Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

ja od dziecka chyba jestę nadpobudliwy :classic_cool: nie potrafię ustać w miejscu, nie potrafię leżeć w jednej pozycji :classic_cool: ciągle muszę coś robić, bo w przeciwnym wypadku wariuję :classic_cool::D mato Chrystusa Pana, ile już mam tych plusów? :classic_cool: ja lubię śledzie z cebulą, szproty w oleju und łososia :classic_cool: jesteś cudowna ❤️:classic_cool:😭 na mnie już czas, bo czeka mnie pobudka o 7 😭 że też ci od wymiany barierek na balkonach nie mogą przyjechać później 😭:classic_cool: dobranoc und słodkich snów moja boska Joanno 👄🖐️ und dobranotz Qciapa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczęłaś 70 stronę!:classic_cool: 'później sobie wmawiałam, że jestem stara und niedołężna i nakoorwiałam do pokoju w slow motion podpierając się wyimaginowanym balkonikiem' też to robiłam:D!ale w innej wersji,wymyślałam sobie że jestem jakąś postacią i udawałam tą postać,gestykulujątz und szepczątz sama do siebie,gadajątz sama ze sobą,i przyjmowałam nastroje tych osób.i wymyślałam sobie właśnie bycie staruszką,chłoptzem ze wsi,tzipą z patologii,i inne dziwne jazdy,które umilały mi żytzie.:classic_cool: 'ale ja ogólnie uchodzę za dziecko koczkodana, płaska morda, płaska klata, płaska doopa und krótka noga' to samo tutaj :classic_cool:🖐️ holenderkełe ma 168,5 a ciagle popiertala w obtzasach,w ktorych ma dobre 180.nie wiem po hooy to robi,skoro ma zayebiste nogi z natoory,ale to jej wybór,a ona też jest popiertolona,pasuje do nas.:classic_cool:🖐️ 'le mimo wszystko byłam motzno yebnięta i zamiast zdobywać w przedszkolu przyjaciół to ja z nieopisaną radością jeździłam im po paluchach wielkim zabawkowym samochodem albo napiertalałam plastikową łopatą':classic_cool:! robiłąm podobnie,pozatym dziewczyki zbierały się w tkz grupki i chciały mną rządzić,a ja wtedy odchodziłam na bok z miną 'potzałoojcie mnie w doope',bo nie były godne,by mną rządzić.:classic_cool: pozatym cały czas siedziałam z bliźniakami,które doznały jakiejś traumy i nie mówiły przez kilka miesiętzy,a do mnie zaczęły gadać.przyciągam popiertoleńtzów.:classic_cool:🖐️ Mailełe poszło,mam nadzieję że odczytasz je bezproblemowo.:classic_cool: Odnoszę wrażenie,że dyskusja ogólna już sama w sobie jest synonimem pomotzy psychiatrycznej.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię nadpobudliwych, z nadpobudliwymi nigdy nie można się nudzić :classic_cool: Masz tyle tych plusów, że ja sama nie mogę ich zliczyć, ale wszystkie będę musiała z Tobą opić, na co nam pewnie całego żytzia nie starczy 😭:classic_cool: "ja lubię śledzie z cebulą, szproty w oleju und łososia" Uwielbiam też! ❤️:classic_cool: A Ty jesteś jeszcze cudowniejszy ❤️😭:classic_cool: Pobudka o 7 brzmi motzno barbarzyńsko, mam nadzieję, że się wyśpisz 😭:classic_cool: Dobranotz boski Pawełe, śpij suodko ❤️:classic_cool:🖐️ Siostrełe Ubolewam, że to już konietz 69, ale w końcu trzeba iść do przodu 😭:classic_cool: Ja piertolę, żytzie schizofrenika und człowieka piertolniętego w czerep jest takie zajeebiste :D:classic_cool: Przynajmniej można się śmiać z własnych faz w różnych etapach żytzia, samowystraczalność z przytupem :classic_cool: Holenderkełe przynajmniej nie musi nitz robić, żeby być kobietzą und zajeebistą, cała reszta to tylko dodatki, które ładuje na siebie und swoje nogi z własnej woli. Szkoda, że my robimy to samo z piertolonego przymusu, a i tak wyglądamy und będziemy wyglądać gorzej od niej :classic_cool: Nie ma jak dzietzko o