Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

ps: TF2 jest taki Quake'owaty :classic_cool: myślałem, że to bardziej gra taktyczna osadzona w czasach współczesnych, ale widocznie pojeebało mi się z inną grą 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, wreszcie mi się udało, tyle zmarnowanego czasu 😭:classic_cool: Pawełe ❤️ Fajny scenariusz, później kajak można zamienić na gondolę i wyruszyć na romantyczny rejs wmawiając sobie, że to Wenetzja 😭:classic_cool: No to ładna sieczka, widzę, że w Hong Kongu nie ma żadnych świętości 😭:classic_cool: Z tą poliztją to rzeczywiście lipa, to co lubiłam w GTA najbardziej to strzelanie do antyterrorystów spuszczających się na mój widok... na sznurkach :classic_cool: Bosze, jedyna gra, w której nie miałam litości dla boskich antyterrorystów 😭:classic_cool: Po politzji z Hong Kongu raczej człowiek spodziewa się więcej niż samochodów zapiertalajątzych z prędkością rakiety NASA 😭:classic_cool: Jak poczujesz ten szatański dotyk to zmienisz zdanie w kwestii delikatności 😭:classic_cool: Nawet. Powiedziałam mu, że nie mam facebookełe :classic_cool::classic_cool: Właśnie dlatego TF2 jest zajeebisty, w sumie ja bardziej gram po to, żeby jarać się miotaczem ognia, ale gra jest w pytę :classic_cool: Siostrełe, sama jesteś bugiem! 😠:classic_cool: To jest straszny nawyk, ja nawet jak nie chcę, a coś głośnego się dzieje to nieświadomie ustawiam swoje radary na łapanie odpowiednich częstotliwości :classic_cool: Póki tzo Pawełe ukradł mi sertze, więc na razie Holenderkełe und Oliverełe są bezpieczni 😭:classic_cool: Ja bym była ambitna, gdybym nie studiowała tego doopnego kierunku. Koorwa, nie ma nic gorszego niż wypalenie się na studiach i kończenie tego tylko po to, bo mało zostało. Nic mi się koorwa nie chce, na wykłady nie chodzę, bo mnie nie interesują, prace piszę na odpiertol, wystarczy mi 3 na koniec, a do tego nie umiem nitz, bo nie chcę pracować w zawodzie. No porażka :classic_cool: A to zwracam honor, w sumie jak to chłop to jeszcze gorzej :classic_cool: Robcio wnerwik, no ja piertolęęęęę :D:classic_cool: Moja nie wyolbrzymia niczego, mimo bycia pielęgniarką przez sto lat bagatelizuje wszystkie moje bóle i bankowo nawet urwaną rękę skomentowałaby: "Przejdzie ci." No pewnie że przejdzie, obok mnie jak tej urwanej ręce nogi wyrosną :classic_cool: Pewnie dlatego ja sama mam wyjeebane na wszystkie swoje dolegliwości :classic_cool: Mówiłam, że tu działa silna motz telepatyczna powstała podczas pierwszego kontaktełe wzrokowego :classic_cool: Nie pamiętam tego odcinka, z pierwszego sezonu widziałam bankowo, a z drugiego pewnie przegapiłam :classic_cool: Dokładnie ten, no typ jest do schrupania mimo stówy na karku :classic_cool: Ja też chcę 2013 z tego powodu, bo innych raczej nie mam 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to mam,dlatego do snu potrzebuję ciszy i ciemności absolutnej:O:classic_cool: Ja niby idę na to,tzo mnie interesuje,ale tak naprawde wcale mi sie nie chce studiować.mogłabym przeleżeć całe dnie w domu,najlepiej nigdzie nie wychodząc,poważnie.:classic_cool: to mi pasuje!😭 jestem wypalona od dni narodzin i w soomie nitz mnie nie interesuje,dlatego te studia mnie przerażają i pewnie wyletzę,bo jestem tępa und nieutalentowana,a wtedy pozostaje mi skończenie z głową w piekarniku przy odpalonym gazie.:classic_cool: Opowiem ci genezę robcia wnerwika.:classic_cool: Napisałam do niego jakieś piertoły,a on nitz z tego nie zrozumiał,więc ciągle wstawiał tą emote '>..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o koorva,wpiertoliło mi wiadomość!😠 na szczęście operełe mi to zapisuje:classic_cool: cd. 