :classic_cool: obstawiałem też walki kogutów, ale wszystko przegrałem :classic_cool: ps: nadal nie mam broni palnej :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko czy Ty ze mną do tego Sylwestra wytrzymasz 😭:classic_cool: Pewnie tak się przyłożyli w rozbudowywanie und dopieszczanie tej walki wręcz, że zapomnieli o broni palnej i przejdziesz całą grę nakoorwiając jak Bruce Lee oraz spiertalajątz jak mandaryński Ezio Auditore :classic_cool: Kooooooorrrrrwa, ta gra musi być zajeebista 😭:classic_cool: Aż sobie odpalę jakiegoś let's playa na youtubie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Można się było tego spodziewać, że w tym radosnym szale porzucisz myśl o normalnej egzystentzji normalnego człowieka' moja egzystencja i tak 'na codzien' ma się jak hooy do żytzia normalnego człowieka.:classic_cool::D ale miałam iście euforyczny stan,nadal trochę mam.:classic_cool: Przynajmniej masz nowe płytełe!😠 mnie do zakupu płyty w sklepełe motywuje tylko to,że po kontzertełe będę miała na niej autografy.:classic_cool: ale w twoim przypadku to troche hooynia😠 Też nienawidzę,bo kazdy piertoli o wakacjach w usa,chorwatzji,egipcie und australii,a ja w doopie byłam i goowno widziałam,dlatego muszę tzoś fajnego wymyślić.:classic_cool: ale obawiam się właśnie tego scenariusza, w którym zrobie z siebie idiotkę większą niż jestem,i np powiem że wliptzu byłam gdzieś tam,a ktoś z klasy wyskoczy mi 'przecież w lipcu widziałam cię gdzieś tam na mieście ' :O ,bo to małe jak hooy miasteczko,a ja na dodatek mieszkam w jego tzentrum.ale mniejsza z tym,tzoś się wymyśli.:classic_cool: Moje urodziny to też rocznitza odisania przez holenderkełe,gdy w 2009 napisała mi na twitterełe 'happy birthday' :classic_cool: Ale skoro tak,to pewnie zostane sama na sylwestra i wyskoczę z okna,lub przywiążę do fajerwerków i razem z nimi się wysadze.😭:classic_cool: Na cześć holenderkełe zjadłam brokuła,i są tzałkiem w pytę.:classic_cool: najgorsze są zupy warzywne,z niedobrych warzyw:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja na pewno wytrzymam, bo jesteś wspaniała und boska ❤️:classic_cool: zresztą, licząc od października, do Sylwestra są tylko 3 miesiące 😭:classic_cool: pytanie czy Ty wytrzymasz ze mną? 😭:classic_cool: broń palna jest w grze, ale trochę później :classic_cool: rozpierrtol można robić bez konsekwencji gdy się nie wykonuje misji, a w trakcie misji traci się rispekt u policjantów gdy nawet rozwalisz słup :classic_cool: kupiłem sobie na własność ścigacza 750 za 100k :classic_cool: teraz mam go w każdym garażu i nie ma tak że zniknie :classic_cool: poza tym podoba mi się, że gdy bohater wsiada na motor to zakłada zajeebisty czarny kask :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorwa, dlaczego w takich grach zawsze muszą być misje z wyścigami 😭😭:classic_cool: nienawidzę tego, bo zawsze trzeba wygrać, a jeden błąd zazwyczaj pieprzy całą misję 😭:classic_cool: w GTA: Vice City byłem sprytniejszy i przed wyścigiem strzelałem przeciwnikom z mp5 w opony i dopiero potem ruszałem :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratzja, ciągle zapominam, że jesteśmy popiertolone 😭 Stany euforyczne są w pytę, ja takie miewam przy Pawełe i właśnie wtedy dostaję fazy na kawałki Eluvetów, których potem nie mogę znaleźć i ostatecznie cierpię przez długie tygodnie 😠:classic_cool: To płytełe to nie takie nowe, bo to podsumowanie 10-letniej działalności, więc zbiór najlepszych kawałków plus 7 nagranych od nowa w innej stylizacji i ten piertolony bonus widmo 😭:classic_cool: Kupiłabym płytełe, żeby mieć chociaż jedną oryginalną, ale póki tzo jedynie Batmanełe kocham do tego stopnia, że wszystkie DVD, gry und tym podobne muszę mieć oryginalne :classic_cool: Jak pójdę na koncertełe to fletzistełe podpisze mi się na tzytzku chyba :classic_cool: Ja na szczęście przez całe wakacje z domu nie wychodziłam, bo napiertalałam w gry dzień i notz, spotykałam się jedynie z ludźmi wiedzącymi, że jestem wakacyjną mitomanką, więc mogłam wymyślać jakieś doopne historie :classic_cool: Powiedz, że norowietz Cię przygniótł na dwa miesiące i musiałaś leżeć :classic_cool: Boszełe, to musiały być najlepsze urodziny w żytziu jeśli Holenderkełe życzyła Ci happy birthday 😭 Aż się tutaj wzruszyłam mimo że mnie to nie dotyczy 😭:classic_cool: Dostać taki tekścik od fletzistełe, to by było coś :classic_cool: Mimo dramatyzmu sytuacji rozyebało mnie wysadzanie się :D:classic_cool: Nie będziesz się koorwa nigdzie wysadzać und nigdzie skakać, przyjedź do Warszawy to Cię upiję jak szpadla :classic_cool: Jeśli na cześć Holenderkełe to ma to sense :classic_cool: Jeśli o zupy chodzi to ja uwielbiam kalafiorową mimo swojej nienawiści do kalafiora, inne warzywne zupy mniej przyjaźnie mi podchodzą, ale z reguły potrafię zjeść wszystko. Dopiero później idę rzygać :classic_cool::classic_cool: Blondas nie żyje, najlepszy moment ever! :classic_cool: Och Pawełe, ja nie mam czego wytrzymywać, bo to sama radość, przyjemność und łzy szczęścia w oczach! ❤️😭:classic_cool: Kamień z sertza, bo już myślałam, że non stop trzeba pomykać z pięćdziesiątką na liczniku i uważać na pasy namalowane na jezdni oraz naginających ulitzą przechodniów :classic_cool: Ten kask jest w pytę, widziałam na filmie i się podjarałam, bo tego mi zawsze brakowało w GTA, a kaski und motory/motorynki/ścigacze to tzoś co uwielbiam :classic_cool: "w GTA: Vice City byłem sprytniejszy i przed wyścigiem strzelałem przeciwnikom z mp5 w opony i dopiero potem ruszałem" O Ty koorwa, dlaczego ja byłam taka goopia i na to nie wpadłam? 😭:classic_cool: W sumie wyścigi to były dla mnie całkiem w pytę, ale misje z lataniem w GTA: San Andreas już nie, do dzisiaj próbuję to przejść, bo mam zainstalowane i za chooja nie mogę :o😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiertolił mnie komar w notzy. Tyle lat niezabijania komarów i mnie upiertolił jakiś niewdzięczny chooj 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba już zostałam, regularnie und bez przerwy zaliczam stany hiperglikemiczne 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×