twardym und motznym charakterze :classic_cool: Ja też tych popiertoleńców przyciągam od najmłodszych lat, zawsze się dobrałam z jakimś małym psychopatą lub psychopatką i zostało mi to do dziś :classic_cool: To fakt, zwłaszcza, że w ogólnej mieszają się wszystkie możliwe działy, więc dyżur psychiatry spisujątzego protokoły powinien być obowiązkowy :classic_cool: Koorwa, tak się zaczytałam w tym topełe, że odpisuję chyba godzinę :classic_cool: "to jest pewnie ten garen od krolika" Jakiego królika? :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to topełe zapomniałam o najważniejszym, moja pocztełe świeci pustkami 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żytzie und mentalność schizofrenika to tzoś,czego można nam zazdrościć:classic_cool: nigdy się nie nudzimy ani nie narzekamy na brak towarzystwa:classic_cool: 'Holenderkełe przynajmniej nie musi nitz robić, żeby być kobietzą und zajeebistą, cała reszta to tylko dodatki, które ładuje na siebie und swoje nogi z własnej woli. Szkoda, że my robimy to samo z piertolonego przymusu, a i tak wyglądamy und będziemy wyglądać gorzej od niej ' :D:D:D wiesz,że ona nawet wygląda lepiej bez tych wszystkich dodatków,bez ktorych ja wyglądam hooyowo?😭:classic_cool: Nie wiem czy byłam motzna und twarda,raczej samoloobna und egoistyczna,tzo zresztą zostało mi do dziś:classic_cool:🖐️ holenderkełe powiedziała,że w moim wieku była 'very shy and withdrawn' 😭jakie to musiało być słodkie!😭:classic_cool: Kafe jest o tej porze zayebiście ciekawe.:classic_cool: Serduszka są tzałkiem w pytę,nie wstydx się swoich uczuć😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Mikojanełe i Wykałaczkełe wraz z psyma und macham jeszcze trochę skacowaną łapą na dobranoc :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, przy okazji po znalezieniu drugiego takiego popiertoleńtza żytzie staje się jeszcze weselsze :classic_cool: No koorwa, to się nazywa wygrane żytzie w wieku 27 lat 😭:classic_cool: Ale łudźmy się, że za kilka lat nasze choojowe losy się odmienią i będziemy zajeebistymi szprychami. To nitz, że tylko w naszych schizofrenicznych imaginatzjach :classic_cool: Już sobie ją wyobrażam i od razu mam odruch miziajątzy, bo musiała być rozkoszna. Dobrze w sumie, że jej przeszło, bo gdyby nie przeszło to raczej Holenderkełe nie byłaby tym kim jest dzisiaj :classic_cool: Boskiemu Pawełe mogłabym wysyłać miliony serduszek, ale nie będę go zasypywać ogromem swojej miłości 😭:classic_cool: Nie wysłało, pewnie wysłałaś to do Pawełe. W tych zsynchronizowanych przerwach bankofo toczycie gorątzy romans przez Onetełe :classic_cool::classic_cool: Pewnie mój internete ma zastój i nie ogarnia 😭:classic_cool: Uroczy Fajansełe, tęskniłam! 😭:classic_cool:🖐️ Ja Tobie macham łapą trzeźwą und bez kaca, życzę suodkich snów i bardzo przyjemnej pobudki, śpij dobrze :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratzja :classic_cool:🖐️ Ona wygrala zytzie bedac juz w moim wieku,a bedac w twoim nagrywama trzeci album.wyobraz sobie,ze nagrywasz teraz trzeci album und jestes adorowana i uwielbiana frontwoman zayebistego bandele,oraz mowisz,ze tyka ci zegar biologiczny,a twoim najwiekszym marzeniem sa dzieci:o:o ona naprawde tak powiedziala,jak jakas tzipa spytala o jej najwieksze ale jeszcze niespelnione marzenie,to ona 'children':o:o:o:o:o no koorva :o poyebalo:classic_cool: wygrala takie zayebiste zytzie,a mam wrazenie ze wtzale tego nie dotzenia.chodziaz moze dotzenia und dojrzala wreszcie,skoro po 5 latach od wypowiedzenia tych slow,nie ma na kontzie zadnej fasoli.:classic_cool: Schizofreniczne imaginatzje mnie rozpiertolily i zgadzam sie w 100 protzentach.:classic_cool: Byla rozkoszna,po prostu tzudowna😭 taka malutka i bezbronna,ta slodycz wylewala sie jej uszami😭 teraz jest juz duza und dorosla:classic_cool: To pocztele robi nas w hooya,bo ja nawet nie mam adresu garę.:classic_cool:mam nadzieje ze tzudem ten mail dotrze i przeczytasz jego zawartosc.