'i pytanie 'kim jesteś'.potem zaczęłam nakoorviać jakieś zbereźne teksty,a on ma takiego qpla z internetu,o nicku 'wnerwik' i okazało się,że jakimś trafem piertolnełam tekst tego wnerwika.potem napisałam,że jestem si_da :classic_cool: a on to łyknął i zaczął wrzucać skriny jakiejs gry i prosić si_de o zalogowanie...:D:D:D:D tą aktzje odpiertoliłam z transem,i potem przez miesiątz pokazywałysmy do robcia kartkę 'wnerwik (i emota,którą skasowało kafe' ,po czym pewnego dniaon na nas spojrzał,szczelił facepalma i siedział z fatzjatą ukrytą w dłoniach przez całą lektzje,po czym na przerwie podszedł do nas i spytał 'to byłyście wy?' :D:classic_cool: ale koorva,potrzebował miesiaca aby to skojarzyć!:D:classic_cool: W soomie jestem przewrażliwiona na pkcie oczu przez aktzję z soczewkami i na pkcie tzery.na resztę mam wyjeebane.:classic_cool: Włączyłam normalny odcinek,bo ten spetzjalny jest jakiś dziwny.:classic_cool: Ja piertolę,ja tylko czekam na 2013!😭 2013 będzie całkiem w pytę,po pierwsze kontzertełe,po drugie moje osiemnastkełe,po trzecie seriale wratzają!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, ja to dostaję ataku klaustrofobii und lęku wysokości przy tej grze 😭:classic_cool: W takim razie u mnie byś się nie wyspała, bo jak nie hałas to porażające światło :classic_cool: Najgorzej rano, złom pracuje, śmieciara jeździ, ludzie drą ryje, otwarte okno przez całą noc i siłą rzeczy masz obowiązkową pobudkę o 6 :o:classic_cool: Ja na psycho poszłam między innymi z zainteresowania i było w pytę dopóki nie poszłam na drugi rok, polski system edukacji zabije dosłownie wszystko, więc na drugim roku miałam zmieniać kierunek na neurokognitywistykę, ale spanikowałam i dalej się męczę :classic_cool: A Ty z tego lenistwa to już goopoty piertolisz, bo tępa und nieutalentowana na pewno nie jesteś i za chooja w to nie uwierzę :classic_cool: A ten piekarnik to ja Ci w doopsko wsadzę któregoś dnia :classic_cool: Z tego typa to prawdziwy Sherlok, jego spostrzegawczość und zdolność kojarzenia faktów wyciskają chyba 300% motzy, więc wróżę mu mnóstwo sukcesów w karierze detektywa. Oczywiście w tej w Simsach :classic_cool: W sumie współczuję mu, to gorsze niż mój flegmatyzm i podziwianie lecących przedmiotów :classic_cool: Ja jedynie na hormony nie mam wyjeebane, a właściwie zaczynam mieć dopiero teraz, bo jak nie chcą współpracować to niech spiertalają :classic_cool: Ty przynajmniej masz cele życiowe, ja jedynym serialem jaki oglądam to właśnie "Gra o tron", Batmanełe już w kinie był, fletzistełe pewnie nie przyjedzie do Polski skoro już tu byli dwa razy (😠), a im bliżej końca 2013, tym bliżej mojej magisterki :o :o Ło koorwa, lepiej niech 2012 trwa wiecznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby było bardziej klimatycznie w trakcie rejsu zaśpiewamy tę piosenkę :classic_cool:😭 http://www.youtube.com/watch?v=7CiMEF5saXA hahaha, ja też uwielbiałem to robić :D:classic_cool: gdy tylko nadlatywał śmigłowiec, a antyterroryści zjeżdżali na linach, wyciągałem miniguna i nakurrwiałem ile fabryka dała :classic_cool: widok spadających ciał był bezcenny :classic_cool: poza tym w Sleeping Dogs są zajeebiste minigry, gdy np. hackuje się kamery, zakłada podsłuch albo kogoś namierza :classic_cool: no i te pościgi und porwania 😭:classic_cool: właśnie skończyłem epicką misję :classic_cool: po rozróbie na weselu główny bohater został liderem grupy i musiał udać się do klubu, aby zastanowić się co dalej. tam już czekał jakiś koleś od innego bossa i stwierdził, że muszę mu oddawać całą kasę z haraczy 😭 główny bohater kazał mu spierrtalać i wymierzył do niego ze złotego desert eagle'a :classic_cool: po chwili rozpętało się piekło! strzelanina w klubie, krew lała się hektolitrami :classic_cool: po chwili doszło do strzelaniny przed klubem, która zakończyła się pościgiem za przydupasem wspomnianego wcześniej bossa :classic_cool: z dziką przyjemnością strzelałem w opony i patrzyłem jak samochody rozpieprzają się o otoczenie albo wybuchają 😭:classic_cool: pościg samochodowy skończył się wypadkiem i z buta trzeba było gonić kolesia po dachach und ciasnych uliczkach :classic_cool: pościg zakończył się walką wręcz, a po pokonaniu przeciwnika główny bohater kazał mu... trzymać się z dala od jego interesów :classic_cool::classic_cool: po chwili przyjechały gliny, przydupas uciekł, a ja znowu musiałem uciekać przed policją 😭 jednak uratował mnie inny boss Triady - kobieta! :classic_cool: szykuje się wojna gangów :classic_cool: szatański dotyk? :classic_cool: o koorwa, jestę taki nakręcony, że nie mogę się doczekać 😭❤️ uwierzył? :classic_cool::D przeca to prawie niemożliwe :classic_cool: ja już po pierwszym spotkaniu z Tobą przeszukiwałbym facebooka jak opętany :classic_cool:😭 no to już rozumiem bieganie do przodu na pałę :classic_cool: myślałem, że to coś w stylu SWAT 4, gdzie wszystko trzeba zaplanować i w 100% wykonać albo będzie doopa 😭:classic_cool: a właśnie, grałaś w SWAT 4? :classic_cool: ta gra powinna Ci się w chooj spodobać :classic_cool: ja mam ją nadal na lapku, bo czasami gram z kumplem przez hamachi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała mieć otwarte okno przez tzałą notz,to bym nawet nie zasnęła przez samochody und pijanych ludzi,łażących po mieście.A rano niestety jest cisza,tzojest wkoorviające,bo jak muszę rano wstać to jest koorevsko cicho,ciepło,ciemno i przyjemnie.😠:classic_cool: Nie wiem tzo to neurokognistyka,ale musiała być całkiem w pytę,skoro chciałaś tam spiertalać.:classic_cool: ale ja nie żartuję,asp też mnie w sumie nie interesuje,nie chce mi sie już rysować und malować,nie mam do niczego motywacji i nie umiem się na niczym skupić,poważnie:O chciałabym nic nie robić całe życie😭 'więc wróżę mu mnóstwo sukcesów w karierze detektywa. Oczywiście w tej w Simsach' :D:D:D:D:D ten koleś jest wykoorviście tępy,i do dziś spogląda mi z nienawiścią w oczach,mimo że nie krzyknęłam 'wnerwik' odkąd wkroczyłam do budynku liceum 😭:classic_cool: za to mam czasem takie napady,gdy wyje ze śmiechu bez powodu,kołysząc sie wtedy ,jakby to opisać...siedze skulona na podłodze i dusze sie ze smiechu,czasem sie pokładam,dre sie ,piszcze,a ludzie sie na mnie patrzą.:classic_cool::D:D:D Niby tak,ale te tzele łatwo mi zburzyć.😭 ogarnij maila bo chcę ci tzoś innego wysłać!😠:classic_cool: na szczęście oprócz gry o tronełe mam jeszcze dwa seriale,całkiem w pytę.:classic_cool: Będziesz panią magister,ojapiertolę!:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, płaczę już teraz, a co dopiero w trakcie rejsu 😭:classic_cool: Sadyści z nas, oni nawet nie mieli szans, żeby się bronić skoro dyndali na lince 😭:classic_cool: Jesoo, opisujesz z takimi emotzjami, że aż czuję jakbym tam była i napiertalała z tego Desert Eagle'a und ganiała ludzi po dachach 😭:classic_cool: "Szykuje się wojna gangów", jeszcze koorwa w niepewności trzyma, gdyby to był temat na kafetełe to zaraz by się posypało: "A co było dalej" und "A potem się obudziłeś" 😭:classic_cool: Masz takie tempo, że gra Ci się skończy zaraz :classic_cool: Ja bym jeszcze w Saint's Row 3 pograła, ale oglądałam let's playa od początku do końca, więc znam całą fabułę i chyba choojowa rozrywka by przy tym była :classic_cool: Chyba uwierzył, podejrzewam, że on sam nie ma skoro facet nie wie nawet co to Skype :classic_cool: Ty na