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam takie historie to z marszu mi słabo, bo moim jedynym sukcesem w żytziu było zdanie matury :classic_cool: Ale ja niestety nie posiadam nawet żadnych talentów, w których mogłabym się realizować, więc pozostało mi zasilanie szeregów kafeteriuszy :classic_cool: Holenderkełe pewnie pochodzi z rodziny wychowującej swoje dzieci w sposób na maksa rodzinny i pewnie od początku wkładali jej do głowy schematy o tykajątzych zegarach. Albo po prostu jej instynkt macierzyński ma przyspieszony zapłon :classic_cool: Pozostaje mieć nadzieję, że w roli mamełe nie zrealizuje się jeszcze przez kilka lat :classic_cool: Szkoda, że takich przymiotników nigdy nie można było przypisać mi, może dzisiaj byłabym innym człowiekiem :classic_cool: Pewnie zawartość była spora und zabójcza i musi przejść przez ochronę und cenzurę gmaila :classic_cool: Nie zabijaj komarów :classic_cool: Ja uwielbiam te gigantyczne z pajęczymi nogami, które tępo obijają się o ściany jak zombie o przeszkody :classic_cool: Ja słucham nooty z porannego linku Pawełe i dostaję zawału przez moje włosy, bo smyrają mnie po moich nagich pletzach, a ja myślę, że to pająk 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sprytna,bo przytachalam aparate i robie fotely twojego postu,aby nie zgubic sie w odpisywaniu,bo na mobilnym nie mam pogladu😭:classic_cool: Moje jedyne osiagniecia to wystawa w gimnazjum,moje rysunkele na twitterze holenderkele,zdobycie setlisty und dwukrotne bycie w 1 rzedele:classic_cool: oraz moja sila psychiczna w starciu z transem,oraz przechodzenie z klasy do klasy bez poprawek/komisow/powtorek:classic_cool: ale sobie naslodzilam😭:classic_cool: tez masz pewnie w pissdu podobnych osiagniec,ale nie chcesz sie przyznac,bo jestes skromna und dobrze wychowana,nie to tzo ja😭:classic_cool: Nie wiem o tzo chodzi holenderkele z tym pro rodzinnym zytziem,ale mam nadzieje ze nitz jej nie odbije w przeciagu najblizszych lat,chodziaz w jednym wywiadele,spytana o to jak widzi siebie za 10 lat,rzekła 'I guess I will probably have children' :o i dodala,ze before 35,nie wiem jak to zinterpretowac,ale w dniu gdy to uslyszalam chodzilam niepocieszona😭:classic_cool: Do mnie tez nie,ale ona jest jedyna w swoim rodzaju i na swoj sposob piertolnieta.:classic_cool: Te komary sa straszne,boje sie ich😭nawet wybudzilam norowtza z glebokiego snu,aby zajela sie tym paskudztwem,a ona tylko ponownie wrocila na lozko i zasnela😠:classic_cool: Gmail mnie powoli wkoorvia,dobrze ze mamy kafe:classic_cool: Wlosy na pletzach nie sa fajne,wietz okryj pletzy zeby nie byly nagie i probleme z glowy:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiertalam spatz,a wlasciwie nie tyle tzo spac,a szukac wygodnej pozytzji do snu,co i tak zajmie mi dobrą godzine.:classic_cool: tobie radze to samo,bo potem bedziesz przytzpana und nieprzytomna z ratzji wizyty plebana z rana(:D):classic_cool: chyba,ze twoim sertzem wladaja niebotyczne emotzje i niczym nieposkromione wiatry rozkoorviaja ci komory sertzowe 😭 