szczęście nawet nie musiałbyś szukać, bo sama bym Ci podała, jemu celowo utrudniłabym robotę :classic_cool: Koorwa, SWAT 4 ❤️ Znam tę grę na pamięć, po 17 przejściu przestałam liczyć kolejne razy. Każdy poziom und każdą misję katowałam, żeby końcową ocenę mieć na full, przy okazji to chyba jedyna gra, w której potrafiłam zastrzelić samą siebie snajperem :o:classic_cool: Jedynie w multi nie grałam zbyt namiętnie, bo to były czasy kiedy nie wiedziałam nawet co to multiplayer :classic_cool: Siostrełe To u mnie na szczęście notze są ciche, chyba że akurat sąsiad odpiertala jakąś manianę albo łyse dresy siedzą pod blokiem i drą przepite mordy. Poranki za to z nadmiarem decybeli i zawsze się na to wkoorwiam, ale ja właściwie nie muszę wstawać z samego rana, więc motzno mi to doskwiera. Gdybym chodziła do szkoły tak jak Ty to uznałabym to za plus :classic_cool: Neurokognitywistyka krąży bardziej wokół zaburzeń neurologicznych niż psychologii, na co raczej jestem za goopia, więc zostałam na psycho :o:classic_cool: Zawsze możesz poderwać jakiegoś bogacza, a potem nitz nie robić przez całe żytzie. Rennifer da Ci tutorial jak to zrobić :classic_cool: Nie dość, że tępy to jeszcze pamiętliwy, tyle dobrego że idiota to nawet nie opracuje scenariusza zemsty i nie zrobi Ci na złość w żaden sposób :classic_cool: Miałam takie jak byłam dzieckiem, później wyrosłam albo po prostu przestałam się śmiać :o:classic_cool: Ślij wszystko co masz, będę ogarniać hurtem, więc upchnę dziesięć maili w jeden :classic_cool: Ja kiedyś sporo seriali oglądałam, ale szybko się nudzę i po prostu nienawidzę serii po 10 sezonów, bo po trzecim wymiękam. Teraz zostałam z "Grą o tron" i planuję "Rodzinę Soprano" obejrzeć, ale ilość sezonów mnie zniechęca :classic_cool: Będę jak sobie sama papier wydrukuję, z moim zacięciem do pisania prac i prowadzenia badań to nigdy magistra nie obronię. Ja piertolę, w tym roku miałam pracę semestralną, taka mini magisterka robiona w grupach, gdyby nie to że to praca grupowa to za chooja bym przedmiotu nie zaliczyła :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I każdego w nim pomieszczę 😭:classic_cool: Na szczęście mnie olśniło, ale aktualnie dostałam wpiertol od 10 przeciwników, bo Batmanełe to taka doopa wołowa, że trzy ciosy i go nie ma 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zaburzona neurologicznie,ponieważ moje neurony cierpią na schizofrenię paranoidalną.:classic_cool: Jenni akurat ma przeyebane,bo ciągle coś 'robi'..:O a to jakieś egipty,bachorek,pozatym ile zachodu z tym bachorkiem:O,a to jakieś wypady do teściów,ogródki,budowa chaty..no otzipiałabym.:classic_cool: Może mi zrobic mi na złość,bo w gimnazjum za zauważony mejkap kazali popiertalać do łazienki i zmywać wodą,a jednej tzipie baba kazała zmyć lakier do paznokci..rozpuszczalnikiem:O co nie zmienia faktu,że popiertalałam z lekką kredką na oczach od 3 klasy,ale przez poprzednie 2lata byłąm tragicznie brzydka i tu ma na mnie haka.:O ale to już zalatuje schizofrenią.:classic_cool: Wysłałam te piertoły na mailełe,to kopsnij mi odpowiedź w jednym,bo chyba do śmierci się nie doczekam😭:classic_cool: 10 serii jest całkiem w pytę,ale wtedy gdy poznajesz serial gdy istnieją tylko 2-3 sezony,bo 10 odrazu zniechęca.a jak na początek masz mało,a oglądasz tzoś zayebistego to siłą rzeczy się wciągasz i cieszysz miche na wieść o nowym sezonie.:classic_cool: 'Będę jak sobie sama papier wydrukuję,' :D:D:D japiertole,nienawidze prac grupowych!są przydatne tylko wtedy,gdy jedna osoba bierze wszystko na swoje bary ,a reszta się opierdziela.:classic_cool: ale ja jako osoba (gruba) i aspołeczna,i tak nie umiem dogadać się z ludźmi,więc udaję niemowę.:classic_cool:🖐️ Tylko nie utop się w wannie z rozpaczy!😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam calego azbuza i mi brzuch rozsadza... Najgorsze ze w srodku byly kielki i pewnie zaarbuzuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansełe, święte słowa :classic_cool: Ale miłość nie wybiera 😭:classic_cool: Biest Cześć, lisico :classic_cool:🖐️ Donoszę przy okazji, że Piwosz nie dostała Twojego maila, więc jak chcesz to napisz jeszcze raz albo złap ją tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5175007&start=2400 :classic_cool: Sisotrełe U mnie to samo, nawet moje hormony na to cierpią. Jestem jedną wielką schizofrenią 😭:classic_cool: Bo goopia to robi, Ty byś poszła drogą lenistwa, która nakazywałaby leżeć, pić und pachnieć alkoholem :classic_cool: U mnie byli cięci jedynie na kolczyki w uszach, więc miałam wyebane, bo jeśli o dzioory chodzi to posiadam jedynie te stworzone przez naturę :classic_cool::classic_cool: Ja piertolę, jak sobie przypomnę, że ja w gimnazjum się pudrowałam to wcale się nie dziwię, że moja morda cierpiała na pryszczycę zaawansowaną skoro nosiła na sobie dziesięć warstw nieprzepuszczających powietrza :o Dobrze, że te czasy już za mną :classic_cool: Odpiszę, spokojna głowa, leniwa jestem ostatnio jak jasny chooj, ale już się mobilizuję und zbieram w sobie, więc nie płacz siosterełe 😭:classic_cool: To fakt, dlatego nie biorę się za "Rodzinę". Chociaż najgorzej jest wtedy jak serial jest zajeebisty, a po 5 sezonie pada na łeb na szyję i nie da się go oglądać. Poczucie zmarnowanego czasu, zmarnowanego potencjału und niewiedzy co będzie dalej jest choojowe 😭[cool Ja też nienawidzę, bo zawsze mam wrażenie, że mój pomysł był akurat najlepszy i tylko ja potrafię to zrobić dobrze, mimo że mi się nie chce. A potem jak patrzę na efekt końcowy wizji grupy to koorwa nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać i mimo zaliczenia pracy chodzę wkoorwiona, bo to nie było w moim stylu i ja chciałam inaczej :o:classic_cool: Powinnam mieć indywidualny tok nauczania :classic_cool: Jestem osobą grubą :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam żadnych sztucznie robionych dziur,tylko tenaturalne.:classic_cool: nigdy w żytziu nie spotkałam osoby bez dziurek w uszach!japiertolę!:classic_cool: W gimnazjum też się pudrowałam i podkładowałam,ale teraz niby odstawiłam podkłady und puder,chyba że musze pokazać fatzjatę,i w sumie nie widać żadnej poprawy ani różnicy,i tak jest od zawsze,więc mam na to wyjeebane,moja tzera to yebany hooy.🖐️ Będę czekać!😭:classic_cool: Im mniej seriali,tym więcej czasu na kafe.To też pozytyw.:classic_cool: Chodziaż dla mnie najgorszy jest początek serialu,bo nie wiem kto jest kto,o soo chodzi,zaczyna mnie nudzić i się zniechęcam.:classic_cool: Akurat ja podczas pratzy grupowej wyłączam mózg i nie zwracam uwagi na resztę świata,ponieważ zamykam się wtedy we własnej głowie.:classic_cool: chciałam mieć indywidualny w podstawówce:D ale teraz za nitz bym nie chciała,nie da się ściągać na sprawdzianach.:classic_cool: muszę teraz robić dokładniejsze und lepsze ściągi,bo kończą mi sie piertoły w stylu biologii,chemii,geografii,a to tak goopio mieć same 2 na maturalnym:O :D:classic_cool: To znak,że jesteś BUGIEM.