dobranotz siostrele und do jutra :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to bym nigdy nie wpadła, ale w sumie człowiek w potrzebie zawsze doznaje przeróżnych olśnień :classic_cool: Ja z tych powodów nienawidzę pisać smsów, zwłaszcza jak ktoś mi piertolnie elaborat, a ja później odpisuję i co chwilę muszę zapisywać kopię roboczą i czytać od nowa tzo ten ktoś napisał 😠 Oczywiście najczęściej to smsy, które sama wysyłam sobie z bramki :classic_cool::classic_cool: Nie jestem ani skromna ani dobrze wychowana, ja naprawdę nie mam żadnych żytziowych osiągnięć zarówno w żytziu szkolnym, uczuciowym, duchowym und żadnym innym :D:classic_cool: W sumie mogę dorzucić drugie miejsce w powiatowym konkursie ortograficznym und drugie w zawodach sportowych, ale to było jeszcze w podstawówce, później przestałam się rozwijać :classic_cool: Pewnie spłodzi z Oliverem pierwszą fasolę w wieku 30 lat, a kolejną w wieku 32 albo 33 i starczy jej do końca żytzia :classic_cool: To faktełe, Holenderkełe na pewno jest niepowtarzalnym rudzieltzem :classic_cool: Norowietz zrobił Ci na złość za tę koszmarną pobudkę. Miejmy nadzieję, że zwłoki komara nie zmartwychwstaną i nie wpiertolą Cię w notzy ze smakiem :classic_cool: Rzutzam tymi włosami na wszystkie strony, bo mnie miziają nawet po tzytzkach no ale w sumie taki urok długich włosów 😭:classic_cool: Spojrzałam w program telewizyjny, jutro pewnie zaatakuje mnie Hanka w kartonach, bo zamiast "Plebanii" leci "M jak miłość." Jak mnie koorwa obudzi to wbiję na kafetełe i rozpiertolę cały serwer :classic_cool: Dobranotz siostrełe, suodkich und kolorowych :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię dobry Dżoanno ❤️:classic_cool: po Twojej nieobecności na forume stwierdzam, że Hanka Cię nie obudziła 😭:classic_cool: chyba zaczynasz się przyzwyczajać :classic_cool: ja koorwa czuję się jak zombie 😭:classic_cool: jakimś cudem komar dostał się do mojego pokoju i nie dał mi zasnąć do 4... gdy przykrywałem się kołdrą, żeby mnie nie gryzł to było mi za gorąco, a gdy się odkrywałem to yebany od razu mnie atakował 😭:classic_cool: gdy włączyłem światła z zamiarem zlikwidowania go to oczywiście musiał się ukryć :classic_cool: ale 15 min temu dorwałem go niczym predator i zakończyłem jego marny żywot :classic_cool: tamten temat nie był mój 😭:classic_cool: a królik to baaardzo stare dzieje, na długo przed Czkawką i Paltzem :classic_cool: początki mojej kariery na kafe :classic_cool: ps: a mnie fajans nie pozdrowił :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię dobry Pawełe ❤️:classic_cool: Miałam najbardziej bezsenną notz ze wszystkich swoich bezsennych notzy 😭 O 1:15 zadzwoniła do mnie jedyna koleżanka jaką jeszcze posiadam, a która z reguły grasuje po Krakowie, wbiła do Wawy, więc poszłyśmy na notzny spacer, który oczywiście musiał zakończyć się kilkoma kielichami Cytrynowej, po 4 wróciłam do domu, położyłam się spać i koorwa jak nie komar mnie obudził po kilku minutach to krwotok z nosa albo śmieciara/telewizor na full, ale już innego sąsiada/hałas na klatce. A na koniec dodatkowo się okazało, że mam okres, więc jeszcze jakieś 3h i będę człowiekiem zdechłym :o:classic_cool: Takich sińców pod oczami to ja od lat nie miałam 😭 Ale na szczęście Twoja boska fatzjata poprawia mi humore nawet po choojowej notzy ❤️:classic_cool: Jedyne co mnie dzisiaj nie obudziło to telewizor tej peezdy zza ściany, więc mój umysł chyba sobie z nią poradził :classic_cool: Widzę, że my to już nawet mamy synchronizację