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie, dzioory w uszach to jakaś epidemia 😭:classic_cool: Jak miałam krótkie włosy to chciałam sobie odpiertolić, ale na szczęście zrezygnowałam, bo bankowo by mi zarosły, przy długich włosach i wiecznie zakrytych uszach kolczyki by mnie wkoorwiały co najwyżej :classic_cool: Za to kolczyki w nosie und innych miejscach na twarzy uznaję za wiochę, bo u mnie na zadoopiu co druga osoba dziurawiła sobie gębę :classic_cool: Dobrze, że moja się w miarę ogarnęła, bo bym skoczyła, choojowa cała reszta ciała plus atopowe na nogach mi zdecydowanie wystarczą :classic_cool: My to powinniśmy pensję dostawać za spamowanie na kafetełe 😭:classic_cool: Początków też nie lubię, zwłaszcza że mam tendencję do robienia dziesięciu rzeczy w jednym momencie i wiecznie serial leci w tle, a ja sobie włączam 15 stron, oni nayebią postaci i później nie ogarniam, bo nie widziałam twarzy kiedy je pokazywali :classic_cool: Szkoda, że ja tak nie potrafię, zawsze mi wtedy najwięcej pomysłów do łba wpada, a dalej to już tylko frustracja, bo nikt mnie słucha. Normalny człowiek to by olał i więcej się nie udzielał, a ja im bardziej się frustruję, tym więcej mam pomysłów i tym większy wkoorw :classic_cool: Czy tylko ja byłam takim lamusem, że nie ściągałam? Może raz się zdarzyło na geografii, ale zazwyczaj robiłam ściągi, a potem z nich nie korzystałam, bo wszystko zapamiętywałam przy pisaniu :o Chociaż może to kwestia tego, że robiłam je ręcznie, komputerowe do mnie nie trafiały :classic_cool: Koorwa, ja to powinnam się urodzić 10 lat wcześniej, bo obecne czasy mi chyba nie służą :classic_cool: Idę grzybową przygruchać. Ostatnią kupiłam i już mam padakę, bo jak ja upodobam sobie jakiś "gorący kubek" to chooje zawsze mi wykupią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak pierwszy raz grałem w GTA 2 :classic_cool: w końcu udało mi się dojść do 2 miasta więc postanowiłem to uczcić robiąc rozpierduchę :classic_cool: nabiłem 5 gwiazdek i nagle podjechał do mnie jakiś czarny samochód, a z niego wysiadło 4 kolesi którzy wyglądali jak członkowie Zaibatsu :classic_cool: potem koorwa zastanawiałem się dlaczego gangsterzy mnie zabili skoro nic im nie zrobiłem :D🖐️ koorwa, ale emocje! :classic_cool: właśnie dorwałem jednego z bossów Triady i odwiozłem go do mamuśki zabitego pana młodego :classic_cool: najpierw nakarmiła go zupą z kośći jego zaufanego cyngla, a potem pochlastała go tasakiem :classic_cool: zajeebiście ukazana jest przemiana głównego bohatera i jak wypływają na niego trudy operacji. już sam nie wiem czy on nadal jest policjantem czy już przeszedł na drugą stronę barykady :classic_cool: z tego co mówił mi kolega (wielki fan GTA,Batmana, seriali Rodzina Sporano und Gra o tron :classic_cool:) to system walki wręcz jest właśnie bardzo podobny do tego z Batmana :classic_cool: o koorwa, on w ogóle wie co się w świecie dzieje? :classic_cool: już niedługo ten dzień nadejdzie, jestę prawie gotowy 😭:classic_cool: myślałem, że zastrzelenie samego siebie snajperem w tej grze jest niemożliwe :D:classic_cool: ja grałem tylko z kolegą na multi :classic_cool: na początku jest spoko, ale te ostatnie misje naprawdę ciężko wykonać we 2, gdy nie mamy granatów i nie możemy obstawiać kilku miejsc na raz 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoo, jak sobie przypomnę te zielone samochodziki z żółtymi buźkami Looniesów und bryki Zaibatsu to mi się łza w oku kręci 😭:classic_cool: Ale to chyba były czasy kiedy nie nabijałam tylu gwiazdek, moim maksem były 3 i teraz się wkoorwiam, że zmarnowałam taką okazję :classic_cool: "najpierw nakarmiła go zupą z kośći jego zaufanego cyngla, a potem pochlastała go tasakiem" O koorwa :D Tekst o przemianie zalatooje prezentacją maturalną, ale masz plusa za zwracanie uwagi na takie rzeczy, bo dla wielu ludzi jakieś aspekty psychologiczne und przemiany w grach to zwykłe niewidoczne piertoły 😭:classic_cool: Dogadałabym się z kolegą, zakładając, że ogarnęłabym w końcu tę "Rodzinę Soprano" :classic_cool: To w takim razie ładnie musi się nakoorwiać 😭 Ja jeszcze do siebie odrzucę, że Batman pod względem bijatyk zalatooje mi Assasin's Creed i jak grałam w demówkę ze steama to pierwszym moim wrażenie było takie, że ktoś od Assasina maczał w tym paluchy, na szczęście okazało się, że trochę bardziej to rozwinęli :classic_cool: Chyba nie wie, może dlatego taka z niego sierota 😭:classic_cool: A ja czekam cierpliwie i czyszczę tablicę z podejrzanych treści :classic_cool: Żartowałam, przecież brak znajomych = brak spamu :o:classic_cool: Ja też myślałam, do czasu aż maksymalnie nie wlazłam w drzwi, po czym zobaczyłam prześwitującą sylwetkę na podglądzie snajpera, więc błyskawicznym und zwinnym ruchem cichego zabójcy wycelowałam prosto w łeb, a następnie z radością strzeliłam. No takiego zajeebistego headshota nie udało mi się nigdy powtórzyć :classic_cool: Do swoich też strzelałam, upodobałam sobie Fieldsa i wiecznie obczajałam jego gębę z celownikiem prosto na jego twarzy, ile razy przez przypadek wcisnęłam LPM to głowa mała 😭 Ja miałam przyjaciółkę wkręcić, ale stwierdziłam, że w dwuosobowym teamie to żadna gra. Szkoda, że chociaż nie spróbowałyśmy 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japiertolę,bandełe ma skype meeting,coś się dzieje!:D:classic_cool: http://instagram.com/p/Orych7mPri/ :D 'przy długich włosach i wiecznie zakrytych uszach kolczyki by mnie wkoorwiały co najwyżej' To samo tutaj :classic_cool:🖐️ Ja też,holenderkełe też,dzioory w uszach też jej zarosły.:classic_cool: ' zwłaszcza że mam tendencję do robienia dziesięciu rzeczy w jednym momencie i wiecznie serial leci w tle, a ja sobie włączam 15 stron, oni nayebią postaci i później nie ogarniam, bo nie widziałam twarzy kiedy je pokazywali' Koorva,też robię 10 rzeczy naraz,łącznie z czytaniem kafe,jak są jakieś noodne sceny:D te z khaleesi oglądam najchętniej :classic_cool: jak był khal to oglądałam jeszcze chętniej,no ale taki hooy:O Szkoda,że moje seriale wratzają za rok lub pół roku,ale i tak nie będzie mnie na kompie,to nie będę miała kiedy tego oglądać,więc niby tragedii nie ma.muszę iść po to piertolone zwolnienie z wfu w końcu:O Ja mam najwięcej pomysłów w stanie euforycznym,ale są to pomysły w stylu 'zaraz podbiegne do n_ka i spytam go o miejsce genezę jego płodu,i czy miał loczki':classic_cool:dlatego wtedy duszę te pomysły w sobie i zanosze sie psychopatycznyym śmiechem,autentycznie sie przy tym dusząc.najgorzej jak mam takie atake na lektzji,kiedyś mnie złapało na polskim to weszłam pod ławke,aż nauczycielka zauważyła że mnie niema,spytała gdzie jestem a ja ryknęłam śmiechem,a klasa rawem ze mną:classic_cool: raz ta peezda powiedziała wychowawczyni,że rozwalam jej lektzje.:classic_cool: Ściągam od gimnazjum 😭:classic_cool: też robię ściągi ręcznie,bo do kompa nie mam dostępu :O ale jeszcze nigdy nie zdażyło mi się,żebym sie nauczyła podczas robienia ściąg,ale to pewnie dlatego że myślami zawsze jestem gdzieś indziej,nawet teraz pisząc,myślami jestem gdzie indziej:O:classic_cool: czasem to wkoorviajątze.koorva,a ja mam do dyspozycji tylko suchą bułkę😭 a bym zjadła gorątzy kubek pomidorowej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochody z zielonymi buźkami to był największy szmelc w GTA 2, jakieś koorwa garbusy :classic_cool: największe jaranko miałem furą Scientistów:classic_cool: jakie one miały przyspieszenie 😭:classic_cool: to był chyba najbardziej :classic_cool: gang z GTA 2. naukowcy, zajeebiste fury, miotacze ognia gdy się ich wkoorwiło... :classic_cool: oho, kolejny plus do opicia :D:classic_cool: ja też w końcu muszę obejrzeć "Rodzinę Sporano" und "Grę o Tron" :classic_cool: ale poczekam do października, bo nie chce mi się aż tyle ściągać :classic_cool::classic_cool: Assassin's Creed na pierwszy rzut oka wydaje się fajną gierką, ale jest tak koorewsko liniowa i przewidywalna, że znudziła mi się po dojściu do 2 miasta :O:classic_cool: ale i tak ją przeszedłem dla zasady :classic_cool: yaaasne, pewnie Michau wkleja Ci jakieś serca und wiadomości z aplikacji typu "Jak bardzo pasujemy do siebie" :D😭:classic_cool: możemy kiedyś zagrać tylko we dwoje :classic_cool: zawsze to będzie jakieś wyzwanie, a jaakie emocje! :classic_cool: ruszać do akcji z Asią - bezcenne ❤️:classic_cool: ps: mam nawet skina funkcjonariusza CBŚ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie planują kolejną niespodziankę i jutro tu wbijesz z wrzaskiem, że Holenderkełe z bandełe przyjeżdża na wakacje do polski i spytali Cię o notzleg 😭:classic_cool: U mnie serial bez kafetełe to nie serial 😭:classic_cool: Chociaż w "Grze" jestem tak zakochana, że przyznam się, że nigdy nie kliknęłam pauzy i nie przeglądałam w trakcie żadnych stron :classic_cool: Też uwielbiam wątki Khaleesi und Khala jak był w świecie żywych, a najbardziej to wyczekiwałam fragmentów z Ogarem, ale on jako postać poboczna miał ich tyle co kot napłakał 😭:classic_cool: Ja "Czystą krew" muszę jeszcze skończyć, bo zatrzymałam się na trzecim sezonie, w którym litery nie były zsynchronizowane z filmem i tak mnie to wkoorwiało, że nigdy nie obejrzałam. A też lubię, mimo że wampiry to temat dla nastolatek 😭:classic_cool: A z tym zwolnieniem to rooszaj doopę, bo Cię wrzesień zastanie 😭:classic_cool: N_k z loczkami byłby całkiem w pytę :classic_cool: Ty to pewnie jesteś postrachem nauczycieli z tym swoim psychopatycznym śmiechem. W sumie w liceum miałam pannę, która wiecznie miała jakieś fazy i piała z uciechy przez połowę lekcji, ale na szczęście większość nauczycieli była wyluzowana jak lemury na prochach i żaden się nie pluł o rozwalanie zajęć :classic_cool: Chyba że trafiło na babę od geografii, ta to wiecznie miała lufę shotguna w doopie :o:classic_cool: Przynajmniej ściągać umiesz, ja jak już mi przyszło do ściągania to przez brak wprawy dostawałam skurczy macicy ze stresu i chooja miałam ze swojej ściągi :classic_cool: Weź Ty dziewczyno idź na jakieś zakupy w końcu, a nie tylko te suche bułki wpiertalasz 😭:classic_cool: Pawełe Tzo Ty chcesz od tych garbusów, zajeebiste samochody i do tego ta żółta morda taka pocieszna, że jechało się tym jak na smoku Falkorze z "Niekończącej się opowieści" :classic_cool: Ale przyzname ratzję, że Scientisy miały w pytę sprzęty, tylko ja nie mogłam ogarnąć tego przyspieszenia i zawsze się rozpiertalałam po budynkach :classic_cool: Baba za kierownicą, nawet w GTA widać kto prowadzi :o:classic_cool: Tych plusów to jak powodów do miziania, to się nigdy nie skończy 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że nie czytałeś tego co pisałam, bo spoilery "Gry" leciały ładne :o:classic_cool: W Assasin's grałam z pięć minut, ale tradycyjnie przyjaciółka nakoorwiała, więc mogłam podpatrzeć każą możliwą kwestię. Niestety częściej czytałam w trakcie gazetę niż jarałam się tym co na ekranie, więc zgodzę się, że zalatooje nudą :classic_cool: Poodło, Pawełe :classic_cool: W aplikacjach typu: "Jak bardzo pasujemy do siebie" wychodzi mu pewnie: "Jak szczur do respiratora", więc nie może opublikować 😭:classic_cool::classic_cool: Emotzje na pewno, zwłaszcza kiedy motzno się podjaram i strzelę Ci w pletzy :classic_cool: Ale pomysł w pytę, kolejna rzecz na liście rzeczy do zrobienia :classic_cool: "mam nawet skina funkcjonariusza CBŚ" 😭❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×