choojowych notzy 😭:classic_cool: Miejmy nadzieję, że Twój samczy atak predatora będzie nauczką dla wszystkich komarów i żaden już nie będzie nękał Cię w notzy :classic_cool: Chyba nie dane mi było poznać królika, ale ja w sumie poza Myrevinem, Paltzem, Czkawełą, Tobą und Fajansełe nie przebywałam und nadal nie przebywam w towarzystwie żadnych czarnych nicków :classic_cool: Pozdrowił pewnie telepatycznie, ale nie słyszałeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, muszę iść do Rossmanna, wynieść śmieci, posprzątać ten burdel w pokoju i skoczyć po pana Krzysztofa, żeby zabrał mi z chałupy 3 palety doniczek. A z tym wszystkim muszę się wyrobić zanim moje morze czerwone w gatziach wykluczy mnie z życia społecznego na długie godziny 😭:classic_cool: Przy okazji śnił mi się odkurzacz, który tak zajeebiście ciągnął tzały syf, że wszystko w pokoju latało. Sennik mi mówi, że mam nie psuć sobie humore z byle powodu, a ja się zastanawiam czy w obetznych okolicznościach jest to w ogóle możliwe :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle jestem w potrzebie,zupełnie zapomniałam wczoraj wspomnieć że zainspirowana tym topełem http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5328129 zaczęłam nakoorviać kreski po oczach tzienkopisem,i wyglądało całkiem w pytę:O:D:classic_cool: nie ma to jak notzne fazy :classic_cool: I tak nie piszę z nikim smsów,ale pisałam jeszcze rok temu i wiem o soo chodzi,ale ja byłam parszywa i wysyłałam po prostu 5 smsów pod rząd:classic_cool:🖐️ 'Nie jestem ani skromna ani dobrze wychowana' jesteś,bo sobie zaprzeczasz.:classic_cool::classic_cool::classic_cool: i za hooya nie przyznasz się do większych osiągnięć,które na pewno masz na swoim koncie,gdyż nie pozwala ci na to wpojona przez mamełe und tatełe kindersztuba:classic_cool:🖐️ której u mnie z kolei zabrakło i jestem rozpuszczona jak dziadoffski bicz:classic_cool:🖐️ Nie lubię zawodów sportowych,ale właśnie przypomniałaś mi ,że mam za 2 tygodnie wf,a zwolnienia brak,przez tzo muszę popiertalać do lekarza w podskokach,żeby zdobyć ten błogosławiony świstek papieru,zwalniający mnie z męczarni.jaką jest wf.:classic_cool: Mam nadzieję, że nie.:classic_cool: w soomie oli mógłby zginąć w wypadkełe,przez tzo holenderkełe miałaby traume do fatzetów i nigdy nie spłodziła żadnej fasoli,ale szkoda mi jego zayebistej fatzjaty und jej złamanego serdooszka.😭:classic_cool: Zobacz jaka była tu słodka 😭:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=5th3pGC88-U&feature=related prawie w moim wieku😭:classic_cool: jacy oni wszyscy byli tam młodzi :classic_cool: a to tzo leci w tle grali na kontzertełe:classic_cool: Norowietz to złośliwa peezda,tak samo jak holenderkełe.:classic_cool:🖐️ Czekam na cooking video.:classic_cool: Holenderkełe rzutza włosami na wszystkie strony na kontzertełe,jesteś jak holenderkełe😭:classic_cool: 'O 1:15 zadzwoniła do mnie jedyna koleżanka jaką jeszcze posiadam, a która z reguły grasuje po Krakowie' i ty mówisz,że nie masz znajomych 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon o 1:15? 😭:classic_cool: ja bym udawał, że śpię, chociaż to jeszcze zależałoby od tego kto dzwoni :classic_cool: gdybyś to np. była Ty to stałbym na baczność po 0,18238823 sec :classic_cool::classic_cool: łączą nas nawet krwotoki z nosa 😭:classic_cool: jestem wzruszony :classic_cool: ja teraz też wyglądam jak jakiś mroczny lord :classic_cool::D mógłbym zabijać wzrokiem :classic_cool: zasnąłem dopiero o 4, a Ty o 4 wróciłaś do domu... coś musi być na rzeczy 😭:classic_cool: pewnie podświadomie martwiłem się o Ciebie 😭❤️ mi się śnił Sylwester z Tobą 😭:classic_cool: z butelką szampana przemierzaliśmy Warszawę, aby zdążyć na pokaz fajerwerków o 24 😭:classic_cool: to było wspaniałe ❤️:classic_cool: morze czerwone? :classic_cool: aż tak źle? 😭:classic_cool: ja zaraz chyba pójdę się zdrzemnąć, bo oczy mi się zamykają 😭:classic_cool: ps: liczyłem, że dzisiaj będziesz miała dobrze działającego neta 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie 😭:classic_cool: nie masz znajomych, ale chodzisz na nocne spacery z koleżanką, jesteś osobą pożądaną na fejsbuku i zbierasz dziesiątki lajków 😭:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy postełe czytałam od końca, tzienkopisy jakoś przetrawiłam, ale koorwa obok tamponu z papieru toaletowego nie mogłam przejść obojętnie bez dzikiej radochy na twarzy. To już polot wyobraźni w klimatach: "Jestem samowystarczalna i robię sobie wibrator z miksera!" :classic_cool: W soomie nigdy na to nie wpadłam, jak kiedyś dostanę kilometrowego smsa to będę odpisywać na raty :classic_cool: Lepiej być rozpuszczonym jak dziadoffski bicz :classic_cool: A zaprzeczam, bo jest czemu :classic_cool: Ja kiedyś zajeebiście biegałam, do czasu aż mój wuefista w gimnazjum nie rozleniwił mnie wiecznym graniem w siatkówkę, w końcu zaczęłam załatwiać sobie zwolnienia, bo wolałam się nudzić w szatni niż na boisku i ostatecznie jestem inwalidką, obetznie jak mam biec na tramwaj to z marszu sobie odpuszczam, bo wiem że się zasapię jak sumo nakoorwiajątzy polkę :o:classic_cool: Lepiej, żeby nie ginął, bo jak nie wyjdzie mu z Holenderkełe to ja go chętnie przygarnę :classic_cool: Ja oczywiście jak na wściekłą matziztzę przystało szaleńczo poszukiwałam gitarzystełe i mogę powiedzieć, że był wykoorwiście przeciętny :classic_cool: Jej za to niczego nie brakowało już w tak młodym wieku 😭:classic_cool: Holenderkełe na pewno rzutza tą czupryną z gartzją, ja to robię jak mokry pies wytrzepujątzy własną sierść z nadmiaru wody 😭:classic_cool: Tzo to za znajomy, którego widzisz raz na pół roku, to bardziej internetowa znajomość niż znajoma w realu :classic_cool: Pawełe Ja na szczęście nie mam problemu z notznymi telefonami, bo nikt do mnie nie dzwoni, poza wspomnianą koleżanką, ale ona to robi raz na sto lat kiedy wbija do Warszawy :classic_cool: Jestę naprawdę poruszona Twoim staniem na baczność z mojego powodu 😭:classic_cool: Musisz być naprawdę hot. A ja jestem popiertolona, bo uwielbiam fatzetów stylizowanych na zombie po choojowej notzy, sińce, wory pod oczami i nieprzytomność z mrokiem wypisane na fatzjacie są boskie :classic_cool: Możliwe, że tak było, więc wzruszam się niesamowicie licząc przy okazji, że moje łzy umyją brudną klawiaturę mojego laptopa ❤️😭:classic_cool: Och Pawełe, przynajmniej Tobie śnią się jakieś cudowne sny wtedy kiedy ja oglądam odkurzacze 😭:classic_cool: Sylwester z Tobą musiałby być w pytę 😭:classic_cool: Aż tak źle jeszcze nie, a morze czerwone to mały pikuś przy młocie pneumatycznym w brzuchu :o:classic_cool: Obyś wstał wyspany, ja się wezmę za robotę póki nie zasnęłam przy kompie 😭:classic_cool: Mój router koorwa gdzieś zaginął, ale nie tratzę nadziei, dopiero po 12 😭:classic_cool: A jak któregoś pięknego dnia przygarniesz mnie do swoich znajomych na facebooku to naprawdę zobaczysz, że nie mam znajomych, nie mam lajków und nie jestem pożądana w żadnym miejscu 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę puścić jakiegoś w pytę bita na full, umyję się, zaszpachluję fatzjatę, wypiertolę śmieci do kontenera i pójdę do Rossmanna 😭:classic_cool: Będę z doskoku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Pierwszy postełe czytałam od końca, tzienkopisy jakoś przetrawiłam, ale koorwa obok tamponu z papieru toaletowego nie mogłam przejść obojętnie bez dzikiej radochy na twarzy. To już polot wyobraźni w klimatach: "Jestem samowystarczalna i robię sobie wibrator z miksera!"'To samo tutaj :classic_cool: mąka na fatzjacie jeszce mnie rozpiertoliła,pozatym ciekawe czym to nakłada,skoro na pewnoe nie staćjej na pędzelki :classic_cool:🖐️ Naprawdę nigdy?:classic_cool: a ja myślałam,że to takie oczywiste😭:classic_cool: Ja nigdy nitz nie robiłam zajebiście na wfie,i wiązało się to z szeregiem upokorzeń i wyzwisk,przez tzo splajtowałam psychicznie i mamełe po 5latach udręki,łażenia za nią und gróźb samobójczych,zgodziła się na zwolnienie:O ale problem w tym,że zmienia mi się lekarz po 18,i nie wiem czy wystawi mi zwolnienie,żebym nie musiała przeżywać tej męczarni na nowo.mimo to i tak jestem pokraką ,zawsze nią byłam i będę.ale na autobus jeszcze umiem podbietz i to na szczudłach,kontzertowa kondtzacja mode on!:classic_cool: przed kontzertełe musiałam przebietz przez tzałą salę i jeszcze wyprzedzić innych und złapać barierkę.:classic_cool: Gitarzystełe jest jak wino,z wiekiem tzoraz lepszy się robi,ale tak chyba mają wszystzy faceci.:classic_cool: nie zmienia to faktu,że 16letnia łiła z roodą burzą włosełów wyrwała tego gościa,dzięki któremu teraz ma takie zayebiste żytzie:classic_cool: Internetowa znajomość też się liczy,ja nawet takowych nie posiadam.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, brzuch mnie zaczyna nakoorwiać, jeszcze kilka godzin i zniknę z kafetełe, bo będę musiała się położyć na godzinę :classic_cool: Pewnie ciapie sobie łapami, a później TŻ dmucha na jej fatzjatę, żeby usunąć pozostałości :classic_cool: Chociaż podejrzewam, że z tej biedy nie ma nawet TŻ, więc pewnie prosi o pomotz swojego wymyślonego przyjaciela :classic_cool: Niestety poziom mojej błyskotliwości und poziom mojego szataństwa były zbyt niskie, żeby moją głowę wypełniały takie parszywe pomysły 😭:classic_cool: W takim razie nie dziwię się, że wolisz zwolnienia od kolejnych upokorzeń i dobrze, że mamełe chociaż raz zrobiła jakiś dobry uczynek :classic_cool: Miejmy nadzieję, że nowy lekarz też będzie na tyle zajeebisty, że wystawi zwolnienie bez zbędnego piertolenia, bo w sumie dla niego powinien być jeden chooj co Ty robisz na wuefie :classic_cool: U mnie było dobrze o tyle, że w tej wsi ostatecznie każdy wuefista znał mnie z mojego lenistwa i w litzeum krążyły o mnie legendy, więc nie musiałam nosić zwolnień, bo od razu odsyłali mnie do szatni, a potem dostawałam 5 na koniec :classic_cool: Koorwa, kolejny argument za tym, żeby jeździć na koncertełe. Ja ze swoją flegmatycznością i tak bym pewnie stała na szarym końcu, ale przynajmniej dziki tłum poprawiłby moją kondycję :classic_cool: A ja koorwa w dzieciństwie chciałam być skrzypaczką. Gdyby rodzice mnie posłuchali to może byłabym skrzypaczką w bandełe fletzistełe zamiast ich skrzypaczki, która mimo swojej brzydoty i tak jest ładniejsza ode mnie :classic_cool: Ostatecznie w tym swoim zyebanym żytziu miałabym chociaż jakąś namiastkę szczęśliwych chwil i byłabym w minimalnym stopniu tak zajeebista jak Holenderkełe 😭:classic_cool: Rodzice to zawsze muszą coś zyebać :classic_cool: Ja też bym nie posiadała gdyby nie to, że sporo gram, życie nerda pod pewnymi względami jest całkiem w pytę :classic_cool: Idę, przy dobrych wiatrach wrócę za pół godziny :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japiertolę,przeszłaś owulatzję und jajeczkowanie,jajeczkowałaś w spokojnej kafeteryjno pijatzkiej atmosferze 😭 holenderkełe też jajeczkuje,chcę jej jajeczka😭:classic_cool: Albo zrobiła sobie pędzelek ze swoich włosów:O:classic_cool: 'Niestety poziom mojej błyskotliwości und poziom mojego szataństwa były zbyt niskie, żeby moją głowę wypełniały takie parszywe pomysły' jak to nie,przecież tzały czas podsuwasz na tym topełe jakieś pokoorvione idee und pomysły,i są tak zayebiste że sama przestałaś je zauważać.:classic_cool: Chodziaż tyle dobrego z tego lekarza wynikło.:classic_cool: o mnie też krążą legendy,że tźpam.:classic_cool: Jestem koorevsko głodna i nie wiem tzo z tym faktem zrobić😭 A ja w dzieciństwie chciałam jeździć konno,ale nikt nitz z tym nie zrobił.Teraz mogłabym nakoorviać wyczynowo,bo kilka lat temu jeżdziłam rekreatzyjnie i podobno mam do tego talente und podejście do grzywaczy,ale każdy ma to w doopie i z rozpaczy przelewam swoją beznadziejność na płótno.:classic_cool: Ja bym nadal swoich posiadała,gdybym nie byłą taka popiertolona und wkoorviajątza.a że nie chciało mi się udawać,to wyszło jak wyszło i mogą mnie potzałować w moją piękną ,popiertoloną doope.:classic_cool:🖐️ Słońtze nakoorvia niemiłosiernie,dlatego życzę ci owotznej drogi und uniknięcia spłonięcia żywtzem na tym gorątzym padole.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę mistrzę! Poszłam do Społem, kupiłam bułki, wróciłam, a w lodówce tylko masło. W pytę :classic_cool: Jest taki koorewski upał, że aż mnie brzuch zaczął napiertalać jeszcze bardziej, a mogiła była wtedy jak zobaczyłam w Rossmannie swój rachunek :classic_cool: Jestem cała mokra, w mojej wklęsłej klacie zebrała się woda, która może stanowić basen dla mrówek legionistek 😭 Jajeczkowałam i nawet nie wiedziałam, że jajeczkuję. Bez kitu, mój okres dzisiaj to takie zaskoczenie jak ciąża, bo nie miałam żadnych objawów, ginekologe we wrześniu wskazane :classic_cool: Za to zauważam Twoje, więc wszystko gitez und w normie, moje są bardziej choojowe od Twoich, a do tego za mało zajeebiste, żeby je zauważać :classic_cool: Mam nadzieję, że już zjadłaś i nie cierpisz. Ja w wyniku wizji wpiertalania bułek z masłem jestem zmuszona ugotować sobie spaghetti, ryż albo ziemniaki. Jeszcze nie wiem tzo wybiorę, ale pewnie spaghetti, bo pasuje do Cherry Coke, którą też kupiłam :classic_cool: Niestety rodzice zawsze zaprzepaszczą wszystkie talente własnych dzieci. No dobra, może nie wszyscy und nie wszystkie, ale i tak miejscami spisują się bardzo choojowo :classic_cool: Na koniu jeździłam tylko raz, ale bardziej od konia interesował mnie fatzet, który w trakcie pilnował, żebym nie spiertoliła się z siodła i nie dorobiła jeszcze większego platfusa na fatzjacie. Miałam wtedy jakieś 10 lat i już wiedziałam, że tzałe moje życie będzie kręciło się wokół fatzetów 😭:classic_cool: Na szczęście ludzie w grach są często bardziej pokoorwieni od nas, pewnie dlatego jeszcze ze mną wytrzymują :classic_cool: Za to ja z niektórymi średnio, bo znam fatzeta, który przez 5h rozmowy piertoli jedynie, że nie ma co robić, a z domu nie wyjdzie, bo już nie wychodził od kilku miesięcy i się boi :classic_cool: Na szczęście nie spłonęłam, ale powoli ścina mi się białko 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×